Grace (2014) odpad!

Kdyby to byla jenom otřesná nuda, kde se hlavní hrdinka pořád jen někde plouží a do toho více či méně oddechuje. Ale holka kašle krev a babka jí nadává, že jak se to chová v kostele. Takže jsem se buď nudila, nebo jsem byla brutálně vytočená z demence aktérů. A to nejsou zrovna emoce, které bych chtěla v odpočinkovou neděli prožívat.

Halloween zabíjí (2021)

Nadávat na klasický slasher s reinkarnovaným zabijákem, že je to klasický slasher s reinkarnovaným zabijákem.. double facepalmy na vás, holoto!

Happy Feet (2006)

Tak tomuhle já vůbec nerozumím. "co to děláš s nožičkama?" "já nevím." .. a pak cože, že se zbláznil nebo co? Naprosté zklamání. Jak poprvé začal stepovat, tak mně přejel mráz trapnosti po zádech.

Hlasy (2020)

Takové o třídu horší Conjuring. Řeknou si, že stojí proti mistryni manupulace, a ten stejně pak jde a objímá se s mrtvolou, protože věří tomu, co vidí. Příjemná konečná pointa.

Hon na vrahy (2021) (seriál)

Dokument zachycující okolnosti a způsob polapení těch nejnebezpečnějších a nejzvrácenějších. To vše se dozvídáme přímo z úst vyšetřovatelů. Podkresleno autentickými nahrávkami z výslechů a návraty na inkriminovaná místa, kde vyšetřovatelé popisují poslední okamžiky těchhle monster na svobodě. PS: Pokud požadujete psychologickou sondu do duše každého sériového vraha, existují několikahodinové dokumenty věnující se těmto rozborům. Například o BTK jich bude zhruba tak miliarda. Nechápu co čekáte, že se dozvíte za necelých 40 minut o člověku, který vraždil desítky let. Ještě v dokumentu soustředícím se na jeden konkrétní úsek vyšetřování daných případů.

Hostel (2005)

opravdu velmi nevkusné. Hvězda za posledních pár minut filmu,kdy hlavní aktér utíká.

Jednotka 42 - Platný hlas (2018) (epizoda)

Tak pro nemocného v pokročilém stadiu rakoviny jdou se zásahovkou a pro 5 ozbrojených únosců tam naběhnou sami dva. #fucklogic

Ovládací panel
5 bodů