ShiShinka

Twitter: ShiShinka

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 24.9.2017  22:25
    To (2017)

Je to FILM, ne HOROR! Propracovanej příběh s prvky napětí, hororu, vtipu, dramatu.. Prostě Kingovina, ne jedoduchá epika s jednou lekačkou vedle druhé.. Nedokážu si představit, jak by asi vypadala k knižní předloha (a jak by asi byla úspěšná), kdyby IT měl být stejně děsivej, jako Annabelle. Nebudu to okecávat, úzkoprse se tu totiž srovnávají jabka a hrušky. PS: Bill Skarsgård nepopsatelně boží!

• 18.11.2018  14:47
    Marcella (TV seriál) (2016)

Opravdu mám problém oblíbit si seriál, kde hlavní hrdinka je naprostý magor, ve zlém smyslu slova, a všechno jí prochází. Krimi linka pak může být sebezajímavější, nicméně když se vyšetřovatelka chová ke všem jako naprostá krá*a, tak si radši pustím Vraždy v Midsomeru.

• 18.8.2016  09:23

Line, ty hňupe, máš skvělý a schopný herce, tak proč proboha používáš největší zabijáky akčních scén (rychlý střih, roztřesená a až moc přiblížená kamera)? WhyyyyY?!

• 3.4.2016  12:31

Skvělý animák, chyběla mi tam ale mezidruhová erotika. Fajn fajn, já vim, ale aspoň tu pusu si dát mohli, sakra!

• 21.4.2015  15:26
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Tento seriál mne donutil totálně posunout měřítko hodnocení seriálů vytvořených na základě komiksové předlohy. Bye bye Arrow.

• 17.11.2014  19:35
    Sex Tape (2014)

Pokud chcete promarnit 95 minut svého života posloucháním slova "sex" a "fuck" a čuměním na mihotání se plandajícího pytle Jasona na plátně, tento film je to pravé.

• 16.10.2013  18:36

That bitch! :'(

• 6.1.2017  14:06
    Černá listina (TV seriál) (2013)

Trochu ozvláštněná kriminálka se zajímavými příběhy a skvělým Jamesem Spaderem, jehož filmová profesionalita čiší z každého záběru. Co ale nepochopím je, kdo proboha dal roli téhle M.Boone. Když pominu její šíleně plitké herectví, největší problém mám s bojovými scénami. Její pohyby působí neohrabaně, někdy až komicky (pokud ji ovšem zrovna nezaskakuje dublérka). Všechno stojí (J. Spader) a padá (M. Boone) na ústřední dvojci. Což je teda dost blbé. A tedy dál, než jako pozadí pro vaření oběda, se tahle věc v mém kinematografickém žebříčku nedostane. Update: Nepochopitelné a vyloženě debilní chování hlavní hrdinky, jako by snad měla permanentně pms, mne odradilo od dalšího sledování seriálu od cca půlky 3. série.

• 8.2.2013  23:24
    Sinister (2012)

Tak tohle byl film půl napůl. Na jednu stranu byla suprová, stupňující se atmosféra, kdy nebylo pořádně vidět, o co že to tam vlastně jde, co je příčinou zla a skvělý Ethan Hawke. Nejvíc film utrpěl právě na odhalení, jelikož masky a herecké výkony dětí (miluji dětské herce!) byly opravdu velmi špatné, co se týče uvěřitelnosti. Ono gesto "pšt" bylo až moc kýčovité, podle mě se tam absolutně nehodilo a Sinister měl masku jako člen skupiny Slipknot, takže mu v rukou vidím spíš elektrickou kytaru, než jakési děti s velmi suchou pletí na obličeji. Achjo.

• 26.3.2011  23:06
    Odcházení (2011)

Tato hodnocení, co tu jsou... ta jsou velmi smutná.

• 5.4.2014  23:49
    Vřískot 4 (2011)

Jak já tu starého Robertse dceru nesnáším! <- nicméně toto neovlivnilo mé hodnocení.

• 29.4.2011  22:03
    William a Kate (TV film) (2011)

Styl natočení ala Hallmark .. Což znamená čistý průměr. Nic neočekávaného.

• 16.4.2011  12:31

No nic moc teda. Asi jsem měla moc přehnané očekávání. Jay Chou a Chris Waltz se mi líbili moc moc, Cameron a Seth už teda byli horší. Ani ne tak herecky, jako charakterově. A sem tam mi přišel scénář fakt přiblblej. No co se dá dělat, každý den není posvícení. Ale nenudila jsem se, to zase jako ne. Toš tak.

• 2.1.2013  20:52

Až na ten zvuk pěstí připomínající práskání dvou prken překližky o sebe to bylo pompézní.

• 3.4.2011  09:19
    Bastardi (2010)

Stačily mi ukázky. Nikdy ten film nechci vidět. Za genereci dnešních fracků se stydím, a eště tak s nima budu ztrácet čas čuměním na film o tom, jak jsou zvráceně zlí. Fuj.

• 7.7.2011  20:11
    Jack (amatérský film) (2010)

Fan of Nataša.

• 21.4.2011  11:29
    Kick-Ass (2010)

Tak Chloe byla fakt úžasná. A to jsem si myslela, že mě bude štvát stejně tak, jako ostatní děti v kterémkoliv filmu. Ale dávala si to parádně. A Dave? Joo, když si nasadil masku a nechal vyniknout svý přednosti v obličeji (oči, rty), tak taky aspoň za něco stál :)) *joke*. Fakt dobré, nad očekávání. A poprvé jsem musela mít nějaký OST :)

• 17.3.2011  19:55
    Legie (2010)

Posledních pár minut jsem sice měla rusky, ale to už mně bylo docela jedno, jak to celé dopadne.

