duklak2

duklak2

Marian Hamrla

okres Třebíč
kontrolor


Skype: marian.hamrla1

52 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Komando (1985)

  Neskutečná klasika. Takový film se natočí snad jen jednou za život. Už ani přesně nevím kolikrát jsem ho viděl, ale baví mě neustále. Výborné akční scénky, které jsou promíchané s vtipnými hláškami, zaručí skvělou podívanou na každý večer. Doporučuji všem.

 • poster

  Avatar (2009)

  Hodně z vás na to čekalo. Teď nemyslím film, ale to, až duklák napíše komentář k Avatarovi. Nebude to vtipné, nebude to dlouhé, bude to velmi stručné. Nebudu vychvalovat, nemá to cenu. Chvály je tu dost. Film jsem viděl mezi prvními o půlnoční premiéře v jihlavském Cinestaru. Bylo nás tam 225 a každý si to vychutnal. Ta hudba, ty efekty. Avataři hrají basket. Neskutečné. Je to 3D zážitek, na který dlouho nezapomenete. Chci to v kině vidět znovu. Ale nevím, jestli to ještě stihnu. Camerone, nikdy jsem nevěřil že to řeknu, ale ty jsi bůh. Máš pět hvězd a už se těším na dvojku. A vy diváci, nezapomeňte, že každý má svého Avatara:-)

 • poster

  Telefonní budka (2002)

  Škoda, že telefonní budky pomalu mizí a nahrazují je mobilní telefony. Zrovna nedávno jsem zažil situaci, kdy kousek ode mě zvonil telefon v telefonní budce a napadlo mě, že to zvednu. Nakonec jsem to nechal zvonit a možná, že jsem si zachránil život. Nádhera, nemám co dodat. Po 10 min. se Colin dostává do budky a je tam hodinu než se to celé vyřeší. Celou tu dobu jsem byl napjatý, jak to vlastně celé dopadne. Je neskutečné, že to bylo natočeno za pouhých 13 milionů a krátkých 12 dní. Colin Farrell předvedl úchvatný výkon. Ta pointa na konci je něco neskutečného.Ještě nedávno, asi před rokem byl tento film mezi 200 nejlepšími na 199. příčce a já mu dávám jasných pět hvězd a tím ho chci pozvednout zpět do žebříčku, protože si tam místo určitě zaslouží.

 • poster

  Zelená míle (1999)

  K tomuto filmu jsem přistupoval s jistými obavami, protože nemám rád scény točené ve vězení. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si film pustil a s otevřenou pusou jsem koukal jak nádherný film se dá natočit ve vězeňském prostředí. Výborná je postava Johna Coffyho v podání Michaela Clarke Duncana.

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Skvělý Tom Hanks a výborné hlášky a gagy (život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš.) U tohoto filmu jsem se dobře pobavil a je to snad jediný film, který mohu vidět i vícekrát za sebou. No prostě nezapomenutelné dílo s nezapomenutelným Tomem Hanksem. A na závěr další hláška: Je to můj nejvíc, nejlepší film.

 • poster

  Čelisti (1975)

  Vždycky jsem miloval filmy s přerostlými příšerami. Je to určitě nejlepší film se žralokem-zabijákem jaký se natočil. Ostatní ho jen kopírovaly a špatně dopadly. Tento film ve mě zanechal neuvěřitelné pocity a když jsem se koupal v moři, tak jsem se kolem sebe díval, jestli nevidím ploutev žraloka a Roye Scheidera běžícího mě zachránit.

 • poster

  Duel (TV film) (1971)

  Mistrovské dílo od velmistra Spielberga. Jeden herec, jedno auto a jeden kamion. Spielberg dokázal skoro nemožné. S jedním hercem vytvořit uplne mrazivou atmosferu. Na tento film se vzdycky rád podívám.

 • poster

  Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

  Nezapomenutelný film s nezapomenutelnými hláškami, které jsou dodnes nesmrtelné. Výborný Bolek Polívka a další řada herců včetně Miroslava Donutila.

 • poster

  Titanic (1997)

  Romantickodramatický skvost, který se stal zcela po právu sběratelem Oscarů. Byl jsem na něm v roce 1998 v kině a plně si ho vychutnal. I když herce LeoDi nemám rád, tak musím uznat, že v tomto filmu hrál výborně. Je to pro mě nezapomenutelný film o největší katastrofě zaoceánské lodi. Hodnotím ho jasnými pěti hvězdami.

 • poster

  Sám doma (1990)

  Na tomto filmu jsem vyrostl, i když v mém dětství se mi líbil samozřejmě více, ale musím uznat, že i když teď mi je lehce přes 20, rád se na něj o Vánocích mrknu a nedovedu si Vánoce bez něj představit. Skvělý Macaulay Culkin, ve své nejlepší roli. Výborné scénky s lehce přihlouplými zlodějíčky-mokří banditi, dlouhoprsťáci. 2. díl tohoto filmu považuji také za velmi dobrý snímek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace