legatio

nepatrná součást věčnosti

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 16.8.2020  22:48
    Vlastníci (2019)

Ze začátku to vypadá jako fajn komedie, ale pak se chování postav úplně mění v jednu velkou nelogickou přehnanou hysterii.

• 25.7.2020  20:25

Špinavý, zablácený, chladný, ponurý a depresivní western.

• 12.7.2020  17:52
    Greyhound (2020)

Celý film je od začátku do konce jedna velká nadupaná námořní bitva.

• 13.6.2020  00:53
    Crossing Swords (TV seriál) (2020)

Trochu to vypadá jak South Park ve středověku. Postavičky jsou něco jako dřevěné lego bez rukou, na což samo o sobě je docela zábava se dívat.

• 19.4.2020  01:57

O dívce, která shodou okolností narazí v bývalém kině na starý film, ve kterém hraje její matka, a snaží se dotočit jeho konec, který chybí. Postupně se ale dozvídá, že osud postav, které se tenkrát natáčení účastnily, je trochu složitější. Psal se totiž rok 1975 a v Kambodži právě začínala jedna z nejhorších genocid v dějinách lidstva.

• 19.2.2020  07:05
    Ježek Sonic (2020)

Jelikož jsem Sonica za mlada nehrál, nostalgie mě minula a viděl jsem jen další film pro lidi mladší 8 let nebo trpící mentální poruchou. Jim Carrey opět ukázal, že dokáže být neuvěřitelně trapný. Co se týče příběhu, od začátku všichni ví, jak to bude probíhat a i jak to skončí. Vizuál je ok. Obsahuje potitulkovou scénu.

• 3.2.2020  18:43

Emmerich dodal to, co se od něj očekávalo.

• 22.1.2020  12:06

Proč jen to bylo od začátku do konce tak ubrečený sakra.

• 20.1.2020  12:14
    1917 (2019)

Je k zamyšlení, že i v Kambodži, kde jsem tenhle film viděl, byla premiéra o asi dva měsíce dřív než u nás. Podle mě je někde něco špatně. Co se hodnocení týče, k pěti hvězdičkám mi tam něco chybělo, ale určitě jde o jeden z nejlepších filmů za poslední rok. Geniální kamera, zvuk a celková atmosféra dělají z 1917 výjimečnou záležitost. Některé záběry asi jen tak z hlavy nevymažu. Hm, možná ten počet hvězd ještě promyslím ..

• 29.12.2019  15:40
    The Mandalorian (TV seriál) (2019)

Až na některé těžkopádně působící souboje jsem si tenhle seriál oblíbil. Jsem rád, že se zase něco ze světa Star Wars povedlo. I have spoken.

• 7.11.2019  12:30

Rozhodl jsem se pro tentokrát odpustit Hollywoodu multikulti metoo proimigrační propagandu a soustředil jsem se spíš s vypnutým mozkem čistě na akci a nějakou tu nostalgii. Ze začátku jsem byl příjemně překvapený choreografií při mlátičce a celkově mi přišlo jako že to bude mít šťávu. Bohužel tempo se ztrácelo každou minutou a nedošlo ani na žádný nezapomenutelný hlášky. Za mě průměr.

• 21.8.2019  21:32
    The Boys (TV seriál) (2019)

Seriál super, i když někdy bych ocenil trochu rychlejší tempo. Ale co mi vadí je opět ta americká politická propaganda (A-Train v obchodě, setkání křesťanů, ...). Kdy už tohle konečně skončí a budeme se jenom smát tomu, jak něco takovýho vůbec bylo možný cpát do zábavných pořadů a filmů.

• 28.7.2019  23:00

Jak je to s tím příslovím, že se nemá dát člověku ryba, ale má se naučit rybařit? Tím, že se po lidech v chudých zemích hází peníze, se nikdy nikomu dlouhodobě nepomohlo.

• 13.7.2019  10:54
    John Wick 3 (2019)

Mám radost z toho, že film je od začátku do konce našlapaný akcí, ale ta bohužel někdy působí těžkopádně a odfláknutě. To je hrozná škoda, možná bych jinak i přemýšlel nad nejvyšším hodnocením.

