Ivusha

okres Brno
studující lenoch:-)

homepage

• 30.1.2010  20:41

směle si troufám říct, že to je nejhorší film, jaký jsem kdy viděla:D

• 12.5.2016  22:11
    Frank (2014)

Byla to spravna uchylarna. :-) Nevim, jak by to s hvezdickama dopadlo, kdybych film opravdu 'videla'. Byla jsem totiz na promitani pro nevidome a jen obcas jsem si pasku pres oci vytahla, abych nacouhla a neusnula (ale to filmem fakt nebylo, to ta paska, vecerni hodina a unava z prace!).

• 11.6.2012  17:57
    Futurama (TV seriál) (1999)

cože?! Já ještě nehodnotila Futuramu? Škandál! Každopádně je to můj každodenní večerníček, na který nedám dopustit. A myslím, že ho mám snad ještě radši než 'Simpsny':-)

• 7.7.2012  18:15
    G. I. Joe (2009)

K uzoufání špatné... měla jsem pocit, že scénárista byl při psaní na kokainu:-)

• 18.8.2008  23:54

Chuť vypnout to mě přepadla už po úvodních titulkách. Chce to odvahu, měla bych dostat metál, že jsem to vydržela až do konce.

• 8.2.2013  21:49

Ty chyby mě vůbec nezajímaj, protože jsem si v kině ty dvě hodinky parádně užila... a na Ryana a Anthonyho se prostě pěkně kouká.:p

• 5.1.2009  12:52
    Gothika (2003)

Tam za to stojí snad jen ta písnička... která se tam stejně nehodí:D

• 21.5.2013  18:49
    Great Expectations (TV film) (1999)

Knižní předlohy se to tak nějak drží, nedrží, ale rozhodně stojí za vidění. Justine Waddell a Ioan Gruffud ztvárňují Estellu a Pipa skvěle.:-)

• 7.1.2012  13:45

Nakonec to nebyl takový průser jaký jsem čekala podle nejrůznějších recenzí...:-)

• 22.8.2008  02:58

Kurt je patřičně slizký, ale jistě si nejednou řekne, že s těmahle holkama si teda začínat neměl.:-) Zoe as herself předvedla, čemu se říká kaskadérský job:-)

• 20.2.2010  17:13

Planet Terror se mi líbila mnohem víc než Tarantinům příspěvek do Grindhouse. Byla to lahůdka, úchylnost a pitomost zároveň. Prostě skvělá pocta 'žánru':-)))

• 19.11.2012  17:42
    H+ (TV seriál) (2011)

Dala bych tomu čtyři, ale ta webseriálová forma tomu hodně škodí...

• 16.4.2011  14:23
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

já se smála celou dobu... jsem holt cynik hadr, no:D (btw, vydržela jsem to 1!!! díl)

• 20.11.2010  16:44

Prostě pa-rá-da!

• 14.7.2011  14:25

Těch pět je asi z nostalgie:) Bylo tam plno věcí jinak než v knize, některé mi připadaly vyloženě špatně a přišlo mi, že to mění úplně celé vyznění toho, co Rowling napsala. Jinak to ale byla skvělá jízda plná akce. A poznámka na konec: Helena Bonham Carter je prostě skvělá herečka... její Hermiona byla dokonalá:) A heč, byla jsem na tom ve 2D a v originálním znění, tomu se nic nevyrovná;-)

• 4.1.2009  16:09

Hláškující Rudoch, zaláskovaný Modrý a Liz v prekérní situaci... Vůbec není pravda, že by to bylo přeplácané, je to jen barevné;-)

• 1.7.2013  20:42
    Hemlock Grove (TV seriál) (2013)

Po cca pěti dílech je to stále nuda k uzoufání... tu sérii tomu dám, ale zatím seriálu moc nevěřím. /// ano, po cele serii je to stale stejne spatne... Mozna jeste horsi.

