FilmFan24

homepage

Skype: filmfan24

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65
    • 22.5.2020  09:40
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Tak nepříjemný pocit při sledování nějakého filmu jsem snad ještě neměl....

• 18.5.2020  23:41
    Místo zločinu Plzeň (TV seriál) (2015)

Velké zklamání o to víc, že jako režisér je podepsaný Jan Hřebejk.

• 16.5.2020  19:41

"The Boss" Bruce Springsteen je moje hudební celoživotní láska. Dokument, ve kterém hudebník představuje svoji autobiografii se velice příjemně sleduje neboť je to upřímná zpověď člověka, který si šel za svým hudebním snem. Pravdivé a bez příkras....a dojemné.

• 10.5.2020  22:56
    Eddy (TV seriál) (2020)

Sledovat sérii THE EDDY je jako si poslechnout nový song. Ze začátku nic moc nechytí aby si vás vzápětí poněkud podmanil a s každou další slokou zcela získal..Tak jako každá dobrá píseň graduje i tady to není výjimka. Co díl to jiný pohled na věc, kterou je především poctivá muzika, kterou každý z aktéru má v krvi.

• 10.5.2020  16:52
    Eddy - Elliot (E01) (epizoda) (2020)

U mě celkem očekávaný nový počin od Damiean Chazelle. Po první části zatím konstatuji, že natočeno velmi civilně.Na úkor děje hodně jazzu.Uvidíme, jak se to dále rozvine.

• 9.5.2020  17:10

Je to jenom film! V tomto případě televizní seriál. Je to prostě Hollywood! V životě to prostě nechodí jako ve filmu. Snít se prostě má. A to je právě to krásné.

• 3.5.2020  22:33
    Bodyguard - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2018)

Finále dechberoucí. Vážně povedené.

• 24.4.2020  13:06

Chris Hemsworth v akcí nabušeném thrilleru válí od začátku do samotného konce.

• 20.4.2020  00:18
    Země a krev (2020)

Po pár minutách volal na policii...Prý přijedou za dvacet minut. Asi po hodině těsně před závěrečnými titulky dorazili.

• 19.4.2020  16:00

Ano, skutečně někteří z nás zapomenou jaké to bylo v šestnácti, když je jim sedmnáct. Krásný milý film o utajované lásce a jednom velkém tajemství, které se postupně dere na povrch. Vyzdvihuji především hlavní herecké trio Logan Lerman, Emma Watson a Ezra Miller. No a báječně použitá píseň Heroes od Davida Bowieho...

• 19.4.2020  10:51

Film, který zaujme spíše svojí výtvarnou stránkou než svým ostatním.

• 18.4.2020  10:37
    Betonrauš (2020)

Solidní komedie v níž dva týpci si přijdou na pěkné prachy. Fakt dobré.

• 12.4.2020  18:34
    Ladíme 3 (2017)

Tohle snad ani nemuselo vzniknout...jedna hvězda navíc za parádní závěrečné pěvecké finále.

• 4.4.2020  00:17

Ze závěrečného rozuzlení, se přiznám, jsem poněkud zklamaný. Konec jsem čekal úplně jiný...

• 27.3.2020  21:17

"Střet zájmů? Kdybych nesměl vyšetřovat každou holku s kterou Petr spal musel bych se odstěhovat do Bruntálu..." fór za hvězdu navíc. Nervy mě drásá kolovrátkový hudební doprovod, který se k mojí nelibosti line snad vždy po celou stopáž epizody.

• 26.3.2020  16:55
    Polar (2019)

Film, který se tváří že je moc cool není cool ani náhodou. Čeho je moc toho je vždy příliš. Tady je toho nějak moc od všeho navíc. Mrtvé mě přestalo bavit asi po desíti kusech. Mikkelsen byl dobrý ve scénách komorních jinak působil jakoby by byl v akci omylem. Závěr zachraňuje tohle béčko od pádu do vod odpadních...

• 23.3.2020  23:38
    Král psanec (2018)

Tam, kde skončilo "Statečné srdce" začíná příběh Roberta Bruceho...Dobré, velmi dobré ztvárnění skotských dějin.

• 23.3.2020  10:07
    Bruce Springsteen: Brilliant Disguise (hudební videoklip) (1987)

Kuchyně a stolička na které sedí Boss s kytarou a zpívá...Kamera jej snímá z povzdálí a pomalu se přibližuje. Zdá se vám to málo? Minimalistické ale o to více působivé.

• 23.3.2020  10:02
    Springsteen on Broadway (koncert) (2018)

Takhle Bruce jen s kytarou a harmonikou jsem měl možnost vidět naživo. Nyní po mnoha letech jsem si zážitek zopakoval při záznamu z jeho koncertě na Broadway. Tentokrát ovšem prokládá jednotlivé písničky skutečnými příběhy ze svého života, které jsou k přečtení v jeho vlastní rukou napsané autobiografii Born to Run. Ty skoro dvě a půl hodiny jsem ani nedutal...

• 23.3.2020  09:54
    Bruce Springsteen - Streets of Philadelphia (hudební videoklip) (1994)

Nej od nej zpěváka. Bruce je prostě Boss!

• 20.3.2020  11:11
    Král (2019)

Historické drama, které víc než bitvám se věnuje dialogům v kterých je síla. Výborný scénář a herci mezi kterými bezkonkurenčně kraluje v roli hlavní velice talentovaný Timothée Chalamet. Bohužel taková dobová dramata se dnes točí spíš sporadicky.

• 17.3.2020  10:26

Styová gangsterka o dopadení nechvalně známé dvojice Bonnie a Clydea, která spíš než akcí oplývá dobře napsanými dialogy.Herecky sázka na jistotu.

• 16.3.2020  14:06

Výsledek doplácí na to, co jako diváci máme na Bayových filmech tak rádi.Takhle bohužel máme pouze sebestřednou režisérovu onanii, která ve výsledku kašle zcela na diváky.

• 14.3.2020  20:30
    Irčan (2019)

Scorsesemu se opět povedl mafiánský majstrštyk, který se skvěle vyjímá vedle jeho Mafiánů a Casina.

• 1.3.2020  09:52

Můj idol největší vydal v roce 2019 nejenom album Western Stars jako ryze studiové, ale navíc ještě jako živý záznam s vystoupení ve stodole na svém pozemku.

• 1.3.2020  09:44

Rychlou a zběsilou akcí s hláškami nabitý Spin-off, kde mě pouze vadil záporák Brixon, který jakoby sem zabloudil z jiné slavné sci-fi série. Ale jako vždy:"Rodina je základ."

• 23.2.2020  21:25

Námět, forma a má to styl a dobré obsazení.

• 15.2.2020  20:24

Ten hudební podkres skoro po celou délku epizody je děsně otravný!

• 17.1.2020  19:38

Příjemné setkání po letech s dvojicí Bad Boys. Nadupaný mix akce a skvěle načasovaných hlášek, které nenudí.

• 12.1.2020  21:30
    Stockholmský syndrom (TV film) (2020)

To se vážně povedlo. Námět ze současnosti, který není nijak přitažený za vlasy, realistické zpracování a David Švehlík jsou hlavními devizami této původní televizní krimi. První polovina skvěle rozehraná a tak akorát ponurá což se o půlce druhé zrovna říct nedá. Nebýt několika přešlapů a zbytečné milostné linky ve druhé části byla by tato kriminálka přímo ukázkovým příkladem, že i u nás to umíme.

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65