vegetol.mp

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 10.8.2018  18:19
    Bent (2018)

Ve svý podstatě je to film průměrnej. Ale někdy člověk hodnotí, jak si jeho sledování užil, než reálný kvality. Za mě slušnej thriller, jehož děj je sice dopředu odhadnutelnej, ale to mi nebránilo v tom, abych se slušně pobavil. 70 %

• 28.7.2018  19:46

Liberálové se z toho filmu musí posrat vzteky.

• 23.7.2018  22:23
    Gotti (2018)

Tak se zase všichni uklidníme. Tak zlý to určitě není. Jde v podstatě o klasickej životopisnej film, co ničím nepřekvapí a kterých jsou desítky. Natočenej je kompetentně a po stránce výpravy je přibližně na úrovni gangsterky Sejmout zabijáka s Rayem Stevensonem. Travolta je jako Gotti velmi dobrej a solidně hraje i Stacy Keach jako jeho mentor. Co nicméně filmu vyloženě chybí, jsou dobový hity. Nevím, jestli to byl záměr nebo nebyly prachy, ale pořádnej stylovej hudební podkres složenej z nějakejch známejch fláků, by tomu filmu dodal větší drajv. Jinak pokud se tahle gangsterka něčímk trošku liší, pak pohledem na Gottiho. Ten je tu neprosto na férovku líčenej jako skvělej a férovej chlápek, co pomáhá důchodkyním a zabíjí jen gangstery. Gotti si určitě zasloužil nějakej velkej film ve stylu Mafiánů nebo Kasína, což se nestalo. Na druhou stranu, tahle verze s Travoltou nenudí a solidně odsýpá. Pokud si tedy někdo pustí tuhle verzi Gottiho, tu s Assantem z roku 96 a Nejvyššího bosse s Chazem Palminterim, bude o mafii v New Yorku vědět všechno, co kdy potřeboval.

• 24.6.2018  20:49
    Dark Crimes (2016)

Rádoby intelektuální onanie, ve který se buď důležitě mlčí nebo vzduchem lítají dialogy šustící papírem. Mohl to být skvělej thriller, kdyby se tvůrci za každou cenu nesnažili, že budou artově divný. Celkově promarněná šance na skvělej film. Bohužel.

• 5.6.2018  23:22
    Gottwald (TV seriál) (1986)

Úplně stejně jednostrunná tupá sračka jako nedávná Milada. Jediný rozdíl je ten, že tady primitivně pějí ódu na komunistického zločince, zatímco v Miladě se úplně stejnými prostředky snaží popsat život jedné z nejznámějších obětí komunismu. Ve finále to ale vyjde na stejno. Ale pokud se chce člověk pobavit, je Gottwald ideální volba.

• 17.5.2018  16:44
    BloodRayne (2005)

No jasně, 248. nejhorší film. No tak to se musím smát. Každopádně nejzábavnější je, jak mají místní "znalci" vymytý mozky a stádně infantilně nadávají na Bolla. A pak si samozřejmě jako správný elitáři nezapomenou dát do profilu něco od Nolana nebo Aranovskýho a samozřejmě si všichni povzdechnou, že Troška točí sračky a budou se vzájemně plácat po zádech, jak to všem nandali.

• 12.5.2018  15:45
    DW - European Journal (TV pořad) (2012)

Propagandistická sračka. Ale jako bizár dobrý.

• 3.5.2018  16:45
    Darc (2018)

Příjemný překvapení. Film, kterej se vynořil odnikud a nabízí víceméně všechno, co od takovýho snímku fanoušek akčňáků čeká. Kdyby něco takovýho natočil Van Damme, vůbec bych se nezlobil. Akce je slušná a je jí tu docela dost. Přestřelky, rvačky, šermířský souboje. Tvůrci netrpí žádným přehnaným sentimentem, takže mrtvol je tu slušnej počet, chcípají i kladný postavy a jediná rasa se správným názorem, jsou tady běloši. Japonci jsou do jednoho vykreslený jako extrémní zmrdi, kterým má člověk chuť zakroutit krkem. A Tony Schiena v hlavní roli má slušný charisma a nesnaží se hrát víc, než na co má. Celkově nic novýho pod sluncem, ale pokud zná někdo filmy z půlky 90. let jako Americká Yakuza nebo Modrý tygr, tak ví, do čeho jde.

