ShiShinka

okres Hodonín
Student

Twitter: ShiShinka

• 8.5.2010  16:49

Jednoduchý příběh a příjemně mrazivá atmosféra. Bohužel mi na atmosféře ubrala představitelka oné mrtvé dívky, jelikož již hraje v House MD a tak pro mne bylo těžké uvěřit, že je mrtvá :( To je ale moje chyba.

• 27.7.2012  22:37
    Piraňa 3D (2010)

Útok piraní dobrý, ale panebože, tolik koz pohromadě snad ani nebylo nutné, i když chápu, že cílovou skupinou jsou nadržení teenageři. Opravdu ale netuším, kdo by do háje chtěl vidět piraňu vybrkávající ukousnutý 3D penis. Chlast, sex a tuč tuč nejak není šálek mého čaje a tak když ti puboši ve víru feromonů ignorovali nařízení policajtů, ten masakr jsem jim ze srdce přála. Piraně skáčou, kousaj, břichem dovnitř, pusou ven.. Spoiler Alert! Jo a taky jsou očividně pěkný perverzáci, když první kousnutí na té cool párty je do zadku. :)) //A taky nechápu, proč při final fight piraně neodplavaly už když stáhly pod vodu tu dlouhovlasou kozatou ženskou, ale náš mladý hrdina musel do korýtka přidat ještě toho bezkuláka se srandovně ohlodanýma nožičkama. Taky nějak nerozumím účelu té nahé holky na paraglidingu, hlavně tedy jaktože ji v jednom momentě točí na kameru a v další chvíli jsou uplně jinde, holce rybičky okusujou lýtkový sval a ti co ji před chvílí točili jí nevěnují žádnou pozornost.// Na druhou stranu některý efekty byly opravdu.. efektní, obzvláště se mi zaryla do paměti scéna, kdy se nebohé slečně zamotaly vlasy do lodního šroubu. Zítra se asi půjdu ostříhat na ježka.

• 20.6.2009  14:32

Na tomto filmu mě zaujalo bohužel jen morče Bulva. Nikdojiný bohužel nepodává lepší (rozumějte dívatelný) herecký výkon. Scénář psal fakt asi nejaký slabomyslný člověk, Adam se chová naprosto křečovitě a sobecky, nepozastavuje se nad skutečností, že se mu v životě děje něco sci-fi a okamžitě toho nechutně využívá. Pro mě by byla reálnější skutečnost že povykládám pohádku a podle toho se mi odvíjí další den, než chování Adama v tomto filmu.

• 28.5.2010  17:15
    Polda z Marsu (TV seriál) (2008)

Tak závěr to totálně zazdil. Bohužel.

• 17.10.2009  17:47
    Polepšovna mazlíčků (TV pořad) (2009)

to už je fakt lepší Já nebo Pes, který běží na Spektrum.

• 15.6.2009  18:26

Tak to mi jako promińte,ale lístek do kina jsem si koupila na horor a ne na porno. Detailní popis prsou jedné z aktérek mně opravdu nebral - to že má bradavky přesně uprostřed mi bylo opravdu jedno.. Hrozné.

• 23.6.2009  16:37

Někdy mi ta mluva přidala až moc kýčovitě starobylá. Nicméně příběh pro mě velmi zajímavý a dokonce jsem zde přetrpěla nějaké ty zápletky založené na lži, což se mi jen tak nestává.

• 21.4.2011  07:49
    Re-Play (TV pořad) (2009)

viz komentář hirnlego, . Btw - já taky umím vzít trailer nejaké hry a zmáčknout Re-play, stejně tak, jak to dělají zde v tomto pořadu.

