mirec88

okres Košice
život je krásny

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 4.3.2019  21:17

Skvelé béčko. Som rád, že som ho videl.

• 24.1.2019  22:33
    The Gambler (2014)

Originál som nevidel, ale tento film si ma získal svojim nepriklášeným a podľa mňa aj realistickým stvárnením života antihrdinu Jima Bennetta, ktorý žije dvojitý život a hazarduje úplne so všetkým. Pre neho neexistuje čiastková prehra alebo čiastková výhra. Buď vyhrá všetko, alebo naopak príde o všetko. Neskutočne silný film s nádherným koncom. Jednoznačne odporúčam pre všetkých, ktorí sú znudení dnešnými mnohokrát prázdnymi filmami a majú chuť na niečo hlbšie. Herecké výkony Marka Wahlberga, Johna Goodmana a Brie Larson tomu ešte viac dodávajú šmrnc.

• 22.1.2019  23:29

Neskutočná vizuálna žranica a navyše neskutočne silný, temný, šokujúci a neskutočný príbeh. Treba vidieť.

• 13.1.2019  02:54

Opäť jedna krásna, tentoraz aj akčná, ale aj dojemná disneyovka. Treba vidieť.

• 19.12.2018  11:10
    Ex Machina (2014)

Skvelé komorné sci-fi, ktoré zaujme aj šokuje zároveň. Neviem, čo by som k tomu viac povedal, je to skrátka pecka. Odporúčam každému milovníkovi sci-fi a robotov. Teda AI. A koniec je prekvapivý.

• 16.12.2018  13:27

Od odpadu zachránil tento amorálny, hnusný film plný šukania, drog, fuckovania a špinavých peňazí len herecký výkon Leonarda DiCapria, ktorý bol úžasný. Ale inak film, ktorý mi absolútne nič nedal, akurát ma obral o 3 hodiny života a ak bolo jeho cieľom to, aby sa mi zdvihol žalúdok, tak sa mu to podarilo. Keď toto má byť nová generácia filmov, tak ďakujem pekne. Komédia? Akurát mi vtipné prišlo ako sa Leo totálne sjetý plaziac sa dostal do Lamborghini a nasledovné scény. Ale inak už ho nikdy nechcem vidieť.

• 9.12.2018  00:41
    Dunkerk (2017)

Nolan sa opäť predviedol. Film takej hĺbky, emocionálne krásny, vojensky úžasný a hlboko ľudský sa len tak nevidí. A tá úžasná Zimmerova hudba spolu s efektami je super.

• 9.12.2018  00:37
    Karate Kid (1984)

Pre mňa klasika z detstva, ktorá ma nikdy neprestane baviť. Konečne som si ju po rokoch pripomenul na Blu-ray a čudujem sa takému nízkemu hodnoteniu. Krásny film o učení karate štýlom navoskovať, rozotrieť. K tomu troška romantiky a pre mňa 5 hviezd ako vyšitých.

• 7.7.2017  23:50

Ach, tie hlášky. Fakt nemali chybu. Som sa zasmial najmä, keď Arnie povedal: "Ja sa vrátim." a Bruce Willis nato: "Už si sa vracal mnohokrát.", tak to bola fakt hláška nad hláškami. Ale celkovo tak ako prvý diel, aj tento stál za to a priniesol krásny chlapský film ako z 80. rokov. Dávam plný počet, lebo to bola fakt pecka. Teším sa na trojku.

• 5.7.2017  00:35

Bolo to roztomilé, príjemné, vtipné a najlepší bol ten osemdesiatkový zloduch, výborne tancoval a ten nápad so žuvačkami bol super. A samozrejme Mimoni :-) Tí sú vždy super.

• 2.7.2017  10:12

Nádherný film o dobe, ktorú si pamätajú naše babky a dedkovia a ktorá bola veľmi ťažká, ale aj veselá, kým neprišiel komunizmus. Klobúk dole pred Zdeňkom Svěrákom, Janom Třískom a deťmi, ktoré zahrali fakt skvele. Krásne pohladenie po durši a zároveň útok na bránicu, kde legendárne hlášky budú zárukou výbornej zábavy. Plný počet jednoznačne.

• 30.6.2017  16:00
    Zmizení (2013)

Skutočne mrazivý thriller, ktorý má veľmi pochmúrnu, depresívnu atmosféru, kde keď sa dozviete na konci čo a ako, nebude vám všetko jedno. Skvelé herecké výkony Jackmana a Gyllenhaala to ešte viac kryštalizujú. Výborný film, ale už ho nikdy viac nechcem vidieť. Jednak už viem čo a ako a je veľmi, ale veľmi smutný a depresívny.

• 25.6.2017  04:59

Zábavné akčné sci-fi béčko, ktoré má vynikajúce hlášky, skvelý humor a skvelého záporáka s bielymi vlasmi a očami. Film na jedno nenáročné pozretie.

• 15.6.2017  00:05

Dobre som sa zabavil aj s manželkou. Páčilo sa mi herecké zoskupenie, najmä Bolek Polívka, Lukáš Latinák, Eva Holubová a Jitka Čvančarová. Príjemná, takmer nevulgárna komédia až na Andyho Hryca, čo bolo ale fakt vtipné, inak nadávky neznášam. Odporúčam všetkými desiatimi.

• 1.6.2017  07:35

Bol som zvedavý na nového Votrelca, ako bude príbeh z Promethea pokračovať. A dostal som to, čo som chcel. Nie je to samozrejme ten starý Votrelec, ale aj tento má správny drive, scény sú strašidelné, napínavé a krvavé a herci sú vynikajúci. Páčilo sa mi to. Aspoň som prišiel na to, kto stvoril Votrelcov. Super film, ale k plnému hodnoteniu mi niečo chýbalo. Asi Sigourney Weaver.

• 22.5.2017  22:56

Nádherné niečo. Takéto filmy sú tým najkrajším, čo môže človek vidieť. Som rád, že som bol so svojou milovanou manželkou na takýto krásny dokumentárny film, ktorý ukazuje aká krásna, ale aj drsná je príroda a ako krásne ju vytvoril Boh. Dojemný a krásny príbeh malého tučniačika nenechá chladným nikoho a určite vo Vás vyvolá príjemné pohladenie po duši. Prekrásne.

• 12.5.2017  21:07
    Okrsek 13 (2004)

Takmer 5-hviezdičková akčná nálož z dielne Luca Bessona sa mi veľmi páčila. Zaujímavý futuristický svet, kde je mesto rozdelené na okrsky ma veľmi zaujal a aj celá tá myšlienka s bombou bola výborná a na konci nečakaná. Super film so skvelými kaskadérskymi kúskami.

• 11.5.2017  06:01

Ach, tak toto bol fakt krásny film a to aj napriek tomu, že násilia tam bolo fakt dosť a niekedy bolo až príliš (videl som režisérsku verziu na Blu-ray). Ale Sly nám naservíroval návrat alebo skôr peknú spomienku na roky 80. v tom najlepšom možnom. Ale okrem akčných scén ponúka tento film aj dušu, srdce na pravom mieste. To chlapské podpichovanie, rozhovory a chémia medzi nimi bolo vidno, že to nielen hrajú pre peniaze, ale pre pravého filmového fanúšika. Úžasné niečo, čo Sly spolu s ostatnými dokázali.

• 11.5.2017  05:40
    Pan (2015)

Pekné. Tak na jedno pozretie s výborným slovenským dabingom, ktorý je aj na Blu-ray. Ale viac ako priemer to Bohužiaľ nebude.

• 9.5.2017  10:45

Pre mňa výborný mysteriózny thriller s výbornou ponurou atmosférou, ktorá sa mi vryla pod kožu. Knihu som zatiaľ nečítal, ale mám ju vo vyhliadke, ale film si ma získal. Výborný scenár, perfektné zobrazenie stalinistického Ruska a perfektné herecké výkony Toma Hardyho, Noomi Rapace a Garyho Oldmana sú skvelou zárukou výborného filmového zážitku. Aspoň pre mňa.

