kiddo

kiddo

Česko
Národní obrození bylo omyl.

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 14.12.2018  20:30
    Girls (TV seriál) (2012)

No one could ever hate me as much as I hate myself, okay? So any mean thing someone's gonna think of to say about me, I've already said to me, about me, probably in the last half hour. Moje niterní Zlatý stránky neuróz konečně našly něco, do čeho se zabouchnout.

• 26.11.2018  00:01
    NXT TakeOver: War Games II (TV pořad) (2018)

Děkan, jsem v tom.

• 19.11.2018  20:52
    WWE Survivor Series (TV pořad) (2018)

Dat booking. Příčetnému člověku zbývá jediná možná reakce. Popřípadě se těšit na Botchamanii 2018, main event Nia Jax vs. Brie Bella. Book it, Vince!

• 18.11.2018  21:45

"Ne nadarmo se říká 'růst jako z vody'."

• 26.10.2018  21:03

Twist, indeed. Hamlet hadr.

• 24.10.2018  19:45

Hateful Eight 2.0. Tentokrát v nesračkoidním vydání.

• 30.9.2018  22:45
    Babadook (2014)

The more you deny me, the stronger I get. "Je to metafora, volové." Kdyby byl tenhle zdánlivý truismus rozšířenější, možná jsme wanovskou dobu temna bývali vůbec nemuseli absolvovat. Takhle holt žijeme v době, kde z dějového Hereditary všichni uchcávají, zatímco tenhle skvost živoří v modři. Že mě to ještě překvapuje.

• 27.9.2018  23:14
    Sestra (2018)

Vera Farmiga viděla tenhle film v Conjuringu a v životě se z toho nevzpamatovala. Tož asi tolik.

• 21.9.2018  20:36

Dafoeovy lakovaný dupačky holt nestárnou.

• 8.9.2018  11:27
    Loft (2008)

Na blbosti jako férové objektivní hodnocení jsem už moc stará. 1. Potenciální remake netřeba, páč novácké a primácké detekticky si vizuál Loftu posledních deset let ...ehm... lokalizovaly víc než důkladně. Žel tedy při sledování nejsem schopná přenést se přes pocit, že už zase s tchánem čumím na Kriminálku Anděl. 2. Na typicky upachtěné pošušňáváníčko o sexu a nevěře, samozřejmě provázené spoustou intelektualizujících keců trapných zrůdiček, mi dávno vyvolali kopřivku Muži v pokušení. 3. Klasické detektivkové zázemí typu „banda morálních kurev si ve světě odtrženém od jakéhokoli zdání reality předvídatelně vše posere“ u mě funguje pouze, pokud je fikční svět odtržen od toho skutečného časově (ergo christieovky) nebo pokud má nějaký tematický přesah. Zde jsou jen ty kurvy, jež navrch nemají absolutně žádné problémy a s nimiž mám z nějakého důvodu sympatizovat, přestože koncept „sebestřední sexističtí hajzlové dojedou na své sexistické hajzlovství, když se stanou obětí jiného sebestředného sexistického hajzla, který uvažuje úplně stejně jako oni“ logicky vybízí spíš k uštěpačnému strouhání mrkvičky. 4. Očekávaná hitchcockovina se nekoná, páč vědom si debilnosti své pointy se scénář vrhá z jednoho místa a časové roviny do druhé, aby tenhle poněkud zásadní nedostatek zakryl, divák proboha nezačal náhodou myslet a raději se nechal udolat dojmem, že je to teda na něj asi trochu komplikovaný. Není. Je to jen partička uslintaných lůzrů s držkou zabořenou do několika párů koz. Žádná ajnštajnovina.

• 8.9.2018  10:55

Kdo viděl aspoň první dvě epizody O.J.: Made in America, tomu tahle přípravná složka archivních záběrů, z nichž se nějaký film teprve bude skládat, nemůže nic dát.

• 1.8.2018  00:01
    Mrakodrap (2018)

Šla jsem na to jako na hláškoidní sled QTE ve formě vykrádačky Skleněného pekla a Smrtonosné pasti, v podání toho nejvíc elektrifikujícího kuchaře sportovní zábavy. To vše jsem dostala, a navíc charakterový oblouk, v jehož rámci se ženská naučí používat telefon. Nádherně blboučké. Doporučuju sledovat s někým, kdo má patologický strach z vejšek.

• 29.7.2018  12:23

Já, legenda z druhé strany. Extrémně, extrémně, extrémně dětinské strany. Že se to zcela očividně pokouší komentovat rasové vztahy, tudíž ze zdvořilosti radši opomíjím.

• 29.7.2018  12:20

SPOILER: Jako já chápu, že protagonista musí být na závěr odměněn svým řádně vyslouženým přídělem vagíny, páč je to jaxi známo, khaleesi, ale kurvaprdel, to ze dvou dostupných exemplářů musel být zvolen zrovna ten nudně zatuchlý?!

• 29.7.2018  12:17

Předvídatelná mechanická skládačka bez přesahu. Plus za přechody.

• 23.7.2018  01:18

"Stárnoucí Němce přijde děsně sexy, že jí bleju do průjezdu." To kdyby si někdo furt myslel, že nejtrapnější presexuální fantazie jsou ty dívčí.

• 20.7.2018  22:31

SPOILERY. Stejně jako u Čarodějnice mi nezbývá, než se drbat na prdeli v údivu, co to zas všichni kolem mě hulej, a při sledování si režírovat vlastní verzi, kde závěrečná pointa není zcela odtržená od psychologického/charakterového obsahu prvních dvou třetin a nedělá z celého filmu bohapustou žánrovou dějovku, kterou nelze vnímat jinak než skrze totální nelogičtnost povrchové zápletky, protože veškeré předchozí narážky na potenciální přesah zničehonic nejsou nic než arbitrární výplň. Že se nekoná očekávaná metafora mezigeneračního rozpadu osobnosti, mateřství a manifestace potlačených traumat, s tím jsem schopná se vypořádat. Že ve výsledku nevzniklo nic než obehraná wanovská duchařina, pouze bez lekaček (tak asi díky za malé radosti, no), to už mě ovšem poněkud míchá.

