vegetol.mp

vegetol.mp

m p

Česko

19 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
  • 13.12.2017  16:54
  Exit 14 (2016)
  *

  Nejděsivější na týhle digi mrdce, je ten plakát. Jinak klasická amatérská hovadina bez chuti a zápachu.

  • 12.12.2017  19:56

  Řemeslně solidně odvedenej thriller na známý téma. Postavy jsou sympatický a tvůrcům se na rozdíl od např. Hangmana s Pacinem daří budovat slušný napětí. Škoda jen toho, že se postavy občas nechovají logicky, ale podle přání scenáristů. Blondýna ze sebe dělá totální blbku, která nerozumí šifrování jen proto, aby se to mohlo divákům vysvětlit a Zodiac je na starý kolena lajdák, kterej nedokáže ani dorazit svýho protivníka. Na druhou stranu je to zábavný a odsýpá to. V záplavě různejch amatérskejch digi sraček je tohle naprosto kompetentně odvedenej film, kterej se snaží dát divákovi to, co mu slibuje. Ale jinak se samozřejmě nemůžu dočkat, až to tady bude každej místní "odborník" infantlně srovnávat s Fincherovým Zodiacem. 70 %

  • 12.12.2017  18:27
  10 Days in a Madhouse (2015)
  odpad!

  Tak téma je to ambiciózní a v rukou nějakýho schopnýho režiséra z toho mohlo bejt slušný drama. Bohužel Timothy Hines tím režisérem není. Celý to má vizuál levný tv inscenace, dialogy jsou těžkopádný a herečka v hlavní roli mizerná. A Lambert sem přišel zcela evidentně jen zinkasovat šek. Nicméně je vtipný, že film je sice mrdka, ale přesto si tvůrci nezapoměli na IMDb koupit falešný hodnocení.

  • 12.12.2017  18:14
  Better Criminal (2016)
  odpad!

  V rámci levnejch digi sraček je tahle jedna z těch snesitelnějších, ale to vůbec nic neznamená. Jediný, co tady není tak strašný, jsou vcelku ucházející herci. Jinak je to ale takovej lepší amatérskej film.

  • 12.12.2017  18:11
  Unfallen (2017)
  odpad!

  Levná, amatérská digi sračka, ve který nosí muslimský teroristi legračně nalepený vousy a Michael Madsen vypadá jako starej dědek. Že je baví tyhle šunty pořád točit.

  • 6.12.2017  22:50

  Pokud to člověk bere jako jako samostatný dramatický film, funguje to velmi dobře. Bohužel je lepší nad tím příliš nepřemýšlet. Tvůrci se totiž uchylují k jednostrannému pohledu, ve kterém hnustí běloši střílí roztomilé černošské děti. Trocha vyváženosti by pro příště neškodila.

  • 4.12.2017  23:27

  Zásadní problém tohohle filmu je v tom, že ani na chvíli nepůsobí autenticky. Celý to vypadá jako slabá epizoda Boarwalk Empire, která je plná klišoidních charakterů, který si hrajou na gangstery, i situací, který zkušenej divák viděl v podobných filmech už stokrát. Nepomůže ani to, že je strašně vidět, jak jsou exteriérový scény natáčený na nějaký umělý ateliérový ulici někde ve filmovým studiu. Zbytek se pak hlavně mluví v interiérech, než aby se jednalo a střílelo. Nepomáhá ani režie. Timothy Woodward Jr. je sice film od filmu lepší, ale jeho limity jsou zcela evidentně televizní a nedokáže dát svýmu filmu potřebnej drajv ani si labužnicky užít scény násilí. Celý je to prostě taková nevybočující rutina. Pokud něco stojí za řeč, pak jsou to kostýmy, který zřejmě pocházejí z fundusu Boarwalk Empire, slušná kamera a solidní obsazení. Fanoušky podobných filmů to myslím neurazí, ale obávám se, že ani nenadchne.

