duklak2

Skype: marian.hamrla1

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 26.6.2016  15:38
    Dumbo (1941)

Jo, na ty velké uši nejde zapomenout.

• 5.10.2013  22:29
    Křižovatky života (TV pořad) (2013)

Je až zarážející, kolik je zde špatného hodnocení. Mě to baví. Kašlu na to, že tam nehrají v podstatě žádní herci. Občas se zasměji nějakému příběhu. Např. rodinka žije klidným životem do té doby, než otce napadne, že začnou hubnout, jenže máma to porušuje a děti krmí samými sladkostmi.

• 25.5.2013  15:33

Dříč na ledě i v životě. Jeho metody výchovy dětí jsou známé snad po celé ČR. Není od věci míti takového otce. Šel si za svým snem a vedl k tomu i svoje ratolesti a mnozí jim mohou jejich život dnes závidět.

• 20.2.2013  16:45
    SuperStar 2013 (TV pořad) (2013)

Skoro všichni odpad, hm. To by mě zajímalo kolik minut jste viděly? Tipuji, že chvilku do úvodní reklamy:) Já čekal tuto sérii mnohem horší, ale jsem nakonec rád, že se vysílá, poněvadž v neděli v hlavním vysílacím čase žádná jiná stanice nic lepšího nevysílá, nebo že by TV Šlágr? Ale přeci jenom jsem jiná generace a tak se dívám na Novu. Musím se pousmát nad bulvárními zprávami, že diváci nechtějí, aby se Farna chovala, tak jak se chová. Nesouhlasím, je to oživení pořadu. Myslím si, že se Ewa tak i chová ve skutečnosti. Každý by ji rád klátil a vedle ní se probouzel. To uznejte, hlavně teda myslím pány, muže a kluky:) Jsem zvědav, který zpěvák to nakonec vyhraje a vytře zrak panu Gottovi na Slavících:) Těším se až soutěžící budou ve vile a my všichni budeme sledovat jejich řádění:) Škoda, že to nemoderuje Leoš. Dá se trochu pochopit, že to tvůrci omladili, ale měli vybrat někoho mnohem akčnějšího.

• 10.2.2013  03:22

Nudný dokument. Toto si Jarda nezasloužil. Chybí mi tu více bulváru. Je sice pěkné, že zde mluví Záruba, Jelínek, či pan Jágr starší, ale co vyjádření paní Jágrové? Proč tu nic neřekla? Každý víme, jak moc je na ní Jarda závislý. Myslím si, že mu boří partnerské vztahy. Škoda, už tu mohl hrát jeho syn, tj. nový Jágr a celá ČR by byla zase pyšná. Jsem zvědav, jak dlouho ještě Jarda vydrží. Já mu děkuji za vše. Už toho předvedl dosti dost a v dobách, když jsem ještě sázel, tak mi vydělal nemalé peníze. Díky Jardo. A ať ti to pořád střílí i u Džejára:)

• 9.2.2013  21:39
    Nejlepší Večerníček (TV pořad) (2013)

Pan Pavlásek svými kecy to jen kazil. Tohoto "baviče" tam zvát rozhodně neměli, ale potěšilo mě první místo Krakonoše:)

• 9.2.2013  10:45
    Muži stopující žraloky (TV seriál) (2009)

Všichni si chceme šáhnout. Jen tak pohladit. Žraloci fascinují každého z nás. Jsem rád za tento dokument. Jednou chci vidět naživo pětimetrového zabijáka.

• 27.1.2013  15:49

Neskutečně naivní film, který nezachrání ani plejáda skvělých herců, kteří zde ale neodvedli ani trochu ze svého umění. Nechci to už nikdy vidět.

• 26.1.2013  23:33

Čekáte na něco, ale ono to nepřichází. Chybí více napětí a snaha hlavních hrdinů o nějakou větší akci. Člověk se vcítí, že je tam s nimi, ale oni ho ignorují. Nedovedu si představit, že by se mi osobně stalo něco podobného. Tomuto snímku by slušelo více romantických a sladších prvků a rozhodně by zasloužil pozornost jistých žen:) Je to škoda, protože z tohoto filmu šlo vyždímat dozajista rozhodně více. Chvíli jsem přemýšlel nad hodnocením, ale nakonec dávám jenom dvě hvězdy.

