DaeF

• 25.4.2013  21:09
    Konečná (2013)

Ty vole Arnie, proc???

• 15.9.2012  14:24

I pres vsechny filmy co v dnesni dobe Dolph toci, je mi ho tady lito.

• 30.8.2012  09:35

Proč ne, smíchejte Kostku, Vřískot a Evil Dead do jednoho filmu a máte tento výsledek.

• 22.7.2012  18:34
    Tajemství (2006)

Vypnuto po 14 minutach. Nema slysl sledovat.

• 4.5.2012  11:41
    Všemocný (2011)

Je možně, že film není úplně řemeslně 100% zvladnutý, ale já jsem z něho byl nadšený. Film je velice motivující, vtipný a byl schopen udržet mojí pozornost od začátku až do konce.

• 4.3.2012  12:00

Úžasně působívé a vizuálně krásné dílo.

• 3.3.2012  20:14
    Jack a Jill (2011)

Naprosté dno dna. Jak do tohodle proboha někdo překecal Al Pacina...

• 1.3.2012  11:31

Film není dobrý, nemá žádně silné poselství, silnou myšlenku, či pořádný závěr. Film mi chvílemi přisel jako oslava počátků francouzské kinematografie. Jediné co je na filmu dobré jsou herecké výkony dvou hlavních dětských představitelů.

• 1.2.2012  14:22
    Alcatraz (TV seriál) (2012)

Není to dobré. Pokud by seriál měl konkurovat s bílou zdí, tak samozřejmě vyhraje, nicméně pokud máte na práci, alespoň něco trochu lepšího, než je ta bílá zeď, neztrácejte s seriálem čas.

• 23.1.2012  14:30

Je to strašně super. Prsten, oblek, létání, vesmír, rasy, ochránci. Všechno to moc krásně funguje. Hlavním problémem filmu je, že mu chybí pořádký badass záporák. Jinak nemám co vytknout.

• 21.1.2012  23:58
    Nákaza (2011)

Film je totalne NEZAJIMAVY. K hlavnim postavam nemate vztah, jejich osudy vam jsou lhostejne a Matt Diamon hraje cely film s jednim vyrazem v obliceji.

• 19.1.2012  12:17

No fuj!. Film mě po celou svojí délku vyloženě rozčilova. Díky bohu se mi přibližně v polovine podařilo usnout a netakticky se následně probudit na samotný konec. Netakticky bohužel proto, protože kdybych vědel jaký je konec, tak raději takticky spím dál.

• 15.1.2012  16:44

Nejhorsi remake, ktery jsem mel tu cest videt. Nejvic smutne je na celem filmu to, ze nefunguje vubec jako horor a pocit strachu, natoz nejake atmosfery u nej nehledejte.

• 11.1.2012  13:25

Krásná kombinace filmů Do Útoku a Rockyho. Až na můj vkus moc předvídatelný konec není co vytknout.

• 10.1.2012  20:35

Ano snímek je po kinematografické stránce špatný. Nicméně jako horor, který hraje na události, které se "jakoby" mohou stát každemu funguje, alespoň pro mě samotného velice dobře. Táktéž tvůrcům tleskám za schopnost za málo peněz vydělat hodně muziky. Film můžu určitě doporučit. Kdo jej zvládne sám po tmě, tomu tleskám a pokud řekne, že se nebál, tak lže :-)

• 29.9.2011  09:48

Product placement získává tímto filmem zcela nový rozměr.

• 21.11.2010  19:20

Odpad! Odpad! Odpad! Naprosté scénaristické dno kinematografie. Neskutečně sprosté opíjení díváků již silné okoralým rohlíkem.

• 16.3.2010  03:57
    Harry Brown (2009)

Nemohu se ubranit srovnani s Gran Torino. V tomto pripade se jedna o jine pojeti hlavniho hrdiny, ktery vic strili nez mluvi. Je to vic gore, vic akcni a mnohem vic ponure a odporne. Celkove zvladnute na jednicku.

