Hry bez hranic (1965) (pořad)

Hry bez hranic jsou krásnou vzpomínkou na mé dětství. Pravidelně jsem je sledovala a užívala si těch vtipných soutěží i kostýmů .Pokaždé jsem od televize odcházela rozesmátá a s dobrou náladou,škoda že už to nikde nedávají.

Dům u jezera (2006)

Je to zvláštní romance. Líbí se mi ten netradiční nápad s časem, není snadné si s ním pohrávat, má to správný nádech fantastična a k tomu obsazení mých oblíbených herců.Byla to moc příjemná a dojemná podívaná.

Snídaně pro psy (2007)

Velmi povedená černá komedie podtržená osobitým humorem Davida Hewletta , který tuto skvělou komedii napsal ,režíroval a zahrál si v ní i hlavní roli. Snídaně pro psy je příběh dvou sourozenců , ale i ve skutečnosti jsou herci sourozenci. David Hewlett předvedl opravdu skvělý výkon a ty jeho úžasné grimasy… Hlavně mě potěšilo , že se ve filmu objevili známí kolegové ze Stargate Atlantis,hlavně vidět Christophera Judge v jiné roli než Teal’c . Řekla bych , že kdo není fanda SGA a nezná Davida v roli dr.McKaye , nedokáže si tento film vychutnat do posledního kousku.