Ivusha

okres Brno
studující lenoch:-)

homepage

• 2.5.2011  10:02
    William a Kate (TV film) (2011)

že jsem v dobrém rozmaru, dávám jednu hvězdičku...

• 1.5.2011  23:34
    Thor (2011)

Oká, hodnotím to po příchodu z kina, kdy ve mně zůstává euforie...:-) Prostě jsem se celé dvě hodiny skvěle bavila a těším se na pokračování. 'Základno, máme tady Xenu, Jackieho Chana, Robina Hooda...' Jen je škoda, že to do kin pustili s dabingem, aneb těším se, až si to pustím doma v originále.:p P.S. pro vás, kteří obvykle nečekáte na konec titulků, tentokrát si počkejte;-)

• 25.4.2011  22:42

Z kina jsem odcházela s velkým nadšením. Pár nelogičností a SPOILER happyend KONEC SPOILERU:-)) vem čert, byla to jízda, od které jsem neodtrhla oči, chybělo fakt málo a hodila jsem hodnocení nejvyšší;-)

• 17.4.2011  23:04

3 1/2 - jak napsala Galadriel;-) Každopádně se mi zdálo, že začátek se zbytečně táhne (možná to bude tím, že jsem viděla 'director's cut'), zato druhá půlka byla nadupaná... bála jsem se dost, ovšem očekávání byla větší... (i když možná lepší, že to nebylo ještě trochu větší 'maso', protože to už bych asi přítelovu ruku nikdy nepustila:-))

• 17.4.2011  15:13

Já čekala mnohem víc. Ten nápad je úžasný, herecké obsazení skvělé, a tak prostě nechápu, jak je možné, že to bylo takové... o ničem, no.

• 17.4.2011  12:02

Ten začátek, kdy se koukáme na život jednoho páru... kník, to je krásné;-)) I zbytek je moc pěkný (i když už ne tak famózní), jen nevím, jestli to děti pochopí;-)

• 16.4.2011  22:38

Jak napsal Malarkey, blobsti a nesmysly, ale i vtipné pohodové scény. Já se zasmála, Sophie byla rozkošná a ten nápad je taky tak nějak neokoukaný. Prostě neurazí. Sice úplně nenadchne, ale pohodovka na zhlédnutí to je:-)

• 16.4.2011  14:23
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

já se smála celou dobu... jsem holt cynik hadr, no:D (btw, vydržela jsem to 1!!! díl)

• 10.4.2011  20:43

McGyver rulezzz:))

• 10.4.2011  20:35

Je to jiné než předchozí dva seriály... navíc trpí nesrovnalostmi atd. Ale na druhou stranu je to podívaná ve stylu BSG (a BSG žeru:-)), takže se cílí na postavy a jejich psychologii. Potenciál to tedy má, ovšem postavy nejsou tak sympatické... Chybí humor... No, uvidíme, jestli se s hvězdama nebude hejbat po konci seriálu:-)

• 5.4.2011  21:31
    Kocour (2003)

Je to psycho, odpad si to ale nezaslouží, bylo tam pár světlých momentů;-))

• 2.4.2011  12:48
    Tamara Drewe (2010)

3 hvězdičky s odřenýma ušima... je to zamotané, že by se v tom ani hlavní představitelka nevyznala, ale občas se tam najde perla, která člověka fakt potěší;-)

• 27.3.2011  22:05
    Farscape: Mírová operace (TV film) (2004)

4 a půl, byla to super řežba, jen se mi nelíbilo, jak naložili s D'argem:))) Prostě jsem se v tomhle ohledu ukázala býti sentimentální husičkou:)) Vizuální proměna Sikozu byla podivná a ještě podivnější bylo, že Lani Tupu aka Pilot měl jinak pozměněný hlas, takže tam byl hrozně slyšet jeho originální tón a nemohla jsem se zbavit myšlenky, že je to Crais v převleku%)

• 27.3.2011  21:40
    Farscape (TV seriál) (1999)

Cože?! COŽE?! Já to ještě nehodnotila? Vězte, že to je záležitost, kterou si každý fanda sci-fi zamiluje. Sice jsou díly většinou hodně předvídatelné (hlavně na začátku) - hlavní představitelé se s někým setkají, většinou je to záporák, ale nějak se to vyřeší... ovšem má to svoje kouzlo... John Crichton, an astronaut a jeho Crichtonismy, to nemá chybu (jen se člověk trochu musí vyznat v americké popkultuře, uznávám), kostýmy, Harvey, 'pejsek' 1812... no prostě tohle je prostě orgastická záležitost, kterou jsem už zhlédla několikrát a určitě to přijde znovu... Rygel XVI. je snad nejlepší loutka pod sluncem, ovšem na magora-astronauta v hlavní roli asi nemá. Musím ale uznat, že ve čtvrté sérii mi vadila nová postava Sikozu a taky, -spoiler- že se zbavili Jool a Zhaan. Jool byla taky (i když s námi nebyla dlouho) jedna z lepších postav, i když kdo tam nebyl, že?:-) Určitě doporučuju, i když se třeba první díly nebudou zdát, hlavně od konce první série, kde dostáváme 'lepšího' a charizmatičtějšího záporáka, je to jedna velká jízda. P.S. S naprostým nadhledem a nestranností musím říct, že Claudia Black je sezónu od sezóny víc a víc sexy:-))