• 6.5.2017  07:19
    Coherence (2013)

Veľmi originálny film, ktorý ma zaujal svojím mystériom, myšlienkou a všeobecne originálnym scenárom. Nato, že sa to odohrávalo v jednom dome (hoci ktovie, či len v jednom), som sa nenudil ani najmenej. Milujem takéto mysteriózne sci-fi filmy a tento som si pozrel na odporúčanie kamaráta a bol fakt super. Na 5 hviezdičiek to síce nie je, ale veľmi veľké prekvapenie som zažil.

• 6.5.2017  02:39

Tento diel je prvý, ktorému dám "len" 4 hviezdičky a to preto, lebo som sa zo začiatku trocha nudil. Ale približne od druhej tretiny sa to začalo vyfarbovať a bolo to už len lepšie a lepšie. Celá tá časť s bojom Jediov proti Christopherovi Leeovi a droidom v aréne bola úžasná. Koniec bol taký smutno-trpký, hoci bol trocha aj veselý. Teším sa na epizódu III a budem mať celú pôvodnú Star Wars sextantovú lógiu pozretú.

• 6.5.2017  02:18

Dobrý napínavý príbeh, ktorý sa mi páčil najmä preto, lebo tam umierali kardináli. Nemám rád katolícku cirkev a asi aj preto sa mi to páčilo, lebo to bolo také proti katolíckej cirkvi. Na rozdiel od Da Vinciho kódu toto bolo oveľa lepšie, akčnejšie, pružnejšie aj napínavejšie. A chémia medzi hlavnými predstaviteľmi fungovala. Ewan McGregor ma prekvapil svojím hereckým výkonom. Som zvedavý na Inferno.

• 28.4.2017  09:40
    Tetsuo (1989)

S veľkým sebazaprením som to dopozeral dokonca. Bože, veď to je horšie ako bláznivé lynchoviny. Totálna blbosť bez zmyslu a bez nejakej myšlienky. A keď na konci Tetsuo povie: "Cítim sa skvele.", tak to bola fakt sila. Ďakujem, takéto filmy nie sú pre mňa. Rýchlo som to zmazal z počítača a už nikdy viac.

• 24.4.2017  00:20

Prvý film z môjho najobľúbenejšieho žánru - sci-fi. Fakt po 115 rokoch od jeho vzniku som ho mohol vzhliadnuť v HD a navyše kolorovanú verziu, čo bolo fakt super. Asi najlepšia scéna je tá, keď priletia na mesiac a vrazia rovno do jeho oka, fakt super nielen na tú dobu. Má to efekty, príbeh, dobrodružstvo. Plných 5 hviezd ako vyšitých!

• 22.4.2017  23:39

Jedna z prvých britských romantických komédií, ktoré som kedy videl. Teraz po rokoch som si to opäť pozrel a bola to krása. Určite sa zabavíte, zamilujete a budete si viac ceniť partnera, ktorého milujete. S manželkou sme si aj po tomto filme stále bližší :-)

• 16.4.2017  15:42

Moja obľúbená hororová komédia z detstva. Je to fakt šialená zábava so skvelým Billom Murrayom a Sigourney Weaver. Vždy sa dá to pozrieť a zabaviť sa.

• 11.4.2017  02:51
    60 sekund (2000)

Príjemný nenáročný autíčkový film na jedno pozretie. Nicolasa Cagea mám rád, takže aj v tomto filme odohral svoj štandard. Angelina Jolie a ďalší herci tiež, ale hlavná postava určite bola Eleanora :-)

• 11.4.2017  02:44

Bavil som sa solídne, skvelá akčná futuristická komédia, kde som sa párkrát fakt rozosmial na plné pecky. Nemá to síce na 5 hviezd, ale Stallone hrá výborne, k tomu teroristický Wesley Snipes a krásna Sandra Bullock. Fakt super filmík.

• 11.4.2017  00:27
    Mys hrůzy (1991)

Skutočne hrôzostrašný thriller od majstra Scorseseho s neuveriteľne psychopatickým výkonom Roberta De Nira, ktorý aj tu dokazuje, že je Pán herec. Rozmýšľal som niekedy, či pozerám film od Hitchcocka, alebo od Scorseseho. Vynikajúce napätie, ktoré sa dá krájať. Nič pre slabé povahy! Skvelý film, ale už ho asi nebudem chcieť nikdy vidieť. Dosť nepríjemné pocity som mal po ňom.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28