Sbohem, baby (2007)

Vůbec nechápu to vysoké hodnocení ostatních, film nudný a ukecaný až k uzoufání. Děj stál za ... a herecké výkony byli IMHO nepřesvědčivé. Potencionálně zajímavé scény byli natočené ve tmě takže divák stejně nic neviděl.

Agent v sukni 2 (2006)

Pohodová rodinná komedie, s akčními prvky. Některé scny bych si klidně odpustil ale jinak to šlo a bylo to v pohodě koukatelný.

Jak ukrást nevěstu (2008)

Standartní romantický film, s celkem sympatickým obsazením.

Vesmírní opičáci (2008)

Bylo to celkově dějově i animačně slabší, ale 4letý syn na to koukal celkem se zájmem, takže pro děti je to v pohodě.

Miláčku, vrať se (2000)

Celkem fajn filmík. Ze začátku se mě moc nelíbil a Heather byla dost nesympatická, ale v průběhu filmu jsem se naladil a nakonec to celkem uteklo.

Lapeni v ráji (1994)

Celkem fajn pohodová vánoční krimi komedie. Tvůrci mohli ještě trochu "přitvrdit" a vypilovat scénář, ale i tak to celkem šlo.

Mistři Hazzardu: Jak to začalo (2007) (TV film)

Celkem fajnový film, který si na nic nehraje. Je tu ode všeho něco: trochu humoru, pár nahatejch holek, akce, slušná kára, chlast ... Sherilyn Fenn si tu střihla pěknou roličku paní Hoggové.

Velký autobus (1976)

Nejlepší film o autobusu všech dob. Některý hlášky jsou fakt super, ale jako celek je film jen lehký nadprůměr.

Ovládací panel
5 bodů