ShiShinka

ShiShinka

Monika Mini Marča

okres Hodonín
Student

Twitter: ShiShinka

6 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Úsvit mrtvých (2004)

  Tohe je prostě ten nejlepší film, kterej znám. Je v tom akce, je v tom strach, je v tom romantika, je v tom vtip. Skvělej soundtrack, skvělý obsazení, skvělí zombíci, co se nešouraj jak ponocní a neserou se s váma. Být tam navíc phasery nebo Will Shatner, tak skočím z okna, protože dosáhnu nirvány.

 • poster

  Avengers (2012)

 • poster

  V zajetí démonů (2013)

 • poster

  Star Trek (2009)

  Live long and prosper. První film, u kterého jsem brečela při prvních 10 minutách filmu. Kdybych měla na výběr, tak se radši hlásím k Hvězdnému letectvu a začnu si s nejakým tým fešným emzákem, než se hlásit na psychologii a nezačínat si s nikým - jako v této nudné realitě. Jedinou výtku mám snad jen k Zoe, ale to je jen můj problém. Je to buď těmi dlouhými vlasy nebo tím, že jsem fanouškem Rosario Dawson. PS: S negativy, které vypsal Blizzard naprosto nesouhlasím. Pochybuji, že všichni Romulané jsou pokérovaní plešouni, jelikož když Spock ukazuje Kirkovi, co se stalo, mluví o smlouvě s Romulany a na záběrech je s naprosto tipickými představiteli Romulanké rasy (pokud to tedy nebyli Vulkánci.). Dále - čím je zbytečná scéna rebelství Kirka? Mně to přišlo naprosto logické, když už vidím Spockovo dětství, proč bych neměla vidět Kirkovo dětství? Nechápu. Dále. Tys někdy na nějaké takové lodi byl, že víš, jak přesně vypadá strojovna? Myslím,že je naprosto v pořádku, prostě normální strojovna, žádné velké věcičky, co byly v Titanicu jsem neviděla. Dále. Je to jen alternativní budoucnoat a co se stát mělo, stalo se. Některé věci prostě nezměníš, a docela by mne zajímalo, jak by asi vypadal film, kde by se nikde nikdo z posádky nepotkal. Whatever.

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  Už když mi kamarád pouštěl trailer, říkala jsem si, že na tohle fakt musím do kina. Když konečně Temný rytíř byl u nás v kině, šla jsem tam, sedla si a dostala jsem to, na co jsem celou tu dobu čekala. Nejvíc mě uchvátila grafika, takový efekty se jenom tak nevidí. Heath Ledger opravdu předvádí svůj vrcholný výkon a tak mohu s úctou a s prominutím prohlásit, že po tomto brilantním čísle mohl už jen v klidu umřít.V diskuzích jsem četla kritiku an jeho masku, že Joker má být upravený a kdesi cosi. Já si myslím, že Nolan společně s Heathem utovřili něco jedinečného, co tu ješě nikdy nebylo a tak i maska by měla být odlišná např od Jacka Nicholsona. Neřekla bych, že je děj nějaký urychlený, já se perfektně orientovala a řekla bych, že Nolan nechtěl nechat diváky čekat, co se bude dít dál. Za nejlepší scénu považuji gradující konec, kdy se střetává Joker s Batmanem. Za nejvtipnější scénu považuji Jokerův odchod z nemocnice. Gratuluji všem, kteří se podíleli na tomto filmu, svět si ho určitě bude pamatovat ještě dlouho. update: včera jsem viděla temného rytíře s českým dabingem. musím říct, že to mohlo dopadnout i hůř. ale prostě už sem zaujatá tím, že jsem viděla originální dabing,kde Heath předváděl naprostý šílenství který šlo cítit z jeho hlasu. jinak pohodka :)

 • poster

  Strážci Galaxie (2014)

 • poster

  28 dní poté (2002)

  po tomhle hororu jsem měla tu nejlepší noční můru.

 • poster

  Ratatouille (2007)

 • poster

  Oko (2002)

 • poster

  Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace