Ivusha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 23.4.2010  21:49
    2012 (2009)

Ne, nemohl si odpustit Sixtinskou kapli, Bílý dům a sladkej konec:D

• 7.2.2009  22:58
    4400 (TV seriál) (2004)

Zatím po dvou sériích musím přiznat, že kvalita celkem kolísá. 4400 měli vytěžit mnohem víc ze svého potenciálu... který je opravdu ohromný...;-) Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat... už sosám dál :D

• 15.1.2017  18:13
    8 MM (1999)

Fuj jako.

• 5.12.2010  10:15
    Agora (2009)

Naprostý souhlas s Galadriel! Jinak mi v mysli po zhlédnutí vytanuly pouze dvě myšlenky: jakékoliv náboženství je ****. A křesťané byli prostě ****. Na druhou stranu by stálo za zmínění, že oni byli prostě jen hloupé ovečky v davu, co se nechaly vést jedním chytrým, po moci dychtícím a všechno za náboženství schovávajícím člověkem...

• 6.7.2016  14:25
    Aliance (2016)

Jestli se druhy dil hodne vzdalil od knizky, tak tohle uz melo fakt spolecnou jen uplnou kostru. A fakt to nebyl dobry tah.

• 3.1.2009  19:20
    Alias (TV seriál) (2001)

V první řadě to chce přetrpět pár prvních dílů, které nejsou až tak zajímavé... pak se ale Sydney rozjede a nezastaví se téměř vůbec:-) Druhá sezóna je excelentní a Alias válí! Kdo by po posledních pěti minutách téhle sérky přestal koukat, je naprostý pošuk!:D Třetí série trochu ubírá na tom letu, ale stále je to naprosto skvělé pokoukání... Zatímco čtvrtá season začíná malinko ztrácet dech a nabírá ho až v závěru. Pátá série je sice malinko překombinovaná, ale opět se vracíme do toho skvělého kolotoče, kde se stále něco děje. Alias je proste skvělý seriál, který stojí za vidění.

• 19.1.2017  16:02
    Aloha (2015)

To byla jednou nuda...

• 12.12.2016  18:42

Jak si myslím, že pohádky by neměly mít pokračování, tak tady je to velká výjimka. :-)

• 4.9.2011  22:31

Já prostě v těch patnácti, kdy jsem to viděla poprvé, žrala ty kecy o krávách:-)))

• 10.5.2013  21:06
    Arrow (TV seriál) (2012)

Dá se na to koukat, má to svoje klady i zápory. Amell je docela sympaťák (i když poněkud strnulý:D) a jeho 'bodyguard' taktéž. Na druhou stranu mi vyloženě vadí hlavní ženská postava (Laurel). Jen co se objeví na plátně, otvírá se mi kudla v kapse. To nemohli vybrat někoho, kdo bude zajímavý alespoň na pohled (když už jsou tam takoví všichni)?! //////// Po první sérii tomu přiádvám hvězdičku, jsou to nakonec čtyři, i když ty zápory stále platí :-) //// Felicity je ovšem nejlepší. Díkybohu za ni!

• 6.1.2010  00:02
    Avatar (2009)

Do kina jsem šla s tím, že to bude přeceněné... a ono nebylo! Bylo to audiovizuální blaho, u kterého jsem zažívala duševní orgasmus.:-) To celoroční těšení se vyplatilo;-) ADD: S odstupem času bych ráda poznamenala, že ten happyend mě na tom filmu sere čím dál tím víc. Už při první projekci jsem doufala, že to pro 'domorodce' neskončí moc dobře... ale né, Američani by to zřejmě nezkousli. Těch pět hvězdiček z tohohle hlediska tedy není tak úplně stoprocentních.

• 13.5.2012  22:22
    Avengers (2012)

Kino, 2D, originál znění... hláškami nabité komixové dovádění plné akce, Joss is a genius!:-)

• 16.5.2015  15:25

Byli vtipni, byli sexy, byli super :-) (kino, 2D, orignalni zneni z titulky)

• 2.12.2008  15:03
    Ašoka (2001)

Lepší tři hvězdičky, asi tak 3 a 3/4... Byl to totiž jeden z prvních bollywoodských filmů, které jsem viděla, proto si neodpustím trochu té nostalgie;-)

• 4.1.2009  18:26

To se musí vidět od titulků po titulky;-)

• 24.4.2013  21:27
    Banshee (TV seriál) (2013)

Mám za sebou první tři díly a slintám po dalších... ještě, že jsem to začala sledovat až ve chvíli, kdy už byla celá první řada venku, muhahah :D

