ShiShinka

Twitter: ShiShinka

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 24.9.2017  22:25
    To (2017)

Je to FILM, ne HOROR! Propracovanej příběh s prvky napětí, hororu, vtipu, dramatu.. Prostě Kingovina, ne jedoduchá epika s jednou lekačkou vedle druhé.. Nedokážu si představit, jak by asi vypadala k knižní předloha (a jak by asi byla úspěšná), kdyby IT měl být stejně děsivej, jako Annabelle. Nebudu to okecávat, úzkoprse se tu totiž srovnávají jabka a hrušky. PS: Bill Skarsgård nepopsatelně boží!

• 21.4.2015  15:26
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Tento seriál mne donutil totálně posunout měřítko hodnocení seriálů vytvořených na základě komiksové předlohy. Bye bye Arrow.

• 16.10.2013  18:36

That bitch! :'(

• 2.1.2013  20:52

Až na ten zvuk pěstí připomínající práskání dvou prken překližky o sebe to bylo pompézní.

• 15.6.2011  15:40

Tohe je prostě ten nejlepší film, kterej znám. Je v tom akce, je v tom strach, je v tom romantika, je v tom vtip. Skvělej soundtrack, skvělý obsazení, skvělí zombíci, co se nešouraj jak ponocní a neserou se s váma. Být tam navíc phasery nebo Will Shatner, tak skočím z okna, protože dosáhnu nirvány.

• 21.4.2011  07:45
    Game Page (TV pořad) (1998)

Už mě nudí vaše blbé komentáře, jak je všechno co je v českých televizích na prd. Na 5* to není, já je ale kvůli vám dám. Beztak už jsou tu dost podhodnocené verdikty.

• 16.4.2011  22:17

Nevim no, mně se to ale líbilo moc moc. Asi protože nehodlám pořád přemýšlet nad vším tím kolem, esli to dává smysl, esli je to dobře sestříhaný a bla bla. Prostě jsem všechny tyhle věci na přemýšlení hodila do luftu a byla jsem nadšená. Třeba se to poštěstí i někomu dalšímu, já lituju jen toho, že jsem se na tenhle film nepodívala už dřív (konečně jsem viděla, že Shelly říkal pravdu, Wolverin měl fakt drápky už od narození :))

• 16.4.2011  16:18
    X-Men (2000)

Rosomák? WTF???

• 11.3.2011  15:20

To jen v New Yorku pršej černoši.

• 6.3.2011  19:33
    Kauzy z Bostonu (TV seriál) (2004)

Můj ranní chléb, když mám školu na 10.

• 13.2.2011  09:51
    Star Trek (TV seriál) (1966)

Nevím proč, ale i když jsem tuto sérii viděla poprvé až v roce 2011, jsem z ní naprosto pryč. Něco na tom musí být, jelikož když jsem viděla Vetřelce minulý rok, bylo to stěží na 2 hvězdy. Tato série mě prostě baví. Zápletky jsou vždycky zajímavé, modus operandi je sice pořád stejný, nicméně v které dnes úspěšné kriminálce není? Moje hodnocení asi spíš patří na Imdb, kde má tato série 8.6. A nebo je to jen neodolatelným Leonardem Nimoyem, co já vim. Nehodlám to řešit a budu si jen užívat moji euforii.

• 4.2.2011  15:29

Nutnost pro každého geeka. Spolu se Star Trekem moje nová závislost. Komu by se nelíbilo žít v takovéto realitě?

• 4.2.2011  15:26
    Star Trek: Nová generace (TV seriál) (1987)

mmm my precious...

• 4.2.2011  13:17
    Star Trek (2009)

Live long and prosper. První film, u kterého jsem brečela při prvních 10 minutách filmu. Kdybych měla na výběr, tak se radši hlásím k Hvězdnému letectvu a začnu si s nejakým tým fešným emzákem, než se hlásit na psychologii a nezačínat si s nikým - jako v této nudné realitě. Jedinou výtku mám snad jen k Zoe, ale to je jen můj problém. Je to buď těmi dlouhými vlasy nebo tím, že jsem fanouškem Rosario Dawson. PS: S negativy, které vypsal Blizzard naprosto nesouhlasím. Pochybuji, že všichni Romulané jsou pokérovaní plešouni, jelikož když Spock ukazuje Kirkovi, co se stalo, mluví o smlouvě s Romulany a na záběrech je s naprosto tipickými představiteli Romulanké rasy (pokud to tedy nebyli Vulkánci.). Dále - čím je zbytečná scéna rebelství Kirka? Mně to přišlo naprosto logické, když už vidím Spockovo dětství, proč bych neměla vidět Kirkovo dětství? Nechápu. Dále. Tys někdy na nějaké takové lodi byl, že víš, jak přesně vypadá strojovna? Myslím,že je naprosto v pořádku, prostě normální strojovna, žádné velké věcičky, co byly v Titanicu jsem neviděla. Dále. Je to jen alternativní budoucnoat a co se stát mělo, stalo se. Některé věci prostě nezměníš, a docela by mne zajímalo, jak by asi vypadal film, kde by se nikde nikdo z posádky nepotkal. Whatever.

• 1.2.2011  16:11
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

dokonce i ten slovenský název mě pobavil hehe.