• 26.1.2013  14:41
    Flashdance (1983)

Atraktivní Beals a ostatní herecké výkony dodávají tomuto filmu glanc. Tento snímek považuji za klasiku mezi romantickými filmy a doporučuji ho všem ženám. Hudbu jsem si dokonale vychutnal a vzpomínám na ni dodnes. Příběh by si ale zasloužil větší propracování a i stopáž snímku by potřebovala trochu více natáhnout:-)

• 26.1.2013  14:38
    Poseidon (2006)

Z tohoto filmu šlo vytřískat podstatně více. Proč nám tvůrci více nepředstavili hlavní postavy? A převrátit loď po prvních deseti minutách je také chybné. Efekty špatné nebyly. Více šlo zapracovat na hudbě, která určitým, zvláště akčním filmům dodává patřičný punc, který ocení více lidí a film získává vyšší kvalitu. Hodnotím lepšími dvěmi hvězdami.

• 18.1.2013  20:21

Tak jednoduchý příběh a na druhou stranu tak dokonale natočen. To je bomba. Pohodovka, kterou zhlédnu i několikrát do roka, což o dalších mnoha filmech říci rozhodně nemohu. Dlouho jsem přemýšlel nad hodnocením. Nakonec dávám lepší tři hvězdy.

• 18.1.2013  20:16
    Dallas (TV seriál) (2012)

Škoda že sledovanost v ČR nedosahuje potřebných výšin a my musíme "zhltnout" dva díly za sebou v nedělním večeru. Je sice pravda, že jsem od seriálu nic světoborného nečekal, ale osobně mě příjemně překvapil. Děj "drží" nad vodou L. Hagman a jistě skoro každý vždy čeká na scénky s ním. Trochu se pletu v těch mladých dívkách. Ale možná se to postupem času zlepší a já budu dokonale spjat se všemi hrdiny Dallasu. Těším se na další díly.

• 18.1.2013  20:10
    Occamova břitva (TV film) (2012)

Neskutečný, opravdu neskutečný. Film s takovou zápletkou, že se někdo i může smát. Já i skoro po týdnu od zhlédnutí musím nad snímkem přemýšlet..........Pan Svátek stvořil téměř dokonalý thriller.

• 18.1.2013  20:06

Ani po dvou letech se Olga nedokázala vyrovnat se smrtí. Vím, mnohým to přijde divné, že píšu "ani po dvou.....", celkem se dá i pochopit, že se smrtí milovaného člověka se vyrovnat nikdy nedá, ale já z Olgy cítil trochu smutek, kterým se snažila překrýt radost. Moc dobře si určitě uvědomuje, jak ji Waldemar finančně zajistil.

• 18.1.2013  20:01
    Volný pád (1993)

Překrásný film, který by měl vidět opravdu každý, protože děj je přesně o tom, co by skoro každý udělal, ale mnoha lidem chybí odvaha, nebo se bojí. Snímek "vyživuje" extra výkon pana M. D. Trochu vytýkám pasáž od army-shopu s tím prodavačem. Hodnotím čtyřmi hvězdami. A jsem rád, že po dlouhé době byl v TV snímek, který mě opravdu bavil.

• 1.1.2013  23:16

Film překvapil a to rozhodně příjemně. Dlouho si ho budu pamatovat. Vyzdvihuji výkon pana Myšičky, který si za tuto roli rozhodně zaslouží absolutorium a smeknutý klobouk. Herecké výkony party kluků jsou příslibem do budoucna a režiséři rozhodně mají z čeho vybírat a diváci se mohou těšit na další skvělé snímky dosahujících kvalit Občanského průkazu.

• 31.12.2012  12:56

Tento málo reprízovaný snímek jsem dlouho sháněl na DVD. Až se mi to nakonec podařilo, ale panuje ve mě částečné zklamání. Sice jsem dopředu věděl, že tento druh filmu není mým šálkem......, ale přeci jen jsem prostě očekával více. Mnohem lepší výkon od paní Meryl, zato Redford nezklamal, ale nijak to nenapravuje celkové zklamání. Hodnotím pouze průměrně.

• 31.12.2012  12:53

Viděno omylem jako většina hodnotících. Už to nechci nikdy zhlédnout. Je smutné, že za hodinu a půl se ani jednou nezasmějete.

• 31.12.2012  12:51

Velké ambice byly proměněny v naprostý prach. Je to celkem divné, když zjistíme, že se v této pohádce objevili opravdu herci s velkým H. Příběh ale pokulhává a celkový dojem nenapraví ani Chýlková.

• 31.12.2012  12:49

Tato pohádka patří mezi ty slabší. I když hodnotím podprůměrně, tak na první pohled se někomu může i líbit. Zvláště ale dětem, kteří "snějí". Možná kdyby ve snímku hráli podstatně jiní herci, tak by pohádka více vynikla. Pomohla by i častější repríza.

• 31.12.2012  12:47

Naprosto efektivní komedie s božským Jimem. Ze začátku se rozhodně nudit nebudete. Pak sice tempo lehce upadá, ale snímek Vás bude bavit až do konce a možná si někdo řekne, že býti bohem není zas až tak snadné:) Jsou tři hvězdy málo?

• 25.12.2012  13:47
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Směs Popelky i Mrazíka se nepovedl. Na druhou stranu to zase není až tak špatné, jak asi napovídá mé hodnocení. Vyzdvihuji výkon paní Žilkové, která nezklamala. Pan Vojtek na jeho věk rozhodně nevypadá. Chválím hudbu, která přesně zapadá do snímku. Příběh trochu pokulhává a celá tato pohádka jen potvrzuje, že v dnešní době se kvalitní film natočí bohužel málokdy.

• 15.12.2012  22:01

Milá komedie, která potěší každého diváka. K hereckým výkonům není co dodat. Příběh je celkem promyšlen a není mu co vytknout. Jen těch 120 minut je tak nějak moc. Snímek by potřeboval trochu zkrátit. Já osobně chci putovat časem. Zakotvil bych ve svých dvanácti, či třinácti letech a užíval si bezstarostnost všedního života. Tento film hodnotím lepšími třemi hvězdami.

• 25.11.2012  18:35
    Český slavík Mattoni 2012 (TV pořad) (2012)

Zajímalo by mě, kolik z Vás vidělo celý přenos? Kvalitní moderátor, skvělí hosté a dobré vtípky. Nic jiného si divák na sobotní večer nemohl přát. Já se bavil od začátku do konce. Šokem samozřejmě bylo pouze druhé místo Káji:) Ale přiznejme si to všichni, že už bylo na čase, aby nevyhrál. Vyzdvihuji vynikající a vtipný projev Daniela Landy.

• 13.11.2012  18:02
    Nové hnízdo (TV pořad) (2011)

Neskutečná drzost od prodávajících, kteří chtějí výrazně vydělat a přitom jejich nemovitost nemá ani poloviční hodnotu. Miluju takové lidi. Ať žije dnešní doba:)

• 13.11.2012  17:12

Ne tak povedené, jak se na první pohled může zdát. Některé scénky vypadaly hodně levně a diváka zaujmout nemohly. Na druhou stranu lze ale říci, že tato parodie se celkem vydařila, když vezmeme v potaz, jaká "béčka" vznikly o mnoho let později.

• 13.11.2012  17:10

Film, který už nikdy nechci vidět, poněvadž je jasné, že kdybych tento snímek zhlédl v mém aktuálním věku, tak by hodnocení bylo pouze dvouhvězdičkové. Viděl jsem ho před mnoha a mnoha lety a některé scénky se mi vybavují dodnes. Vím, že mě snímek bavil a chci na něj vzpomínat v dobrém.

• 29.10.2012  17:00
    Hitparáda televizní zábavy (TV pořad) (2006)

Konečně něco koukatelného. I když některé scénky v dnešní době působí trapně, tak se stejně musíte smát. Mistři zábavy např. Dvořák, Wimmer, Šimek a další, uměli své "role" dokonale ztvárnit a lidé se baví dodnes.

• 20.10.2012  19:42
    Studio ČT24 (TV pořad) (2010)

Potvrzení, že na CSFD je už opravdu asi všechno. Zejména pro lidi, kteří chtějí mít hodně hodnocení, což se mně už nějakou dobu netýká, proto tento "pořad" hodnotit nebudu a jen napíšu pár výtek (vlastně se budu věnovat i hodnocení našich politiků a jejich "poctivé" práce). Je zde moc událostí z politické "scény". Ukazovat politiky, jak zívou a doslova se nudí, mě přijde nemístné, když vezmeme v úvahu, že jejich peněženky jsou přecpané penězi, které jim jdou od poctivých dělníků platících daně. Chybí více bulvárních zpráv, které by přilákaly hodně nových diváků. Koho proboha zajímá pan Nečas, či Klaus? Stejně se v naší republice nic nezmění a vše zůstane takové, jak si to každý udělá sám. Bohatí budou bohatnout tím, že budou více krást a chudí budou chudnout, protože jim bude proti "srsti" krást:) Můj názor k tomu, že by měli vládnout komunisté se asi nikdy nezmění. Z vyprávění rodičů každý mladý člověk ví, že všichni měli stejně a kdo nemakal, tak ten šel do "klece":) Sice letošní volby (2012) dopadly nadějně, ale pořád je to málo. Omluvte mě, musel jsem trochu odbočit od tématu hodnocení tohoto "pořadu", ale muselo to ze mě ven. Tvůrci ČT24 (vlastně i naše vláda) by se nad sebou měli zamyslet a přečíst si můj stručný, ale výstižný komentář:)

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39