ShiShinka

okres Hodonín
Student

Twitter: ShiShinka

• 9.4.2011  20:41

20:00 - tak podívám se na to teda, když už to tam je.. 20:39 - ježiš to je ale hrozná nuda!! *klik*

• 25.5.2009  19:19
    Zodiac (2007)

Chvilkami jsem se až ztrácela v celé té spleti jmen, ale na konci to dávalo jeden velký a přehledný celek. o Zodiakovi jsem nikdy moc neprahla, ale tento film ve mně probudil touhu znát jeho příběh. nebo vlastně ne, probudil ve mně touhu znát příběh Roberta Graysmithe. Bravo.

• 27.3.2010  11:52
    Zpátky do studia (TV seriál) (2007)

Je mi líto, čekala jsem mnohem víc.

• 23.6.2009  17:00

Než se na film podívám, potřebuju o něm něco vědět. bohužel zde jsem asi věděla málo a když na mě vytrysklo to sci-fi, byla jsem poněkud zmatená. ano, film je to výjimečný, výjimečně dobrý, nicméně ne podle mých očekávání.

• 28.9.2008  12:37
    Happy Feet (2006)

Tak tomuhle já vůbec nerozumím. "co to děláš s nožičkama?" "já nevím." .. a pak cože, že se zbláznil nebo co? to už sem fakt nesledovala. No prostě naprosté zklamání,jak poprvé začal stepovat, tak mně přejel mráz trapnosti po zádech. Tenhle animák mi prostě fakt nesedl, zlatej Remy.

• 6.8.2009  11:01
    Muzikál ze střední (TV film) (2006)

Hvězdička za Zaca Efrona. Ten hlas je fajn. Vanessa mi svým hlasem absolutně nesedla, je to na mě až moc monotónní ječák. A příběh... Kde? Já tam žádnej neviděla.

• 30.4.2011  22:05

moje hodnocení se hodí k reakci KevSpa :)

• 6.2.2010  21:40

"To je idiom." "To vy jste idiom!"

• 4.3.2010  13:22

To bylo tedy hrozně trapné. Hvězda za Channinga, který bohužel jak má blbé jméno, tak si vybírá blbé role.

• 6.2.2010  21:20
    Taxidermia (2006)

stotožnění s komentáři od Darrena, Livingdead a Gimpa...Film jsem pochopila. Bohužel, jen pro to, že se vymyká normám a že je plný hnusu, zoofilie, zvratků a jiných nechuťáren, nebudu tento film vyzdvihovat do výšin, abych vypadala jako mega hustá drsoňka, že se mi líbí šukání mrtvýho a vykuchanýho prasete. sorry.

• 8.2.2011  14:27
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Já věděla, proč se mi ta masivní kampaň na Nově nezdála.

• 25.5.2009  19:35
    Za plotem (2006)

Hyperaktivní veverka - to je moje !

• 6.2.2010  21:49
    Hostel (2005)

opravdu velmi nevkusné. Hvězda za posledních pár minut filmu,kdy hlavní aktér utíká.

• 19.4.2010  20:12
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Kdyby to nebyl takový haj*l..

• 1.3.2010  13:40

Ani nevim,za co ty dvě ** dávám. Příběh takový neslaný nemastný - přiznávám,že jsem ani pořádně nepochopila, o co že tam ide. A pokud jde jen o to, jak se rytíř z kováře stal, tak si to ani ty dvě hvězdy nezaslouží. Víc jak sáhodlouhé souboje mi vadily hlavně ty fanatické kecy o Bohu. "Bůh si to přeje." - nevim, co si Bůh přál tím, že mi dovolil to shlédnout.

• 23.1.2011  21:27

Willa Ferrella asi už nikdy nebudu mít ráda. V tomhle filmu mi nepřišlo absolutně nic vtipného. Nehledě na to, že jsem celý film měla nutkání onen program, na kterém film bežel, neprodleně přepnout.