• 30.12.2010  15:13

po tomhle hororu jsem měla tu nejlepší noční můru.

• 23.12.2010  12:28

Budu jako stín.... Jako stín v noci!

• 19.4.2010  20:12
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Kdyby to nebyl takový haj*l..

• 19.12.2009  20:46
    Avatar (2009)

Kladný konec, strhující atmosféru, snovou krajinu, lásku a lepší svět, než je ten náš (resp. svět indiánů již dávno minulý) - to prostě žeru...a kemu se to nelíbí, ať si p*del víte co :) ... + Tsunami - o tomhle to ale celé je !!

• 28.8.2009  12:24

Na konci celý sál tleskal, co víc na to říct.

• 6.8.2009  15:46

Kasandra ! Jo,a taky vím,jak se dělá mejdlo.

• 24.6.2009  12:02
    Shutter (2004)

Místy mi to připomínalo Nenávist, a jelikož je tohle mladší snímek, předpokládám, že se zde jistá inspirace skrýt prostě nedá. Tuto drobnost film vyvážil lepšími hereckými výkony a svou vlastní -stejně tak zajímavou - pointou. Opravdu mi zde běhal mráz po zádech. Dále se plně stotožňuji s komentářem uživatele Marius. :)

• 23.6.2009  16:43

".. třeba 'vychladni' a nebo 'balíku'. ale můžeš to i kombinovat." "Vychladni balíku."

• 23.6.2009  16:42
    Terminátor (1984)

..já se vrátím..

• 21.8.2008  09:47

Už když mi kamarád pouštěl trailer, říkala jsem si, že na tohle fakt musím do kina. Když konečně Temný rytíř byl u nás v kině, šla jsem tam, sedla si a dostala jsem to, na co jsem celou tu dobu čekala. Nejvíc mě uchvátila grafika, takový efekty se jenom tak nevidí. Heath Ledger opravdu předvádí svůj vrcholný výkon a tak mohu s úctou a s prominutím prohlásit, že po tomto brilantním čísle mohl už jen v klidu umřít.V diskuzích jsem četla kritiku an jeho masku, že Joker má být upravený a kdesi cosi. Já si myslím, že Nolan společně s Heathem utovřili něco jedinečného, co tu ješě nikdy nebylo a tak i maska by měla být odlišná např od Jacka Nicholsona. Neřekla bych, že je děj nějaký urychlený, já se perfektně orientovala a řekla bych, že Nolan nechtěl nechat diváky čekat, co se bude dít dál. Za nejlepší scénu považuji gradující konec, kdy se střetává Joker s Batmanem. Za nejvtipnější scénu považuji Jokerův odchod z nemocnice. Gratuluji všem, kteří se podíleli na tomto filmu, svět si ho určitě bude pamatovat ještě dlouho. update: včera jsem viděla temného rytíře s českým dabingem. musím říct, že to mohlo dopadnout i hůř. ale prostě už sem zaujatá tím, že jsem viděla originální dabing,kde Heath předváděl naprostý šílenství který šlo cítit z jeho hlasu. jinak pohodka :)

• 31.7.2008  20:48

Když se líbaj dva kluci, je to fajn.. když se líbá Jake Gyllenhaal a Heath Ledger, je to orgastické vzrušení.

• 27.6.2008  18:29

už od počátku je ve filmech Tima Burtona krev ta nejčervenější,než kdekoliv jinde. Trochu mi to stříkání připomínalo Quentinův Kill Bill - to je ale jako dobře! Nikdy by mě nenapadlo, že by byl Johnny takovej zpěvák - chápu proč měl být Střihorukej Edward původně muzikál. Helena je pro mě naprosto perfektní herečka, někdy teda až moc pištěla,ale jako to se dá přežít při pohledu na její krásně mrtvolnou tvář. Tim samozřejmě opět brilantně vykreslil pochmurnou atmosféru,až sem musela na telce přidat jasu,abych vůbec něco viděla :P tý brďo,ale byl to zážitek. To, jak pokaždé někoho podřízl - fúha, takhle by to fakt nikdo jinej nenatočil. Stejně nikdy nepochopím, jak je možné, aby se setkali takoví mistři svýho řemesla jako Johnny a Tim a aby dokázali vytvořit takovou krásu. Ještě teď se mi při vzpomínce, jak podřezává Severuse Snapea buší srdce:-*

• 18.8.2016  09:23

Line, ty hňupe, máš skvělý a schopný herce, tak proč proboha používáš největší zabijáky akčních scén (rychlý střih, roztřesená a až moc přiblížená kamera)? WhyyyyY?!

• 3.4.2016  12:31

Skvělý animák, chyběla mi tam ale mezidruhová erotika. Fajn fajn, já vim, ale aspoň tu pusu si dát mohli, sakra!

• 21.4.2011  11:29
    Kick-Ass (2010)

Tak Chloe byla fakt úžasná. A to jsem si myslela, že mě bude štvát stejně tak, jako ostatní děti v kterémkoliv filmu. Ale dávala si to parádně. A Dave? Joo, když si nasadil masku a nechal vyniknout svý přednosti v obličeji (oči, rty), tak taky aspoň za něco stál :)) *joke*. Fakt dobré, nad očekávání. A poprvé jsem musela mít nějaký OST :)

<< předchozí 1 2 3 4 5