• 7.7.2019  22:22
    Too Old to Die Young (TV seriál) (2019)

Záměrně extrémně pomalé tempo mi občas přišlo trochu na obtíž, ale někdy mi to zase připadalo naprosto super. Hrozně těžko se tenhle kousek hodnotí. Ale neměl jsem problém těšit se na další a další díl, což je samozřejmě asi to nejdůležitější. Tak nevím. Nechám asi trochu vyšší hodnocení, protože na pár scén určitě nějakou dobu nezapomenu a to se mi u průměrných seriálů nestává. A fakt, že naprosto každá postava byla totálně vyšinutá, je taky z mého zvráceného pohledu docela plus.

• 27.5.2019  20:23
    Overlord (2018)

Sice to silně zavání béčkovinou, ale za tu akční část by se nemusel stydět ani ten nejlepší hollywoodský režisér.

• 16.3.2019  06:21

SPOILER! V dnešní době boje proti bílému muži se dalo očekávat nějaké vymývání mozku, ale zabít Petera Parkera, aby tam mohli místo něho udělat nového černého Spidermana? To jako vážně? :-))) ... Jinak i když hodnotím zbytek filmu, nějak jsem nepochopil to vysoké hodnocení. Všechno je extrémně infantilní a přehnané. Přitom nápad s paralelními vesmíry byl fakt super. Velká škoda, že to zaměřili na publikum ve věku tak 6 - 12 let.

• 9.3.2019  08:17

Ale jo, dám pět hvězd. Ať všem těm kritikům a "odborníkům" prasknou žíly.

• 2.3.2019  17:42
    Prospektor (2018)

Dost mi vadilo to neustálé funění.

• 12.2.2019  18:32

Velká škoda, že nezaznělo víc aktuálních argumentů. Měl dát větší prostor současným praktikám levice (umělé udržování chudých lidí v chudobě, slibování všeho "zadarmo" apod.) a ne v podstatě skoro celý film probírat historii. Ale i tak jsem rád, že tenhle dokument vznikl. Takový záblesk mezi tou veškerou socialistickou a politicky korektní propagandou, která teď ovládá v USA média i Hollywood. Doufám, že se lidi jednou probudí a to zlo poznají sami. Podobně jako např. ti z #walkaway.

• 9.2.2019  06:22
    Favoritka (2018)

Ta hudba byla fakt příšerná ale.

• 31.1.2019  13:00
    Aquaman (2018)

Nadupaná akce od začátku do konce. Jo! Tak to má vypadat! DC vrací úder! Ze všech komiksových filmů jsem od Aquamana očekával nejmíň, takže pro mě po dlouhé době jedno z nejmilejších překvapení.

• 18.1.2019  05:48
    V pasti (2018)

Až na ten hollywoodský blackwashing a klasickou levicovou propagandu celkem slušný film s dobrou atmosférou.

• 17.9.2018  18:05
    The First (TV seriál) (2018)

Cesta na Mars je jedním z mých oblíbených témat, ale tady nemůžu jinak než vyjádřit zklamání. Děj je utahaný a nikam se neposouvá. Např. jeden z dílů je jen dlouhý zbytečný flashback. Snad bude potenciál využitý třeba v dalších sériích.

• 9.9.2018  23:05
    Arizona (2018)

Záměrně trochu přehnaná oddychovka, ale nepřišlo mi jako že by to byla vyloženě komedie.

• 27.7.2018  21:08
    Deadpool 2 (2018)

Vždycky mám radost, když druhý díl překoná první.

• 27.6.2018  23:17
    Farmlands (2018)

Vývoj v JAR bude ještě zajímavý. A v budoucnu v Evropě také. Ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=a_bDc7FfItk

• 18.6.2018  17:43

Takže v Bangladéši spadne dům a může za to kapitalismus. :-))

• 30.5.2018  18:07
    Ztraceni ve vesmíru (TV seriál) (2018)

Tenhle seriál si mě získal vtipnými hláškami a dobrou úrovní efektů. Zkouknuto na dva zátahy a těším se na pokračování.

• 16.5.2018  15:10

Snažil jsem se během filmu předpovědět různé varianty, jak to nakonec může dopadnout, ale musím se přiznat, že se mi to nepovedlo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11