• 13.3.2010  19:14
    Auto*Mat (2009)

Jako dokument je to natocene pekne, ovsem s myslenkou se zasadne ztotoznit nemohu.

• 12.3.2010  00:01
    Legie (2010)

Poctive spatny film, o tomto filmu kazdy vi a predpoklada, ze bude spatny, nicmene tenhle film je dobre spatny. 2 hvezdicky ma naprosto zaslouzene. Na nic si nehraje, je to proste blbost bez jedine myslenky, ale je to dobra blbost.

• 6.3.2010  16:26
    Talkshow Jana Saudka (TV pořad) (2009)

Jan Saudek by mel radeji zustat u foceni porna a skutecne se na moderovani vykaslat.

• 21.1.2009  08:24
    Starostliví medvídci (TV seriál) (1985)

prostě care

• 18.1.2009  18:13
    18 Year Old Virgin (2009)

Žánr: Komedie , Počet vtipů: 0

• 15.1.2009  10:22
    Pustit žilou (TV pořad) (2008)

Pravdepodobne to nejhorsi co lze v televizi videt.

• 5.1.2009  01:54
    Lenssen & spol. (TV seriál) (2003)

Naprosto nesledovatelné. Radeji bych koukal na šum než na toto.

• 17.8.2008  15:22
    Kancl (TV seriál) (2001)

Myslím, že kdyby si Ježíš Kristus měl vybrat mezi ukřižováním na kříži, nebo sledováním tohodle, tak by bral radši ten kříz.

• 9.8.2008  07:12
    Upíři (1998)

Krásně natočené béčko s ultra špatným Danielem Baldwinem ve vedlejší roli. James Woods se snaží být drsný za každou cenu a ve filmu mlátí snad ůplně každého koho potká. Celkově je ale film poctivě odvedenou prací a je přesně takový jaký čekáte že bude. Pokud máte rádi filmy s upírskou tématikou a Johna Carpentera je tohle přesně pro vás.

• 3.8.2008  01:39

Předem bych rád zdůraznil že jsem velký fanda první Hvezdné pěchoty a nemam nic proti Casper Van Dienovy. Po shlédnutí filmu Transmorphers http://www.csfd.cz/film/231571-transmorphers/ jsem si myslel že mě již nic nedokáže tak strašne zničit, ale Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel mě utvrdila v tom, že jsem se strašlivě mýlil. Jestli byla dvojka hodně špatný film tak pro 3. díl asi nejdou nalézt ty správná slova. Pokud někdo z vás dokáže přežit záverečný souboj bez jakýchkoliv návykových látek potom gratuluji.

• 2.8.2008  21:40
    VALL-I (2008)

Neskutečne krásný film občas lituji, že na csfd nejde dát 6 hvezdiček. Po pro mě velmi špatných Autech a Ratatouille jsem si myslel, že Pixaru už dochází dech nicméně Vall-I mě po prvním kontaktu dvou hlavních hrdinů naprosto nadchl a dovoluji si tvrdit, že toto se vyrovná i legendarnímu Toy Story.

• 21.5.2008  03:42
    Terminátor: Příběh Sáry Connorové (TV seriál) (2008)

Proboha ! Toto je naprostá urážka Cameronova díla. Po hrůzostrašné první serii tu máme druhou a řeknu vám přál bych si být radši slepý než koukat na toto. Totálně příšerné herecké obsazení v čele s mladým Connorem, který během první série používal přesně 2 statické výrazy obličeje a mám takový pocit, že v té druhé sérii používá už jenom jeden z nich. Ultra levné vizuální efekty podobné těm ze Starship Troopers 3 nebo z Transmorphers a vrcholem všeho je vyloženě debilní scénář jednotlivých dílů vyvracející polovinu věcí, které známe z původního Terminátora. Jo a mimochodem věděli jste, že terminátor se dá zneškodnit elektrickým výbojem o hodnotě 230V přímo ze zásuvky ? :)