• 10.5.2011  17:30

Ojojoj. No, takže tak. Sešla se nám tu celá plejáda etnických skupin,to sem fakt čuměla (asi nejaký silný články společnosti). Furt tam nekdo umíral, místo aby aspoň chvíli vydržel (obzvlášť ten co dostal headshot u toho vykuchanýho pancéřáku).. Zpomalené záběry mám ráda, ale né aby trvaly 5 minut(koupelnová scéna)! V závěrečné bitce Matrixman uhýbal střelám jakoby nic a pak to najednou schytá dvakrát přímo do držky. A taky pořád nedokážu pochopit, o co tej Umbrelle ide.. Na co jim budou nadlidi nebo domestikovaný zombíci, když oni sami do pár desítek let vychcípaj a pak už tu nebude žádnej jejich nástupce.A příběh?(*spoiler*) Milla letí, vyzvedne Ali, přistane v Prison Breaku a valí tunelem vyhloubeným zombíkama (po kterých se zem slehla) nějakým člunem na megaloď, kde místo záchrany je kdo? Je to k nevíře, ale je tam Umbrella! Nicméně, naklonovaná Milla vůbec není špatnej nápad, já osobně bych si hned jednu pořídila dom.

• 27.2.2011  20:10
    Rok jedna (2009)

No to byl teda zase zážitek. Zase trochu moc řečí ohledně kulek a šourků, tak jako v každé novodobé parodokomedii. Tento film měl jediné štěstí, že jsem ho viděla v rozverné náladě, tudíž byl přijat kladně.

• 30.4.2011  22:05

moje hodnocení se hodí k reakci KevSpa :)

• 6.2.2010  21:40

"To je idiom." "To vy jste idiom!"

• 27.1.2011  00:58

Ojojoj, ale co to bylo za nevkusný konec. Tak dobře nášlápnuté to bylo. Sice je zde vrahem zahradník, ale bohužel jsem si pána v celém filmu nevšimla, a když se tam objevil a já jsem měla říct "ty brďo tady tento je vrah?", tak jsem řekla "kdo to k**va je?" :( Plus to mohli okořenit nejakou tou pusinkou :-*, takové věci já ráda.

• 6.7.2009  15:44

"sestro Marie Kredenc." "Klerenc, Marie Klerenc." - Pro mě srdcová záležitost.

• 17.11.2014  19:35
    Sex Tape (2014)

Pokud chcete promarnit 95 minut svého života posloucháním slova "sex" a "fuck" a čuměním na mihotání se plandajícího pytle Jasona na plátně, tento film je to pravé.

• 27.6.2008  19:53

jedna * za teho nového mladého fešáka.. ale už si fakt nevzpomenu,jak se jmenoval.. ani vlastně už nevím,jak vypadal.

• 24.6.2009  12:02
    Shutter (2004)

Místy mi to připomínalo Nenávist, a jelikož je tohle mladší snímek, předpokládám, že se zde jistá inspirace skrýt prostě nedá. Tuto drobnost film vyvážil lepšími hereckými výkony a svou vlastní -stejně tak zajímavou - pointou. Opravdu mi zde běhal mráz po zádech. Dále se plně stotožňuji s komentářem uživatele Marius. :)

• 13.3.2011  21:41
    Single Man (2009)

Ó Bože, já chci být gay.

• 8.2.2013  23:24
    Sinister (2012)

Tak tohle byl film půl napůl. Na jednu stranu byla suprová, stupňující se atmosféra, kdy nebylo pořádně vidět, o co že to tam vlastně jde, co je příčinou zla a skvělý Ethan Hawke. Nejvíc film utrpěl právě na odhalení, jelikož masky a herecké výkony dětí (miluji dětské herce!) byly opravdu velmi špatné, co se týče uvěřitelnosti. Ono gesto "pšt" bylo až moc kýčovité, podle mě se tam absolutně nehodilo a Sinister měl masku jako člen skupiny Slipknot, takže mu v rukou vidím spíš elektrickou kytaru, než jakési děti s velmi suchou pletí na obličeji. Achjo.

• 4.3.2010  13:08
    Smallville (TV seriál) (2001)

Nejlepší část je úvodní znělka, bohužel seriál očividně neví, kdy má s tím chrlením nových sérií přestat. v 7. řadě má Suprmen dokonce sestru, jeho životní láska (co stále není Lois) je provdaná za jeho úhlavního nepřítele... Už je to až moc přeplácané.

• 21.1.2009  15:27

Jedna hvězda za 3D provedení,ale jinak to bylo celý o velkém ..ničem.

