ShiShinka

Student

Twitter: ShiShinka

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 18.11.2018  14:47
    Marcella (TV seriál) (2016)

Opravdu mám problém oblíbit si seriál, kde hlavní hrdinka je naprostý magor, ve zlém smyslu slova, a všechno jí prochází. Krimi linka pak může být sebezajímavější, nicméně když se vyšetřovatelka chová ke všem jako naprostá krá*a, tak si radši pustím Vraždy v Midsomeru.

• 24.9.2017  22:25
    To (2017)

Je to FILM, ne HOROR! Propracovanej příběh s prvky napětí, hororu, vtipu, dramatu.. Prostě Kingovina, ne jedoduchá epika s jednou lekačkou vedle druhé.. Nedokážu si představit, jak by asi vypadala k knižní předloha (a jak by asi byla úspěšná), kdyby IT měl být stejně děsivej, jako Annabelle. Nebudu to okecávat, úzkoprse se tu totiž srovnávají jabka a hrušky. PS: Bill Skarsgård nepopsatelně boží!

• 6.1.2017  14:06
    Černá listina (TV seriál) (2013)

Trochu ozvláštněná kriminálka se zajímavými příběhy a skvělým Jamesem Spaderem, jehož filmová profesionalita čiší z každého záběru. Co ale nepochopím je, kdo proboha dal roli téhle M.Boone. Když pominu její šíleně plitké herectví, největší problém mám s bojovými scénami. Její pohyby působí neohrabaně, někdy až komicky (pokud ji ovšem zrovna nezaskakuje dublérka). Všechno stojí (J. Spader) a padá (M. Boone) na ústřední dvojci. Což je teda dost blbé. A tedy dál, než jako pozadí pro vaření oběda, se tahle věc v mém kinematografickém žebříčku nedostane. Update: Nepochopitelné a vyloženě debilní chování hlavní hrdinky, jako by snad měla permanentně pms, mne odradilo od dalšího sledování seriálu od cca půlky 3. série.

• 18.8.2016  09:23

Line, ty hňupe, máš skvělý a schopný herce, tak proč proboha používáš největší zabijáky akčních scén (rychlý střih, roztřesená a až moc přiblížená kamera)? WhyyyyY?!

• 3.4.2016  12:31

Skvělý animák, chyběla mi tam ale mezidruhová erotika. Fajn fajn, já vim, ale aspoň tu pusu si dát mohli, sakra!

• 21.4.2015  15:26
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Tento seriál mne donutil totálně posunout měřítko hodnocení seriálů vytvořených na základě komiksové předlohy. Bye bye Arrow.

• 17.11.2014  19:35
    Sex Tape (2014)

Pokud chcete promarnit 95 minut svého života posloucháním slova "sex" a "fuck" a čuměním na mihotání se plandajícího pytle Jasona na plátně, tento film je to pravé.

• 5.4.2014  23:49
    Vřískot 4 (2011)

Jak já tu starého Robertse dceru nesnáším! <- nicméně toto neovlivnilo mé hodnocení.

• 16.10.2013  18:36

That bitch! :'(

• 8.2.2013  23:24
    Sinister (2012)

Tak tohle byl film půl napůl. Na jednu stranu byla suprová, stupňující se atmosféra, kdy nebylo pořádně vidět, o co že to tam vlastně jde, co je příčinou zla a skvělý Ethan Hawke. Nejvíc film utrpěl právě na odhalení, jelikož masky a herecké výkony dětí (miluji dětské herce!) byly opravdu velmi špatné, co se týče uvěřitelnosti. Ono gesto "pšt" bylo až moc kýčovité, podle mě se tam absolutně nehodilo a Sinister měl masku jako člen skupiny Slipknot, takže mu v rukou vidím spíš elektrickou kytaru, než jakési děti s velmi suchou pletí na obličeji. Achjo.

• 2.1.2013  20:52

Až na ten zvuk pěstí připomínající práskání dvou prken překližky o sebe to bylo pompézní.

• 25.11.2012  15:29
    Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007)

"Panebože, panebože! Je tu lebka!" ... Dyť seš taky na starodávným hřbitově, ty hysterická krávo!

• 27.7.2012  22:37
    Piraňa 3D (2010)

Útok piraní dobrý, ale panebože, tolik koz pohromadě snad ani nebylo nutné, i když chápu, že cílovou skupinou jsou nadržení teenageři. Opravdu ale netuším, kdo by do háje chtěl vidět piraňu vybrkávající ukousnutý 3D penis. Chlast, sex a tuč tuč nejak není šálek mého čaje a tak když ti puboši ve víru feromonů ignorovali nařízení policajtů, ten masakr jsem jim ze srdce přála. Piraně skáčou, kousaj, břichem dovnitř, pusou ven.. Spoiler Alert! Jo a taky jsou očividně pěkný perverzáci, když první kousnutí na té cool párty je do zadku. :)) //A taky nechápu, proč při final fight piraně neodplavaly už když stáhly pod vodu tu dlouhovlasou kozatou ženskou, ale náš mladý hrdina musel do korýtka přidat ještě toho bezkuláka se srandovně ohlodanýma nožičkama. Taky nějak nerozumím účelu té nahé holky na paraglidingu, hlavně tedy jaktože ji v jednom momentě točí na kameru a v další chvíli jsou uplně jinde, holce rybičky okusujou lýtkový sval a ti co ji před chvílí točili jí nevěnují žádnou pozornost.// Na druhou stranu některý efekty byly opravdu.. efektní, obzvláště se mi zaryla do paměti scéna, kdy se nebohé slečně zamotaly vlasy do lodního šroubu. Zítra se asi půjdu ostříhat na ježka.

• 28.1.2012  20:48
    Let's Dance 2 (2008)

Jo, tak takhle trapně už mi teda dlouho nebylo.. Děs!

• 7.7.2011  20:11
    Jack (amatérský film) (2010)

Fan of Nataša.

• 3.7.2011  15:47
    Camp Rock (TV film) (2008)

trapas! :D To bylo jediný slovo, co jsem měla celých 10 minut konce, co jsem viděla, na mysli.

• 15.6.2011  15:40

Tohe je prostě ten nejlepší film, kterej znám. Je v tom akce, je v tom strach, je v tom romantika, je v tom vtip. Skvělej soundtrack, skvělý obsazení, skvělí zombíci, co se nešouraj jak ponocní a neserou se s váma. Být tam navíc phasery nebo Will Shatner, tak skočím z okna, protože dosáhnu nirvány.

• 10.5.2011  17:30

Ojojoj. No, takže tak. Sešla se nám tu celá plejáda etnických skupin,to sem fakt čuměla (asi nejaký silný články společnosti). Furt tam nekdo umíral, místo aby aspoň chvíli vydržel (obzvlášť ten co dostal headshot u toho vykuchanýho pancéřáku).. Zpomalené záběry mám ráda, ale né aby trvaly 5 minut(koupelnová scéna)! V závěrečné bitce Matrixman uhýbal střelám jakoby nic a pak to najednou schytá dvakrát přímo do držky. A taky pořád nedokážu pochopit, o co tej Umbrelle ide.. Na co jim budou nadlidi nebo domestikovaný zombíci, když oni sami do pár desítek let vychcípaj a pak už tu nebude žádnej jejich nástupce.A příběh?(*spoiler*) Milla letí, vyzvedne Ali, přistane v Prison Breaku a valí tunelem vyhloubeným zombíkama (po kterých se zem slehla) nějakým člunem na megaloď, kde místo záchrany je kdo? Je to k nevíře, ale je tam Umbrella! Nicméně, naklonovaná Milla vůbec není špatnej nápad, já osobně bych si hned jednu pořídila dom.

• 7.5.2011  14:31

..a já jsem si celou dobu myslela, že o té věci okolo jeho bratrance oba dva vědí. Takže jsem sice měla překvapivý konec, ale teda ne tím způsobem, který chěli tvůrci. No neva :D

• 30.4.2011  22:05

moje hodnocení se hodí k reakci KevSpa :)

• 29.4.2011  22:03
    William a Kate (TV film) (2011)

Styl natočení ala Hallmark .. Což znamená čistý průměr. Nic neočekávaného.

• 21.4.2011  11:29
    Kick-Ass (2010)

Tak Chloe byla fakt úžasná. A to jsem si myslela, že mě bude štvát stejně tak, jako ostatní děti v kterémkoliv filmu. Ale dávala si to parádně. A Dave? Joo, když si nasadil masku a nechal vyniknout svý přednosti v obličeji (oči, rty), tak taky aspoň za něco stál :)) *joke*. Fakt dobré, nad očekávání. A poprvé jsem musela mít nějaký OST :)

• 21.4.2011  07:49
    Re-Play (TV pořad) (2009)

viz komentář hirnlego, . Btw - já taky umím vzít trailer nejaké hry a zmáčknout Re-play, stejně tak, jak to dělají zde v tomto pořadu.

• 21.4.2011  07:45
    Game Page (TV pořad) (1998)

Už mě nudí vaše blbé komentáře, jak je všechno co je v českých televizích na prd. Na 5* to není, já je ale kvůli vám dám. Beztak už jsou tu dost podhodnocené verdikty.

• 17.4.2011  17:06

Jooo, toto se mi moc líbilo. Už si ani nevzpomínám, kdy jsem viděla nějakou komedii, která by mě alespoň trochu pobavila. Proto jsem byla příjemně překvapena. A Steve je vážně fajn, jsem ráda, že komedie už nepatří jen Jimu Carreyemu.

• 16.4.2011  22:17

Nevim no, mně se to ale líbilo moc moc. Asi protože nehodlám pořád přemýšlet nad vším tím kolem, esli to dává smysl, esli je to dobře sestříhaný a bla bla. Prostě jsem všechny tyhle věci na přemýšlení hodila do luftu a byla jsem nadšená. Třeba se to poštěstí i někomu dalšímu, já lituju jen toho, že jsem se na tenhle film nepodívala už dřív (konečně jsem viděla, že Shelly říkal pravdu, Wolverin měl fakt drápky už od narození :))

• 16.4.2011  16:18
    X-Men (2000)

Rosomák? WTF???

• 16.4.2011  12:31

No nic moc teda. Asi jsem měla moc přehnané očekávání. Jay Chou a Chris Waltz se mi líbili moc moc, Cameron a Seth už teda byli horší. Ani ne tak herecky, jako charakterově. A sem tam mi přišel scénář fakt přiblblej. No co se dá dělat, každý den není posvícení. Ale nenudila jsem se, to zase jako ne. Toš tak.

• 9.4.2011  20:41

20:00 - tak podívám se na to teda, když už to tam je.. 20:39 - ježiš to je ale hrozná nuda!! *klik*

• 9.4.2011  20:19
    Dvanáctimílová cesta (TV film) (2003)

Ta holka je fakt hrozná pizda.

<< předchozí 1 2 3 4 5