Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Hardcore. Česko je zřejmě vděčnou zemí pro všechen ten shit, na který se nechtěj dívat už ani v Německu či Venezuele.

MacGyver (1985) (seriál)

Tehdá byl mladej a roztomilej, dneska je sexy a honí zlý marťany. Ten člověk se neztratí.

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Některé díly skvělé, některé slabší. Obzvlášť mám ráda ten o českém bordelu a o Evě a Vaškovi... jednu bílou orchideeej pararárára.... Dostupné na webu Čt.

Taková normální rodinka (2008)

Bylo to o trochu míň hrozné, než jsem čekala. Jako odpočinková záležitost určená pro podprahové vnímání to celkem jde. Škoda Chýlkové i její příšerné role. Co mě na českých filmech fascinuje, jsou ad absurdum dotažené stereotypy. Rázná ženská část rodiny buzeruje zakřiknuté chlapy. Bonboniéra a kytka ke každým narozeninám. Nedůstojné řešení podezření z nevěry partnera. Jde z toho trochu hrůza.

Sicko (2007)

Ono v podstatě nezáleží na tom, zda vám život zničí dluhy za zdravotní péči nebo dluhy za zdravotní pojištění... Mooreovi však nelze nepřiznat určitou řemeslnou zručnost a příležitostné inovátorství. Škoda toho, že až příliš věcí je v Sicko přitaženo za vlasy.

Profesionálové (1977) (seriál)

Tohle je prostě pekelně sexy retro :-).