Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Zapomeňte na super vlka Gmorka nebo sexy Xayide, hlavními padouchy zde budou náctiletý pankáči v čele s jedním špekosaurem. Pokud jde o hlavního hrdinu Atreye, tak ten se nejspíš ožral do němoty, že nedorazil ani na plac. Příběh je jak z nějakýho blbího německýho hororu. Úplně nejstupidnější je ale konec filmu, kde se Bux snaží trapně napodobit van Damma. To už mi začalo docházet, že režisér se scénáristou nejspíš ulítli na heráku.

Cesta do fantazie (2001)

Nepříliš dobrá pohádka s nepříliš dobrým koncem.

Need for Speed (2014)

Hodně pos**ný přepis, jinak skvělé hry. Je to o autech, ale ruce od oleje si nikdo nezašpiní. Má to být akční, ale akční scény jsou tu jen poskrovnu. Vesměs jde jen o naleštěný pekáče a nepovedenou nafouknutou reklamu! Zlatý 'Rychle a zběsile'. Navíc Aaron Paul si zcela nevěrohodně, chodí do báně úplně jak do hotelu. Ke všemu na trapně krátkou dobu.

Gebrian versus (2012) (pořad)

Viděl jsem zatím všechny reportáže pana architekta ohledně metra, ale příliš se mi nelíbí. Architekturu kterou tvoří Metroprojekt a.s. zvládá velice dobře. A vzniká díky českým architektům. Sice se to zdá jako předražené, ale za takových 100 - 150 let bude například stanice Střížkov nedocenitelná technická památka. Pokud jde o nové stanice linky metra A, tak to má sice nějaké mouchy, ale to je prostě v důsledku rychlého řešení. Prostě se metro u nás staví stejně tak, jako se opravují silnice, tzn. dokud jsou na to peníze. Je to vina spíše politického charakteru, než-li architektů a špatných kontrol státního dozoru. Navíc peníze se vyhazují oknem za mnohem horší a malichernější věci. Paradoxně se vyhazují už jen za to, že na magistrátu sedí úředníci a od stolu jenom slibují a nic se neděje a neděje. Rozhodnutí oddalují neustále na později, takže berou platy za nic. Navíc časem rostou globálně veškeré ceny, takže po 20 letech, když se někdo už konečně rozhoupe, tak to Prahu stojí stejně víc. Čili nějakých pár miliard navíc je v důsledku toho, již jen zanedbatelná položka. Největším výstřelkem pana architekta je pak dávat nám za vzor mnichovské metro, tak to je opravdový výsměch. Ty stanice nemají žádnou duší, navíc je 'zdobí' jen spousta barvitých neonových světel, jak někde v bordelu! To je snad nejošklivější metro ve střední Evropě. Pokud jde o technickou část, tak na tom se ušetřit moc nedá. Jsou tu jiné podmínky např. převýšení, půdní podloží, nebo stanice sovětského typu s širokým nástupištěm atd., právě to tu stavbu prodražuje. A jiná varianta stanice, než-li sovětského typu se dělat nemůže, pač na to by každý nadával. Nakonec mě úplně nejvíc dostala lajdácká mluva pana inženýra. Každou chvíli se snaží říci 'ty vole!' Ale kvůli kameře se to snaží zahuhňat, aby mu nebylo rozumět. S jeho vzděláním a postavením by se taky mohl více kontrolovat a ne se chovat jako ten kuchařský dřevák Pohlreich.

Příběh heavy metalu (2011) (seriál)

5.,7.,8.,9. a 11. díl byl snad natočený za trest. Přičemž první vlna Heavy metalu mě prostě neoslovuje a na alternativní humusy se mi otevírá kudla v kapse.

Metal & metalisté (2005)

V zásadě dokument nepřináší nic, co bych už dřív nevěděl. Navíc v dokumentu vystupují i nemetalový skupiny, který se za matalisty jenom vydávají, což je pro kovanýho metalistu spíš urážka.

Nulová šance (1988) (seriál)

Ne že by byl seriál úplně kdovíjak super a naprosto bez chyb, ale z té nostalgie nemůžu jinak, než-li dát plný počet. Je na něm i dost znát, že je hodně nízkorozpočtový. Připočítám-li však navíc fakt, že právě na těchto základech, začala vznikat nová, akčnější filmová adaptace, jejíž součástí jsou také perfektní a nepřekonatelné díly. No prostě je to paráda.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Mimo přeplácaných kaskadérských kousků, nic nového. Prakticky samé kotrmelce, než-li pořádné bitky. Film oproti 4ce velice utrpěl, především pak po příběhový stránce i dějového napětí a vrací se o hodně kroků nazpět. A o pořádný mrtvole si taky můžete nechat jenom zdát. Velice slabá závěrečná scéna. Čiší z toho taky hodně nízký rating. Dobré snad je, že se stále snaží alespoň trochu držet v duchu Mission Impossible, ale od scénáristy 'Na hraně zítřka' McQuarrie jsem čekal daleko víc.

Andromeda (2000) (seriál)

Během seriálu postupně chcípne scénárista, režisér i producent a zbytek dotočí stará uklizečka s Alzheimerem.

Nepodepsaný knoflík (2003) (TV film) odpad!

Blbá detektivka, která vlastně ani detektivkou není. Ve filmu je navíc spoustu úplně hluchých míst. Ani se to nedalo dokoukat. Naprostá ztráta času.