Ivusha

okres Brno
studující lenoch:-)

homepage

• 2.1.2012  13:02

Sic je to velká klasika plná vtipných hlášek a hezkých písniček, mně tahle 'pohádka' nějak nikdy nepřirostla k srdci.

• 1.1.2012  21:07

Uječená princezna Jasněnka mi vždycky lezla krkem:-))

• 9.12.2011  13:01

Byly by to tři, ale nikdy jim neodpustím přesun pyramid z Gízy někam na Sinaj (o ničení egyptských památek ani nemluvě:-))! A Megan měla s plastikama seknout už tady (občas je ta její vycpaná pusa přes celý záběr:-)).

• 6.9.2011  17:44

dva a půl... ani nevím, co k tomu napsat... bylo to takové podivně rozplizlé:-)

• 5.9.2011  23:53

Maximálně dva a půl. Je to průměrná romanťárna, která je příliš protahovaná.

• 26.5.2011  22:20
    Dawsonův svět (TV seriál) (1998)

První série se mi líbila... a někdy na začátku druhé jsem to vzdala:-) A to je co říct, vzhledem k tomu, že to letělo v době mé puberty:D

• 12.5.2011  16:42

To, že společnost neumí lhát, ještě neznamená, že řeknu všechno, co mi přijde na jazyk, ne?! To mi na filmu vadilo nejvíc. Jinak mu ale nemůžu upřít originalitu a nápad.:-)

• 10.3.2011  10:26

Vůbec se mi nelíbilo, že Pocahontas nezůstala s Johnem Smithem, ze kterého ještě udělali tak trochu náfuku, aby se jim to hodilo... A vůbec mě nezajímá, že pravá Pocahontas opravdu skončila s Rolfem, tohle je snad pohádka?!

• 7.2.2011  11:19

a to jsem hodná:-)))

• 4.2.2011  18:31
    Mansfieldské panství (TV film) (2007)

boha jeho.... v tom filmu jsem knihu teda nenašla, vlastně se mi otvírala kudla v kapse. Příšerný casting to jen završil... ani vlastně nevím, za co jsou ty dvě hvězdičky:))

• 26.1.2011  11:33
    Vyznání Anny Elliotové (TV film) (2007)

stále jsem si říkala, že je to o něco horší než adaptace z 90. let.... ale na druhou stranu jsem věřila, že to ještě vytáhnou. Ale ten konec to dokonale potopil... běhání Bathem? WTF?! To přece není ta umírněná Anna, kterou známe z knihy.

• 9.1.2011  21:00

inu o dost slabší než první díl, který se dal v pohodě sledovat a byla to i nenáročná zábava...:) i tak je to ale zhlédnutelné

• 14.12.2010  19:42

Je to slabé... hodně slabé. Celkově to pro mě bylo velké zklamání. Scénáristé tomu moc nedali, takže se všechno děje tak nějak podivně rychle a zároveň se vlastně neděje nic... V kině vedle mě seděla zřejmě fanynka předlohy, která asi v půlce filmu zvolala: "No konečně něco, co bylo v knížce!" Jo a 3D? Tak to jim fakt nevyšlo.

• 22.5.2010  11:17
    Super drbna (TV seriál) (2007)

přestalo mě to bavit uprostřed druhé série...

• 23.4.2010  21:49
    2012 (2009)

Ne, nemohl si odpustit Sixtinskou kapli, Bílý dům a sladkej konec:D

• 1.3.2010  18:01
    Předtucha (2007)

Je to děravé jako ementál, pointa nikde... hodinu a půl dlouhá nuda (ještě, že jsem to viděla v autobuse student agency:D)

• 28.2.2010  01:01
    Box (2009)

Začátek dobrý, Frank Langello je psycho sám o sobě a sedmdesátky z toho přímo řvou. Ovšem pak to začíná být trochu překombinované... od jedné podivné scény a zápletky k další. Dává mi to tak 50% s odřenýma ušima.

• 21.2.2010  10:14
    Stopař (2007)

Chování hlavních hrdinů je nelogické, Sean Bean je vraždící mašina a jde mu to až příliš dobře... Ale ty dvě hvězdičky si to zaslouží - za hlavní hrdiny, na které se dobře kouká a za Seana Beana, který je psychopat jak ze žurnálu:D

• 20.2.2010  22:18

Hlavní postavu jsem nepochopila:-) Ale jinak je to... neškodné, nenáročné... a lepší než drátem do oka:D

• 9.2.2010  13:01

některé povídky mě dostaly, jiné se jen prošly kolem a nezanechaly stopu...

• 30.1.2010  20:48

neneneneneeeee:-) Ráda bych řekla, že to bylo neškodné (jako ostatně všechny komedie s Amandou Bynes), ale tady už je to trošku přepísknuté... V rámci žánru tedy dvě stáry s odřenýma ušima:-)

• 16.1.2010  08:41
    Sabrina (1995)

Ford není Bogart, Ormond není Hepburn. Co v původním filmu fungovalo, bylo milé a okouzlující, tady ztrácí veškerou logiku... Navíc milé náznaky v původní Sabrině tu jsou podány tak, aby to pochopila i babička z Kopanic... boha jeho. Ne všechno se dá předělat... a u filmů s Audrey by se to mělo rovnou zakázat:-))

• 8.8.2009  19:02

Trochu jim to nehraje v souvislosti s prvními díly... Ale když poohlédnu od tohohle nedostatku, stejně nic moc pozitivního nenacházím...

• 23.6.2009  11:00

Nechápu, jak to někdo mohl vymyslet:-)

• 8.6.2009  16:39
    Push (2009)

No, čekala jsem od toho mnohem víc... Pěkně mě to zklamalo - je to nevyužité, zápletka tragická... celkově tragické a hvězdičky pouze za Dakotu:-)

• 6.6.2009  00:26
    Proroctví (2009)

Já nevím... téma dobré, ale celé to byly tři filmy v jednom... a jak všichni víme, ani u šamponů nefunguje blbé 2in1, tak proč by tady mohlo fungovat něco, co má ještě o jednu ingredienci víc?

• 7.2.2009  00:32

nenene, tohle fakt nebylo ono...

• 7.2.2009  00:26

Jako některé dialogy byly vyloženě stupidní... teda bylo jich celkem dost:D Ale pár vtipných scén tam bylo;-)

• 5.1.2009  12:52
    Gothika (2003)

Tam za to stojí snad jen ta písnička... která se tam stejně nehodí:D

• 4.1.2009  16:40

Hlavní je hrdinka nesympatická, není tu jediný důvod, proč by si s ní chlápek, co truchlí po smrti snoubenky měl něco začínat... Možná, že Longoria je měla udržet opravdu od sebe a bylo by to lepší:D Prostě NUDA