Ivusha

okres Brno
studující lenoch:-)

homepage

• 16.7.2013  11:43

Já musím. Vím, že až se na to někdy zase podívám, tak to hodnocení změním a půjde to dolů, ale když já to ve svých patnácti letech tak strašně žrala... :D

• 2.4.2011  12:48
    Tamara Drewe (2010)

3 hvězdičky s odřenýma ušima... je to zamotané, že by se v tom ani hlavní představitelka nevyznala, ale občas se tam najde perla, která člověka fakt potěší;-)

• 5.1.2009  13:20

Kvůli Kimovi:-)), úvodní scéně a závěrečnému proslovu to prostě musíte vidět!:-)

• 13.5.2012  22:25

Ať si říká kdo chce co chce, mně se to líbilo. Tim tam byl a Johnny byl neodolatelný. Konečně taky upír, co se nebojí pít krev!:-) Hláškovalo se jako o závod a nuda to určitě nebyla.

• 26.1.2009  20:23

Už při titulcích jsem zoufala, proč to jen nemělo delší stopáž! Úžasný film s ještě úžasnějšími herci. Říkala jsem si, že ty ódy na Heatha snad ani nemohou být pravdivé... ale ony byly! Seděla jsem celou dobu přikovaná a pokaždé když se Joker objevil na scéně, hltala jsem ho... sakra, asi si to půjdu pustit znovu!

• 15.1.2013  19:40

Tohle je šílený film o šílených lidech pro šílené lidi... jinými slovy je jako mně šitý na míru. Pět hvězd nedávám, protože Jennifer Lawrence je prostě Talent. Nedávám je ani proto, že Bradleyho Coopera miluju už od dob Alias. Nedávám je ani kvůli skvělé roli Roberta De Niro. A nedávám je ani kvůli převelice potěšujícím roličkám Julie Stiles a Anupama Khera. Dávám je, protože ten film si to zaslouží :-)

• 28.5.2011  10:03
    Tess z D'Urbervillů (TV film) (1998)

Skvělá adaptace. A i když neholduji konci tohoto příběhu, musím podotknout, že v tomhle podání byl i vcelku snesitelný:-))

• 16.5.2016  08:06
    The 100 (TV seriál) (2014)

Musim zvysit hodnoceni. Strasne mi to prirostlo k srdci. :-)

• 1.5.2011  23:34
    Thor (2011)

Oká, hodnotím to po příchodu z kina, kdy ve mně zůstává euforie...:-) Prostě jsem se celé dvě hodiny skvěle bavila a těším se na pokračování. 'Základno, máme tady Xenu, Jackieho Chana, Robina Hooda...' Jen je škoda, že to do kin pustili s dabingem, aneb těším se, až si to pustím doma v originále.:p P.S. pro vás, kteří obvykle nečekáte na konec titulků, tentokrát si počkejte;-)

• 2.12.2013  06:54

Loki, Loki, Loki! :-) Ukradl si to pro sebe... (a nejlepší bylo, že druhý den jsem si pustila osmý díl Agentů SHIELDu, nic netuše...:-))

• 5.1.2009  13:00
    Titanic (1997)

A tak... dřív jsem z toho byla vážně odvařená! Ale s odstupem času musím říct, že to za těch jedenáct oskarů vážně nestálo. Ovšem - na druhou stranu nechápu ty odpady.

• 16.8.2011  23:56
    Tma (2005)

Dvě ze tří za Seana Beana, protože ho prostě žeru (a i když je tam až na druhém místě, má je mít:-)). Maria Bello taky hraje dobře, ale nic na tom nezmění, že to byla nuda. Ovšem to britské pobřeží je vážně dechberoucí...:-) Jsem starej strašpytel a bojím se skoro u všeho, co má jen nádech hororu. Z tohohle mi ale husina vážně nenaběhla.

• 22.8.2008  01:14
    Transformers (2007)

Nemohla jsem se rozhodnout, jestli dát 3* nebo 4, nakonec jsem dala čtyři, protože prostě chci přesně takový auto:-) Ne, ty akční scény byly opravdu super, i když jsem se čas od času musela soustředit (soustředit?! u Baye?!), abych poznala, který z těch dvou zapálených bojovníků je autobot, a který je decepticon.:-) (a nejsem blondýna, bylo to jen u těch šedivých:D) Za ten americký konec, u kterého jsem se málem roztekla je to maximálně 3,5.

