mirec88

okres Košice
život je krásny

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 29.5.2020  01:43

Neskutočne silný film. Veľmi na mňa zapôsobil emocionálne.

• 12.5.2020  02:19
    Velká ryba (2003)

Asi najlepší film Tina Burtona. Nádherné pohladenie po duši. Nehovoriac už o scenári, jednotlivých hereckých výkonoch, kde neviem koho mám skôr vyzdvihnúť a ten dojemné krásny záver... Plakal som. A keď mňa film dostane emotívne, tak si zaslúži plný počet.

• 9.5.2020  00:18
    Pašerák (2018)

Clint, Clint. Ty nikdy nesklameš. Tvoje filmy sa vyznačujú niečím, čo iné filmy nie. Aj tento bol jeho hereckým aj režisérskym skvostom, skvelý film, ktorý krásne pohladí po duši, má aj štipku humoru a je skvelo vystavaný. Jednoznačne je to film, ktorý má srdce a komu sa nepáči, tak nemá rád old school a poctivú filmárčinu.

• 3.5.2020  01:09

Filmárčina ako hrom. Nebyť toho násilia, má to 5 hviezd.

• 22.3.2020  03:12

To bola pecka! Neprikrášlený pohľad na fungovanie spoločnosti v Brazílii, ktorý je všeličo, len nie príjemný, ale rozhodne stojí za vzhliadnutie a určite ho doporučujem, nakoľko emocionálne je to silný film a filmárske kvality takisto má. Výborný akčný dramatický thriller, ktorý vám ukáže, že život nie je taký pekný ako sa zdá... Aspoň nie všade. Najviac ma dostal ten neskutočne tvrdý výcvik jednotiek BOPE, ktorý by som nikdy nechcel zažiť. Poriadna sila. Perfekný film.

• 21.3.2020  22:30
    Obr Dobr (2016)

Pre mňa takmer dokonalá fantasy rozprávka so skvelými hercami a Môj kamoš Obor si ma svojou milotou a príjemnou vizážou úplne získal. Spielberg to stále vie, darmo.

• 20.3.2020  05:39

Film s krásnou biblickou myšlienkou. Takýmto filmom dávam plný počet, lebo som hlboko veriaci a ten záver bol veľmi pekný.

• 2.1.2020  02:45

Úžasné zakončenie jednej veľkej ságy tak ako sa patrí. 100%

• 14.12.2019  02:09

Skvelé pokračovanie minimálne vyrovnané prvému dielu. Joe Pesci je skvelý a o ostatných ani nehovorím. Je tu naviac aj výborný humor, ale thrillerová a akčná časť je takisto vynikajúca.

• 14.12.2019  01:53

Klasika, ktorá neomrzí ani keď to vidím desiaty krát. Či prvý, druhý, tretí alebo štvrtý diel, stále si to udržuje 5-hviezdičkovú kvalitu. Humor je tu skvelý, akcia a thrillerová stránka takisto a skvelá dvojka Mel Gibson a Danny Glover sú fakt výborní, chémia medzi nimi funguje skvelo. A to bitkárske finále je fakt pecka.

• 4.3.2019  21:17

Skvelé béčko. Som rád, že som ho videl.

• 24.1.2019  22:33
    The Gambler (2014)

Originál som nevidel, ale tento film si ma získal svojim nepriklášeným a podľa mňa aj realistickým stvárnením života antihrdinu Jima Bennetta, ktorý žije dvojitý život a hazarduje úplne so všetkým. Pre neho neexistuje čiastková prehra alebo čiastková výhra. Buď vyhrá všetko, alebo naopak príde o všetko. Neskutočne silný film s nádherným koncom. Jednoznačne odporúčam pre všetkých, ktorí sú znudení dnešnými mnohokrát prázdnymi filmami a majú chuť na niečo hlbšie. Herecké výkony Marka Wahlberga, Johna Goodmana a Brie Larson tomu ešte viac dodávajú šmrnc.

• 22.1.2019  23:29

Neskutočná vizuálna žranica a navyše neskutočne silný, temný, šokujúci a neskutočný príbeh. Treba vidieť.

• 13.1.2019  02:54

Opäť jedna krásna, tentoraz aj akčná, ale aj dojemná disneyovka. Treba vidieť.

• 19.12.2018  11:10
    Ex Machina (2014)

Skvelé komorné sci-fi, ktoré zaujme aj šokuje zároveň. Neviem, čo by som k tomu viac povedal, je to skrátka pecka. Odporúčam každému milovníkovi sci-fi a robotov. Teda AI. A koniec je prekvapivý.

• 16.12.2018  13:27

Od odpadu zachránil tento amorálny, hnusný film plný šukania, drog, fuckovania a špinavých peňazí len herecký výkon Leonarda DiCapria, ktorý bol úžasný. Ale inak film, ktorý mi absolútne nič nedal, akurát ma obral o 3 hodiny života a ak bolo jeho cieľom to, aby sa mi zdvihol žalúdok, tak sa mu to podarilo. Keď toto má byť nová generácia filmov, tak ďakujem pekne. Komédia? Akurát mi vtipné prišlo ako sa Leo totálne sjetý plaziac sa dostal do Lamborghini a nasledovné scény. Ale inak už ho nikdy nechcem vidieť.

• 9.12.2018  00:41
    Dunkerk (2017)

Nolan sa opäť predviedol. Film takej hĺbky, emocionálne krásny, vojensky úžasný a hlboko ľudský sa len tak nevidí. A tá úžasná Zimmerova hudba spolu s efektami je super.

