vegetol.mp

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 17.2.2018  18:21
    Sector 4 (2014)

Druhej režijní pokus Oliviera Grunera a pořád se ten kluk ušatá nenaučil, jak má ty svý filmy rozzáběrovat. To je pak veškerá snaha marná. Ale je fér říct, že tohle je o třídu lepší, než mistrův majstrštyk Re-Generator.

• 17.2.2018  18:12
    Re-Generator (2013)

Režijně naprosto děsivý akční béčko, který je ale strašný na všech frontách. Co je ale nejvtipnější, je rozzáběrování. Takhle neohrabanou volbu záběrů nemají ani amatérský filmy dětí na prvním stupni základní školy.

• 12.2.2018  17:10

Levnej a amatérskej pokus o vánoční rodinnej film, vyrobenej pro nějakou místní kabelovku. Jediný, co Baldwina omlouvá je, že svý úspory zřejmě prošňupal v koksu a teď honí prachy, kde se dá.

• 12.2.2018  17:07
    BorderCross (2017)

Je to pořád bída, ale oproti tomu, co natáčel Lamas v poslední tobě, je to zlepšení. Každopádně by si měl sehnat chlapec novýho agenta.

• 12.2.2018  01:28
    Alongside Night (2014)

Imbecilní pravičácká fantazie, vzešná z chorý hlavy nějakýho konzervativního idiota, kterej zbožňuje vlast, Boha a svojí bouchačku. O hercích jako Sorbo nebo Gary Graham je známý, že zastávají konzervativní názory, to ale neznamená, že musí vlézt do každý blitky. J. Neil Schulman je nejen neschopnej scenárista, ale i mizernej režisér. Navíc je tenhle film ve svým měřítku poměrně ambiciózní, což se dost tříská s tím, že stál pár babek. Je to blbý, levný, nechtěně komický a strašně dlouhý. Ale jako komedie se to vidět dá.

• 11.2.2018  01:05

Původně jsem chtěl dát tři hvězdičky, ale pak jsem si uvědomil, že ani po několikátém shlédnutí mě to nenudí. To, co by dnes nějaký renomovaný režisér zpracoval do ambiciózního akčního thrilleru, který se věnuje psychologii postav, je v podání režiséra Gibbinse "degradováno" na prvoplánový stíhací akční thriller. Ale na thriller svižný a zábavný. A i když má Zkázonosná Eva pár wtf momentů, má taky naprosto ďábelské tempo a skvělou hudbu. Za mě 70 %. Bavil jsem se skvěle.

• 24.1.2018  22:33
    The 13th Friday (2017)

Další nesouvislej blábol děsivýho Justina. V dnešní době politický korektnosti vlastně ani nevím, jestli můžu tomu filmu střelit odpad. Režisér je totiž černoch a jeho věrná pichna jménem Khu asiatka. No risknu to. Jak je dobrým zvykem, opět nesouvislá kravina, která navíc velmi špatně kombinuje nápady vykradený z jiných filmů.

• 24.1.2018  22:30
    Alien Reign of Man (2017)

Justin Price je současnej největší režijní pankáč. Nezajímá ho tempo, návaznost scén, scénář, herecký výkony, kvalitní zvuk a dodržování filmový osy je pro něj sprostý slovo. Neuvěřitelně nudná a nesouvislá sračka.

• 21.1.2018  18:52

Zatím nejlepší ze všech tří dílů. DeMonaco je díl od dílu lepší a jednoduchý béčkový půdorys je v dnešní době osvěžující. Mordy jsou navíc solidně krvavé. Pobavilo i neonacistické speciální komando. Každopádně už se těším na česko-slovenský remake, ve kterém bude banda cikánů chránit Magdu Vášáryovou a po krku jim půjde Vandas s Kotlebou.

