Janis

Lukáš Janský

okres Rychnov nad Kněžnou

• 9.7.2015  19:24
    Kung Fury (2015)

videno v Imaxu na notebooku, skvely zazitek!

• 10.3.2015  01:32
    Longshot (1981)

Film o stolním fotbale z doby, kdy v Americe probíhaly turnaje v této hře o vcelku velké peníze. Hlavní hrdinové filmu jedou na jeden z těchto turnajů vyhrát 50 000$. Některé scény z filmu byly natočeny přímo během reálného turnaje, který v době natáčení probíhal. Fotbálkové triky představitelů filmu včetně závěrečné střely provádí jeden z nejlepších hráčů stolního fotbalu té doby - Johnny Lott. Film zas tak moc kvalitní není, ale docela dobře vystihuje atmosféru větších turnajů (vlastně to v těch 80 letech vypadalo na velkých turnajích podobně jako dnes).

• 18.10.2008  15:39
    The Rage (2007)

někde mezi ** a ***, škoda těch digitálních supů, ale třeba takové masky byly povedené a potěšil i ten zakrský hláškující mutant.

• 13.10.2008  15:03
    Postal (2007)

Nejlepší Uweho film. Doufám, že natočí ještě spousty filmů podle počítačových her, protože to mu jde fakt dobře.

• 3.10.2008  00:10

takze film to byl vcelku povedený, atmosféra mi připomínala Mutant Chronicles, herci taky v pohodě, pěkně vypadající různé stroje (např. parní létající stroj:)) a budovy, které občas vypadaly jak na obrázkách ze světa Mutant Chronicles, prostě vizuálně povedený film (možná až na kostýmy), připomínající předlohu. Film má však jeden velký problém... vůbec se nedrží reálií světa Mutant Chronicles a tak jediné co si bere ze své předlohy je název, jména některých postav a atmosféru (vzhled)), možná pokud by film nevycházel z Mutant Chronicles (stačilo mít jiný název a jiná jména postav / korporací), dal bych o hvězdičku víc. A nebo pokud by se držel předlohy dal bych klidně o 2 hvězdičky víc.

• 21.9.2008  23:30

Čekal jsem, že tenhle film bude kvalitní a podobný sérii Subspecies (která se mi velmi líbila). Jsem proto potěšen, že splnil veškerá má očekávání a některá i překonal:) Děj se odehrává ve stejném světě jako Subspecies (je tu dokonce i zmínka o Raduovi), jen je tu jiný příběh (a tím pádem i jiné postavy) - tentokrát o upírovi (Zachery), který není spokojený s tím že je upír a proto cestuje po světě a zabíjí ostatní upíry. (sice se podle popisu zdá, že je to něco jako Blade, ale to se jen zdá:)) Toto pronásledování upírů ho zavede do východní evropy, kde sídlí upír Ash, do toho se ještě připlete jedna klavíristka atd... Film má podobně úžasnou atmosféru jako v Subspecies, kvalitní herce hrající zajímavé postavy. Pro mě jeden z nejlepších filmů s upíry co jsem zatím viděl.

• 19.9.2008  01:04
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

první série za 5*, druhá za 3*, třetí za 2* a v jejím průběhu jsem už přestal sledovat, bylo to čím dál natahovanější a nudnější.

• 19.9.2008  00:52

prvních pár minut bylo vcelku v pohodě, řikal jsem si dalši film s klasickou Burtonovou atmosférou, ale po vstupu do továrny se mi to zdálo jako kakanec, nejvíc ze všeho mi vadili ti odporní zpívající trpaslíci.

• 12.9.2008  22:38

Líbilo se mi to, i když o trošku méně než předchozí díly. Hlavní pozitiva tohodle dílu jsou jako už obvykle upír Radu a celkem zajímavé nové postavy - např. doktor v nemocnici. Jinak atmosférou je na tom tento díl podobně jako předchozí díly - i když se už děj vůbec neodehrává na Raduově hradu, ale nemocnice a hřbitov mají taky něco do sebe:)

• 7.9.2008  19:45

začíná přesně tam kde skončil druhý díl a pokračuje přesně v duchu konce předchozího dílu, takže kvalita:) je sice trochu kratší, ale tím pádem neobsahuje skoro žádná hluchá místa a užil jsem si ho od začátku až do konce. Většina děje se tentokrát znovu odehrává na / okolo Raduova (zlý upír) hradu, což je oproti druhému dílu opět posun k lepšímu. A zase je skvěle ztvárněný zlý upír (ale to bude asi u všech dílů:))

• 7.9.2008  00:15

Druhý díl, který je skoro stejně tak dobrý jako první. Po úžasném začátku se znovuzrozením upíra sice přichází trošku útlum (město prostě nemá takovou atmosféru jako starý hrad), ale poté se film zase dostane do těch správných kolejí. A opět pochvala za skvělého zlého upíra, ten nemá chybu.

• 30.8.2008  23:42
    Subspecies (1991)

Tak tenhle film mě hodně mile překvapil. Výborná atmosféra starých hradů, lesů apod. a skvěle ztvárněný zlý upír. Snad jediný minus jsou ty ne moc dobře udělaný postavičky, ale to se dá přehlídnout. Doufám že další díly budou stejně tak kvalitní...

• 30.7.2008  01:02

vcelku zábavný film, nebýt toho uřvanýho kluka, dal bych 4* ...a nevím proč, ale připomínalo mi to El Topo, ... asi tím prostředím

• 2.6.2008  02:00
    Démoni (1985)

vyborny konec s motorkou a mecem, diky kteremu davam o hvezdicku navic:)

• 6.10.2007  15:25
    Carnivale (TV seriál) (2003)

jeden z nejlepsich serialu posledni doby, jen skoda ze nebude dalsi serie:(

• 14.9.2007  15:08
    Halloween (2007)

neni to sice tak dobry jako puvodni halloween, ale i tak to bylo hodne dobry, rozhodne jeden z nejlepsich remaku za posledni roky co si tak vzpominam, a uz se tesim na dalsi Zombieho film:)

• 19.8.2007  12:30

viu viuu viuu

• 29.7.2007  14:38

po prvnim shlednuti me to zklamalo, protoze jsem ocekaval horor, pri druhym, kdyz uz jsem vedel co cekat to bylo lepsi:)) , ale prvni cast je stejne podle me lepsi:)

• 19.8.2006  00:10

vyborny dil, akce od zacatku az do konce

• 7.4.2006  03:02

asi nejlepší turecký sci-fi film co jsem zatím viděl:)) tréningová scéna byla dokonalá a prokopávání červených medvědů taky:)

• 7.12.2005  01:26

Ten film byl tak spatny, ze si odpad nezaslouzi:-))

• 21.6.2005  16:30

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, skvělá komedie. Skoro každá věta, kterou postavy řeknou, mi přijde vtipná:) Doufám že plánovaný druhý díl bude stejně kvalitní

• 7.2.2004  12:47

Ten film jsem viděl už snad dvacetkrát a pořád mě baví... prostě geniální