• 12.7.2018  20:53

SPOILERY: Ačkoli si série kurevsky rychle uvědomila, že primární obětí ústřední premisy asi nebude banda zazobaných WASP na hermeticky uzavřeném předměstí, hlavní problém zůstával až doteď nepojmenován, a sice že tahle rádoby satira nemá, co by satirizovala, protože myšlenka "zločinnost psychologicky prospívá společnosti i jednotlivci, a tudíž je v omezené míře žádaná" je natolik retardovaná a odtržená od jakéhokoli zdání reality, že se vyvrací sama ještě před úvodníma titulkama. Čtvrtý díl je proto tím teprve prvním, kterému stojí za to věnovat pozornost i jako něčemu jinému než študácké nuďárně, kterou si člověk zaplácne prázdné místo na festivalu béček. Na otázku "co za vypatlané hovado by tuhle nebetyčnou píčovinu kdy uzákonilo a proč?" totiž konečně dává jasnou a vpravdě jedinou logickou odpověď: fašouni, protože demografická... ehm... očista. Retardované je to sice furt, ale pokud si mám vybrat mezi současnou totální očividností a potenciálním návratem k nedomyšlenosti, radši asi budu držet kušnu.

• 28.6.2018  22:47

Po několika dokumentech, hraném filmu a přečtených memoárech, nemluvě o hodinách opakovaně strávených prací se záznamy z procesu v pozadí, se začínám smiřovat se skutečností, že mám tak trochu problém. Tahle bába je prostě moje kriminální šanta.

• 12.5.2018  21:22

Tradiční neinvenčnost lekaček je o to víc nasírací, že lekačky sem z logiky konceptu patří, a vedle toho příliš dlouhé - už dlouho jsem neviděla nic, co by bylo (paradoxně) tonálně hluššího, než ty dvě vteřiny na závěr.

• 1.5.2018  22:53

Jako film tak za 4. Ovšem co do cirkusové ukočírovanosti se není o čem bavit.

• 14.4.2018  23:46
    Death Note (2017)

Blbé jako adaptace, blbé jako kulturní převod, blbé jako film. Prostě jen nudně, trapně, upoceně blbé.

• 11.4.2018  20:05
    Tomb Raider (2018)

Nejlepší Indiana Jones od devadesátkové Mumie. Hvězda dolů za "you've messed with the wrong family" a padákovou sekvenci, která netrvala hodinu a nikdo při ní osmdesátkrát nechcípnul.

• 4.4.2018  00:34
    John Wick (2014)

Fantastické demíčko. Snad členové štábu jednou dostanou příležitost natočit i nějakej ten film: promrhat takovouhle míru talentu by byl vyslovenej hřích.

• 2.4.2018  18:42

So this guy whose name is Peter Freedom scores the winning goal against the evil empire. This is the dumbest thing I've ever heard.

• 1.4.2018  22:44
    Kdo s koho (1999)

Who the fuck does she think she is? Ani ne tak film jako spíš Rorschachův test diváckých postojů k ženské ambici. Každý, kdo za záporáka neoznačuje tu slizkou upocenou nulu procházející krizí středního věku, mi je tudíž krajně podezřelý. Kurvafix, já se snad k tomu feminismu na pozdní mládí fakt propracuju.

• 19.2.2018  01:34
    Ženy vražedkyně (TV seriál) (2008)

Definice informativního vražedného porna.

• 3.2.2018  11:43
    Lajna (TV seriál) (2017)

Koncept přepísknutě vulgárního zhovadilce v roli protagonisty se vyčerpá a začne nudit hodně rychle. Asi tak "20 minut ve společnosti Lavického" rychle. Aspoň že ty fóry mají tentokrát nějakou strukturu. Zajímalo by mě, jestli někdy někomu dojde, jak děsně jsou tyhlety puberťárny krotké a při zdi.

• 9.1.2018  22:40
    Svět podle Daliborka (2017)

Netuším, čeho chtěl Klusák zinscenováním své představy o typickém čehůnském kokotovi dosáhnout (třeba se těch autentických kokotů oproti původním předpokladům nedostávalo, tak bylo třeba nějaké vyrobit), ale touhle podlézavou seminárkou akorát úspěšně potvrdil, že ve srovnání s takovým Tomášem Kratochvílem toho zjevně nemá k tématu moc co nabídnout – a možná že kvůli té samožerské exhibici, zorchestrované přímo v Osvětimi s cílem dokázat vlastní citlivost, je ještě nechutnější hovado než ten jeho imaginární konstrukt. Příště bych doporučovala natočit tu fikci přiznaně, páč tady ta výpovědní hodnota jaxi nejni (i když asi radši ne, i Kult hákového kříže měl věrohodnější dialogy).

• 7.1.2018  18:43

Nedá se o tom říct nic jiného, než co padlo už o knížce, a sice že existence takového kvanta mařen, které nejenom zjevně nikdy neměly pořádný sex, ale navíc netuší o existenci solidního literárního porna, je vskutku depresivní. PS: člověk by musel být slepej, aby přehlídl, že nejde o nic než o hodně špatnou fanfikci Stmívání. Kvalitativně naneštěstí Nového měsíce, a navíc bez všech těch úletů, díky nimž byl Nový měsíc snesitelný.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12