• 9.12.2011  13:01

Byly by to tři, ale nikdy jim neodpustím přesun pyramid z Gízy někam na Sinaj (o ničení egyptských památek ani nemluvě:-))! A Megan měla s plastikama seknout už tady (občas je ta její vycpaná pusa přes celý záběr:-)).

• 10.11.2008  17:24
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Prvních devět dílů mě neskutečně chytlo. Samozřejmě, je to materiál, který si ne každý oblíbí. A snad i právě proto se mi to zamlouvá čím dál víc. Není to prostě tuctový seriál, ale záležitost, díky které se co týden nemůžu dočkat dalšího dílu. Mám takový pocit, že už to ze čtyř hvězdiček neklesne;-) Add: Po celé první řadě se můj názor nezměnil. True blood je skvělý seriál. Pozitivně hodnotím i otevřený konec, už se těším, jak se to bude vyvíjet dál... bohužel až v létě 2009. Závěrečná epizoda byla skvěle sestavená tak, aby diváka nechala napnutého celou tu dobu.

• 16.8.2010  15:53
    Tupíři (2010)

pobavilo:-) ovšem některé scény se naopak vůbec nepovedly...

• 15.8.2008  22:49

Nejkrásnější pohádka, jakou jsem kdy viděla. Nedovedu si bez ní představit Vánoce. (dřív ji dávávali 29., na mé narozeniny:-))

• 2.1.2012  13:02

Sic je to velká klasika plná vtipných hlášek a hezkých písniček, mně tahle 'pohádka' nějak nikdy nepřirostla k srdci.

• 17.12.2009  22:32

Natalie Wood byla úžasná. Takovou spršku emocí jsem už dlouho neviděla. Někdo by si mohl myslet, že je to až patetické... ono trochu je, ale dovedu si to živě představit.

• 12.5.2011  16:42

To, že společnost neumí lhát, ještě neznamená, že řeknu všechno, co mi přijde na jazyk, ne?! To mi na filmu vadilo nejvíc. Jinak mu ale nemůžu upřít originalitu a nápad.:-)

• 8.8.2009  19:02

Trochu jim to nehraje v souvislosti s prvními díly... Ale když poohlédnu od tohohle nedostatku, stejně nic moc pozitivního nenacházím...

• 22.11.2009  22:00
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Po první polovině první série stále čekám, až se to pořádně rozjede... Ovšem jakákoliv upírská tématika je moje guilty pleasure, tudíž 3,5:-)) Doufám, že druhá polovina série už bude trošku akčnější, protože by to jinak byla velká škoda. Má to potenciál.

• 30.5.2010  11:17
    V (TV seriál) (2009)

ta jedna hvězdička dolů jde jen za nepříliš povedené triky... ale jsem si jistá, že s větším rozpočtem by se to zlepšilo:-) P.S. John May lives!

• 4.1.2016  22:22
    V hlavě (2015)

Tohle byl jeden z nejlepsich animaku vsech dob :-)

• 11.1.2009  20:17
    VALL-I (2008)

Dobrá, trochu toho ponaučení se nám snaží vecpat, ale kdo by se na to ohlížel, když má před sebou rozkošně žvatlajícího Wall-Eho!:-) Nad technickou stránkou jsem vážně jen zírala, začátek mě odrovnal. V Pixaru jsou prostě dokonalí profesionálové! Romantika to byla mnohem lepší než kdejaká "lidská". Wall-E si tak získal moje srdce:-)

• 4.1.2009  15:40
    Valmont (1989)

I když Colinovi toho svůdníka tolik nepapám, stejně jsem byla nadšená!;-)

• 11.6.2012  17:20
    Varieté (2010)

Jo, ty čtyři jsou trochu nadhodnocené, ale nemůžu si pomoct - ta hudba a taneční čísla... mlask;-)

• 1.11.2011  21:46
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Oh my! Holy mother******:D Hodnotím až po zhlédnutí třetího dílu, ve kterém mě tvůrci nepřestávali překvapovat. Doufám, že to takhle bude pokračovat.

• 4.1.2009  18:15

Mám stavy, kdy ten film nemám (a tím myslím, že NEMÁM) ráda... Hrušínský je zde na druhou stranu nezapomenutelný... P.S. Líbil se mi Ramiho komentář...

• 11.6.2012  18:09
    Vlak dětství a naděje (TV seriál) (1985)

Na to jsme koukali povinně už na základce... a jak jsem za to zpětně ráda!