  • 2.12.2017  22:23

  Neinvenční digi bordel, ve kterým nefunguje téměř nic. Digitální záporák je komickej, robo-negr i Flash jsou extrémně trapný, pokusy o humor nejsou vůbec vtipný a dialogy působí dojmem, jako by je napsala freewareová verze libovolnýho scenáristickýho softwaru. Díky tomu, že to stálo tunu prachů, se na to dá bez problémů koukat, ale tohle si za rámeček nikdo ze zúčastněných fakt nedá. 30 %

  • 1.12.2017  21:05

  Levná, spíš televizní spotřební sci-fi, smontovaná z použitých dějových dílů. Každopádně se na to kouká vcelku dobře a nebýt toho otravnýho haranta, kterej dělá zásadně všechno proto, aby ho i s jeho mámou zabili, ani bych se u toho moc nerozčiloval. Zrežírovaný je to rutinně, ale není to nuda a i když celej rozpočet filmu padnul evidentně na Cageův honorář, tvůrcům se podařilo vybrat zdařilý exteriéry i interiéry, který nenásilně dokreslují atmosféru depresivní budoucnosti. Prostě ne každej film musí bejt nějaká událost, některý filmy jsou prostě dělaný dopředu s tím, že mají prvoplánově pobavit a skončit někde v zapomnění. A to je i tenhle případ. Každopádně je osvěžující vidět po dlouhý době film, kde na sobě nemá hlavní hrdina nějakej debilní superhrdinskej kostým.

  • 30.11.2017  16:12
  Hangman (2017)
  ***

  Zábavnej thriller, kterej nepřináší naprosto nic novýho. Scénáři by nicméně něškodilo, kdyby ubral na klišé a přidal víc dějových zvratů. Nejzásadnější věcí, která ale Hangmanovi chybí, je napětí. Na filmu je vidět, že Johnny Martin je jako bývalý koordinátor kaskadérů jistější v akčních scénách, než v těch napínavých. Kouká se na to nicméně dobře a ani na chvíli to nenudí.

  • 6.11.2017  17:34
  Singularity (2017)
  **

  Levná a neinvenční sci-fi, která vznikla rozšířením Koubova krátkého filmu Aurora (https://www.youtube.com/watch?v=AtmS2dP6daE). Ten natáhl stopáž a nechal do něj natočit krátké vstupy s Cusackem, který svou roli namluvil někde ve studiu během pár dnů. Krome Cusacka a Carmena Argenziana, což jsou profi herci, tu nikdo nestojí za řeč. Kouba má evidentně slušný vizuální talent, ale měl by si sehnat jiného scenáristu, než je on sám. Celý příběh je totiž jen neinvenční recyklování známých motivů z jiných filmů, což v kombinací s hereckou toporností hlavního hrdiny nepůsobí dobře. Obávám se, že mělo zůstat u krátkého filmu a bylo by to v pohodě. Bohužel na celovečerní filmy má člověk jiné nároky. K celkovému dojmu nepřispívá ani to, že 97 let po pádu lidstva, mají všichni čisté oblečení a ulice jsou krásně zametené. Pro českého dfiváka může jako plus být to, že se film točil v Česku. PS: To koupené falešné hodnocení na IMDb si pan Kouba mohl odpustit. Je to myslím pod jeho úroveň.

  • 6.11.2017  17:15
  Revolt (2017)
  ****

  Svižná a skvěle natočená akční sci-fi, která působí jako pilot k tv seriálu. Jinak naprosto nechápu, proč tu všichni zmiňujou District 9, když s ním tenhle film kromě afrických lokací nemá naprosto nic společnýho. Pokud se Revolt něčemu podobá, pak spíš Válce světů, Skyline a Světové Invazi. Ale asi se není co divit. Před časem byly všechny akční filmy kopií Taken, teď pro změnu Johna Wicka.

  • 13.10.2017  20:40

  Překvapivě vtipná a příjemná rodinná komedie, kterou táhne především skvělá ústřední herecká dvojka. A slušně jim v tom sekundují i oba čoklíci. Jediná zásadní výtka tak směřuje k tomu, že občas by mohl být film míň infantilní. Každopádně to má rozumnou stopáž a nenudí to. 70%

  • 5.9.2017  20:05
  Fokus Václava Moravce (TV pořad) (2015)
  odpad!

  Prázdný tlachání na úrovni dětí základní školy. Jako bizár dobrý, ale jinak výsměch koncesionářům.

  • 5.9.2017  19:11
  Na život a na smrt (2006)
  odpad!

  Bláboloidní "akčňák" ve kterým se první hodinu nic neděje, aby se pak divák v závěrečných 20 minutách dočkal pár chabých soubojů. Tony Schiena není žádnej Al pacino, ale takovej šunt si na rozjezd svý kariéry nezasloužil. Dají se najít i horší kousky, ale pokud tenhle film něčím vyniká, tak idiocií zápletky.

