Titanic II (2010) odpad!

Tak toto bol des. Dej nulový, opakujúce sa obrazy, strašné efekty a cunami vyvolané ľadovcom? To akože čo je za blbosť??? Pozrel som si to len zo srandy, ale fakt otras. Nikdy viac, ďakujem!

Vetřelec (1979)

Toto je klasika. Sci-fi horor ako sa patrí so skvelou mrazivou atmosférou akú vie natočiť len Ridley a s votrelcom, ktorého síce nie je takmer vidieť, ale zato je ho cítiť. Úžasné, mrazivé a perfektné.

Wanted (2008)

Ach to násilie. Nebyť tu toľko krvi a bitiek, aj by som dal vyššie hodnotenie. Ale James McAvoy a Angelina Jolie sú neskutoční a na Blu-ray vyzerá veľmi dobre. Keď sa dokážete preniesť cez vlnu násilia, tak sa vám to bude aj páčiť. Ja sa cez to neviem preniesť.

Jurský svět (2015)

Po toľkých rokoch sa pustiť do pokračovania Jurského parku je fakt odvaha. Dopadlo to síce nadpriemerne, ale oproti originálu je to obrovský posun dolu, čo znamená strašne veľa digitálnych efektov, ktoré tam nemuseli byť, nič sa nevyrovná animatronickým modelom zo stajne Stana Winstona. Ale aj napriek tomu dávam nadpriemerné hodnotenie, lebo ako blockbuster to bolo dostačujúce, aj herci zahrali dobre a nenudil som sa ani chvíľku. Ale s originálom sa to nedá zrovnávať.

Creed (2015)

Dôstojné pokračovanie Rockyho. Sly vidno, že už má svoje roky a presúva žezlo mladšej generácii. Veľmi emotívny a citovo pôsobiaci film. Fakt zaujímavo vyrozprávaný a citlivo natočený nový Rocky.

101 dalmatinů (1961)

Krásna klasická disneyovka, ktorá stvorila úžasnú Cruellu De Ville. Milujem psíkov a tu ich bolo fakt požehnane :-)

Útok na Bílý dům (2013)

Emmerich, zase si priviedol na svet dobrý film. Nenudil som sa ani troška, akcia bola skvelá, hlášky a vtipy skvelé a ústredná dvojka Foxx Tatum boli super. Páčilo sa mi to a veľmi milo ma prekvapil tento filmík.

Zpátky do ringu (2013)

Úžasný film! Sly a Bobo De Niro fakt výborne zahrali v tejto boxerskej komédii, akú som už dlho nevidel. Bavil som sa od začiatku až do konca a rehlil som sa ako už dlho nie. Pobaví, nenudí a zaujme. Super! Plný počet ako vyšitý.

Jedna mezi oči (2012)

Taký fajný akčňák so skvelým Slyom a jeho hereckým kolegom na jedno pozretie. Poteší určite, na nič si nehrá.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Tak toto bola sila. Jeden z najkrajších animovaných snímkov poslednej doby a úžasná ukážka toho, čo dnešná animácia dokáže. Perfektná Judy Hopkavá, výborný český dabing a skvelé 3D. Najlepšia je jednoznačne už viackrát tu spomínaná časť s leňochodmi. Som sa smial jak už dlho nie :-) Skvelý kriminálny príbeh s úžasnou pointou.