• 9.12.2018  00:37
    Karate Kid (1984)

Pre mňa klasika z detstva, ktorá ma nikdy neprestane baviť. Konečne som si ju po rokoch pripomenul na Blu-ray a čudujem sa takému nízkemu hodnoteniu. Krásny film o učení karate štýlom navoskovať, rozotrieť. K tomu troška romantiky a pre mňa 5 hviezd ako vyšitých.

• 7.7.2017  23:50

Ach, tie hlášky. Fakt nemali chybu. Som sa zasmial najmä, keď Arnie povedal: "Ja sa vrátim." a Bruce Willis nato: "Už si sa vracal mnohokrát.", tak to bola fakt hláška nad hláškami. Ale celkovo tak ako prvý diel, aj tento stál za to a priniesol krásny chlapský film ako z 80. rokov. Dávam plný počet, lebo to bola fakt pecka. Teším sa na trojku.

• 5.7.2017  00:35

Bolo to roztomilé, príjemné, vtipné a najlepší bol ten osemdesiatkový zloduch, výborne tancoval a ten nápad so žuvačkami bol super. A samozrejme Mimoni :-) Tí sú vždy super.

• 2.7.2017  10:12

Nádherný film o dobe, ktorú si pamätajú naše babky a dedkovia a ktorá bola veľmi ťažká, ale aj veselá, kým neprišiel komunizmus. Klobúk dole pred Zdeňkom Svěrákom, Janom Třískom a deťmi, ktoré zahrali fakt skvele. Krásne pohladenie po durši a zároveň útok na bránicu, kde legendárne hlášky budú zárukou výbornej zábavy. Plný počet jednoznačne.

• 30.6.2017  16:00
    Zmizení (2013)

Skutočne mrazivý thriller, ktorý má veľmi pochmúrnu, depresívnu atmosféru, kde keď sa dozviete na konci čo a ako, nebude vám všetko jedno. Skvelé herecké výkony Jackmana a Gyllenhaala to ešte viac kryštalizujú. Výborný film, ale už ho nikdy viac nechcem vidieť. Jednak už viem čo a ako a je veľmi, ale veľmi smutný a depresívny.

• 25.6.2017  04:59

Zábavné akčné sci-fi béčko, ktoré má vynikajúce hlášky, skvelý humor a skvelého záporáka s bielymi vlasmi a očami. Film na jedno nenáročné pozretie.

• 15.6.2017  00:05

Dobre som sa zabavil aj s manželkou. Páčilo sa mi herecké zoskupenie, najmä Bolek Polívka, Lukáš Latinák, Eva Holubová a Jitka Čvančarová. Príjemná, takmer nevulgárna komédia až na Andyho Hryca, čo bolo ale fakt vtipné, inak nadávky neznášam. Odporúčam všetkými desiatimi.

• 1.6.2017  07:35

Bol som zvedavý na nového Votrelca, ako bude príbeh z Promethea pokračovať. A dostal som to, čo som chcel. Nie je to samozrejme ten starý Votrelec, ale aj tento má správny drive, scény sú strašidelné, napínavé a krvavé a herci sú vynikajúci. Páčilo sa mi to. Aspoň som prišiel na to, kto stvoril Votrelcov. Super film, ale k plnému hodnoteniu mi niečo chýbalo. Asi Sigourney Weaver.

• 22.5.2017  22:56

Nádherné niečo. Takéto filmy sú tým najkrajším, čo môže človek vidieť. Som rád, že som bol so svojou milovanou manželkou na takýto krásny dokumentárny film, ktorý ukazuje aká krásna, ale aj drsná je príroda a ako krásne ju vytvoril Boh. Dojemný a krásny príbeh malého tučniačika nenechá chladným nikoho a určite vo Vás vyvolá príjemné pohladenie po duši. Prekrásne.

• 12.5.2017  21:07
    Okrsek 13 (2004)

Takmer 5-hviezdičková akčná nálož z dielne Luca Bessona sa mi veľmi páčila. Zaujímavý futuristický svet, kde je mesto rozdelené na okrsky ma veľmi zaujal a aj celá tá myšlienka s bombou bola výborná a na konci nečakaná. Super film so skvelými kaskadérskymi kúskami.

• 11.5.2017  06:01

Ach, tak toto bol fakt krásny film a to aj napriek tomu, že násilia tam bolo fakt dosť a niekedy bolo až príliš (videl som režisérsku verziu na Blu-ray). Ale Sly nám naservíroval návrat alebo skôr peknú spomienku na roky 80. v tom najlepšom možnom. Ale okrem akčných scén ponúka tento film aj dušu, srdce na pravom mieste. To chlapské podpichovanie, rozhovory a chémia medzi nimi bolo vidno, že to nielen hrajú pre peniaze, ale pre pravého filmového fanúšika. Úžasné niečo, čo Sly spolu s ostatnými dokázali.

• 11.5.2017  05:40
    Pan (2015)

Pekné. Tak na jedno pozretie s výborným slovenským dabingom, ktorý je aj na Blu-ray. Ale viac ako priemer to Bohužiaľ nebude.

• 9.5.2017  10:45

Pre mňa výborný mysteriózny thriller s výbornou ponurou atmosférou, ktorá sa mi vryla pod kožu. Knihu som zatiaľ nečítal, ale mám ju vo vyhliadke, ale film si ma získal. Výborný scenár, perfektné zobrazenie stalinistického Ruska a perfektné herecké výkony Toma Hardyho, Noomi Rapace a Garyho Oldmana sú skvelou zárukou výborného filmového zážitku. Aspoň pre mňa.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28