vegetol.mp

m p

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 18.11.2018  21:56
    Newsroom ČT24 (TV pořad) (2015)

Propagandisticej hnus, kterej se vyznačuje tím, že poukazuje na údajná pochybení cizích médií, ale průsery ČT decentně přechází. Na rameni pana Rosího by moc slušel háknkrajc nebo srp a kladivo.

• 18.11.2018  21:52
    168 hodin (TV pořad) (2005)

Propagandistická sračka Český televize, která je rok od roku horší. On na to ještě někdo kouká?

• 13.11.2018  22:14
    Swamp Freak (2017)

Něco naprosto neuvěřitelně špatnýho. DeCoteau je nicméně borec, protože točit filmy tímhle způsobem je frajeřina. Celý je to totiž dělaný tak, že pan režisér vždycky šel do lesa s jedním herce, se kterým natočil všechny jeho scény a takhle to dělal tak dlouho, než měl celej film. Díky tomu spolu nejsou herci nikdy v jednom záběru a pořád si telefonujou. Tenhle film si odpad nezaslouží, tohle je zralý jít do mínusu.

• 13.11.2018  22:07

Celý by se to dalo shrnout jako remake Halloweenu, kde místo Michaela Myerse vraždí Norman Reedus. Jinak to není tak strašný, jak to na první pohled vypadá. Ano, má to svý mouchy, jako je např. celkově televizní vizuál nebo nevynalézavý mordy, ale vzhledem k tomu, kolik to stálo, je to slušná práce. Menovi nejde ani tak o brutální mordy, jako o práci s napětím, a to se mu slušně daří. Jinak herci překvapivě dobře hrajou a zdařilá je i hudba. Osobně si myslím, že kdyby mu někdo dal solidní rozpočet, mohl by Mena natočit slušný horor pro kina. PS: To falešný hodnocení na IMDb si mohl pan režisér odpustit.

• 9.9.2018  23:38
    Misfortune (2015)

Nijak objevnej, ale vcelku solidní nezávislej thriller s dobrými herci a slušnou technickou stránkou. Vzhledem k tomu, kolik ten film musel stát, je to poctivě odvedená práce.

• 6.9.2018  18:19
    The Dawnseeker (2018)

Je úžasný, když se v tomhle nestálým světě může člověk na něco spolehnout. A na Justina je spolehnutí. Opět nebetyčná sračka, jak se dalo předpokládat. Začíná to jako Sunshine a pokračuje jako Predátor. Chlap v legračním gumovým obleku honí po lese skupinku ochotnickejch herců a druhý housle mu k tomu hrajou špatný digi triky a mizerný barevný korekce, díky kterým má každej záběr jinou barvu. Naštěstí herečka v hlavní roli ujde a má to milosrdnejch 80 minut.

• 2.9.2018  14:27
    Reprisal (2018)

Průměrný béčko, kvalitou naprosto totožný s tím, co Willis poslední dobou točí. Pokud by filmu něco slušelo, tak mnohem lepší a propracovanější scénář. Všechno se tu totiž stane hrozně rychle a způsob, jakým hlavní hrdina vypátrá padoucha, je vyloženě naivní. Neškodilo by taky, kdyby se člověk o postavách něco dozvěděl. Třeba motivaci padoucha divák až do konce filmu nezjistí. Herci jsou sympatický a Johnathon Schaech je ve svých skoro padesáti letech ve slušný formě a zasloužil by si vlastní film. Celkově nevím, proč bych se z toho filmu měl hystericky hroutit, dají se vidět i horší kousky.

• 19.8.2018  18:35

Bezzubej horor pro děti, jehož díry v logice zabraňují tomu, abych ho dokázal brát vážně. Zvlášť legrační je, že to co nedokázaly světový armády, nakonec s brokovnicí vyřeší jedna průměrná americká manda, která byla navíc tak blbá a nechala se po mimozemský invazi zbouchnout.

• 19.8.2018  17:28
    Ochránce (1985)

Je komický, jak tady všichni básní o lepší Chanově verzi. Ta je dle mýho ve skutečnosti mnohem horší a to především proto, že nerespektuje vůbec ducha původního filmu. Možná to někomu přijde v pořádku, ale dát do drsný akční krimi navíc komediálně laděný akční scény, ve kterých se jejich aktéři pitvoří jako zájezd z Jedličkova ústavu, je dle mýho totálně na palici. Jediný, co je o chloupek lepší, je závěrečnej souboj. Ale není to nic výraznýho. I když jsem oba filmy viděl v odstupu jednoho dne, téměř jsem nepoznal rozdíl. Ale samozřejmě chápu, že fanatický Chanovo obdivovatelé tu budou tvrdit, jak je jeho verze o moc lepší. Dle mýho není a je hlavně naprosto zbytečná, protože i přes ty změny, jsou ty filmy téměř totožný.

• 10.8.2018  18:19
    Bent (2018)

Ve svý podstatě je to film průměrnej. Ale někdy člověk hodnotí, jak si jeho sledování užil, než reálný kvality. Za mě slušnej thriller, jehož děj je sice dopředu odhadnutelnej, ale to mi nebránilo v tom, abych se slušně pobavil. 70 %

• 28.7.2018  19:46

Liberálové se z toho filmu musí posrat vzteky.

