duklak2

duklak2

Marian Hamrla

okres Třebíč
kontrolor


Skype: marian.hamrla1

52 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Ulice (TV seriál) (2005)

  Každý všední den se těším až bude 18:30 h. a já si sednu k TV a pustím si tento "nekonečný" seriál. Hrají zde dobře herci i "neherci". Zní to neuvěřitelně, ale Ulice mě baví prostě pořád. Stává se mi, že si někdy pravá jména herců pletu s jejich seriálovými postavami:) Jen škoda, že se přes léto nevysílá. Pro mě jasných pět hvězd a asi nikdy nepochopím tak nízké hodnocení zde na CSFD.

 • poster

  Beverly Hills 90210 (TV seriál) (1990)

  Podle mého názoru je to nejlepší seriál pro teenagery. Brandon, Brenda, Dylan, Kelly, Steve, Andrea a David řeší své lásky, radosti a starosti s takovou upřímností, že se občas přistihnu, že nevím co je realita a co pouze seriál.

 • poster

  Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

  Většina z nás byla ještě dítě… ale i naši rodičové si jistě vzpomenou na konec osmdesátých let, kdy jsme netrpělivě očekávali další díly v té době nejoblíbenějšího seriálu Byl jednou jeden život. Nejúspěšnější animovaný seriál Alberta Barillé o stavbě a funkci jednotlivých orgánů lidského těla obletěl svět a všude se setkal s příznivým ohlasem. Ostatně když zabrousíte na internet, zjistíte, že dnešní třicátníci na něj dodnes vzpomínají v superlativech. Dokázal je totiž nejen zaujmout a pobavit, ale ještě jim netradiční formou přiblížil to, o čem se učili ve škole – ať už v prvouce nebo v biologii. "Tisíc podob život mívá, kdo ho chce znát, ať se dívá".. . Znělka, kterou musí znát každý. Skvělý, ale hlavně taky velmi poučný seriál z mého dětství. Doporučuji do všech škol místo učitelek:-). Oblibu dokazuje i v dnešní době v podobě vyprodaných DVD v trafikách. Chystám si koupit celou edici za 300 Kč. Pro mě jasných 5 hvězd.

 • poster

  Ztraceni (TV seriál) (2004)

  Lost-nebo-li Ztraceni. V roce 2006 jsem se dozvěděl o tomto seriálu. Každý ho vychvaloval a doporučoval. A tak, když vtrhl v září 2006 na naše obrazovky, tak jsem se velmi těšil na pilotní díl. Po shlédnutí jsem měl pusu otevřenou hodně dlouho. Je to prostě bomba. Nepamatuju si, kdy by mě u nějakého jiného seriálu, či filmu uteklo těch 45 min. rychleji. Jsou zde velmi sympatické postavy a jejich zamotané příběhy. Skoro každý z nich je zločinec! Škoda, že pár kamarádů tento seriál odsoudilo hned po dílu, kdy našel Lock v té džungli ten poklop jak vede do úkrytu. Naopak, já toto velmi vítám, i když to působí velmi nereálně. Jenže o čem by ten seriál jinak byl. Našli poklop do úkrytu a pak se začnou dít nevysvětlitelné věci. A baví mě to ještě více. Velmi dobrý nápad od autorů byl také ten, že v seriálu se vyskytují tzv. „druzí“. Nikdy jsem neviděl většího záporáka než je Ben (Michael Emerson). Ten jeho obličejje vynikající. Také oceňuji nápad s tím černým kouřem. Doufám, že se někdy vysvětlí, co to vlastně je. Já si osobně myslím, že to je duše toho nejvyššího „druhých“ Jácoba :-). Jé téměř jisté, že tak skvělý seriál o trosečnících se už nikdy nenatočí. V životě jsem vždycky nenáviděl neděle, ale tenhle seriál, mě donutil k tomu, že neděle je bezva den.

 • poster

  Báječná léta (TV seriál) (1988)

  Je to pro mě srdcovka. Už pár let jsem seriál neviděl, ale když si vzpomenu na Kevina, tak uroním nejednu slzu.

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Homer, Marge, Bart, Lisa, Magy a další. Skvělý animák z USA. Hodně dílů jsem viděl několikrát a pořád jsem se bavil. Dobrý je také záporák Burns a jeho jaderná elektrárna.

 • poster

  Krok za krokem (TV seriál) (1991)

  Tento seriál jsem viděl několikrát a bavil mě pořád. To se mi u žádného jiného seriálu nestalo. Výborný Bobby Ewing mě překvapil. Společně s Carol a jejich početnou rodinkou, včetně Kouďáka, jsou mou nejoblíbenější familly Hollywodu.

 • poster

  My z Kačerova (TV seriál) (1987)

  Moje nejoblíbenější disneyovka. Letec Rampa, Hamoun, Ňouma a samozřejmě strýček skrblík, který by si pro korunu nechal vrtat koleno jsou kouzelní. Pamatuju si jak jsem v dětství každou sobotu a neděli pouštěl v 7:30 h TV a koukal na jejich další dobrodružství. Dále musím pochválit skvělé Rafany a samozřejmě taky Magiku von Čáry, která touží po Skrblíkově prvním desetníku.

 • poster

  Arabela (TV seriál) (1980)

  Zazvonil zvonec a Arabely je konec. Ach jo. Troufám si tvrdit, že už nikdy se nenatočí tak výborný pohádkový seriál s neobyčejnou atmosférou. Vždycky jsem si přál vlastnit kouzelný prsten s cestovním pláštěm, abych mohl opustit říši lidí a žít v pohádkovém světě, kde vítězí dobro nad zlem.

 • poster

  Chalupáři (TV seriál) (1975)

  Když máš v chalupě orchestrión......Co dodat k tomuto českému fenoménu. Výborný Evžen Huml v podání Jiřího Sováka a Bohumil Císař v podání Josefa Kemra a další plejáda českých herců. Nejvíce se mi líbila postava záletného řidiče autobusu v podání Vladimíra Menšíka a tím pádem díl výlet do Prahy.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace