ShiShinka

okres Hodonín
Student

Twitter: ShiShinka

• 12.8.2010  16:57

nevím,jestli chci zkoušet, zda má distributor v oficiálním textu pravdu..

• 17.5.2009  13:28
    Normal (2009)

Na mně tam bylo až moc sexu, který nesouvisel s panem Kňažkem. Případ Petra Kurtena znám velmi dobře a troufnu si říct, že i podrobně, tudíž jsem od tohoto filmu čekala poněkud více kontroverzních záběrů, než holý zadeček pana Gajdoše. Na druhou stranu, pokud touto scénou chtěl pan režisét poukázat, jak se pan obhájce Gajdoš začíná s panem Kurtenem sžívat, tak budiž. Ale ano, užila jsem s to. za prvé, protože to bylo v kině. za druhé, že film nebyl obyčejný, hrál si s barvami a ukazoval realitu, čímž splnil nálepku "podle skutečné události" - ne jako většina filmů takto označovaných (nebudu jmenovat Texaský masakr). A paní Dagmar? nádhera!

• 17.10.2009  17:47
    Polepšovna mazlíčků (TV pořad) (2009)

to už je fakt lepší Já nebo Pes, který běží na Spektrum.

• 15.6.2009  18:26

Tak to mi jako promińte,ale lístek do kina jsem si koupila na horor a ne na porno. Detailní popis prsou jedné z aktérek mně opravdu nebral - to že má bradavky přesně uprostřed mi bylo opravdu jedno.. Hrozné.

• 21.4.2011  07:49
    Re-Play (TV pořad) (2009)

viz komentář hirnlego, . Btw - já taky umím vzít trailer nejaké hry a zmáčknout Re-play, stejně tak, jak to dělají zde v tomto pořadu.

• 27.2.2011  20:10
    Rok jedna (2009)

No to byl teda zase zážitek. Zase trochu moc řečí ohledně kulek a šourků, tak jako v každé novodobé parodokomedii. Tento film měl jediné štěstí, že jsem ho viděla v rozverné náladě, tudíž byl přijat kladně.

• 13.3.2011  21:41
    Single Man (2009)

Ó Bože, já chci být gay.

• 4.2.2011  13:17
    Star Trek (2009)

Live long and prosper. První film, u kterého jsem brečela při prvních 10 minutách filmu. Kdybych měla na výběr, tak se radši hlásím k Hvězdnému letectvu a začnu si s nejakým tým fešným emzákem, než se hlásit na psychologii a nezačínat si s nikým - jako v této nudné realitě. Jedinou výtku mám snad jen k Zoe, ale to je jen můj problém. Je to buď těmi dlouhými vlasy nebo tím, že jsem fanouškem Rosario Dawson. PS: S negativy, které vypsal Blizzard naprosto nesouhlasím. Pochybuji, že všichni Romulané jsou pokérovaní plešouni, jelikož když Spock ukazuje Kirkovi, co se stalo, mluví o smlouvě s Romulany a na záběrech je s naprosto tipickými představiteli Romulanké rasy (pokud to tedy nebyli Vulkánci.). Dále - čím je zbytečná scéna rebelství Kirka? Mně to přišlo naprosto logické, když už vidím Spockovo dětství, proč bych neměla vidět Kirkovo dětství? Nechápu. Dále. Tys někdy na nějaké takové lodi byl, že víš, jak přesně vypadá strojovna? Myslím,že je naprosto v pořádku, prostě normální strojovna, žádné velké věcičky, co byly v Titanicu jsem neviděla. Dále. Je to jen alternativní budoucnoat a co se stát mělo, stalo se. Některé věci prostě nezměníš, a docela by mne zajímalo, jak by asi vypadal film, kde by se nikde nikdo z posádky nepotkal. Whatever.

