amyth

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 24.3.2019  13:15
    Marian (1996)

Zebra pruhy nemění a toto dílo v podstatě silně potvrzuje sociální darwinismus.

• 24.3.2019  13:14
    Cesta ven (2014)

Ale na cigaretky bude i kdyby peněženky na Václaváku nerostly, co?

• 26.1.2019  13:57
    Narušitel (2019)

Řeknu to asi takto, z tohoto filmu jasně vidíte jak to vnímají mladí studenti. Proč u nich ve volbách vítězí hruzostrašné strany a kandidáti. Pokud ten mládenec takto vnímá tu dobu, tak se domnívám, že průměrná mzda ve školství by měla spadnout téměř na úroveň minimální mzdy. Jeho film odráží Feriho, Richterovou až je to mrazivé. V životě by mě nenapadlo, že po 40 letech totality ještě může přijít mnohem hlubší morální úpadek. Zatímco Husákovy děti jsou opravdu silná generace nejen počtem, pak ta pravdoláskařská je opravdu elitní.Pád až na dno

• 30.12.2018  13:43

Rozdíl mezi seriálem a filmem je propastný. A téměř celý se koncentruje do jednoho muže - M. Krobota. Autoři se poučili a slabá místa v seriálu vyztužili "trenérem" a v podstatě z toho udělali šou jednoho muže.

• 28.12.2018  17:11
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Zelenkův vrchol byla Nesmrtelná teta a vše ostatní stálo za prd. Ale tímto si sáhnul opravu na až na dno. Co je snad ještě smutnější je, že se k zoufalým nehercům v hlavních rolích přidali i ostatní. Za vyžírky budete všichni, tohle se krutě nepovedlo a financování budete mít na talíři ještě hodně dlouho. Za mě velmi silný argument proti ČT a celkovému financování kulturní tvorby.

• 10.12.2018  18:59

Aneb jak čokolád ke štěstí přišel .... neherci v hlavních rolích pod taktovkou nerežiséra v béčku na úrovni céčka

• 29.7.2018  20:02
    Zvuky mučení (2013)

Ale no tak .... kolik těch remaků ještě bude? Césarovo "opice nezabije opici" už je značně ohrané

• 6.7.2018  09:02

Vražedné běsnění s písní Come a little bit closer je nezapomenutelná scéna

• 3.4.2018  19:19

Když pominu Troškoviny z CZ a negroviny z USA tak hlavním měřítkem dobrého filmu je to, jestli ho cílová skupina "žere". Jestli by si ho pustila znovu. Zatímco původní Jumanji byl rodinný snímek, který se dětem líbil a žádaly repete, nové Jumanji je jako destilovaná voda. Žízeň nezažene, chuť nemá, prostě spotřebitel funguje jako průtokový ohřívač a ještě Vám i vezme. Slabší průměr.

• 4.3.2018  15:47
    Majdan (2014)

Šílenost tak šílená, že se téměř vymyká chápání. 21. století, relativně civilizovaná evropská země, která se za pomoci aktivistů a neziskových organizací ocitla na pokraji ekonomického krachu a občanské války

• 13.2.2018  17:34

Bohužel opět za peníze nás všech ...... hysterka dostala prostor poplakat si o tom, čeho běžní lidé mají plné života. Jak by se s tím asi vyrovnala, kdyby do toho ještě měla existenční problémy a musela pracovat.

• 24.1.2017  19:59
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Nezbývá než začít volat po cenzuře. Během cenzury, dle našich elitních herců kteří se vidí jako elita národa, prý bylo špatně. Vznikala špičková tvorba, ale byla to prý hrozná tvůrčí nesvoboda ....... Podle mě by měl být na takové hajzly zákon - děláš sračky - tak budeš sračky uklízet - a šup s nimi na nádraží mýt hajzlíky ....

• 15.1.2017  12:39
    Šerifové (1998)

Mohlo to být super, nebýt jedné maličkosti ..... obsadit do hlavní role neherce Snipese, tragický úlet

• 3.1.2017  20:07
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Jak velké asi musí být člověk hovado, aby dobrovolně účinkoval v něčem podobném ......

• 4.12.2016  18:43
    Někdo to rád blond (2004)

ČSFD je narozdíl od ostatních databází filmů značně kritická a nůžky jsou tu otevřeny mnohem více než jinde. Proto je překvapující kolik tahle zhovadilost dostala procent. Já bych například uvažoval, že určitá díla by se měla dát vyškrtnout (po nasbírání dostatečných negativů) - zbytečný plevel se má odstraňovat.

• 15.11.2016  19:22
    Výměna manželek (TV pořad) (2005)

Ahoj já jsem dement Karel a kamarádi mi říkají "JdidovoepjdeleKadle". Ahoj, já jsem Karolína a všichni mi říkají, že jsem 3,14ča ...... Málokdo ví, že se testuje soutěžícím IQ a vybírají se podměrečné kusy a co největší povahové protiklady, naprosto asociální lidé. Kdo se na to může dívat dobrovolně? Snad lidé, co si potřebují dokázat, že podprůměrnost je skvělá, psí hovna v pokoji normální, mlácení partnera a psychické týrání běžná součást komunikace. Je to nejen odpad, ale za naše peníze placená rada pro RaTV by měla rázně zakročit a tohle regulovat. Když to byli degeni ve vile, no tak dejme tomu byli dospělí a dělali to dobrovolně. Ale zatahovat do něčeho takového nezletilé je zločin nejen oproti morálce, ale i oproti právu a ústavě.

• 23.9.2016  19:17

Pokud Vám toto připadá jako western, pak musíte být nutně po těžkém úrazu hlavy. Tento film spadá do žánru "Pes s kočičkou dělali dort a vyšla jim akční multikulti politicky korektní sračka s prvky scifi a kungfu". Film neodbytně evokoval myšlenky na příšerně příšernou Cestu kolem světa za 80 dní ........ je to podobný paskvil, který nese jméno předlohy s kterou nemá společného vůbec nic.

• 23.9.2016  19:10
    Ben Hur (2016)

Nudné, trapné, obtěžující, neustále se opakující ..... Hollywood chrlí jednu slátaninu za druhou stylem copy paste. Tato "nová adaptace" knihy Wallace je doslova urážející

• 9.9.2016  17:54

Po druhém shlédnutí beru jednu hvězdu dolů, je to ještě horší než Pacific rim

• 1.9.2016  18:05
    Věra 68 (2012)

Herci mají hrát, sportovci sportovat, kulisáci stavět kulisy a vrazi mají být potrestáni. Kdo chce jinému stavět morální laťky a nastavovat zrcadla, měl by sám být na výši. Vynikající sportovkyně, ale tohle že by měla být morální modla? No to snad opravdu ne. Nedá se zapomenout těch 11 medailí, jenže stejně tak nelze zapomenout na to co následovalo po roce 89. Poslední třetina dokumentu působí katastrofálně a téměř jako výsměch společnosti .....

• 30.8.2016  19:11

1983 - a u nás se točilo prvotřídní Sci-fi, které někteří ohodnotili odpadem. Natočit to v té době v Hollywoodu tak to bylo slavnější než E.T. ......

• 30.8.2016  18:57

Komorní životopisné drama s minimální výpravou a rozpočtem, ale s maximálním dopadem. Celý film směruje k pětiminutovému proslovu, který mnozí znali a věděli co čekat. Přesto jeho podání v kombinaci s Beethovenem vyráží dech a způsobuje husí kůži.

• 30.8.2016  18:38
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

S Donutilem v čele, jděte do pjdele, to bych grcal, to bych blil, multikulti Donutil ......

• 22.8.2016  19:01
    Donšajni (2013)

Přemýšlím, co za člověka může tomuhle dát tři a nebo snad i více hvězd ...... Přiznám se bez mučení, neviděl jsem to celé a nedokážu si představit žádnou situaci za které bych se k tomuto chtěl vracet byť by jen na pět minut.

