Ivusha

studující lenoch:-)

homepage

• 15.1.2013  19:55
    Máslo (2011)

Nenápadný film, který potěší. Olivia Wilde a Scarlet letter nemá chybu.

• 18.7.2012  21:10
    Městečko Haven (TV seriál) (2010)

jsou to takové horší čtyři hvězdičky. Seriál by se nemusel brát tak vážně a nemuseli by všechno tak natahovat... a pak to všechno najednou (díky oslím můstkům) vychrlit na konci sezóny... Už u prvního dílu jsem si říkala, že by nebylo asi ani od věci, kdyby se to pustilo směrem, který vytyčila Eureka.:-) Ty čtyři ale dát musím. Proč? Lucas Bryant je prostě sexy:D

• 9.2.2011  21:09
    Na vlásku (2010)

Já se perfektně bavila. Neustále jsem se rozplývala nad Maximem (koněm) a chameleonkem, hlavní hrdinové na jedničku... zápletka super:-) Nemusím být dítě, abych dala 5 hvězdiček:-)

• 30.1.2010  20:36

čtyři a půl - musím to nějak rozlišit s Valmontem, který se mi líbil o něco méně. Colinu Firthovi totiž naprosto chybí ten správný šmrnc, aby jeho Valmont byl jako ten Malkovichův. Tomu to prostě hned kouká z očí.:-) Naopak se mi asi víc líbila de Merteuil Anette Bening. I když Glenn Close ji možná dokázala podat lépe... no, však víte, jak to myslím:-)

• 5.1.2009  12:54
    Neprůstřelný mnich (2003)

Proč jen tam je Roden?!:D

• 23.9.2016  21:43

Když nebudu přemýšlet, bude to na tři a půl. :-)

• 4.1.2009  17:55

Jedna z mála novějších pohádek, co se povedly.

• 12.5.2011  16:15
    Netvor (2011)

Opravdu netuším, jaké pohnutí smyslů mě dohnalo ke sledování tohohle (a vlastně i dokoukání). Aha, prvotně to byla účast Neil Patricka Harrise... a ne, ani on to nepozvedl. Přesto mu dávám hvězdičku, protože je i tak jediným světlým místem... bohužel, protože ten námět by se určitě dal zpracovat kvalitně.

• 23.2.2013  15:31

Velice mě potěšila camea Sylvestera a Denise a budovy nemocnice z Grey's Anatomy.:-)) Je to typický bollywood v hollywoodských lokacích, hlavní hrdinové jsou roztomilí, jen mě mrzí, že nám režisér vystříhal tolik scén, které pak ukázal v jedné písničkové sekvenci... fňuk :-)

• 1.5.2013  22:35
    Nevědomí (2013)

Bylo by to za čtyři, pokud by ale nebylo toho sladkého zakončení... a ten úvodní monolog mě taky zrovna nevzal. Na druhou stranu je to vizuálně úžasné a jsem fakt ráda, že jsem to viděla na velkém plátně. Ovšem do té čtyřky tomu něco malilinkato chybí. :-)

• 9.2.2010  13:01

některé povídky mě dostaly, jiné se jen prošly kolem a nezanechaly stopu...

• 4.1.2012  10:20

Ono si to těch pět asi úplně nezaslouží, ale já prostě nemůžu jinak. Bill Nighy i Emily Blunt (která se nenápadně ale jistě dere do mé top 10) byli neodolatelní. "Tony, pojď se podívat, co se stane, když si řádně nevyčistíš zbraň."

• 4.7.2016  18:45

Bylo to stejne krasne a srdcervouci jako knizka.

• 25.1.2011  19:48
    Northangerské opatství (TV film) (2007)

zdařilá adaptace:) Catherine se jim povedla, přesně tak jsem si ji při čtení představovala

• 15.2.2013  22:01

Ajajaj, tohle byla velká promarněná šance. Jediné pozitivum byly ve valné většině dobré herecké výkony. A tím to hasne, s knížkou to nemá nic moc společného (až jsem se ptala, jestli to scénáristi vůbec pochopili) a některé úpravy mi vyloženě hnuly žlučí. Prostě se to nepovedlo... a to to podle trailerů vypadalo docela nadějně. Emma Thompson a Emmy Rossum byly ve svých rolích skvělé, Ehrenreich super a korunuje to Irons. To mi dává 4 (5 i s hudbou, ale tu už počítat nesmím, nedopočítala bych se :D), ale tak vysoko jít prostě nemůžu, protože ani dobří herci mě neutáhnou na nedovařenou nudli Třeba změním názor časem s dalšími díly, ve kterých by scénáristé vytvořili jiný svět, než vytvořily spisovatelky v knihách, uvidíme... Takže minimálně zatím za 3, 50%. (kino, originální znění s titulky)

