Chuck (2007) (seriál)

Absolútne nevtipné a Chuck je idiot. Škoda, že nie milý idiot ako to bolo myslené, len čistý ufňukaný, nesympatický pablb.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Ďalšie pokračovanie bezduchej, rozvlečenej, nenápaditej rozprávkovej Wickosagy plnej stále sa opakujúcich fyzike odporujúcich bojových scén s finálnym digitálnym headshotom a nesmrteľnou 'Babou Jagou', navyše pôsobiacich spomalene a ťarbavo(aby si to mohol divák viac 'vychutnať', pripadne zvládal Keenu s dychom). No nuda na skapanie. Keenu sa asi zasekol v Matrixe pri nekonečnej scéne s agentami Smith-ami (totálne zbytočnej a digitalizáciu si doplatil Keenu z vlastného vrecka) a odvtedy je v presvedčení, že táto nekonečná bojová scénonuda sa oplatí používať všade. Vcelku je to ale prekvapivo dobre natočené (až na prestrelenú stopáž a absenciu strihu), scény pekné a Cain s Nobodym boli spestrením. Ináč by to bol u mňa čistý odpad. 3/10

Lovci duchů (2005) (seriál) odpad!

Čistá telenovela.

The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

Akože celkom fajn. Postapo svet parádny. Postavy sa zatiaľ len profilujú. Uvidíme čo bude ďalej. Trochu ma "pobavila" klasická klišé scéna so zapaľovačom... hlavne, keď okolo ležalo kopec granátov, čo by bolo "na istotu" ;)

Bojovník (2019) (seriál)

Jednoducho nie. Nebaví ma sledovať kopec antihrdinov, ktorí ani jeden nevyzerá ako postava, ktorú má hrať (vrchol je polo Japonec polo Angličan ako hlavný hrdina) Zopár bojových scén ôk, ale väčšina predvídateľná a choreograficky nezaujímavá (absenciu fyziky a biológie radšej ani nespomeniem) Ďalší seriál kde je hlavne veľa násilia, sexu, digitálnej krvy, totálne nesympatické postavy a nulový príbeh. Zase mi bolo jedno, kto umrie a kto nie (najlepšie asi všetci) P. S. Aspoň jedna postava mi prišla mierne uveriteľná a to Chao ;)

Andor (2022) (seriál)

Mám so seriálom viacero problémov. Napríklad, že všetky postavy sa chovajú neskutočne šablónovite, niekedy až na hrane idiotizmu. Všetky postavy majú tú a plocho napísaných. Útek z veznice bol pre mňa veľký pateticky klišoidný epic fail. Ale asi najviac mi vadí nemožnosť nájdenia si jedinej aspoň trochu uveritelnej, alebo sympatickej postavy.... podľa toho ako sa správajú je mi jedno, či prežijú alebo nie, čo je u mňa "no go" na ďalšie pokračovanie v sledovaní... škoda, na začiatku to vyzeralo sľubne...

Predátor: Kořist (2022)

Ja som asi sledoval úplne iný film ako väčšina. Ja som videl tupú, bezduchú, digitálnu sratchku s absolútne katastrofálnymi dialógmi (v tej angličtine, ale aj v dabingu zneli všetci ako retardovaní). Nesympaticka, ofučaná hlavná hrdinka (ktorá ako indiánka nevyzerala ani náhodou) ma privádzala do nemého "úžasu" Vrchol tomu dodal tomahawk na "vodítku" (resp. vôdzke, nech som spisovne korektný), ktorého "schopnosti" siahali za hranice fyziky, ako aj väčšina scén s predátorom. Ten sa ešte navyše spraval úplne nelogicky, v čom však rozhodne nebol sám. Celkovo najhorší Predátor akého som videl. Ale príroda tam bola pekná, aby som našiel aj niečo pozitívne ;) 2/10

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Keď jedinou zaujímavou a ako tak uveriteľnou postavou je Robot a Kura, tak je asi niečo zle. Totálne dementne sa chovajúce, maximálne nesympatické postavy, ale aspoň príroda bola pekná. Efektívne ale nudné, trápne a iritujúce, celkovo štandard od Netflixu. Dr. Smith bola na úrovni Segala po lobotómii mozgu. Ostatní to dotiahli 'aspoň' na úroveň hojdacieho koňa. 4/10

John Wick 3 (2019)

Stále to isté nudné digitálne honenie si nesmrteľného BabaJaga ega. Natočené síce pekne ale bezduché, dlhé a nudné. 4/10

Tomb Raider (2018)

Pre mňa čistá prefabrikovaná dementná kravina, ktorá ma navyše aj príšerne nebavila. A Lara? Angelinu moc nemusím, ale oproti Alicii to bol oscarový výkon. 4/10