• 16.4.2011  22:17

Nevim no, mně se to ale líbilo moc moc. Asi protože nehodlám pořád přemýšlet nad vším tím kolem, esli to dává smysl, esli je to dobře sestříhaný a bla bla. Prostě jsem všechny tyhle věci na přemýšlení hodila do luftu a byla jsem nadšená. Třeba se to poštěstí i někomu dalšímu, já lituju jen toho, že jsem se na tenhle film nepodívala už dřív (konečně jsem viděla, že Shelly říkal pravdu, Wolverin měl fakt drápky už od narození :))

• 8.5.2010  16:50

No zajímavé. Teď enom,esli je to pravda.

• 28.9.2008  13:19

Jedna hvězda za Alaina Delona, jinak to bylo opravdu velmi trapné, bohužel ne vtipné. " Caesar nestárne, jen zraje. Vlasy nešednou, pouze více září. Caesar je nesmrtelný, je věčný. Caesar všeho dosáhl a dobyl, je to gepard i samuraj. Nikomu nic nedluží, ani Rockovi a jeho bratrům, ani sicilskému klanu. Caesar je ze vznešeného rodu. Ostatně Caesara za nejlepšího císaře dostal Caesar. Ave já!"

• 7.5.2011  14:31

..a já jsem si celou dobu myslela, že o té věci okolo jeho bratrance oba dva vědí. Takže jsem sice měla překvapivý konec, ale teda ne tím způsobem, který chěli tvůrci. No neva :D

• 28.8.2009  13:17
    Bobule (2008)

Jak to tu tak vidím, hodnocení filmu se periodicky opakuje v tomto schématu: Moraváci - * , Pražáci-****. Kurňa šopa a já su z Kyjova.

• 3.7.2011  15:47
    Camp Rock (TV film) (2008)

trapas! :D To bylo jediný slovo, co jsem měla celých 10 minut konce, co jsem viděla, na mysli.

• 13.10.2010  16:50

nejak mi unikla pointa.....

• 17.4.2011  17:06

Jooo, toto se mi moc líbilo. Už si ani nevzpomínám, kdy jsem viděla nějakou komedii, která by mě alespoň trochu pobavila. Proto jsem byla příjemně překvapena. A Steve je vážně fajn, jsem ráda, že komedie už nepatří jen Jimu Carreyemu.

• 23.12.2010  12:28

Budu jako stín.... Jako stín v noci!

• 28.1.2012  20:48
    Let's Dance 2 (2008)

Jo, tak takhle trapně už mi teda dlouho nebylo.. Děs!

• 19.3.2011  11:31
    Mr. GS (TV pořad) (2008)

Tolik nuceného smíchu se jen tak nevidí.

• 20.6.2009  14:32

Na tomto filmu mě zaujalo bohužel jen morče Bulva. Nikdojiný bohužel nepodává lepší (rozumějte dívatelný) herecký výkon. Scénář psal fakt asi nejaký slabomyslný člověk, Adam se chová naprosto křečovitě a sobecky, nepozastavuje se nad skutečností, že se mu v životě děje něco sci-fi a okamžitě toho nechutně využívá. Pro mě by byla reálnější skutečnost že povykládám pohádku a podle toho se mi odvíjí další den, než chování Adama v tomto filmu.

• 28.5.2010  17:15
    Polda z Marsu (TV seriál) (2008)

Tak závěr to totálně zazdil. Bohužel.

• 21.8.2008  09:47

Už když mi kamarád pouštěl trailer, říkala jsem si, že na tohle fakt musím do kina. Když konečně Temný rytíř byl u nás v kině, šla jsem tam, sedla si a dostala jsem to, na co jsem celou tu dobu čekala. Nejvíc mě uchvátila grafika, takový efekty se jenom tak nevidí. Heath Ledger opravdu předvádí svůj vrcholný výkon a tak mohu s úctou a s prominutím prohlásit, že po tomto brilantním čísle mohl už jen v klidu umřít.V diskuzích jsem četla kritiku an jeho masku, že Joker má být upravený a kdesi cosi. Já si myslím, že Nolan společně s Heathem utovřili něco jedinečného, co tu ješě nikdy nebylo a tak i maska by měla být odlišná např od Jacka Nicholsona. Neřekla bych, že je děj nějaký urychlený, já se perfektně orientovala a řekla bych, že Nolan nechtěl nechat diváky čekat, co se bude dít dál. Za nejlepší scénu považuji gradující konec, kdy se střetává Joker s Batmanem. Za nejvtipnější scénu považuji Jokerův odchod z nemocnice. Gratuluji všem, kteří se podíleli na tomto filmu, svět si ho určitě bude pamatovat ještě dlouho. update: včera jsem viděla temného rytíře s českým dabingem. musím říct, že to mohlo dopadnout i hůř. ale prostě už sem zaujatá tím, že jsem viděla originální dabing,kde Heath předváděl naprostý šílenství který šlo cítit z jeho hlasu. jinak pohodka :)