• 16.1.2018  16:32
    Gunned Down (2017)

Tak samozřejmě pokud se někdo kouká na film bez českých titulků, aniž by mu rozuměl, může mu to přijít nudný. Každopádně se jedná o solidní gangsterský drama, se zajímavě načrtnutou výchozí situací. Děj není až tak úplně předvídatelnej, herci hrají dobře a po řemeslný stránce tomu není co vytknout. Jinak anglický název London Heist je dost zavádějící, protože loupeže zaberou v celým 90minutovým filmu dohromady asi pět minut. Zbytek divák sleduje hlavní postavu, jak se snaží vyřešit svojí komplikovanou situaci. Pokud má někdo rád podobnej typ filmů, neměl by si stěžovat.

• 14.1.2018  20:27
    Milada (2017)

Bilologická robocopka Milada Horáková dělá celý film jen dvě věci. Buď je chytrá jako rádio nebo teatrálně trpí. A tím to končí. Jinak od se od ní ale divák nedočká žádné opravdové emoce nebo lidské slabiny. Kdyby do hlavní role obsadili pytel cementu, vyšlo by to na stejno. Opravdu nevím, co vedlo Davida Mrnku, který před tím nic nenatočil ani nenapsal, k přesvědčení, že on na to má. Bohužel se ukázalo, že nemá. Je to smutné, protože na Miladě je vidět, že Mrnkovi na filmu opravdu záleželo, ale tohle je velké sousto i pro zkušeného a kvalitního režiséra. Na Miladě je nádherně vidět, že i když je plno technických složek filmu na vysoké úrovni, scenáristicky i režijně je to bída. Nemá cenu tady řešit, kolik emocionálně silných momentů Mrnka svou neohrabanou režií zabil. Milada je bohužel doslovný, konzervativní a nezáživný životopis, který děcka na školních projekcích maximálně tak zprudí. Jak by řekl Andrej, sorry jako, ale Milada Horáková si zasloužila lepší film.

• 14.1.2018  20:16

Nic novýho pod sluncem. Slušná britská gangsterka, která je prequelem prvního Footsoldiera a věnuje se postavě Pata Tatea. Kromě hlavního hrdiny se vrátí i plno postav z prvního dílu. Pokud má někdo rád podobnej typ filmů a nevadí mu, že celej děj je v podstatě jen banda nasranejch gangsterů, co někomu ubližujou, šukají, berou drogy a opakujou slovo "cunt", měl by se slušně bavit. Jedinou zásadní výtku mám co se týče tempa, který v prostřední části trochu drhlo. Jinak nic unikátního to není, ale dostal jsem přesně to, co mi film sliboval. Solidní zábava. 70 %

• 12.1.2018  19:59
    Circus Kane (2017)

Zatím asi nejlepší film mladýho Raye. Ten tu naprosto bez výčitek vykrádá vizuální styl Roba Zombie a všechno to završí tím, že nechá Tima Abela hrát postavu, která jako Rob Zombie i vypadá. Celkově koukatelnej, ale ničím extra spotřební dvd video horor.

• 10.1.2018  23:39
    Hroch (1973)

Brutálně ubíjející nudná hovadina.

• 6.1.2018  18:30
    Wrecker (2015)

Dvě pipky ve vytůněným Mustangu nejsou schopný ujet starýmu odtahovýmu kamionu. Jako vážně? Když se k tomu připočte totálně iracionální chování postav, který mají asi milion příležitostí celou situaci nahlásit, ale nikdy to neudělají a radši se nechají nahánět satanistickým řidičem kamionu, je vymalováno. Hezký od tvůrců není ani to, že se ve filmu opakují záběry a divák tak má pocit, že hlavní hrdinka se v autě motá v kruhu. A napínavý to není ani trochu. 30 %

• 6.1.2018  17:46

Podle traileru jsem to čekal mnohem horší. Ničím výjimečnej, ale solidně udělanej zombie horor, kterýmu vevódí naprosto skvělej Johnathon Schaech v roli zamilovanýho zombíka. Pokud chtějí točit dalšího Batmana, tak Schaech má můj hlas, aby hrál Jokera. Gore je tu na velmi slušný úrovni a hlavní hrdinka je kočka, a to i přesto, že je původem Angličanka. Kdo byl v Anglii, tak ví, že ženský mají hnusný jak noc. Jinak je poměrně vtipný, že velitel bunkru je tu líčenej jako psychopatickej zelenej mozek, kterej brání doktorce v rozletu. Přitom paní doktorka je nezodpovědná kráva, která se chová naprosto iracionálně a riskuje životy svých spolupracovníků. Ale jinak je Day of the Dead vcelku slušná zombie švanda.

• 4.1.2018  17:01
    Zombies (2017)

Kupodivu ne tak strašný, jak místní hodnocení napovídá. Kdyby byly ty zombíci líp udělaný, což nejsou, dám tomu klidně tři. Jinak po režijní stránce je to solidní kousek a béčkovej Ryan Gosling v hlaní roli je překvapivě sympatickej. Hamid Torabpour by mohl s přehledem režírovat kteroukoliv epizodu The Walking Dead nebo Z Nation. 50 %

• 27.12.2017  17:20

Podprůměrná televizní detektivka, která má sice čistýho času bez titulků 80 minut, ale i tak je utahaná a bez napětí. McDowell i Goss jsou tu sice relativně dost, ale nemají co hrát. Prostě špatnej levnej digitální film, kterých v poslední době vznikají mraky.

• 27.12.2017  17:14

Takže asi takhle: Je to lepší než předchozí díl. Je tu plno soubojů a dle mýho velmi dobrých. Jsou přehledně natočený a poměrně intenzivní. Občas jsou zpomalovaný, ale ne tolik, aby to diváka nějak prudilo. Alespoň mně to nevadilo. Na to že má film 105 minut čistýho času, tak vůbec nenudí. VanDamme i Lambert jsou na plátně dost často, takže nejde ze strany producentů o trapnej podvod na diváka. Film dějově samozřejmě kopíruje mraky podobných filmů, kdy se zdá protivník nepřekonatelný a nakonec od kladnýho hrdiny dostane na prdel, ale s tím se člověk musí smířit. Samozřejmě chápu, že kdyby to natočil Florentine, můžou se tu z toho povinně všichni zvencnout. On totiž kdyby Flolentine natočil šachovou partii dvou paraplegiků, dočteme se tady, jak byla choreografie jejich soubojů lahůdková. No nic, za mě slušná zábavná arénovka.

• 23.12.2017  15:00
    Sněhulák (2017)

Solidní thriller, který trpí klasickými problémy adaptace knižních předloh. Celý film působí, jako kdyby někdo vzal detektivní sérii Most a sestříhal z ní dvouhodinový film. Vyšetřování je přehledné, ale spousta vedlejších postav jsou jen povrchní figurky, o jejichž motivaci se člověk nic nedozví. Knížku jsem nečetl, takže nemůžu srovnávat, ale celkově nechápu výtky, že by byl film nepřehledný nebo nešel pochopit. Netvrdím, že nejsou lepší žánrové filmy, než Sněhulák, ale i tak je to slušná podívaná.

• 21.12.2017  18:32
    Halloween 3 (1982)

22 %? No jasně. Kdyby se to nejmenovalo Halloween, má to tu nejmíň 60 %. Navíc v záplavě současných digi sraček, je tohle slušná hororová práce. Ale chápu, že místní děcka musí z povinnosti něco hejtovat.

• 16.12.2017  16:16
    Slavia - spolu jsme silnější (TV pořad) (2017)

Další blábol vyrobenej proto, aby zaplácnul díru ve vysílání. V podstatě ta samá tragédie jako Atlet roku, Hasič roku nebo Pedofil roku. Příště doporučuju vedení Slávie, aby za ty prachy, co vrazilo do podobný píčoviny, radši koupilo svejm hráčům kokain a děvky, protože je vostuda, když si to musej ty kucí ušatý kupovat ze svýho. Každopádně jako koncesionář můžu říct jediný - jděte s tímhle do prdele a už se nikdy nevracejte! PS: Marešovi žádný děvky nekupujte, vždycky se u toho ten nemotora nechá vyfotit.