• 27.7.2012  22:37
    Piraňa 3D (2010)

Útok piraní dobrý, ale panebože, tolik koz pohromadě snad ani nebylo nutné, i když chápu, že cílovou skupinou jsou nadržení teenageři. Opravdu ale netuším, kdo by do háje chtěl vidět piraňu vybrkávající ukousnutý 3D penis. Chlast, sex a tuč tuč nejak není šálek mého čaje a tak když ti puboši ve víru feromonů ignorovali nařízení policajtů, ten masakr jsem jim ze srdce přála. Piraně skáčou, kousaj, břichem dovnitř, pusou ven.. Spoiler Alert! Jo a taky jsou očividně pěkný perverzáci, když první kousnutí na té cool párty je do zadku. :)) //A taky nechápu, proč při final fight piraně neodplavaly už když stáhly pod vodu tu dlouhovlasou kozatou ženskou, ale náš mladý hrdina musel do korýtka přidat ještě toho bezkuláka se srandovně ohlodanýma nožičkama. Taky nějak nerozumím účelu té nahé holky na paraglidingu, hlavně tedy jaktože ji v jednom momentě točí na kameru a v další chvíli jsou uplně jinde, holce rybičky okusujou lýtkový sval a ti co ji před chvílí točili jí nevěnují žádnou pozornost.// Na druhou stranu některý efekty byly opravdu.. efektní, obzvláště se mi zaryla do paměti scéna, kdy se nebohé slečně zamotaly vlasy do lodního šroubu. Zítra se asi půjdu ostříhat na ježka.

• 10.5.2011  17:30

Ojojoj. No, takže tak. Sešla se nám tu celá plejáda etnických skupin,to sem fakt čuměla (asi nejaký silný články společnosti). Furt tam nekdo umíral, místo aby aspoň chvíli vydržel (obzvlášť ten co dostal headshot u toho vykuchanýho pancéřáku).. Zpomalené záběry mám ráda, ale né aby trvaly 5 minut(koupelnová scéna)! V závěrečné bitce Matrixman uhýbal střelám jakoby nic a pak to najednou schytá dvakrát přímo do držky. A taky pořád nedokážu pochopit, o co tej Umbrelle ide.. Na co jim budou nadlidi nebo domestikovaný zombíci, když oni sami do pár desítek let vychcípaj a pak už tu nebude žádnej jejich nástupce.A příběh?(*spoiler*) Milla letí, vyzvedne Ali, přistane v Prison Breaku a valí tunelem vyhloubeným zombíkama (po kterých se zem slehla) nějakým člunem na megaloď, kde místo záchrany je kdo? Je to k nevíře, ale je tam Umbrella! Nicméně, naklonovaná Milla vůbec není špatnej nápad, já osobně bych si hned jednu pořídila dom.

• 13.2.2011  11:16

Ale fuj co to jé? O tomhle jsem se nikdy neměla dozvědět :(

• 27.3.2010  13:04
    Zázraky života (TV seriál) (2010)

Janičko plodková, cos to udělala?! Vždyť v tem Protektorovi ti to tak slušelo :(

• 30.3.2011  07:47
    16 a těhotná (TV pořad) (2009)

Sem tam mi příjde, že ta holka snad otěhotněla naschvál, aby se dostala do tohohle pořadu.

• 23.12.2009  14:03

Docela mě z toho mrazí v zádech.

• 19.12.2009  20:46
    Avatar (2009)

Kladný konec, strhující atmosféru, snovou krajinu, lásku a lepší svět, než je ten náš (resp. svět indiánů již dávno minulý) - to prostě žeru...a kemu se to nelíbí, ať si p*del víte co :) ... + Tsunami - o tomhle to ale celé je !!

• 1.2.2011  16:11
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

dokonce i ten slovenský název mě pobavil hehe.

• 6.2.2010  21:47
    Halloween II (2009)

ta hlavní hrdinka mě teda pěkně srala! Tak blbej scénář měla, chuděra, ty její kecy mě fakt přiváděly k šílenství.

• 28.8.2009  12:24

Na konci celý sál tleskal, co víc na to říct.

• 12.8.2010  16:57

nevím,jestli chci zkoušet, zda má distributor v oficiálním textu pravdu..

• 17.5.2009  13:28
    Normal (2009)

Na mně tam bylo až moc sexu, který nesouvisel s panem Kňažkem. Případ Petra Kurtena znám velmi dobře a troufnu si říct, že i podrobně, tudíž jsem od tohoto filmu čekala poněkud více kontroverzních záběrů, než holý zadeček pana Gajdoše. Na druhou stranu, pokud touto scénou chtěl pan režisét poukázat, jak se pan obhájce Gajdoš začíná s panem Kurtenem sžívat, tak budiž. Ale ano, užila jsem s to. za prvé, protože to bylo v kině. za druhé, že film nebyl obyčejný, hrál si s barvami a ukazoval realitu, čímž splnil nálepku "podle skutečné události" - ne jako většina filmů takto označovaných (nebudu jmenovat Texaský masakr). A paní Dagmar? nádhera!

<< předchozí 1 2 3 4 5