• 26.1.2009  20:02

Před Temným rytířem jsem si to musela pustit znovu, ježto už jsem film téměř zapomněla... a nechápu, jak se mi to mohlo stát! První půlka je úžasná a neotřelá. Nedíváme se na klasického hrdinu, který se přes noc stane superhrdinou. Bruce se jím stává postupně... a přeci se neutopí v žádném závalu klišé a patosu...:-) Podle mého jedna z nejlepších komixových adaptací (a to píšu jen proto, že jsem se vzápětí podívala i na toho Temného rytíře:-))

• 4.1.2009  16:29
    Bestiář (2007)

Hlavní hrdinka je kr*va (nebo se tak alespoň chová)... to ale není to nejhorší. Děsivější je ta 'pravděpodobnost' celého 'díla'. Už jste někdy potkali tolik ujetých charakterů na tak malém place?!

• 6.4.2013  20:31
    Blade 2 (2002)

Dávám tomu víc, než si to zaslouží... a je to jen a jen kvůli dokonalé roli Máry Vašuta a jeho nezapomenutelnému monologu... když to vycházelo, šli jsme na to s kamarády nadšeně do letňáku a odnesli si brutální zážitek. Ach ta nostalgie.:-)

• 23.9.2016  12:24

Jako já miluju všechno, co se starověkého Egypta týče. Chtěla jsem i studovat egyptologii, bohužel jsem ale šptaný ročník. Neotvíralo se to každý rok... to ale odbíhám. Tenhle film se fakt nepovedl. A přitom by to bylo dobrý, kdyby se to udělalo úplně jinak. :-))

• 28.2.2010  01:01
    Box (2009)

Začátek dobrý, Frank Langello je psycho sám o sobě a sedmdesátky z toho přímo řvou. Ovšem pak to začíná být trochu překombinované... od jedné podivné scény a zápletky k další. Dává mi to tak 50% s odřenýma ušima.

• 27.10.2016  09:28

To byla blbina... :-) A určitě to nebyl animák pro děti.

• 20.7.2011  22:18
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

S přibývajícími díly je to čím dál větší lahůdka. Ta hvězda dolů je prostě za tu první a částečně i druhou sérii:-) A James Marsters? Just drooling;-)

• 26.12.2012  22:33

To, že dialogy pronáším spolu s herci, mluví za vše. Aneb předevčírem se mi smáli i rodiče.:-)

• 9.4.2014  17:23

O dost lepší než jednička... a hlavně už se to nebere tak vážně, jupí! :-)

• 7.1.2012  13:52

Aneb pomuchlejme se s americkou vlajkou.... brrrrr

• 2.6.2011  21:55
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

Sice ještě nemám zhlédnuté všechny dostupné díly (jsem někde ve druhé sérii, ale určitě se brzy na konec té třetí dopracuju:-)), ale prostě tohle je lahůdka. A ne, nehodnotím to takhle vysoko jen kvůli Nathanovi, kterého 'žeru' už dloooouho:-)

• 11.9.2011  19:59

Žluté autobusy mi připravily překvapení. V nějakých šestnácti jsem totiž Celestinské proroctví četla a strašně se mi to líbilo (druhé dva díly už nebyly tak fajn). Dnes jsem nasedla do autobusu a co nevidím? Celestinské proroctví v nabídce filmů. Sic jsem měla pochybnosti, protože jsem věděla, že zfilmování knížky nemohlo být lehkým úkolem, pustila jsem si to. A měla jsem si raděj dát něco jiného. Vůbec, ale vůbec se nedokázali vžít do Redfieldovy předlohy a strašně mě tím zklamali. Herci byli strašní (připadalo mi, že jsou schválně vybráni takoví, kteří jsou neskutečně podobní (fyzicky, ne talentem:-)) slavným hercům, ovšem vůbec neumí hrát. Z příběhu se stala fraška a tři čtvrtiny vůbec nebyly řečeny. Vhledy byly odfláknuté, každý přibližně dvěma minutami, a všechno se točilo jen kolem akce v džungli, ale ani tam to nedopadlo dobře. Prostě fraška. Hvězdička je za knižní předlohu.:-)

• 21.10.2012  01:50
    Centurion (2010)

Jsou to takové dvě hvězdičky, ale za Fasse dávám jednu navíc:-))

• 7.2.2016  21:30
    Cesta (2009)

Dala bych i ctyri, ale budu z toho mit depku jeste tyden, takze za tri. Jinak verna adaptace depky na papire. :-)

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10