MAFIA: The City of Gamers (2024) (amatérský film)

Hodnotím jako amatérský film a jako fanoušek hry. Nebudu s ničím srovnávat . Je za tím pořádný kus práce a hodně času . Co je na tom asi nejhezčí je to že se tam i dost paroduje , za mě super Covid na začátku a závodiště a střílení si z elektrozávoďáku 😁

Smysl pro tumor (2024) (seriál)

To se fakt nedá, vzdávám po prvním díle, hlavní postava totálně nesympatická, vlastně jediná postava která je v tom seriálu trochu sympatická tak je snad profesor Brukner. Naštěstí jsem sledováním ztratil jen hodinu života místo dalších 7. hodin

Hranice lásky (2022) odpad!

Hrozná sračka . Ani Vágnerová kterou mám oblíbenou to nezachrání. Zbytečný tyhle sračky točit . Všemu co jsem dal do teď odpad tak se omlouvám , tohle je aktuálně číslo 1. všech sraček .

Spolu (2022)

Film super, drama mám rád tohle je hodně dobrý drama, Kozub super, Janovičová super . Nevím, ale asi nesnesu Žilkovou , mít takovouhle mámu tak jsem radši v ústavu. Nemám ji rád. Nezapírám to že se do té role hodí, zahrála na jedničku přesně to co umí.

V létě ti řeknu, jak se mám (2022) odpad!

Po prvních 8 minutách jsem se zeblil jak je to nepřirozené. To jako se i u nás budou dabovat herci/herečky kuli slovenštině ? A skrytá reklama od samého začátku která je prostě neskutečně okatá ? Odpad všech odpadů . Dlouho mě tak nic nenasralo . Co jsem kdy označil jako odpad asi budu muset přehodnotit , popřípadě se i omluvit za to že jsem to tak označil. Tohle fakt dlouho nic nepřekoná

Velká voda (2022) (seriál)

Poláci prostě umí a v poslední době je to čím dál více znát ! Tleskám a smekám klobou. Dal jsem to na jeden zátah a můžu říct, že jsem se ani chvilku nenudil a myslím že je škoda že to nebylo natažené ještě o jednu epizodu

Monstrum (2022) (seriál)

10 dílů, 2 večery sledování. Představitele hlavního hrdiny jsem do teď neznal, ale smekám. Luxusní výkon. Jediný co zamrzí je že to byl buzerant, nic proti nim, ale bejt oběti ženy tak by mě to bavilo ještě víc. Od toho tu ale máme snímek U zlaté rukavice. Oba tyto příběhy si zaslouží ve filmovém zpracování plný počet hvězd.

Rozkoš (2013)

1*,Ztráta času tento film. Kdyby za mlada Jana Plodková nebyla objektem mého sexuálního ukájení tak bych dal asi odpad .

Deníček moderního fotra (2021)

Mádla nemám rád dlouhou dobu, ale tady mi celkem seděl a minimálně sem si ho díky tomu obsazení oblíbil. Naposled mi pasoval do role mentála ve filmu Všiváci . To byla role psaná na míru. Po tomhle snímku mi přišel celkem normální.

David (2015)

Bude to znít hnusně, ale já se bavil, herec na mentála jak dělanej tomu se říká role na míru.