• 23.7.2018  22:23
    Gotti (2018)

Tak se zase všichni uklidníme. Tak zlý to určitě není. Jde v podstatě o klasickej životopisnej film, co ničím nepřekvapí a kterých jsou desítky. Natočenej je kompetentně a po stránce výpravy je přibližně na úrovni gangsterky Sejmout zabijáka s Rayem Stevensonem. Travolta je jako Gotti velmi dobrej a solidně hraje i Stacy Keach jako jeho mentor. Co nicméně filmu vyloženě chybí, jsou dobový hity. Nevím, jestli to byl záměr nebo nebyly prachy, ale pořádnej stylovej hudební podkres složenej z nějakejch známejch fláků, by tomu filmu dodal větší drajv. Jinak pokud se tahle gangsterka něčímk trošku liší, pak pohledem na Gottiho. Ten je tu neprosto na férovku líčenej jako skvělej a férovej chlápek, co pomáhá důchodkyním a zabíjí jen gangstery. Gotti si určitě zasloužil nějakej velkej film ve stylu Mafiánů nebo Kasína, což se nestalo. Na druhou stranu, tahle verze s Travoltou nenudí a solidně odsýpá. Pokud si tedy někdo pustí tuhle verzi Gottiho, tu s Assantem z roku 96 a Nejvyššího bosse s Chazem Palminterim, bude o mafii v New Yorku vědět všechno, co kdy potřeboval.

• 24.6.2018  20:49
    Dark Crimes (2016)

Rádoby intelektuální onanie, ve který se buď důležitě mlčí nebo vzduchem lítají dialogy šustící papírem. Mohl to být skvělej thriller, kdyby se tvůrci za každou cenu nesnažili, že budou artově divný. Celkově promarněná šance na skvělej film. Bohužel.

• 5.6.2018  23:22
    Gottwald (TV seriál) (1986)

Úplně stejně jednostrunná tupá sračka jako nedávná Milada. Jediný rozdíl je ten, že tady primitivně pějí ódu na komunistického zločince, zatímco v Miladě se úplně stejnými prostředky snaží popsat život jedné z nejznámějších obětí komunismu. Ve finále to ale vyjde na stejno. Ale pokud se chce člověk pobavit, je Gottwald ideální volba.

• 17.5.2018  16:44
    BloodRayne (2005)

No jasně, 248. nejhorší film. No tak to se musím smát. Každopádně nejzábavnější je, jak mají místní "znalci" vymytý mozky a stádně infantilně nadávají na Bolla. A pak si samozřejmě jako správný elitáři nezapomenou dát do profilu něco od Nolana nebo Aranovskýho a samozřejmě si všichni povzdechnou, že Troška točí sračky a budou se vzájemně plácat po zádech, jak to všem nandali.

• 12.5.2018  15:45
    DW - European Journal (TV pořad) (2012)

Propagandistická sračka. Ale jako bizár dobrý.

• 3.5.2018  16:45
    Darc (2018)

Příjemný překvapení. Film, kterej se vynořil odnikud a nabízí víceméně všechno, co od takovýho snímku fanoušek akčňáků čeká. Kdyby něco takovýho natočil Van Damme, vůbec bych se nezlobil. Akce je slušná a je jí tu docela dost. Přestřelky, rvačky, šermířský souboje. Tvůrci netrpí žádným přehnaným sentimentem, takže mrtvol je tu slušnej počet, chcípají i kladný postavy a jediná rasa se správným názorem, jsou tady běloši. Japonci jsou do jednoho vykreslený jako extrémní zmrdi, kterým má člověk chuť zakroutit krkem. A Tony Schiena v hlavní roli má slušný charisma a nesnaží se hrát víc, než na co má. Celkově nic novýho pod sluncem, ale pokud zná někdo filmy z půlky 90. let jako Americká Yakuza nebo Modrý tygr, tak ví, do čeho jde.

• 1.5.2018  18:09
    Black Water (2018)

Zábavný, ale ničím výjimečný béčko, který by se klidně mohlo jmenovat Útok na ponorku 3. Akce je rutinní, ale vcelku slušná a nechybí jí intenzita. Nejlepší je asi úvodní přestřelka v motelu, která je ale zbytečně krátká. Zbytek je v pohodě koukatelnej akční průměr, kterej fandu žánru pobaví a neurazí.

• 22.4.2018  15:40
    Divergence (2014)

To, že dal kolega Wacoslav tomuhle filmu čtyři hvězdy se dá vysvětlit jen tak, že díky anglicky mluvenému kiroripu bez titulků vlastně nikdy nepochopil, o co v tomhle filmu doopravdy jde. Celá zápletka a rozdělení toho dystopickýho světa totiž nedává ani trochu smysl, což je obávám se způsobeno tím, že tý huse, která napsala knižní předlohu, bylo v době vydání první knížky něco přes 20. Jako vážně nějaké společnosti prospěje, když se nebudou smět stýkat děti s rodiči? Wtf. Nebýt těch prachů, co do toho producenti narvali, zbyla by jen klišoidní, stokrát omletá historka, která má díry v logice větší, než vjezd do hangáru. 5/10

• 17.4.2018  20:07

Skvělej popkornovej akčňák, kterej v podstatě nemá hluchý místa. Má to 90 minut, sympatický herce a nenudí to. Rob Cohen možná není v současný době u studií v kurzu, ale akci umí pořád točit slušnou. Lidi jako Megaton by mu mohli ty přehledný akční scény závidět.