• 1.5.2018  18:09
    Black Water (2018)

Zábavný, ale ničím výjimečný béčko, který by se klidně mohlo jmenovat Útok na ponorku 3. Akce je rutinní, ale vcelku slušná a nechybí jí intenzita. Nejlepší je asi úvodní přestřelka v motelu, která je ale zbytečně krátká. Zbytek je v pohodě koukatelnej akční průměr, kterej fandu žánru pobaví a neurazí.

• 22.4.2018  15:40
    Divergence (2014)

To, že dal kolega Wacoslav tomuhle filmu čtyři hvězdy se dá vysvětlit jen tak, že díky anglicky mluvenému kiroripu bez titulků vlastně nikdy nepochopil, o co v tomhle filmu doopravdy jde. Celá zápletka a rozdělení toho dystopickýho světa totiž nedává ani trochu smysl, což je obávám se způsobeno tím, že tý huse, která napsala knižní předlohu, bylo v době vydání první knížky něco přes 20. Jako vážně nějaké společnosti prospěje, když se nebudou smět stýkat děti s rodiči? Wtf. Nebýt těch prachů, co do toho producenti narvali, zbyla by jen klišoidní, stokrát omletá historka, která má díry v logice větší, než vjezd do hangáru. 5/10

• 17.4.2018  20:07

Skvělej popkornovej akčňák, kterej v podstatě nemá hluchý místa. Má to 90 minut, sympatický herce a nenudí to. Rob Cohen možná není v současný době u studií v kurzu, ale akci umí pořád točit slušnou. Lidi jako Megaton by mu mohli ty přehledný akční scény závidět.

• 25.3.2018  18:29

Totálně nudnej a neinvenční krimi thriller, kterýmu by prospělo, kdyby z něj někdo vykostil 30 minut. Tématicky podobnýmu Občanu X to nesahá ani po kotníky. To všeobecný místní nadšení nechápu.

• 12.3.2018  01:06
    Locked Up (2017)

Když točím exploaťák z ženský věznice, ve který se provozujou nelegální zápasy, očekávám tři věci: Pěknou hlavní hrdinku, žhavou lesbickou scénu a solidní bitch fighty. Bohužel ani jednoho se divákovi nedostane. Najde se tu sice překvapivý množství full frontalů, ale hlavní hrdinka je bohužel nepohledná oplácaná manda, která je bílá, jak předseda vápenky. Nad tím by se dalo přivřít oko, kdyby byla slečna skvělá herečka, což bohužel není. Pak už tu zbejvá jen jedna antierotická lesbická scéna a mizerně choreografovaný scény zápasů. Režisér Jared Cohn, který si tu zahrál strejdu hlavní hrdniky, má režii tohohle zázraku evidentně na háku, takže celej film působí totálně neinvenčně a ploše. Dokonce i klipový scény tréninků ala Rocky, jsou těžkopádný a neohrabaný. Jako věřím tomu, že týpům od Azyláků vydělá tenhle kousek slušný prachy, ale je kurva v Hollywoodu, kam ročeně míří stovky, možná tisíce pohlednejch holek z celý Ameriky, takovej problém, najít nějakou atletickou kočku, ze který člověku spadne brada?

• 26.2.2018  18:40

Vcelku zábavnej, ale poněkud přeplácanej etno bordel. Druhej díl s díky vynechám. Za chvíli bude mít od Marvelu sólovku i hajzl bába. Ale členové Ku Klux Klanu ten film musí milovat.

