ShiShinka

okres Hodonín
Student

Twitter: ShiShinka

• 26.11.2010  20:53

Nemám ju ráda, prostě jako ne-e :/

• 9.4.2011  20:19
    Dvanáctimílová cesta (TV film) (2003)

Ta holka je fakt hrozná pizda.

• 1.3.2010  13:42

viva la prsa Diane Keaton !

• 9.4.2011  17:28

No, tak tohle jsem viděla. Jednou. A vůbec mi nebude vadit, když to už nikdy neuvidim.

• 23.1.2011  01:19
    Láska přichází zvolna (TV film) (2003)

Docela nůďo noo. Když nad tím tak přemýšlím,ani jsem se na ten film nemusela dívat, ono to tak nejak bylo všechno jasné, co se tam stane.

• 21.1.2009  15:27

Jedna hvězda za 3D provedení,ale jinak to bylo celý o velkém ..ničem.

• 23.6.2009  16:47

Zde jsem měla opravdu veliký problém s postavou hranou Claire James. Takovéto rušivé elementy ve filmech opravdu nesnáším. Nicméně film jako takový byl opravdu strhující - díkybohu, trilogie bývají ke konci poněkud pomíjivé.

• 28.9.2008  11:54

Toto hodnocení dávám z čistě osobního hlediska a to proto,že naprosto mylně informují diváka o Strašlivě pravdivé pravdě .. Protože tato pravda je někde uplně jinde. Ed Gein snad ani nikdy motorovku nevlastnil :P jinak hezké, jak dává sůl do nohy,ale na to fakt už sere morče.

• 30.12.2010  15:13

po tomhle hororu jsem měla tu nejlepší noční můru.

• 15.4.2010  19:33

Za to, že Mike to na konci přece jen zmákne :)

• 26.3.2011  17:18
    Stroj času (2002)

Ježiš to byly tak hnusné opice, že jsem se až musela smát. Takhle uměle na mě snad ještě žádné masky nepůsobily.

• 1.3.2010  13:45

Zde je zase * za pejska a jeho trik s teploměrem.

• 26.3.2011  23:11
    Evoluce (2001)

"Vypadá to jako obří chrchel!"

• 25.5.2009  19:24

Překlad slova "serial" na "masový" absolutně odmítám komentovat. Ano, pro obyčejného laika, který nemá o těchto věcech ani ponětí to musí být za 5 * . Bohužel mi zde chybělo více faktů, více profilování osobností atd.. nejvíce mi zde ale chyběl rozhovor s Jeffreyem, který jsem shlédla v angličtině na youtube a předpokládala jsem, že i zde by mohl zaznít. Potěšilo mně zde ale zveřejnění dopisu Alberta Fishe. jako dokument převyšuje normu jiných dokumentů.

• 4.3.2010  13:08
    Smallville (TV seriál) (2001)

Nejlepší část je úvodní znělka, bohužel seriál očividně neví, kdy má s tím chrlením nových sérií přestat. v 7. řadě má Suprmen dokonce sestru, jeho životní láska (co stále není Lois) je provdaná za jeho úhlavního nepřítele... Už je to až moc přeplácané.

• 27.6.2008  18:30

Miluju navzájem se mydlící japončíky, ale nejlepší byl prostě Masanobu Ando, protože jeho jedinýho to opravdu bavilo.

• 16.4.2011  16:18
    X-Men (2000)

Rosomák? WTF???

• 27.6.2008  19:18

Tim Burton je pro mě jedinečným režisérem a jeho účes mi vždycky připomínal Střihorukého Edwarda, kterého také režíroval. Jeho podání filmu, kontrast hororu a vtipu, temna a jasných barev,to je přesně to, co očekávám. Obsazení Johnnyho Deppa bylo to nejlepší, co kdy mohl Tim udělat. Johnny má své osobní kouzlo, které dodává každému jeho filmu takové TO, co je potřeba. Námět je pro mě originální a neohraný, překvapivě se to líbilo i mamince, která nemá ráda ve filmech krev. Tady když Johnny pitval vdovu bez hlavy a stříkla mu do obličeje krev, tak se smála na celé kolo. Zaujala mě i pointa, kdo by kdy čekal, že ten kdo vypustil bezhlavého rytíře je právě ta osoba, která to udělala. Moc mi tu ale nesedí Christina Ricci, je tu sice kontrast pochmurné atmosféry a všichni víme, že s tím má Christina zkušenosti z Rodiny Adamsových, asi i kvůli tomu mi k ní nesedí tady ta nevinnost. Ale samozřejmě, že herecký talent Christina má a snažila se velmi uspokojivě. Perfekní pro probdělé noci.

• 8.5.2010  16:49

Jednoduchý příběh a příjemně mrazivá atmosféra. Bohužel mi na atmosféře ubrala představitelka oné mrtvé dívky, jelikož již hraje v House MD a tak pro mne bylo těžké uvěřit, že je mrtvá :( To je ale moje chyba.

• 27.1.2011  00:58

Ojojoj, ale co to bylo za nevkusný konec. Tak dobře nášlápnuté to bylo. Sice je zde vrahem zahradník, ale bohužel jsem si pána v celém filmu nevšimla, a když se tam objevil a já jsem měla říct "ty brďo tady tento je vrah?", tak jsem řekla "kdo to k**va je?" :( Plus to mohli okořenit nejakou tou pusinkou :-*, takové věci já ráda.

• 28.9.2008  12:09

U tohohle filmu se fandové dělí do dvou kategorií. Jedni tento film považují ža originální dílo plné napětí a děsivosti. Druhá kategorie tehto film považuje za nudnou sraču, kde je napínavých asi posledních 10 sekund,za které já dávám hvězdu. Myslím, že je jasné, do které kategorie patřím já.

• 1.3.2010  13:44
    Dr. Dolittle (1998)

Hvězdička za ty krysí zaražené prdy.

• 21.4.2011  07:45
    Game Page (TV pořad) (1998)

Už mě nudí vaše blbé komentáře, jak je všechno co je v českých televizích na prd. Na 5* to není, já je ale kvůli vám dám. Beztak už jsou tu dost podhodnocené verdikty.

• 23.1.2011  01:17

No ten Taye je ale hrozně hezký chlap! A film? Takový ten typický průměrný ala produkce Hallmark.

• 11.3.2011  15:20

To jen v New Yorku pršej černoši.

• 23.6.2009  16:49
    Junior (1994)

Tuto komedii jsem jako dítě zbožňovala, s mým bratrancem jsme měli několik oblíbených hlášek. Snažím se, abych si takovýto postoj k této komedii zachovala i nadále, tudíž se na ni nehodlám už nikdy podívat.

• 28.9.2008  11:54
    Masakr v Texasu (1994)

Ano, to jsem viděla. To je asi tak vše, co k tomu možu říct.

• 23.6.2009  16:39

Příjemná komedie pro Vánoční večery strávené s rodinou.

• 9.4.2011  17:06

"Vidim hrdost! Vidim sílu! Vidim pořádnýho chlapa, kterej se s nikým a s ničím nesere!"

• 6.7.2009  15:44

"sestro Marie Kredenc." "Klerenc, Marie Klerenc." - Pro mě srdcová záležitost.