Stopař se sekerou (2023)

Je až úsměvné, jak byli všichni překvapení, že borec, co někoho třikrát praštil sekerou, může být vrah. 'Murica.

Vyproštění 2 (2023)

Asi to není úplně hlavním záměrem filmu, ale jednička i dvojka pro mě skvěle fungují jako digitální antikoncepce.

Oko (2008)

Mám dojem že tady si Američani prostě řekli: "Uděláme remake, ale každou klíčovou scénu a dialog totálně zprzníme." - - Jestli to tak bylo, tak mission accomplished.

Divergence (2014) odpad!

Ne, prostě nehodlám tomuto filmu dát hvězdu ani za to, že tvůrci dostali na film prachy. Tak moc mě ten film vytáčí. Totálně nelogický svět, který nedokáže zodpovědět elementární otázku "Proč?", okleštění člověka na jednu jedinou vlastnost, kdy Neohrožení by se měli jmenovat spíš Bezmozci. A aby se ta agónie hezky završila, tak sledujem tu nejmíň zajímavou linii (trefně popsáno J*A*S*M).

Ve jménu nebes (2022) (seriál)

Některé pasáže pro mne, jakožto nevěřící emancipovanou ženu, byly vyloženě očistec. Příběh je zajímavý a v jistém směru neotřelý, každopádně na mne zde bylo až moc Bratrů a ke konci už jsem se v nich začínala v obou liniích ztrácet. Andrew G. a Sam W. jako vždy vynikající. PS: Nic mě nedokáže znechutit tak, jako násilí na zvířatech a bezbranných.

Zlato (2022)

Film vhodný k odpolednímu šlofíku. Zaručuju, že když si v mezičase dáchnete dvacet, o nic nepřijdete. #vyzkousenozavas Každopádně výkon Zaca Efrona oceňuji.

Vzpomeň si (2015)

A to je přesně ten důvod, proč se malí haranti nenechávají běhat po podniku, kurva drát!

Právě jsem zabil tátu (2022) (seriál)

What do you get if you severly abuse your son, turning him into emotinally incapable wreck? You get what you f**king deserve.

Predátor: Kořist (2022)

Buee já nechci vidět umírat zvířátka, já chci vidět umírat lidi.