• 20.8.2016  18:04
    Strašidla (2016)

Nové morální dno - gag o kočce dokazuje, že Troška je obyčejné hovado s morálkou islamisty ...... více k tomu není třeba dodávat. Bojkotujte, odpadujte, tohle to je prostě moc - je třeba ukázat kde má čmelák žihadlo. EDIT - je k smíchu, jak tady "spravedliví pracující po práci se bavící v kině" dělí lidi na intelektuály s vínem v ruce a poctivé pracující pekaře s potřebou se bavit ..... :-D to je gól. Věřte mi takhle to nefunguje. I takový skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále, protože inteligence není nemoc bohatých a snobů. Ale na faktu, že Troška točí zvrhlé odpady kterým se směje jenom momentálně zaostalý, to nic nezmění

• 7.8.2016  09:51

Už Raubíř Ralf ukázal obrovský potenciál sloganu I'm bad, and that's good. Filmu se dostalo obrovské podpory a pozornosti, PR jelo naplno (Jared Leto vyzve Ledgera o titul nejlepšího Jokera) ...... Tak co se sakra podělalo? Podělalo se toho evidentně dost, protože film je průměrný tak moc, že by se dal používat jako etalon průměrnosti. Nepoučeni z paskvilu Superman vs. Affleman se snažili tvůrci tentokrát překonat padoucha z Temného rytíře, potažmo všechny padouchy temné Nolanovy série. Úkol tedy nelehký, ale proveditelný (pokud se vyvarujete jedné chybičky, která samozřejmě přišla). Bohužel scénář a herecké výkony opět zklamaly. Leto nejenže nikoho nevyzval, ale udělal z Jokera klauna ve špatném slova smyslu (Joker z Temného rytíře je prostě jen těžko překonatelný, podle mě bylo lepší jeho postavu úplně vynechat, protože se tady žádné kladné body získat nedaly => zato ztratit se jich dalo ve srovnávání hodně). Smith je již delší dobu naprosto sterilní herec upadající do rasistické ublíženosti (promarněná šance - film o zločincích a černých tak málo, přitom se na kriminalitě podílejí procentuálně naprosto zásadně) a tady to dal opět najevo, jeho znuděnost byla vzhledem ke gáži kterou dostal divácky urážející. Co se vyloženě povedlo byla postava Harley Quinn. Jednak proto, že je to postava nová, tedy nepopsaná a divák nebude srovnávat. Jednak proto, že Margot Robbie se povedlo najít tu správnou směsku mezitím být k politování, sexy a dostatečně zlá a úchylná. Celkově si z toho filmu pamatuji několik hodin po projekci pouze ji. To je za 175 miliónů poměrně hodně tristní.

• 3.8.2016  17:27

Jako už mnohokrát v poslední době => velmi slabé pokračování už tak dost špatného prvního dílu. 30% = 1 ušmudlaná hvězdička

• 2.8.2016  15:46
    Jetelín (TV seriál) (2016)

Pořád si myslíte, že "umělci" jsou elita národa a že mají právo vyjadřovat se k tomu jak má zbytek žít? Že jsou taková morální pochodeň, kompas co ukazuje co je správné a co ne? Tak v tom případě jste asi debilové ......

• 29.7.2016  21:34

Proboha proč toho čokoláda nechají dělat takové věci? Kdyby si raději uříznul hlavu v přímém přenosu - to by pobavil daleko více lidí

• 28.7.2016  16:32
    Krotitelé duchů (2016)

Feig si za frenetického potlesku pomateného zbytku sufražetek vytáhl z kalhot svůj mikro penis (kompenzace v jeho "dílech" jsou nepřehlédnutelné) a přede všemi pomočil klasiku žánru ....... Natočit špatný film - to se stát může. Natočit totální propadák - i to se stává. Ale natočit remake, který totálně dehonestuje předlohu - to se neodpouští

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13