Ivusha

studující lenoch:-)

homepage

• 2.12.2008  15:03
    Ašoka (2001)

Lepší tři hvězdičky, asi tak 3 a 3/4... Byl to totiž jeden z prvních bollywoodských filmů, které jsem viděla, proto si neodpustím trochu té nostalgie;-)

• 4.1.2009  18:37
    Evoluce (2001)

Taková kravina, až je to děsná sranda:-)

• 24.6.2010  21:13
    Experiment (2001)

možná to budu muset někdy vidět znovu (přece jen už je to pár let), ale přišlo mi to trochu jako Komisař Rex... (a ejhle, on pan režisér několik jeho dílu dělal:D)

• 26.6.2013  21:12
    Smallville (TV seriál) (2001)

První cca tři-čtyři série se musí vyloženě přežít. Pak je to trošku lepší, ale pořád žádná sláva. Celé jsem to zvládla zhlédnout jen díky některým vedlejším postavám. Tímto děkuji Chloe (která nevimproč už v desáté sérii nemá skoro žádnou roli) a Oliverovi, který se tam objevil až vcelku pozdě. :) Ale tak pokud máte rádi DC komiksy, tak se tam sem tam nějaký ten důvod ke sledování najde. :) Celkově je to průměr (některé díly jsou perly, některé odpad), ale těch prvních pár sérií tomu neodpustím. Zároveň jim taky neodpustím, že neodpravili/neodklidili/prostě se nezbavili Kristin Kreuk dřív. Její postava mi lezla krkem od prvního dílu. Jo a Tom Welling je ucho, ale v pozdějších sériích se na něj už kouká celkem dobře.:-)

• 4.1.2009  17:38
    Princezna ze mlejna 2 (2000)

Pokračování pohádky?! WTF?!

• 3.12.2008  13:27
    Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2000)

Vždycky, ano VŽDYCKY se prostě musím smát od začátku do konce... Je libo chleba?:-)

• 15.1.2017  18:13
    8 MM (1999)

Fuj jako.

• 5.1.2009  16:41

Jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. Hlavní dvojka je (v té době:-)) neotřelá a really sympatická!

• 27.3.2011  21:40
    Farscape (TV seriál) (1999)

Cože?! COŽE?! Já to ještě nehodnotila? Vězte, že to je záležitost, kterou si každý fanda sci-fi zamiluje. Sice jsou díly většinou hodně předvídatelné (hlavně na začátku) - hlavní představitelé se s někým setkají, většinou je to záporák, ale nějak se to vyřeší... ovšem má to svoje kouzlo... John Crichton, an astronaut a jeho Crichtonismy, to nemá chybu (jen se člověk trochu musí vyznat v americké popkultuře, uznávám), kostýmy, Harvey, 'pejsek' 1812... no prostě tohle je prostě orgastická záležitost, kterou jsem už zhlédla několikrát a určitě to přijde znovu... Rygel XVI. je snad nejlepší loutka pod sluncem, ovšem na magora-astronauta v hlavní roli asi nemá. Musím ale uznat, že ve čtvrté sérii mi vadila nová postava Sikozu a taky, -spoiler- že se zbavili Jool a Zhaan. Jool byla taky (i když s námi nebyla dlouho) jedna z lepších postav, i když kdo tam nebyl, že?:-) Určitě doporučuju, i když se třeba první díly nebudou zdát, hlavně od konce první série, kde dostáváme 'lepšího' a charizmatičtějšího záporáka, je to jedna velká jízda. P.S. S naprostým nadhledem a nestranností musím říct, že Claudia Black je sezónu od sezóny víc a víc sexy:-))

• 30.1.2010  20:41

směle si troufám říct, že to je nejhorší film, jaký jsem kdy viděla:D

• 11.6.2012  17:57
    Futurama (TV seriál) (1999)

cože?! Já ještě nehodnotila Futuramu? Škandál! Každopádně je to můj každodenní večerníček, na který nedám dopustit. A myslím, že ho mám snad ještě radši než 'Simpsny':-)

• 21.5.2013  18:49
    Great Expectations (TV film) (1999)

Knižní předlohy se to tak nějak drží, nedrží, ale rozhodně stojí za vidění. Justine Waddell a Ioan Gruffud ztvárňují Estellu a Pipa skvěle.:-)

• 25.1.2011  19:48

bylo tam hodně věcí, které se mi na tomhle zpracování nelíbily (předčítání dopisů do kamery atp.)... ale i tak to bylo povedené;)

• 16.7.2013  11:43

Já musím. Vím, že až se na to někdy zase podívám, tak to hodnocení změním a půjde to dolů, ale když já to ve svých patnácti letech tak strašně žrala... :D

• 4.1.2009  17:17
    Zámek hrůzy (1999)

Jen nechápu, proč to vzniklo...:D

• 26.5.2011  22:20
    Dawsonův svět (TV seriál) (1998)

První série se mi líbila... a někdy na začátku druhé jsem to vzdala:-) A to je co říct, vzhledem k tomu, že to letělo v době mé puberty:D

• 9.12.2012  23:35

Pro ty, co mají rádi Bollywood, bude tenhle film lahůdkou. Krásně naivní, střeštěné a sladké, ale takové to prostě je. A Shahrukh Khan je jedno velké charisma. Chápu, proč je takovým fenoménem a jeho obsazení znamená trhák. S Kajol by mu to jiskřilo, i kdyby to nebylo v plánu.:-) U tohohle filmu jsem si ani nevšimla té šílené stopáže, kterou disponuje většina bollywoodských snímků, prostě to jelo jak namydlenej blesk.:-)

• 25.6.2011  22:36

jsem asi fakt cynik, ale já z toho občas nemohla...:-) Lindsay je tu rozkošná... a to je tak všechno. Prostě mi ten příběh přišel až moc hollywoodský.

• 10.3.2011  10:26

Vůbec se mi nelíbilo, že Pocahontas nezůstala s Johnem Smithem, ze kterého ještě udělali tak trochu náfuku, aby se jim to hodilo... A vůbec mě nezajímá, že pravá Pocahontas opravdu skončila s Rolfem, tohle je snad pohádka?!

• 28.5.2011  10:03
    Tess z D'Urbervillů (TV film) (1998)

Skvělá adaptace. A i když neholduji konci tohoto příběhu, musím podotknout, že v tomhle podání byl i vcelku snesitelný:-))

• 20.7.2011  22:18
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

S přibývajícími díly je to čím dál větší lahůdka. Ta hvězda dolů je prostě za tu první a částečně i druhou sérii:-) A James Marsters? Just drooling;-)

• 4.1.2009  16:36

.... a pak se mi to přestalo líbit.

• 4.1.2009  15:37
    Kundun (1997)

Mnohem povedenější bratr Sedmi let v Tibetu

• 18.7.2013  14:33

To už je taky doba, co jsem to viděla... Vím, že mi to přišlo originální a Sigourney byla skvělá. Ovšem i tak si pamatuju ten pocit 'nedotaženosti'.

• 5.1.2009  13:00
    Titanic (1997)

A tak... dřív jsem z toho byla vážně odvařená! Ale s odstupem času musím říct, že to za těch jedenáct oskarů vážně nestálo. Ovšem - na druhou stranu nechápu ty odpady.

• 6.6.2011  19:56
    Žena v bílém (TV film) (1997)

Knihu jsem četla už před lety... a asi jsem ji úplně zapomněla:-))) O to lepší byl ale film.

• 25.1.2011  19:52
    Emma (1996)

já nějak nevím... jak mám knížku ráda, tak se mi tu hodně věcí nelíbilo... ale pan Knightley? úžasný:-))

• 21.3.2020  13:17
    Jana Eyrová (1996)

Tahle adaptace se moc neblyskla.

• 18.4.2009  22:32

To je taková blbost, až je to geniální.:-) Některé scény jsou pro mě naprosto nezapomenutelné...;-)

• 16.1.2010  08:41
    Sabrina (1995)

Ford není Bogart, Ormond není Hepburn. Co v původním filmu fungovalo, bylo milé a okouzlující, tady ztrácí veškerou logiku... Navíc milé náznaky v původní Sabrině tu jsou podány tak, aby to pochopila i babička z Kopanic... boha jeho. Ne všechno se dá předělat... a u filmů s Audrey by se to mělo rovnou zakázat:-))