• 28.9.2008  14:04
    Tohle je Sparta! (2008)

Panebože! Co jsem komu udělala?! Můj bývalý přítel si tohle "cosi" pustil zrovna, když jsem si opisovala literaturu a upřímně mi samou trapností za tyto pseudoherce stávaly chlupy aj na zádech.Když jsem spatřila, že leží mrtvý smíchy na posteli,měla jsem tento vztah ukončit. to, že se během filmu asi 10x některému z aktérů rýsují abnormálně pevné kulky a až trapné polopatické vysvětlování kdo je kdo (což mě vážně uráželo). Když do tý studny letěla asi 15 celebrita, měla jsem chuť skočit za nimi taky, abych už tu nechutnost nemusela jen slyšet!Je k pláči, že tito dva pánové co tenhle pytel hnoje předhodili konzumní společnosti si dokáží říkat režiséři.Děsím se dne, kdy budu nucena shlédnout další film z této produkce. Viděla jsem opravdu hodně špatných filmů,ale tenhle svrab dlouho nikdo nepřekoná.

• 27.4.2009  17:30

Takovej zpívající Chip a Dale ve třech... Příběh jednoduchý,akorát tak pro děti, což už ale já bohužel nejsem.

• 15.4.2010  19:30
    Beowulf (2007)

Já z té Angeliny prostě nemožu!

• 25.11.2012  15:29
    Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007)

"Panebože, panebože! Je tu lebka!" ... Dyť seš taky na starodávným hřbitově, ty hysterická krávo!

• 15.4.2010  19:59
    Občan Havel (2007)

Havel na hrad! *souhlasím s komentářem od Tosima"

• 27.6.2008  19:53

jedna * za teho nového mladého fešáka.. ale už si fakt nevzpomenu,jak se jmenoval.. ani vlastně už nevím,jak vypadal.

• 27.6.2008  18:29

už od počátku je ve filmech Tima Burtona krev ta nejčervenější,než kdekoliv jinde. Trochu mi to stříkání připomínalo Quentinův Kill Bill - to je ale jako dobře! Nikdy by mě nenapadlo, že by byl Johnny takovej zpěvák - chápu proč měl být Střihorukej Edward původně muzikál. Helena je pro mě naprosto perfektní herečka, někdy teda až moc pištěla,ale jako to se dá přežít při pohledu na její krásně mrtvolnou tvář. Tim samozřejmě opět brilantně vykreslil pochmurnou atmosféru,až sem musela na telce přidat jasu,abych vůbec něco viděla :P tý brďo,ale byl to zážitek. To, jak pokaždé někoho podřízl - fúha, takhle by to fakt nikdo jinej nenatočil. Stejně nikdy nepochopím, jak je možné, aby se setkali takoví mistři svýho řemesla jako Johnny a Tim a aby dokázali vytvořit takovou krásu. Ještě teď se mi při vzpomínce, jak podřezává Severuse Snapea buší srdce:-*

• 28.9.2008  12:03
    Transformers (2007)

Jo bylo to fajn,ale pro mně to bylo strašně zdlouhavé, tan konec už sem prostě enom rychle přetočila. Jinak ale super podívaná, mám ráda tu techniku, počítačový triky a tak jako. A Shia oslňující :)