• 1.7.2009  01:40
    Heuréka – město divů (TV seriál) (2006)

prostě čtyři a půl... občas tomu něco chybělo, ale bylo toho minimum. je to další z těch kvalitních kousků;-)

• 20.5.2011  18:22

Jako budoucí novinářku (a vlastně už i současnou:-))) a studentku žurnalistiky mě tenhle film svým obsahem zaujal. Nebyla jsem zklamaná. Harrison Ford je úplně... no, řeknu to naplno... boží a s Diane tvoří rozkošnou dvojku, kterou bych si v televizi pro to usmání po ránu určitě pustila:-) Jak napsala Galadriel - je to pohodovka, perfektně to plyne a člověk se nenudí. Povedená záležitost (jedna z nejpovedenějších v poslední době, takže čtyři hvězdičky, za které se nemusí stydět.

• 5.9.2011  23:53

Maximálně dva a půl. Je to průměrná romanťárna, která je příliš protahovaná.

• 16.12.2012  01:23

Jackson opět dokázal, že Středozem je prostě kouzelná. Navíc ukázal, že když budete ignorovat rakovinu, může vám narůst vážně šílená záležitost, se kterou budete moct být klidně skřetím králem, a že ženy se strií vážně bát nemusí, může to být i horší.:-) Úplně na mě dýchla nostalgie ze čtení a z první projekce Společenstva, na které jsem byla před jedenácti lety (bože, je to už tak dlouho!). Už se těším na druhý díl a doufám, že i Hobit bude mít své sběratelské vydání, to mi nebude chybět ve sbírce.:-) ..... a prostě Gollum, Gollum! :-)

• 9.2.2009  22:34

Tak to se fakt nepovedlo...

• 7.2.2011  11:19

a to jsem hodná:-)))

• 18.4.2020  20:34

Panebože, to bylo blbý! Přiznávám, že jsem to před pár lety četla, a kvůli tomu jsem byla zvědavá i na adaptaci. Ta knížka ale takhle stupído nebyla (jako do zlatýho fondu to taky nebylo, ale kurňa ve svým žánru dobrej průměr). Hlavně ty herecký výkony byly fakt na Oscara. Paní plastická operace a její fejkovej jižanskej přízvuk se nedaly sledovat ani poslouchat. A ten týpek, co hrál oscarovýho herce a uměl jen jeden výraz byl taky vtipnej. Nakonec to bylo tak blbý, až to bylo komický.

• 26.6.2013  22:22
    Honest Trailers (TV seriál) (2012)

Děkuji YouTube, lidem ze ScreenJunkie a bohům, že tato záležitost vzniká. Vždycky jen čekám, až vyjde další...:-)

• 4.1.2009  16:36

.... a pak se mi to přestalo líbit.

• 25.6.2011  22:44
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Po prvních třech dílech jsem bez komentáře hodila pět hvězd. Po skončení první série si za tím stojím. Snad žádný film/seriál ve mně ještě nedokázal vyvolat tak silné emoce (prostě se mi příčí pár postav, a když je vidím na plátně, vážně se mi otvírá kudla v kapse:D).

• 5.1.2012  22:10
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

4. série nám teď trošku tápe, no snad se zvedneme a popojedeme v tom skvělém tempu, které jsme nastavili v první sérce, co ty na to, Džejdžeji?:)

• 10.11.2008  18:17
    Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

Ten první rok, co je přestali dávat jsem ještě jako vcelku malé děvče nechápala, jak něco tak skvělého mohlo skončit! Koukala jsem na to každý rok, vždycky u babičky. Tudíž to pro mě má ještě o to znásobenou roušku nostalgie. Pamatuji si, že jedno léto je dokonce opakovali... nemohla jsem se nedívat;-)

• 27.2.2013  20:54
    Hulchul (2004)

Rómeo a Jůlie po bollywoodsku... snad není víc co psát :-)