Creed (2015)

Podobne ako z celej Rockyho lógie, som mal aj z tohto snímku veľký zážitok. Takéto filmy ja veľmi môžem. Naozaj si Sly zaslúžil Zlatý Globus, pre mňa je to velký vzor, či už je to na filmovom plátne alebo v reálnom živote. Keď si to tak zoberiem tak 40 rokov je Rocky s nami a jeho celý príbeh sa končí a bude na daľšej generácii ako sa bude vyvýjať pokračovanie mladého Creeda. Normálne som pri konci vyronil nejaké tie slzy, Sly perfektne zahral starnúceho Rockyho, zbaštil som mu každý kúsok slova a milujem jeho accent. Vzdávam veľký hold tejto lógii a celej Rocky Family.

Sladký život (2015) (pořad) odpad!

Znižuje IQ každého diváka o neuveriteľné množstvo.

Projekt X (2012)

Nejde o ten pocit, ide o tú atmosféru... v celku parádny mejdan ako sa patrí. Keď to treba roztočiť tak na plné pecky, takú party by som chcel zaziť. Neuveritelné čo všetko sa dá spraviť keď ide o zábavu. Každopádne odporúčam si pozreť pred nejakou veľkou akciou.

Warrior (2011)

Nemám čo dodať, malo to úvod, jadro a záver ako sa patrí, pre mňa určite jeden z adeptov na film roka. Najviac čo by som vyzdvihol je Tom Hardy aj jeho nástupy do klietky a samozrejme rýchle odchody, to malo fakt gule. Veľmi presvedčivý výkon Nicka Nolteho, keď som len pozeral že v takejto role som ho asi ešte nevidel, klobúk dole skúsenosti sa nezaprú. Takéto filmy môžu vychádzať kľudne aj každý mesiac.

Navždy spolu (2012)

Je to veľmi krásny príbeh dvoch ľudí, ktorý ich spojil znovu aj napriek zlým okolnostiam. Channing sa mi do takýchto rolí hodí. Boli miesta kde sa mi chcelo plakať, dojímavé scény ktoré ma prinášali do rozpakov a som veľmi rád že som si tento film pozrel s priateľkou, človek si v najťažších chvíľach uvedomí, že na kom mu záleží a že sa pre lásku oplatí bojovať.

Žena v černém (2012)

Dobre mi padlo vidieť Daniela v inej role ako Harry Potterovi... síce mi zo začiatku trošku vadilo, že v roli otca vyzerá trochu mlado, ale po chvíli som mal fakt dobrý pocit z jeho hereckého výkonu. Bolo niekoľko scén keď som sa fakt vyľakal čo samozrejme dalo filmu šmrnc a ešte viacej napätia, no a konec som tak trošku očakával, že bude taký aký bol, ale vôbec mi to nevadilo.

Highlander (1986)

20 rokov po smrti Fraddieho som si znovu pozrel Highlandera, je to možné toto ? Áno je.... milujem tento film, prechádzanie z minulosti do pritomnosti, aký bol život Highlandera, čím všetkým presiel. Jednoducho neviem nájst tie správne slová ako tento film opísať. Možem len vyzdvihnúť herecké výkony Chrisa, nestárnuceho Seana a brutálneho Clancyho. No a este jedna vec, zimomriavky pri pesničke "Who wants to live forever" moja odpoveď JA!!!!

Králové ro(c)ku (2006)

Rock & Roll baby... to je to čo možem k tomuto filmu povedať. Jack je neuveritelný, jeho spôsob akým sa prezentuje sa mi neskutočne páči. Bol by som veľmi rád keby bola aj dvojka. "Rock & Roll will never die - hell yeeaahhhh "

Fighter (2010)

Už len keď som si pozrel trailer som vedel že sa mi to bude páčiť. Mám rád taketo typi filmov, vždy to vo mne vyhecuje športového ducha :) Mark je neskutočný herec, vposlednej dobe mu ide karta ale to teda, no a Christin sa k nemu paráááádne hodí ako starší brat a vzor, no paráda proste. Perfektné soundtracky počas celého filmu mi dávali nádej na skvelý podnet finálneho FIGHTU.

Expendables: Postradatelní (2010)

Neskutocný zažitok mám :)) všetko bolo ako malo byť... na týchto PÁNOCH Hercoch som vyrastal + (Jean Claude), a videt ich teraz v najakčnejšom filme z filmov tak to je krasota. Moreeeee, odpadával som keď som zbadal tie svaly každeho jedneho, Dolph má biceps jak hovado, Sly krásne vyrysovaný na jeho vek, Jason macher machrov, Terry to je báseň sama o sebe no a malý Jet ked sa začal sťažovať ze nema dosť love na jeho rodinu, no proste konec :))) Totáááálny nášup odporúčam pozriet kazdemu kto vie a dokáze ocenit starých naj naj naj hercov. Ďakujem pekne za pobavenie.len tolko že - The Boys are back in Town !!!!