  • 27.8.2017  15:10

  Klasickej, nicméně solidně udělanej akčňák z počátku 90. let, ve kterým je všechno, co k době jeho vzniku patří. Nechtěně pobaví i homo vztah mezi ruským a americkým pyrotechnikem. Jinak by mě zajímalo, kolik lidí, tu ten film opravdu vidělo. Na 1250 hodnocení tu je dost málo komentářů a tohle rozhodně není 204. nejhorší film. Zvlášť, když se tu najdou lidi, jako uživatel Divočák, který hodnotí naprosto jinej film.

  • 24.8.2017  22:54

  Zábavnej Reaganovskej výplach, kterej jakoby z oka vypadnul libovolný Cannonovský produkci. Kdyby to pojmenovali Delta Force XYZ, nikdo by nepoznal rozdíl. Co se týče akce, je rutinní, ale vcelku svižná a je jí dost. A Fred Dryer je překvapivě solidní hlavní hrdina. Slušných 60 %.

  • 14.8.2017  19:57
  Kill'em All (2017)
  **

  Rutinní a ničím zajímavý akční béčko, jehož jedinou devizou je obsazení pár známých ksichtů. V podstatě je to to samý, jako Game of Death se Snipesem, jen tady se scenáristi snažili uplést z hovna bič a totálně primitivní historku zcela nesmyslně zaplevelili množstvím zbytečných flashbacků, který jen zpomalují tempo. Souboje nejen že nejsou nic extra, ale ještě ke všemu nejsou ani moc krvavý. Nejlepší je ten Van Damme vs. Bernhardt, kde je mimochodem krásně vidět, že Bernhardt by Van Damma sežral k snídani. Každopádně se na to koukat dá a jako zabiják času to neurazí, ale dost nechápu, že všichni nadávají na Seagala. Tohle bylo mnohem horší, než některý poslední Seagalovky. Na Killing Salazar se to nechytá a to mají oba filmy hodně společnýho.

  • 2.8.2017  15:10

  V jednotlivostech dobrej film, kterej jako celek bohužel už tak skvělej není. Při sledování má člověk pocit, jako kdyby na podlaze střižny skončilo nejmíň 30 minut. Plno věcí je nadhozeno, ale žádná není divákovi vysvětlena. Přiliš organicky nepůsobí ani podivně přilepený konec. Celkově to působí jako mix Rosemary má děťátko, Stepfordských paniček a libovolnýho dílu Akt X. Jinak za pseudonymem J.S. Wilson se údajně skrývá trio scenáristů Skyler Caleb, Woodrow Wilson Hancock III a James Zimbardi.

  • 26.7.2017  16:49
  Arsenal (2017)
  ***

  Tak se všichni zase uklidníme. Tak strašný to nebylo. Je to solidně natočený, má to rozumnou stopáž, není to nudný a Cage zábavně přehrává. Zásadní problém jsem měl akorát s Cucákem. Ten je totiž v roli drsnýho detektiva asi tak stejně věrohodnej, jako kdyby někdo namazal Jirku Krytináře krémem na boty a nutil ho hrát hlavní roli v životopisným filmu o Shaquillu O'Nealovi.

  • 28.6.2017  16:26
  Ikona (TV film) (2005)
  ***

  Knížku jsem nečet a ani se na to nechystám, takže je mi šumák, jak moc tahle minisérie mrví původní předlohu. Jako oddychovka to ale není tak zlý. Dějově to odsýpá, na každej osmdesátiminutovej díl jsou v rámci rozpočtu tři solidní akční sekvence a potěší i slušný obsazení a solidní záporák. Hallmark má samozřejmě oproti kanálům jako je HBO nebo Netflix zásadní finanční limity, ale pokud někdo nečeká nějakej zázrak, ale takovou trochu dražší a líp zrežírovanou epizodu Námořní vyšetřovací služby, neměl by být zklamanej.

  • 4.6.2017  01:16

  Tak se zase všichni uklidníme. Zcela nesmyslně podhodnocenej film, kterej zřejmě doplácí na to, že není žánrově vyhraněnej. Ted Levin je jako starej šerif výbornej a režie Huntera Adamse je natolik precizní, že by mu mohli závidět mnohem slavnější kolegové. Pokud se film atmosférou něčemu blíží, pak věcem od Stephena Kinga nebo Raye Bradburyho.

