Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (1 333)

plakát

Rake (2010) (seriál) 

Seriál o bohémskym právníkovi, kterej paradoxně nabere největší obrátky ve chvíli, kdy právníkem bejt přestane.

plakát

The Outlaws (2021) (seriál) 

Sám Merchant to v jednom interview řekl přesně: "Someone said to me years ago that, with TV, you chase your characters up a tree and then you throw rocks at them. And it's like we've chased them up the tree in the first series and now we're throwing rocks at them." Druhá série by na jednu stranu byla adekvátním vrcholem, na stranu druhou by se to jevilo navždy jako škoda tu jízdu ukončit v nejlepším. --- Jessica Gunning FTW!!!

plakát

Shoresy (2022) (seriál) 

"You know what's fucked? The amount of times your mom's faked a jellyfish sting to get me to piss on her." --- Neuvěřitelná kadence. Celá jedna epizoda je v podstatě jen kulometnej sled hlášek (a výborných hokejových "inside jokeů"), z nichž většinu člověk napoprvé ani pořádně nevstřebá. Utajenej klenot. --- "And it's kind of funny, because his full name is Ted Hitchock, but if you say it real fast, it sounds like 'ten-inch cock'."

plakát

Ricky Gervais: SuperNature (2022) (pořad) 

Jako kolovrátek. Začíná to bejt otravný a na příští speciál se už vyloženě přestávám těšit.

plakát

Anatomie skandálu (2022) (seriál) 

Jakmile se děj neodehrává u soudu (jediný světlý body), začne se kamera kroutit, točit dokola, zamlžovat, rozostřovat, přepínat mezi slo-mo a no-mo... jako by se sama nudila. A bodejť by taky ne. Recyklovaný a notně naředěný Big Little Lies. David E. Kelley už asi nemá co říct.

plakát

Swimming with Sharks (2022) (seriál) 

Kiernan Shipka občas neuvěřitelně připomíná Florence Pugh. A podává komplexní výkon hodnej nějakýho ocenění.

plakát

People Like Us (1999) (seriál) 

Srovnání s The Office tady vůbec není na místě a žádný z protagonistů se svou nabubřelostí ani zdaleka neblíží Davidu Brentovi. Kdepak, People Like Us je daleko spíš jakýmsi předskokanem Twenty Twelve a W1A jakožto dalších mockumentaries, které doopravdy vyobrazují <i>people like us</i>. Lidi, kteří své ryzí a povědomé tápání v prachobyčejném džobu nešikovně maskují mnohdy přehnanou suverenitou, na níž skutečně leckdy nelze poznamenat nic jiného než Langhamovo ikonické (stejně jako lakonické) ... "right".

plakát

Chci tě zpátky (2022) 

První hodina a kus za 5*, zbytek sotva za 1*. Škoda, velká škoda.

Reklama

Reklama