• 9.12.2012  23:35

Pro ty, co mají rádi Bollywood, bude tenhle film lahůdkou. Krásně naivní, střeštěné a sladké, ale takové to prostě je. A Shahrukh Khan je jedno velké charisma. Chápu, proč je takovým fenoménem a jeho obsazení znamená trhák. S Kajol by mu to jiskřilo, i kdyby to nebylo v plánu.:-) U tohohle filmu jsem si ani nevšimla té šílené stopáže, kterou disponuje většina bollywoodských snímků, prostě to jelo jak namydlenej blesk.:-)

• 30.12.2012  21:27
    O pokladech (TV film) (2012)

Bylo to hrozně miloučké, příjemné a pohádkové.:-) Humor tam byl, výprava tam byla, hlavní postavy byly příjemné a ty exteriéry... mňam. S Liškou nám pak vychází jasné čtyři.:-)

• 1.1.2012  21:07

Uječená princezna Jasněnka mi vždycky lezla krkem:-))

• 28.5.2015  10:23

Velmi slabé tři hvězdičky. To, co bylo v knížce alespoň trochu sexy (ano, přiznávám se... alespoň jsem to ale četla anglicky a rozšířila jsem si slovní zásobu o nejrůznější podivné praktiky, které tam stejně nakonec nebyly :D), v tom filmu vůbec nefungovalo...

• 25.6.2011  22:36

jsem asi fakt cynik, ale já z toho občas nemohla...:-) Lindsay je tu rozkošná... a to je tak všechno. Prostě mi ten příběh přišel až moc hollywoodský.

• 17.6.2012  15:21
    Paul (2011)

Naprosto souhlasím s Gemini, pro mě to byla skvělá oddechovka:-)) A Paula jsem si zamilovala, rošťáka jednoho:D

• 7.11.2010  21:47

je to průměrné, možná až podprůměrné, ale dá se to přežít...:-) každopádně pro děti určitě bombastická podívaná;-)

• 4.2.2013  17:38

je to tak na tři a půl, čtyři dávám, protože je to prostě lepší než příšerná trojka :-)

• 1.3.2010  18:06
    Planeta 51 (2009)

Podle mě si ten filmeček zaslouží lepší hodnocení, než se mu tu dostalo... Je to prošpikované vtipnými odkazy a občas i hláškami. Animace není zlá, naopak - v jednoduchosti je krása. Takže na odreagování se je to prostě jako dělané. Ty čtyři stars si to zaslouží;-)

• 10.3.2011  10:26

Vůbec se mi nelíbilo, že Pocahontas nezůstala s Johnem Smithem, ze kterého ještě udělali tak trochu náfuku, aby se jim to hodilo... A vůbec mě nezajímá, že pravá Pocahontas opravdu skončila s Rolfem, tohle je snad pohádka?!

• 16.4.2011  22:38

Jak napsal Malarkey, blobsti a nesmysly, ale i vtipné pohodové scény. Já se zasmála, Sophie byla rozkošná a ten nápad je taky tak nějak neokoukaný. Prostě neurazí. Sice úplně nenadchne, ale pohodovka na zhlédnutí to je:-)

• 25.7.2013  13:11
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Zatím (po 5 dílech) to vypadá velmi nadějně. Uvidíme, jestli se to udrží.

• 3.2.2009  12:54

Bylo to kouzelné a magické. Benjamin byl ale i přesto takový odtažitý a ukecaný. (jakože příliš dlouhý :D)

• 19.5.2011  21:34
    Popelka (1950)

Po dlouhém přemýšlení dávám tři hvězdičky. Ovšem dalo to zabrat.:) Popelka je jiná než ta naše, to mi nevadí. Jsou tam skvělé myšky s kocourem a všeobecně je to hrozně pěkně vykreslený příběh. Hudba je taky skvělá... co je teda špatně? Jako u většiny disneyovek pokulhává zápletka - princ má jednu repliku, je hrozný blázen do té neznámé dívky, ale stejně jede zkoušet střevíc vévoda... Prostě prince je tam málo... Chápu, že kvůli dětem je tam kratší stopáž, ale těch pět minut by podle mě nevadilo...

• 9.11.2013  22:34

mé hodnocení berte s rezervou... měla jsem hladinku ;-)