KdG

okres Jablonec nad Nisou

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 23.12.2017  17:50
    Vánoční lov (TV film) (2013)

Hrozná blbost, lepší scénář vy dalo i dítě ze školky.

• 7.5.2016  21:40
    Bod zlomu (2015)

Naprosto zbytečný film, absolutně nesahá originálu ani po kotníky. Nesympatiční herci, snad jen pár efektů bylo pěkně udělaných, ale to nestačí.

• 3.11.2015  09:21

Naprosté zklamání, scénář mizerný, výkony herců nic moc a že je John Storm černoch mě dorazilo. Za chvíli bude v US filmech i Santa Claus a Ježíš černoch ne ?

• 28.7.2015  21:49

Díky Evě Holubové se na to dalo koukat, i prostředí afriky není pro české filmy obvyklé a film dělá zajímavější.

• 23.6.2015  14:16

Bylo to celkem vtipné, ale být v kůži toho taťky, tak mě to asi tak vtipné nepříjde. A taky tam ukázali relativně slušné imigranty, chtěl bych vidět co by Christian Clavier říkal na zetě z trochu jiné sociální společnosti jako např číňan - stánkař, žid který by byl ortodoxní, arab nějaký dealer drog a černoch třeba nezaměstnaná smažka.... ale to už je jiná pohádka

• 14.1.2015  22:07

Ta ženská musí být blázen když natočí skoro 3 hodinový film, přičemž zajímavá byla poslední hoďka.

• 13.1.2015  09:56

Děj tuctovej a předvídatelnej (ono vymyslet něco kam napasovat tornádo asi nebude legrace), herci nic moc, ale co bych ocenil jsou triky a celkově kamera. Co stojí za zmínku je i příjemná stopáž, takže krom začátku, film ani moc nenudí.

• 9.1.2015  22:12
    The Runaways (2010)

Mám slabost pro rockerky, hlavně Kristen to ve filmu moc sluší, takže se mě to líbilo. Tyhle filmy jsou zábavné hlavně v první půlce, pak začnou být vážné, ale tady se s tím vypořádali na výbornou a bavilo mě to do samotného konce. I love Rock'n'Roll !

• 8.1.2015  12:46

Konec celkem dobrej, ale než jsme se k němu dobraly tak to bylo moc pomalé tempo a málo napínavé.

• 21.9.2013  08:46

Nápad dobrej, ztvárnění v pohodě, ale jinak je děj filmu takovej mdlej a jakoby na pozadí.

• 26.4.2013  08:32

Dobrý film, ale vadila mě poměrně dlouhá stopáž a pomalý rozjezd. Jinak scénář je parádní a baví od začátku do konce.

• 21.3.2013  10:16
    Útok žraloka (TV film) (2009)

Jako komedie film funguje, ale jinak je to snůška nesmyslů a laciných "efektů". Trochu nechápu proč v tom hraje Peta Wilson, myslím že má na víc.

• 20.2.2013  11:19
    Franklyn (2008)

Dlouho jsem neviděl takovou slátaninu. Jediná pozitivní věc jsou kulisy steam punkově laděného města a pochopitelně Eva Green. ;-)

• 16.1.2013  13:54
    Muž z Pekingu (TV film) (2011)

Tak to bylo scénáristicky hodně slabé. Z policajtů dělají úplné hlupáky a ze soudkyně prvotřídního detektiva. A ty náhodné objevení důkazů (fotek) v časopisech to už je moc.

• 27.12.2012  09:23

Celkem slabota, Clint má na svém kontě lepší filmy. Taky jsem úplně nepochopil v čem to je komedie. Jim Carrey a jeho "štěk" v podobě Elvise jinak nemá chybu.

• 29.8.2012  08:38

Nálepku komedie bych tomu moc nedával, je to spíš drama s pár vtipnými momenty.

• 28.8.2012  08:13

Fakticky nuda, a ani Halle Berry v plavkách to nezachránila. Myslím že i laik by správně odhadnul kdo z pětice přežije do konce filmu a jak to asi dopadne. Jediné pozitivum jsou poměrně podařené záběry na rybičky a přírodu.

• 11.8.2012  21:29
    Projekt X (2012)

Jeden z nejzábavnějších filmů o oslavě narozenin. Je tak akorát dlohej a naštěstí tam není moc hluchých míst.

• 23.7.2012  20:10

Absolutně, totálně nejlepší dokument o Debustrolu na světě a celém doposud poznaném vesmíru !

• 20.7.2012  20:27

Tera Patrick skvělá jako vždy, ale proč ve středověkém fantasy filmu používaj "moderní" kondomy tak tím to dost kazí dojem z filmu.

• 19.7.2012  20:56

Takový samotáři po Islandsku. Rozhodně neokoukané téma a slušný suchý humor.

• 13.7.2012  13:37

Hrozná blbost, ani děti v autobuse kde nám to pouštěli to moc nezajímalo.

• 25.6.2012  10:30

Skvělá podívaná, po delší době parádní zábavný film. Mimochodem, Lynn Collins to ve filmu moc slušelo.

• 6.5.2012  09:23

Opravdu slabota, jak pro děcka tak i pro dospělé. Nemastný neslaný scénář s tolika nelogičnostmi až hanba, sterilní grafika, prostě nic co by stálo za shlédnutí.

• 3.4.2012  12:15
    Válka Bohů (2011)

Celkem slušně natočená krvavá pohádka. Škoda že Freida Pinto používala body-double.

• 11.3.2012  09:37

Poměrně nudný a podle mě i trochu zmatený film, který ničím nevyniká.

• 26.2.2012  20:39
    Nákaza (2011)

Možná to bylo do jisté míry věrné ztvárnění postupu nákazy, ale z pohledu mě diváka to byla docela nuda.

• 18.2.2012  21:26

Po technické stránce je to fakt dobrý film, animace výborná, ale jinak mě tam mrzelo dost logických kopanců. Myslim že v reálu bychom opičákum pořádně nakopali pr..le a nebyli tak neschopní jak bylo prezentováno. ;-)

• 18.2.2012  21:20
    Alfa a Omega (2010)

Nic moc animace a děj je taky takový prostoduchý a postrádá to více humoru na rozdíl od jiných animáků.

• 10.2.2012  08:39

TImberlake je ubohej a Mila Kunis je sice kočka, ale hraje pořád stejnej výraz. Dost mě taky mrzelo, že nám nic moc ze svého těla neukázala. To je jako bych se díval na film o slonech a za celou dobu by neukázali záběr na chobot. ;-) No a konec filmu (resp poslední třetina) je tak trapný že si moc trapnějších konců nepamatuju.

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42