• 27.3.2011  21:29
    Red (2010)

Tak tohle bylo moc:-)) Hláškovací film, který by si člověk nechtěl nechat ujít, pokud se chce pobavit;-)

• 10.3.2011  10:26

Vůbec se mi nelíbilo, že Pocahontas nezůstala s Johnem Smithem, ze kterého ještě udělali tak trochu náfuku, aby se jim to hodilo... A vůbec mě nezajímá, že pravá Pocahontas opravdu skončila s Rolfem, tohle je snad pohádka?!

• 7.3.2011  11:30

Dechberoucí psycho:-)) Nemám ráda pohled na krvácející nehty, slézající nehty nebo nehty stříhané do masa... trpěla jsem a odvracela zrak, ale i tak to musím hodnotit jako dechberoucí, úžasné a nezapomenutelné... ovšem abych si to pustila znovu, nejdřív budu muset pozapomenout na tu věc ohledně nehtů:-)))

• 10.2.2011  20:12
    Lost in Austen (TV seriál) (2008)

abomination:-) btw jo, Austenová na speedu, a jo v hrobě se otáčí, chuděra...

• 9.2.2011  21:09
    Na vlásku (2010)

Já se perfektně bavila. Neustále jsem se rozplývala nad Maximem (koněm) a chameleonkem, hlavní hrdinové na jedničku... zápletka super:-) Nemusím být dítě, abych dala 5 hvězdiček:-)

• 8.2.2011  13:29
    Kráska mezi muži (TV film) (2010)

Ve svém žánru špatných a pitomých romantických komedií je to špička:))) proto 4 hvězdičky:D A náhodou jsem se i párkrát zasmála;-))

• 7.2.2011  11:19

a to jsem hodná:-)))

• 4.2.2011  18:31
    Mansfieldské panství (TV film) (2007)

boha jeho.... v tom filmu jsem knihu teda nenašla, vlastně se mi otvírala kudla v kapse. Příšerný casting to jen završil... ani vlastně nevím, za co jsou ty dvě hvězdičky:))

• 26.1.2011  11:33
    Vyznání Anny Elliotové (TV film) (2007)

stále jsem si říkala, že je to o něco horší než adaptace z 90. let.... ale na druhou stranu jsem věřila, že to ještě vytáhnou. Ale ten konec to dokonale potopil... běhání Bathem? WTF?! To přece není ta umírněná Anna, kterou známe z knihy.

• 25.1.2011  19:52
    Emma (1996)

já nějak nevím... jak mám knížku ráda, tak se mi tu hodně věcí nelíbilo... ale pan Knightley? úžasný:-))

• 25.1.2011  19:48
    Northangerské opatství (TV film) (2007)

zdařilá adaptace:) Catherine se jim povedla, přesně tak jsem si ji při čtení představovala

• 25.1.2011  19:48

bylo tam hodně věcí, které se mi na tomhle zpracování nelíbily (předčítání dopisů do kamery atp.)... ale i tak to bylo povedené;)

• 24.1.2011  00:02
    Slečna Emma (TV seriál) (2009)

Ať jste četli předlohu, nebo ne, určitě se vám tato adaptace bude líbit. Všechny postavy mě uchvátily a myslím, že z Jonny Lee Millera bude můj oblíbený Kingsley. Navíc bych řekla, že ústřední dvojice byla perfektní a skvěle si padli, to jiskření tam fakt bylo. Samozřejmě, že to má své chybičky - Romola je na Emmu příliš emotivní (už z knížky si ji představuji jako dívku, která se umí udržet) a některé scény nejsou zrovna dobové, ale to minisérii neubírá na kráse (prostě těch pět dát musím, i když bych řekla, že nejsou stoprocentí... to možná po druhém zhlédnutí). Zkrátka a dobře pokud máte příběhy Jane Austenové rádi alespoň z pětiny jako já, tak se vám to určitě bude líbit. Tak a teď by bbc mohla natočit třeba minisérii Mansfieldského panství (a tím myslím znovu:-)))

• 9.1.2011  21:05
    Dr. House (TV seriál) (2004)

stává se z toho můj oblíbený seriál, i když jsem prvních šest sérií musela překousnout v češtině:))

• 9.1.2011  21:03

vý-bor-né!:)) prostě parádní ptákovina na pozdní (nejen) zimní večer:-) perfektně jsem se bavila

• 9.1.2011  21:00

inu o dost slabší než první díl, který se dal v pohodě sledovat a byla to i nenáročná zábava...:) i tak je to ale zhlédnutelné