• 4.3.2010  13:09
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Ach bože! Ty herecké výkony! V trapných situacích většinou určitý pořad přepínám,tady už ani nemám odvahu začít.

• 27.2.2011  20:11
    Ostrov (2005)

Dnes je opět v televizi, ale už ho podruhé vidět nechci.. To něco značí.

• 23.6.2009  16:37

Někdy mi ta mluva přidala až moc kýčovitě starobylá. Nicméně příběh pro mě velmi zajímavý a dokonce jsem zde přetrpěla nějaké ty zápletky založené na lži, což se mi jen tak nestává.

• 4.3.2010  13:10
    Ulice (TV seriál) (2005)

Co je horší opravdu nevím. Esli toto, nebo Růžovka. Marná snaha o tem přemýšlet a snažit se toto dilema vyřešit.

• 15.4.2010  19:35
    Vražedná čísla (TV seriál) (2005)

Někdy trochu přiblblé, jinak klasika na motivy kriminálky. Pro odpolední doplnění hluku v pozadí ideální.

• 28.9.2008  12:06

Mně se líbilo, jak tam pluly ty těla po té řece.. ale tak nevim co Dakotě tak vadilo, vždyť tam chtěla jít sama k tý řece..:D Trochu rušivý element tu pro mě byl Andy z Shawshanku v podobě týpka, co je zve k sobě do sklepa.. ten chlap byl divnej už od začátku, buď bych za ním vůbec nešla, nebo bych ho majzla lopatou hned při vztupu. Efekty a tak všechno se mně líbilo, nápad, že nás nabodnou a zabydlí se zde krví živenými rostlinami je opravdu originální. nicméně i konec mi přišel poněkud ošulený, nemám ráda, když se tam enom neco řekne a vše je vyřešeno. Celkově ale tyto nedostatky mohu pominout.

• 31.7.2008  20:48

Když se líbaj dva kluci, je to fajn.. když se líbá Jake Gyllenhaal a Heath Ledger, je to orgastické vzrušení.

• 6.3.2011  19:33
    Kauzy z Bostonu (TV seriál) (2004)

Můj ranní chléb, když mám školu na 10.

• 24.6.2009  12:02
    Shutter (2004)

Místy mi to připomínalo Nenávist, a jelikož je tohle mladší snímek, předpokládám, že se zde jistá inspirace skrýt prostě nedá. Tuto drobnost film vyvážil lepšími hereckými výkony a svou vlastní -stejně tak zajímavou - pointou. Opravdu mi zde běhal mráz po zádech. Dále se plně stotožňuji s komentářem uživatele Marius. :)

• 28.9.2008  11:53

Knižní předlohu jsem nečetla, tudíž pro mně docela překvapující zvrat na konci příběhu. Ale že by mně film nějak zvláš´t zaujal,to asi ne. Neurazí, nepobaví.

• 23.6.2009  16:35
    Vesnice (2004)

no já osobně jsem se při první projekci bála. Po druhé a třetí už to bylo horší. Ale na Adriana Brodyho bych se mohla dívat furt :)

• 6.2.2010  21:42
    Vyšperkuj mi káru (TV pořad) (2004)

Je to hezké, že jim ze šrotu dělaj nadupaný káry. Ale proč jim kurva k sedadlu přimontovávaj hrnčířský kruh?!?!

• 23.6.2009  16:24

Kdo dělá úkoly, nemá čas na drogy.. já úkoly dělám, tudíž se na tuhle blbinu už nikdy nebudu muset dívat :)

• 28.9.2008  12:18
    Závist (2004)

Kdybych se před tímto filmem hodně odvázala, tak by to bylo aj na čtyry hvězdy. bohužel jsem tento film zhlédla v normální, všední den a opravdu, zapůsobil na mně jakožto o hovně. Celé to namně působilo až moc šíleně, více než Zoolander, který je pro mně hranicí, tudíž pfff :/