• 22.2.2018  18:36

Sorry, ale tohle nešlo dokoukat. Pár dobrých momentů tam bylo, ale celkovou tupost to bohužel nezachrání. Především je to strašná nuda. Hlavně že se už nebude točit třetí série Případů 1. oddělení.

• 17.2.2018  18:21
    Sector 4 (2014)

Druhej režijní pokus Oliviera Grunera a pořád se ten kluk ušatá nenaučil, jak má ty svý filmy rozzáběrovat. To je pak veškerá snaha marná. Ale je fér říct, že tohle je o třídu lepší, než mistrův majstrštyk Re-Generator.

• 17.2.2018  18:12
    Re-Generator (2013)

Režijně naprosto děsivý akční béčko, který je ale strašný na všech frontách. Co je ale nejvtipnější, je rozzáběrování. Takhle neohrabanou volbu záběrů nemají ani amatérský filmy dětí na prvním stupni základní školy.

• 12.2.2018  17:10

Levnej a amatérskej pokus o vánoční rodinnej film, vyrobenej pro nějakou místní kabelovku. Jediný, co Baldwina omlouvá je, že svý úspory zřejmě prošňupal v koksu a teď honí prachy, kde se dá.

• 12.2.2018  17:07
    BorderCross (2017)

Je to pořád bída, ale oproti tomu, co natáčel Lamas v poslední tobě, je to zlepšení. Každopádně by si měl sehnat chlapec novýho agenta.

• 12.2.2018  01:28
    Alongside Night (2014)

Imbecilní pravičácká fantazie, vzešlá z chorý hlavy nějakýho konzervativního idiota, kterej zbožňuje vlast, Boha a svojí bouchačku. O hercích jako Sorbo nebo Gary Graham je známý, že zastávají konzervativní názory, to ale neznamená, že musí vlézt do každý blitky. J. Neil Schulman je nejen neschopnej scenárista, ale i mizernej režisér. Navíc je tenhle film ve svým měřítku poměrně ambiciózní, což se dost tříská s tím, že stál pár babek. Je to blbý, levný, nechtěně komický a strašně dlouhý. Ale jako komedie se to vidět dá.

• 11.2.2018  01:05

Původně jsem chtěl dát tři hvězdičky, ale pak jsem si uvědomil, že ani po několikátém shlédnutí mě to nenudí. To, co by dnes nějaký renomovaný režisér zpracoval do ambiciózního akčního thrilleru, který se věnuje psychologii postav, je v podání režiséra Gibbinse "degradováno" na prvoplánový stíhací akční thriller. Ale na thriller svižný a zábavný. A i když má Zkázonosná Eva pár wtf momentů, má taky naprosto ďábelské tempo a skvělou hudbu. Za mě 70 %. Bavil jsem se skvěle.

• 24.1.2018  22:33
    The 13th Friday (2017)

Další nesouvislej blábol děsivýho Justina. V dnešní době politický korektnosti vlastně ani nevím, jestli můžu tomu filmu střelit odpad. Režisér je totiž černoch a jeho věrná pichna jménem Khu asiatka. No risknu to. Jak je dobrým zvykem, opět nesouvislá kravina, která navíc velmi špatně kombinuje nápady vykradený z jiných filmů.

• 24.1.2018  22:30
    Alien Reign of Man (2017)

Justin Price je současnej největší režijní pankáč. Nezajímá ho tempo, návaznost scén, scénář, herecký výkony, kvalitní zvuk a dodržování filmový osy je pro něj sprostý slovo. Neuvěřitelně nudná a nesouvislá sračka.

• 21.1.2018  18:52

Zatím nejlepší ze všech tří dílů. DeMonaco je díl od dílu lepší a jednoduchý béčkový půdorys je v dnešní době osvěžující. Mordy jsou navíc solidně krvavé. Pobavilo i neonacistické speciální komando. Každopádně už se těším na česko-slovenský remake, ve kterém bude banda cikánů chránit Magdu Vášáryovou a po krku jim půjde Vandas s Kotlebou.

