The Runaways (2010)

Mám slabost pro rockerky, hlavně Kristen to ve filmu moc sluší, takže se mě to líbilo. Tyhle filmy jsou zábavné hlavně v první půlce, pak začnou být vážné, ale tady se s tím vypořádali na výbornou a bavilo mě to do samotného konce. I love Rock'n'Roll !

Scooby Doo: A XXX Parody (2011)

Byl to mazec. Viděl jsem skoro všechny filmy se Scooby Doo a jeho partou, a tohle je jeden z nejpovedenějších. ;-)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tak nám k pěkným kárám přidali i celkem obstojný děj, spoustu triků a je to na výsledku pekelně znát. Díky otevřenému konci se těším na případné další pokračování i s Michelle Rodriguezovou.

Grand Prix (1966)

Film je to dějově tuctovej a lehce nad průměr ho vynáší dobové záběry z formule 1.

Postal (2007)

Hrál jsem oba díly Postalu a ta hra si o zfilmování vysloveně říkala. Že se toho ujal Uwe Boll mě vůbec nevadí protože se toho ujal velmi schopně. Namixoval humor, (sebe ironii), provokaci a akci, okořenil to pěknejma babama a je z toho velmi dobrá zábava. Maximální hodnocení dávám spíš jen symbolicky abych vyvážil pár lidí co film naprosto nepochopili.

Batman vs. Red Hood (2010)

Výborný akční animák, který se s ničím nepáře a je určený spíš dospělým. Děj má výborný spád, takže ta hodka a kousek uteče velmi rychle.