Ivusha

okres Brno
studující lenoch:-)

homepage

• 4.1.2012  10:20

Ono si to těch pět asi úplně nezaslouží, ale já prostě nemůžu jinak. Bill Nighy i Emily Blunt (která se nenápadně ale jistě dere do mé top 10) byli neodolatelní. "Tony, pojď se podívat, co se stane, když si řádně nevyčistíš zbraň."

• 2.1.2012  13:02

Sic je to velká klasika plná vtipných hlášek a hezkých písniček, mně tahle 'pohádka' nějak nikdy nepřirostla k srdci.

• 1.1.2012  21:07

Uječená princezna Jasněnka mi vždycky lezla krkem:-))

• 1.1.2012  20:58

Jediné, co mi na té pohádce vždycky vadilo, byla podivná princezna Adélka...:-) Ale jinak skvělá pohádka, jedna z těch nejlepších;-)

• 9.12.2011  13:01

Byly by to tři, ale nikdy jim neodpustím přesun pyramid z Gízy někam na Sinaj (o ničení egyptských památek ani nemluvě:-))! A Megan měla s plastikama seknout už tady (občas je ta její vycpaná pusa přes celý záběr:-)).

• 1.11.2011  21:46
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Oh my! Holy mother******:D Hodnotím až po zhlédnutí třetího dílu, ve kterém mě tvůrci nepřestávali překvapovat. Doufám, že to takhle bude pokračovat.

• 16.10.2011  11:48
    Vřískot 4 (2011)

Nejvíc mi vadila po plastice nafouknutá tlama Courtney Cox.:-))

• 11.9.2011  19:59

Žluté autobusy mi připravily překvapení. V nějakých šestnácti jsem totiž Celestinské proroctví četla a strašně se mi to líbilo (druhé dva díly už nebyly tak fajn). Dnes jsem nasedla do autobusu a co nevidím? Celestinské proroctví v nabídce filmů. Sic jsem měla pochybnosti, protože jsem věděla, že zfilmování knížky nemohlo být lehkým úkolem, pustila jsem si to. A měla jsem si raděj dát něco jiného. Vůbec, ale vůbec se nedokázali vžít do Redfieldovy předlohy a strašně mě tím zklamali. Herci byli strašní (připadalo mi, že jsou schválně vybráni takoví, kteří jsou neskutečně podobní (fyzicky, ne talentem:-)) slavným hercům, ovšem vůbec neumí hrát. Z příběhu se stala fraška a tři čtvrtiny vůbec nebyly řečeny. Vhledy byly odfláknuté, každý přibližně dvěma minutami, a všechno se točilo jen kolem akce v džungli, ale ani tam to nedopadlo dobře. Prostě fraška. Hvězdička je za knižní předlohu.:-)

• 6.9.2011  17:44

dva a půl... ani nevím, co k tomu napsat... bylo to takové podivně rozplizlé:-)

• 5.9.2011  23:53

Maximálně dva a půl. Je to průměrná romanťárna, která je příliš protahovaná.

• 5.9.2011  20:04
    My všichni školou povinní (TV seriál) (1984)

jako malá jsem si to nikdy nenechala ujít:-)

• 5.9.2011  14:12

Čekala jsem, že to bude horší, ale nakonec jsem se ani nenudila. Ovšem spíš než do kin by se to hodilo na televizní obrazovku ve formě seriálu.:-)

• 4.9.2011  22:31

Já prostě v těch patnácti, kdy jsem to viděla poprvé, žrala ty kecy o krávách:-)))

• 16.8.2011  23:56
    Tma (2005)

Dvě ze tří za Seana Beana, protože ho prostě žeru (a i když je tam až na druhém místě, má je mít:-)). Maria Bello taky hraje dobře, ale nic na tom nezmění, že to byla nuda. Ovšem to britské pobřeží je vážně dechberoucí...:-) Jsem starej strašpytel a bojím se skoro u všeho, co má jen nádech hororu. Z tohohle mi ale husina vážně nenaběhla.

• 16.8.2011  23:53
    Soukromé pasti (TV seriál) (2008)

Většina z těch pár dílů, co jsem viděla byl hodně slabý průměr-podprůměr. Jeden-dva byly naopak dobré a povedené, což tenhle skvost televizní zábavy vynáší až na tři hvězdičky:-)

• 3.8.2011  12:27

Občas moc hrají na city, což filmu ubírá... Jinak je to hodně dobře zachycený problém. A Sean Bean jako klaďas... och:-)

• 20.7.2011  22:18
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

S přibývajícími díly je to čím dál větší lahůdka. Ta hvězda dolů je prostě za tu první a částečně i druhou sérii:-) A James Marsters? Just drooling;-)

