legatio

okres Beroun
nepatrná součást věčnosti

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 21.8.2019  21:32
    The Boys (TV seriál) (2019)

Seriál super, i když někdy bych ocenil trochu rychlejší tempo. Ale co mi vadí je opět ta americká politická propaganda (A-Train v obchodě, setkání křesťanů, ...). Kdy už tohle konečně skončí a budeme se jenom smát tomu, jak něco takovýho vůbec bylo možný cpát do zábavných pořadů a filmů.

• 28.7.2019  23:00

Jak je to s tím příslovím, že se nemá dát člověku ryba, ale má se naučit rybařit? Tím, že se po lidech v chudých zemích hází peníze, se nikdy nikomu dlouhodobě nepomohlo.

• 13.7.2019  10:54
    John Wick 3 (2019)

Mám radost z toho, že film je od začátku do konce našlapaný akcí, ale ta bohužel někdy působí těžkopádně a odfláknutě. To je hrozná škoda, možná bych jinak i přemýšlel nad nejvyšším hodnocením.

• 7.7.2019  22:22
    Too Old to Die Young (TV seriál) (2019)

Záměrně extrémně pomalé tempo mi občas přišlo trochu na obtíž, ale někdy mi to zase připadalo naprosto super. Hrozně těžko se tenhle kousek hodnotí. Ale neměl jsem problém těšit se na další a další díl, což je samozřejmě asi to nejdůležitější. Tak nevím. Nechám asi trochu vyšší hodnocení, protože na pár scén určitě nějakou dobu nezapomenu a to se mi u průměrných seriálů nestává. A fakt, že naprosto každá postava byla totálně vyšinutá, je taky z mého zvráceného pohledu docela plus.

• 27.5.2019  20:23
    Overlord (2018)

Sice to silně zavání béčkovinou, ale za tu akční část by se nemusel stydět ani ten nejlepší hollywoodský režisér.

• 16.3.2019  06:21

SPOILER! V dnešní době boje proti bílému muži se dalo očekávat nějaké vymývání mozku, ale zabít Petera Parkera, aby tam mohli místo něho udělat nového černého Spidermana? To jako vážně? :-))) ... Jinak i když hodnotím zbytek filmu, nějak jsem nepochopil to vysoké hodnocení. Všechno je extrémně infantilní a přehnané. Přitom nápad s paralelními vesmíry byl fakt super. Velká škoda, že to zaměřili na publikum ve věku tak 6 - 12 let.

• 9.3.2019  08:17

Ale jo, dám pět hvězd. Ať všem těm kritikům a "odborníkům" prasknou žíly.

• 2.3.2019  17:42
    Prospektor (2018)

Dost mi vadilo to neustálé funění.

• 12.2.2019  18:32

Velká škoda, že nezaznělo víc aktuálních argumentů. Měl dát větší prostor současným praktikám levice (umělé udržování chudých lidí v chudobě, slibování všeho "zadarmo" apod.) a ne v podstatě skoro celý film probírat historii. Ale i tak jsem rád, že tenhle dokument vznikl. Takový záblesk mezi tou veškerou socialistickou a politicky korektní propagandou, která teď ovládá v USA média i Hollywood. Doufám, že se lidi jednou probudí a to zlo poznají sami. Podobně jako např. ti z #walkaway.

• 9.2.2019  06:22
    Favoritka (2018)

Ta hudba byla fakt příšerná ale.

• 31.1.2019  13:00
    Aquaman (2018)

Nadupaná akce od začátku do konce. Jo! Tak to má vypadat! DC vrací úder! Ze všech komiksových filmů jsem od Aquamana očekával nejmíň, takže pro mě po dlouhé době jedno z nejmilejších překvapení.

• 18.1.2019  05:48
    V pasti (2018)

Až na ten hollywoodský blackwashing a klasickou levicovou propagandu celkem slušný film s dobrou atmosférou.

• 17.9.2018  18:05
    The First (TV seriál) (2018)

Cesta na Mars je jedním z mých oblíbených témat, ale tady nemůžu jinak než vyjádřit zklamání. Děj je utahaný a nikam se neposouvá. Např. jeden z dílů je jen dlouhý zbytečný flashback. Snad bude potenciál využitý třeba v dalších sériích.

• 9.9.2018  23:05
    Arizona (2018)

Záměrně trochu přehnaná oddychovka, ale nepřišlo mi jako že by to byla vyloženě komedie.

• 27.7.2018  21:08
    Deadpool 2 (2018)

Vždycky mám radost, když druhý díl překoná první.

• 27.6.2018  23:17
    Farmlands (2018)

Vývoj v JAR bude ještě zajímavý. A v budoucnu v Evropě také. Ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=a_bDc7FfItk

• 18.6.2018  17:43

Takže v Bangladéši spadne dům a může za to kapitalismus. :-))

• 30.5.2018  18:07
    Ztraceni ve vesmíru (TV seriál) (2018)

Tenhle seriál si mě získal vtipnými hláškami a dobrou úrovní efektů. Zkouknuto na dva zátahy a těším se na pokračování.

• 16.5.2018  15:10

Snažil jsem se během filmu předpovědět různé varianty, jak to nakonec může dopadnout, ale musím se přiznat, že se mi to nepovedlo.

• 8.5.2018  13:11

Spoiler v komentáři! ... Takže tu je jeden Mič a pak potká druhého Miče a oba si říkají Miči. Toto je prosím výsledek milionů let evoluce lidské rasy.

• 18.3.2018  17:22
    The Orville (TV seriál) (2017)

"Now entering glory hole"

• 17.2.2018  19:28

Naprosto v pohodě béčkový sci-fi akčňák.

• 6.1.2018  11:40

Fakta, která dokument zdůrazňuje, jsou znepokojující a nutí k zamyšlení, ale když zhodnotím tenhle film po stránce nějaké zábavnosti, tak bohužel musím konstatovat, že mě to spíš nudilo.

• 9.12.2017  20:53
    Van Helsing (TV seriál) (2016)

Postapokalyptický upíří seriál, který je ze začátku trochu bez tempa, ale každou další epizodou je lepší a lepší. 1. série 3*, 2. série 4* (každou scénu s Christopherem Heyerdahlem si fakt užívám).

• 1.7.2017  21:44
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Geniální.

• 29.4.2017  15:46

Znám ten pocit.

• 18.2.2017  23:20
    Spectral (2016)

Jednoduchý přímočarý předvídatelný děj. Podruhé už to asi vidět nemusím, ale v pohodě akčňák.

• 11.2.2017  15:01
    Gangy z Birminghamu (TV seriál) (2013)

Fanoušci gangsterek povinně shlédnout! By order of the Peaky Blinders!!!

• 20.12.2016  22:52

Co mi v 7. epizodě chybělo, to je tady!

• 12.7.2016  21:47

Viděl jsem předchozí díly a můžu říct, že jde prostě jen o pokračování bez nějaké známky zlepšení či zhoršení. Souboje, střih i dialogy někdy působí až směšně, ale fanoušci klasických fantasy nebudou mít problém s dokoukáním.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11