• 25.3.2018  18:29

Totálně nudnej a neinvenční krimi thriller, kterýmu by prospělo, kdyby z něj někdo vykostil 30 minut. Tématicky podobnýmu Občanu X to nesahá ani po kotníky. To všeobecný místní nadšení nechápu.

• 12.3.2018  01:06
    Locked Up (2017)

Když točím exploaťák z ženský věznice, ve který se provozujou nelegální zápasy, očekávám tři věci: Pěknou hlavní hrdinku, žhavou lesbickou scénu a solidní bitch fighty. Bohužel ani jednoho se divákovi nedostane. Najde se tu sice překvapivý množství full frontalů, ale hlavní hrdinka je bohužel nepohledná oplácaná manda, která je bílá, jak předseda vápenky. Nad tím by se dalo přivřít oko, kdyby byla slečna skvělá herečka, což bohužel není. Pak už tu zbejvá jen jedna antierotická lesbická scéna a mizerně choreografovaný scény zápasů. Režisér Jared Cohn, který si tu zahrál strejdu hlavní hrdniky, má režii tohohle zázraku evidentně na háku, takže celej film působí totálně neinvenčně a ploše. Dokonce i klipový scény tréninků ala Rocky, jsou těžkopádný a neohrabaný. Jako věřím tomu, že týpům od Azyláků vydělá tenhle kousek slušný prachy, ale je kurva v Hollywoodu, kam ročeně míří stovky, možná tisíce pohlednejch holek z celý Ameriky, takovej problém, najít nějakou atletickou kočku, ze který člověku spadne brada?

• 26.2.2018  18:40

Vcelku zábavnej, ale poněkud přeplácanej etno bordel. Druhej díl s díky vynechám. Za chvíli bude mít od Marvelu sólovku i hajzl bába. Ale členové Ku Klux Klanu ten film musí milovat.

• 22.2.2018  18:36

Sorry, ale tohle nešlo dokoukat. Pár dobrých momentů tam bylo, ale celkovou tupost to bohužel nezachrání. Především je to strašná nuda. Hlavně že se už nebude točit třetí série Případů 1. oddělení.

• 17.2.2018  18:21
    Sector 4 (2014)

Druhej režijní pokus Oliviera Grunera a pořád se ten kluk ušatá nenaučil, jak má ty svý filmy rozzáběrovat. To je pak veškerá snaha marná. Ale je fér říct, že tohle je o třídu lepší, než mistrův majstrštyk Re-Generator.

• 17.2.2018  18:12
    Re-Generator (2013)

Režijně naprosto děsivý akční béčko, který je ale strašný na všech frontách. Co je ale nejvtipnější, je rozzáběrování. Takhle neohrabanou volbu záběrů nemají ani amatérský filmy dětí na prvním stupni základní školy.

• 12.2.2018  17:10

Levnej a amatérskej pokus o vánoční rodinnej film, vyrobenej pro nějakou místní kabelovku. Jediný, co Baldwina omlouvá je, že svý úspory zřejmě prošňupal v koksu a teď honí prachy, kde se dá.

• 12.2.2018  17:07
    BorderCross (2017)

Je to pořád bída, ale oproti tomu, co natáčel Lamas v poslední tobě, je to zlepšení. Každopádně by si měl sehnat chlapec novýho agenta.

• 12.2.2018  01:28
    Alongside Night (2014)

Imbecilní pravičácká fantazie, vzešlá z chorý hlavy nějakýho konzervativního idiota, kterej zbožňuje vlast, Boha a svojí bouchačku. O hercích jako Sorbo nebo Gary Graham je známý, že zastávají konzervativní názory, to ale neznamená, že musí vlézt do každý blitky. J. Neil Schulman je nejen neschopnej scenárista, ale i mizernej režisér. Navíc je tenhle film ve svým měřítku poměrně ambiciózní, což se dost tříská s tím, že stál pár babek. Je to blbý, levný, nechtěně komický a strašně dlouhý. Ale jako komedie se to vidět dá.

• 11.2.2018  01:05

Původně jsem chtěl dát tři hvězdičky, ale pak jsem si uvědomil, že ani po několikátém shlédnutí mě to nenudí. To, co by dnes nějaký renomovaný režisér zpracoval do ambiciózního akčního thrilleru, který se věnuje psychologii postav, je v podání režiséra Gibbinse "degradováno" na prvoplánový stíhací akční thriller. Ale na thriller svižný a zábavný. A i když má Zkázonosná Eva pár wtf momentů, má taky naprosto ďábelské tempo a skvělou hudbu. Za mě 70 %. Bavil jsem se skvěle.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28