• 4.2.2011  13:17
    Star Trek (2009)

Live long and prosper. První film, u kterého jsem brečela při prvních 10 minutách filmu. Kdybych měla na výběr, tak se radši hlásím k Hvězdnému letectvu a začnu si s nejakým tým fešným emzákem, než se hlásit na psychologii a nezačínat si s nikým - jako v této nudné realitě. Jedinou výtku mám snad jen k Zoe, ale to je jen můj problém. Je to buď těmi dlouhými vlasy nebo tím, že jsem fanouškem Rosario Dawson. PS: S negativy, které vypsal Blizzard naprosto nesouhlasím. Pochybuji, že všichni Romulané jsou pokérovaní plešouni, jelikož když Spock ukazuje Kirkovi, co se stalo, mluví o smlouvě s Romulany a na záběrech je s naprosto tipickými představiteli Romulanké rasy (pokud to tedy nebyli Vulkánci.). Dále - čím je zbytečná scéna rebelství Kirka? Mně to přišlo naprosto logické, když už vidím Spockovo dětství, proč bych neměla vidět Kirkovo dětství? Nechápu. Dále. Tys někdy na nějaké takové lodi byl, že víš, jak přesně vypadá strojovna? Myslím,že je naprosto v pořádku, prostě normální strojovna, žádné velké věcičky, co byly v Titanicu jsem neviděla. Dále. Je to jen alternativní budoucnoat a co se stát mělo, stalo se. Některé věci prostě nezměníš, a docela by mne zajímalo, jak by asi vypadal film, kde by se nikde nikdo z posádky nepotkal. Whatever.

• 13.2.2011  09:51
    Star Trek (TV seriál) (1966)

Nevím proč, ale i když jsem tuto sérii viděla poprvé až v roce 2011, jsem z ní naprosto pryč. Něco na tom musí být, jelikož když jsem viděla Vetřelce minulý rok, bylo to stěží na 2 hvězdy. Tato série mě prostě baví. Zápletky jsou vždycky zajímavé, modus operandi je sice pořád stejný, nicméně v které dnes úspěšné kriminálce není? Moje hodnocení asi spíš patří na Imdb, kde má tato série 8.6. A nebo je to jen neodolatelným Leonardem Nimoyem, co já vim. Nehodlám to řešit a budu si jen užívat moji euforii.

• 18.8.2016  09:23

Line, ty hňupe, máš skvělý a schopný herce, tak proč proboha používáš největší zabijáky akčních scén (rychlý střih, roztřesená a až moc přiblížená kamera)? WhyyyyY?!

• 4.2.2011  15:26
    Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

mmm my precious...

• 4.2.2011  15:29

Nutnost pro každého geeka. Spolu se Star Trekem moje nová závislost. Komu by se nelíbilo žít v takovéto realitě?

• 26.3.2011  17:18
    Stroj času (2002)

Ježiš to byly tak hnusné opice, že jsem se až musela smát. Takhle uměle na mě snad ještě žádné masky nepůsobily.

• 4.3.2010  13:22

To bylo tedy hrozně trapné. Hvězda za Channinga, který bohužel jak má blbé jméno, tak si vybírá blbé role.

• 27.6.2008  18:29

už od počátku je ve filmech Tima Burtona krev ta nejčervenější,než kdekoliv jinde. Trochu mi to stříkání připomínalo Quentinův Kill Bill - to je ale jako dobře! Nikdy by mě nenapadlo, že by byl Johnny takovej zpěvák - chápu proč měl být Střihorukej Edward původně muzikál. Helena je pro mě naprosto perfektní herečka, někdy teda až moc pištěla,ale jako to se dá přežít při pohledu na její krásně mrtvolnou tvář. Tim samozřejmě opět brilantně vykreslil pochmurnou atmosféru,až sem musela na telce přidat jasu,abych vůbec něco viděla :P tý brďo,ale byl to zážitek. To, jak pokaždé někoho podřízl - fúha, takhle by to fakt nikdo jinej nenatočil. Stejně nikdy nepochopím, jak je možné, aby se setkali takoví mistři svýho řemesla jako Johnny a Tim a aby dokázali vytvořit takovou krásu. Ještě teď se mi při vzpomínce, jak podřezává Severuse Snapea buší srdce:-*

• 28.9.2008  11:53

Knižní předlohu jsem nečetla, tudíž pro mně docela překvapující zvrat na konci příběhu. Ale že by mně film nějak zvláš´t zaujal,to asi ne. Neurazí, nepobaví.