• 16.1.2018  16:32
    Gunned Down (2017)

Tak samozřejmě pokud se někdo kouká na film bez českých titulků, aniž by mu rozuměl, může mu to přijít nudný. Každopádně se jedná o solidní gangsterský drama, se zajímavě načrtnutou výchozí situací. Děj není až tak úplně předvídatelnej, herci hrají dobře a po řemeslný stránce tomu není co vytknout. Jinak anglický název London Heist je dost zavádějící, protože loupeže zaberou v celým 90minutovým filmu dohromady asi pět minut. Zbytek divák sleduje hlavní postavu, jak se snaží vyřešit svojí komplikovanou situaci. Pokud má někdo rád podobnej typ filmů, neměl by si stěžovat.

• 14.1.2018  20:27
    Milada (2017)

Bilologická robocopka Milada Horáková dělá celý film jen dvě věci. Buď je chytrá jako rádio nebo teatrálně trpí. A tím to končí. Jinak od se od ní ale divák nedočká žádné opravdové emoce nebo lidské slabiny. Kdyby do hlavní role obsadili pytel cementu, vyšlo by to na stejno. Opravdu nevím, co vedlo Davida Mrnku, který před tím nic nenatočil ani nenapsal, k přesvědčení, že on na to má. Bohužel se ukázalo, že nemá. Je to smutné, protože je z Milady cítit, že Mrnkovi na filmu opravdu záleželo, ale tohle je velké sousto i pro zkušeného a kvalitního režiséra. Na Miladě je nádherně vidět, že i když je plno technických složek filmu na vysoké úrovni, scenáristicky i režijně je to bída. Nemá cenu tady řešit, kolik emocionálně silných momentů Mrnka svou neohrabanou režií zabil. Milada je bohužel doslovný, konzervativní a nezáživný životopis, který děcka na školních projekcích maximálně tak zprudí. Jak by řekl Andrej, sorry jako, ale Milada Horáková si zasloužila lepší film.

• 14.1.2018  20:16

Nic novýho pod sluncem. Slušná britská gangsterka, která je prequelem prvního Footsoldiera a věnuje se postavě Pata Tatea. Kromě hlavního hrdiny se vrátí i plno postav z prvního dílu. Pokud má někdo rád podobnej typ filmů a nevadí mu, že celej děj je v podstatě jen banda nasranejch gangsterů, co někomu ubližujou, šukají, berou drogy a opakujou slovo "cunt", měl by se slušně bavit. Jedinou zásadní výtku mám co se týče tempa, který v prostřední části trochu drhlo. Jinak nic unikátního to není, ale dostal jsem přesně to, co mi film sliboval. Solidní zábava. 70 %

• 12.1.2018  19:59
    Circus Kane (2017)

Zatím asi nejlepší film mladýho Raye. Ten tu naprosto bez výčitek vykrádá vizuální styl Roba Zombie a všechno to završí tím, že nechá Tima Abela hrát postavu, která jako Rob Zombie i vypadá. Celkově koukatelnej, ale ničím extra spotřební dvd video horor.

• 10.1.2018  23:39
    Hroch (1973)

Brutálně ubíjející nudná hovadina.

• 6.1.2018  18:30
    Wrecker (2015)

Dvě pipky ve vytůněným Mustangu nejsou schopný ujet starýmu odtahovýmu kamionu. Jako vážně? Když se k tomu připočte totálně iracionální chování postav, který mají asi milion příležitostí celou situaci nahlásit, ale nikdy to neudělají a radši se nechají nahánět satanistickým řidičem kamionu, je vymalováno. Hezký od tvůrců není ani to, že se ve filmu opakují záběry a divák tak má pocit, že hlavní hrdinka se v autě motá v kruhu. A napínavý to není ani trochu. 30 %

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27