• 15.12.2017  23:33
    Bullet Head (2017)

Proč by někdo jako Malkovich, Brody nebo Banderas hrál v béčku natáčeným v Bulharsku? No protože je to parádní film, kterej se dá charakterizovat jako mix Cuja a Tarantinových Gaunerů. V první půlce nám každá z postav řekne krátkou zábavnou historku, aby se pak ve zbytku stopáže mohli hlavní hrdinové potýkat nejsen s nasraným čoklem, ale i nasraným Banderasem. Je to svižně natočený, zábavný, napínavý a má to dobrý dialogy. Ve všech směrech čistá práce.

• 13.12.2017  16:54
    Exit 14 (2016)

Nejděsivější na týhle digi mrdce, je ten plakát. Jinak klasická amatérská hovadina bez chuti a zápachu.

• 12.12.2017  19:56

Řemeslně solidně odvedenej thriller na známý téma. Postavy jsou sympatický a tvůrcům se na rozdíl od např. Hangmana s Pacinem daří budovat slušný napětí. Škoda jen toho, že se postavy občas nechovají logicky, ale podle přání scenáristů. Blondýna ze sebe dělá totální blbku, která nerozumí šifrování jen proto, aby se to mohlo divákům vysvětlit a Zodiac je na starý kolena lajdák, kterej nedokáže ani dorazit svýho protivníka. Na druhou stranu je to zábavný a odsýpá to. V záplavě různejch amatérskejch digi sraček je tohle naprosto kompetentně odvedenej film, kterej se snaží dát divákovi to, co mu slibuje. Ale jinak se samozřejmě nemůžu dočkat, až to tady bude každej místní "odborník" infantlně srovnávat s Fincherovým Zodiacem. 70 %

• 12.12.2017  18:27
    10 Days in a Madhouse (2015)

Tak téma je to ambiciózní a v rukou nějakýho schopnýho režiséra z toho mohlo bejt slušný drama. Bohužel Timothy Hines tím režisérem není. Celý to má vizuál levný tv inscenace, dialogy jsou těžkopádný a herečka v hlavní roli mizerná. A Lambert sem přišel zcela evidentně jen zinkasovat šek. Nicméně je vtipný, že film je sice mrdka, ale přesto si tvůrci nezapoměli na IMDb koupit falešný hodnocení.

• 12.12.2017  18:14
    Better Criminal (2016)

V rámci levnejch digi sraček je tahle jedna z těch snesitelnějších, ale to vůbec nic neznamená. Jediný, co tady není tak strašný, jsou vcelku ucházející herci. Jinak je to ale takovej lepší amatérskej film.

• 12.12.2017  18:11
    Unfallen (2017)

Levná, amatérská digi sračka, ve který nosí muslimský teroristi legračně nalepený vousy a Michael Madsen vypadá jako starej dědek. Že je baví tyhle šunty pořád točit.

• 6.12.2017  22:50

Pokud to člověk bere jako jako samostatný dramatický film, funguje to velmi dobře. Bohužel je lepší nad tím příliš nepřemýšlet. Tvůrci se totiž uchylují k jednostrannému pohledu, ve kterém hnustí běloši střílí roztomilé černošské děti. Trocha vyváženosti by pro příště neškodila.

• 4.12.2017  23:27

Zásadní problém tohohle filmu je v tom, že ani na chvíli nepůsobí autenticky. Celý to vypadá jako slabá epizoda Boarwalk Empire, která je plná klišoidních charakterů, který si hrajou na gangstery, i situací, který zkušenej divák viděl v podobných filmech už stokrát. Nepomůže ani to, že je strašně vidět, jak jsou exteriérový scény natáčený na nějaký umělý ateliérový ulici někde ve filmovým studiu. Zbytek se pak hlavně mluví v interiérech, než aby se jednalo a střílelo. Nepomáhá ani režie. Timothy Woodward Jr. je sice film od filmu lepší, ale jeho limity jsou zcela evidentně televizní a nedokáže dát svýmu filmu potřebnej drajv ani si labužnicky užít scény násilí. Celý je to prostě taková nevybočující rutina. Pokud něco stojí za řeč, pak jsou to kostýmy, který zřejmě pocházejí z fundusu Boarwalk Empire, slušná kamera a solidní obsazení. Fanoušky podobných filmů to myslím neurazí, ale obávám se, že ani nenadchne.

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27