• 14.7.2011  14:25

Těch pět je asi z nostalgie:) Bylo tam plno věcí jinak než v knize, některé mi připadaly vyloženě špatně a přišlo mi, že to mění úplně celé vyznění toho, co Rowling napsala. Jinak to ale byla skvělá jízda plná akce. A poznámka na konec: Helena Bonham Carter je prostě skvělá herečka... její Hermiona byla dokonalá:) A heč, byla jsem na tom ve 2D a v originálním znění, tomu se nic nevyrovná;-)

• 25.6.2011  22:44
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Po prvních třech dílech jsem bez komentáře hodila pět hvězd. Po skončení první série si za tím stojím. Snad žádný film/seriál ve mně ještě nedokázal vyvolat tak silné emoce (prostě se mi příčí pár postav, a když je vidím na plátně, vážně se mi otvírá kudla v kapse:D).

• 25.6.2011  22:38

vždycky jsem ten film milovala... a ten drobet nahořklý konec k tomu prostě patří:-)

• 25.6.2011  22:36

jsem asi fakt cynik, ale já z toho občas nemohla...:-) Lindsay je tu rozkošná... a to je tak všechno. Prostě mi ten příběh přišel až moc hollywoodský.

• 6.6.2011  23:39
    Přežít (1993)

Kdysi dávno (ve věku, kdy jsem to ještě vidět neměla) jsem to zhlédla v televizi. Dodnes si pamatuju scény pojídání masa, které ve mně zanechaly nesmazatelnou stopu. O to víc mě překvapilo, že při opětovném dívání se jsem si říkala, jak je vtipné porcování pečeného kuřete. Ale tak to je jen taková perlička, jinak je to skvělý film... a představa, že bych tam s nima byla, je příšerná.

• 6.6.2011  19:56
    Žena v bílém (TV film) (1997)

Knihu jsem četla už před lety... a asi jsem ji úplně zapomněla:-))) O to lepší byl ale film.

• 2.6.2011  21:55
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

Sice ještě nemám zhlédnuté všechny dostupné díly (jsem někde ve druhé sérii, ale určitě se brzy na konec té třetí dopracuju:-)), ale prostě tohle je lahůdka. A ne, nehodnotím to takhle vysoko jen kvůli Nathanovi, kterého 'žeru' už dloooouho:-)

• 28.5.2011  10:03
    Tess z D'Urbervillů (TV film) (1998)

Skvělá adaptace. A i když neholduji konci tohoto příběhu, musím podotknout, že v tomhle podání byl i vcelku snesitelný:-))

• 26.5.2011  22:20
    Dawsonův svět (TV seriál) (1998)

První série se mi líbila... a někdy na začátku druhé jsem to vzdala:-) A to je co říct, vzhledem k tomu, že to letělo v době mé puberty:D

• 20.5.2011  18:22

Jako budoucí novinářku (a vlastně už i současnou:-))) a studentku žurnalistiky mě tenhle film svým obsahem zaujal. Nebyla jsem zklamaná. Harrison Ford je úplně... no, řeknu to naplno... boží a s Diane tvoří rozkošnou dvojku, kterou bych si v televizi pro to usmání po ránu určitě pustila:-) Jak napsala Galadriel - je to pohodovka, perfektně to plyne a člověk se nenudí. Povedená záležitost (jedna z nejpovedenějších v poslední době, takže čtyři hvězdičky, za které se nemusí stydět.

• 19.5.2011  21:34
    Popelka (1950)

Po dlouhém přemýšlení dávám tři hvězdičky. Ovšem dalo to zabrat.:) Popelka je jiná než ta naše, to mi nevadí. Jsou tam skvělé myšky s kocourem a všeobecně je to hrozně pěkně vykreslený příběh. Hudba je taky skvělá... co je teda špatně? Jako u většiny disneyovek pokulhává zápletka - princ má jednu repliku, je hrozný blázen do té neznámé dívky, ale stejně jede zkoušet střevíc vévoda... Prostě prince je tam málo... Chápu, že kvůli dětem je tam kratší stopáž, ale těch pět minut by podle mě nevadilo...

• 12.5.2011  16:42

To, že společnost neumí lhát, ještě neznamená, že řeknu všechno, co mi přijde na jazyk, ne?! To mi na filmu vadilo nejvíc. Jinak mu ale nemůžu upřít originalitu a nápad.:-)

• 12.5.2011  16:15
    Netvor (2011)

Opravdu netuším, jaké pohnutí smyslů mě dohnalo ke sledování tohohle (a vlastně i dokoukání). Aha, prvotně to byla účast Neil Patricka Harrise... a ne, ani on to nepozvedl. Přesto mu dávám hvězdičku, protože je i tak jediným světlým místem... bohužel, protože ten námět by se určitě dal zpracovat kvalitně.