  • 26.4.2017  17:03
  Altitude (2017)
  ***

  Tak všichni tady na to napsali nejmíň slohový práce, takže stručně. Zábavný a zcela záměrně komediálně laděný béčko, který při nějakých 78 minutách čistýho času nenudí. Lundgren jako hlavní záporák zábavnej, Denise Richards jako akční hrdinka v pohodě a triky na podobnej typ filmu překvapivě podařený. Jasně je to levný, interiérový béčko, ale v tomhle žánru se dá pořídt i hůř. Navíc Denise Richards je v tomhle filmu lepší akční hrdina, než nevýraznej Randy Couture v Hijacked.

  • 2.3.2017  23:58
  Demon Cop (1990)
  odpad!

  Blbej a neuvěřitelně špatnej film, kterej vůbec nerežíroval Fred Olen Ray, ale blb jménem Rocco Karega, kterej si v tom střihnul i hlavní roli. Má to 70 minut, vůbec to na sebe nenavazuje a nedává to ani trochu smysl. Něco tak špatnýho se vidí málokdy.

  • 27.1.2017  18:54

  Řekněme si to na rovinu, tenhle film je hroóóózná píčovina. Ale mamutí. Kdyby to natočil Uwe Boll, dostane to tak 20 %, ale protože v tom hraje Damon a natočil pan umělec, co spíchnul Hrdinu a Klan létajících dýk, má to tady slušný hodnocení. Ok, je to zábavný a narvaný akcí, ale podobnou zhovadilost jsem neviděl v kině od posledního Fast and Furious. 50 %.

  • 13.1.2017  16:15
  Backstabber (2011)
  odpad!

  Ani se nedivím, že se začal Lamas živit jako pilot vrtulníku, protože účinkování v podobnejch šuntech musí bejt pro herce utrpením. Totálně blbá a amatérsky natočená hovadina, bez špetky invence, ve který začne skupinu lidí na teambuildingu v odlehlý chatě likvidovat záhadnej vrah v Lamasovo udejchaným podání. Lamas nikdy nebyl velkej herec, ale takovej konec kariéry si nezasloužil. Tohle není film, ale libovolně poskládaný záběry od žáka třetí třídy.

  • 20.12.2016  18:59
  Spectral (2016)
  ****

  Zručně natočená akční sci-fi, která má po řemeslné stránce parametrry s přehledem srovnatelné se současnými blockbustery. Režisér Nic Mathieu je hlavně režisér reklam, ale po tomle filmu mu přeju, aby si ho vybralo nějaké velké studio a dalo mu pořádný rozpočet. Celkově příjmené překvapení.

  • 19.12.2016  16:04

  Tak se zase všichni uklidníme a začneme používat hlavu. 23%? No jasně. Možná by občas nebylo špatný mít vlastní názor. Smrtící důsledek sice není nijak extra originální, ale jinak jde o solidně udělanej béčkovej thriller, ve kterým exceluje Armand Assante, kterýmu spolupráce s režisérem Hickoxem evidentně svědčí. Pořád se tu něco děje a Assante má navíc neuvěřitelně sexy parťačku. Takže na mizerných 23% to není ani náhodou. Jo a tohle je německej film úplně stejně, jako je Edith Piaf film českej. 70%

  • 14.11.2016  16:25

  Zábavné krimi drama, které rozhodně nepatří k Schraderovým nejlepším kouskům. Celkově jde o takový slušný průměr, ale je fér říct, že plno jednotlivých scén je opravdu zábavných a je škoda, že podobně nefunguje celý film. Každopádně Schrader zaslouží pochválit za to, jak se mu daří měnit tón vyprávění. Chvíli se divák baví amatérismem ústřední gangsterské trojky, aby byl pak šokovaný tím, že hoši jsou sice amatéři, co všude nechávají otisky, ale jinak jsou to hovada, co bez otázek zabíjejí na počkání. Cage i Dafoe hrají slušně a celkově jde o takovou žánrovou jednohubku, která pobaví.

  • 2.11.2016  13:16
  31 (2016)
  *****

  Here we go again. Hororový plačky znovu útočí. Pokaždý je to jak přes kopírák. Buď je to moc krvavý nebo zase vůbec. Buď je tam dlouhý představování postav nebo pro změnu žádný, atd... Upřímně, bejt hororovej režisér, kopnu vás všechny do prdele a jdu dělat radši popeláře. 31 je naprosto famózně natočenej masakr a dává divákovi přesně to, co slibuje, tedy špinavou atmosféru, brutální mordy a zábavný zabijáky. Scénář je na podobnej film naprosto dostačující a Zombie umí psát dobrý dialogy. Takže už se zase těším, u čeho budou místní ufňukánci píčovat příště. Stává se z toho už takovej zábavnej místní sport.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace