MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 22.5.2020  20:50

Ha. Pozitívne veľké prekvapenie. Čakala som Bčko typu nový Bruce Willis, a ono to je Bčko len premisou, akcia je cool a len s kratšími prestávkami.

• 21.5.2020  21:06

Na to, že som to objavila s 25 ročným meškaním a hlavní herci s výnimkou Rhys-Meyersa nie sú práve oskaroví, je to prekvapujúco zábavné na sledovanie. A mnohé epizódy sú akoby robené pre 2020, chrípková epidémia bez lieku, meteorologické a politické katastrofy, atd. Som rada, že som videla.

• 21.5.2020  11:53

Nie je to tak dávno, čo som videla film. Pilot seriálu je pochopiteľne natiahnutejší, ale zároveň zjednodušujúci a vysvetľujúci. Hlavne ako tailies získajú spojencov v ďalších vagónoch podľa všetkého. Trochu škoda, že je celá revolúcia na ramenách jedného človeka, ktorý má byť podľa všetkého aj leadrom aj prieskumníkom/spojencom. Ešte jedna výrazná a sympatická postava by neškodila. Tá žena (zabudla som už meno) nepostačuje. Na druhej strane Connelly je vo svojom chlade ako vždy dobrá, hoc jej postava pôsobí až neprimerane humánne v rozpore s tým, ako tail necháva živoriť. Aby som zhrnula, nebude to mindblowing, ale bavilo ma to o kus viac než som myslela, že bude, takže zatiaľ sledovať ostávam.

• 19.5.2020  00:02

Joj bežte už niekam so všetkými tými rozťahanými drámami, fakt pilot za pilotom túto jar. Niečo svižné by tam nebolo?

• 18.5.2020  22:43

Parádni herci, fajn kulisy. Úmyselne zmätočný dej, v hre sú flashbacky, podvody, astrologické súznenie i ópium. Ewe Hewson sa na ústrednú rolu hodí, človek jej verí aj chovanie guvernantky, aj pánskej spoločníčky, aj divožienky pobehujúcou lesom. Len jej motivácie mi nedávajú žiaden zmysel. Neviem, či mám potrebu sledovať ďalej, nemám rada toľké zmätky a záhada, ako sa dostala do svojej súčasnej situácie, nie je pre mňa zas tak odhalenia-nutná.

• 15.5.2020  23:23
    Veliká - The Beard (E02) (epizoda) (2020)

Slabšie než pilot, asi tým ako sa chová nemúdro, a menej humoru. Ale stále fajn.

• 15.5.2020  20:25
    Veliká - The Great (E01) (epizoda) (2020)

Z histórie ako ju poznám ja si vzali len mená a premisu detinský cár a jeho nová cárovná z Európy, ktorá sa rada chváli zájmom o filozofov a pravdepodobne ho prežije. Zbytok je antiromantická komédia v dobových kostýmoch. A vôbec to nevadí, keď o tom viete predom! Fanning je vo svojej naivite rozkošná a zároveň zdá sa dostatočne rozhodná mať zaujímavú budúcnosť a Hoult je dokonalý na postavu, ktorú by človek rád poriadne prefackal, ale ktorá nie je otravná až tak, že sa ju človeku nechce sledovať. Vôbec som sa nenudila, mierne som sa usmievala celú dobu a som zvedavá, čo vymysleli ďalej, takže ako pilot super.

• 14.5.2020  21:22

Milé vidieť Segela v niečom novom a počuť ho znovu spomínať Yettiho. Inak je to celé úmyselným WTF, ktoré ale nie je veľmi záživné, ďalší dej je mi úplne ukradnutý. Ad Simone, celkom zvláštne vidieť mimický pôvab podobný mladej Julii Roberts v kombinácii s mužskými prvkami, ešte tak to tu na chvíľu zaujalo.

• 13.5.2020  23:37

Nijak pre mňa nefungovalo. Emócie vychádzali na prázdno, motivácie mi boli cudzie, mnohé postavy nesympatické... Ku koncu už som to len preklikala. Ešte aj Leem Lubany, ktorá ma v Condor zaujala, je tu taká nijaká. A ten chudák kôň!

• 11.5.2020  01:30
    Belgravia (TV seriál) (2020)

V polke E1 som to chcela vypnúť. Ku koncu E1 už zaujalo natoľko, že som si ešte dva diely pustila. Po treťom som zaváhala, ale reku keď už som v polke... A na koniec som rada, že som dopozerala! Na to, že väčšinou len sedia a pokľudne konverzujú, sa toho udialo viac než dosť. Herecky sú postavy vybrané výborne a Tamsin Greig ich perfektne vedie. Veľké plus aj za to, že príbeh sa s finále uzavrie. Prípadná S2 je možná, ale rozhodne nie je potrebná.

• 10.5.2020  02:32

Veľmi basic zápletka bez prekvapení a akejkoľkvek súvislosti s realitou. Hudgens hrá klasickú Hudgensovskú postavu, nonstop sa usmievajúcu prehnanú milotu. Mužské protejšky sú vo svojich basic roliach celkom fajn, len 8ročné dietko je až prekvapivo málo rozkošné. Ako celok je to nenáročne, primerane dlhé a celkovo feel-good, a oveľa viac od vianočného filmu o výmene princezny asi čakať nemožno, takže všetko v poriadku.

• 10.5.2020  00:11

Predchádzajúce časti si už nepamätám, jakto, že si dvaja policajti žijú jak miliardári? Anyway, ústredné duo chvíľami cool, chvíľami lame, hromada rasistických kecov o white people a snahy prepašovať slová bad boys kam to len ide. Autá v ich okolí vybuchujú v dostatočnej kadencii, nenudila som sa. Najlepšiu akciu predviedol "záporák".

• 9.5.2020  19:20
    At Home With Olaf (TV seriál) (2020)

Videla som krátke skeče na YT. Nezasmiala som sa ani raz, ale prírodou som sa celkom pokochala a pre prckov je asi večne smejúci sa padajúci snehuliak milé spestrenie koronanudy.

• 8.5.2020  19:46
    Belgravia - Episode 1 (E01) (epizoda) (2020)

Začalo to sklamaním. Mala som pilot vo fronte už dlhšie a už aj zabudla, o čom to má byť, tak ma nemilo prekvapilo, že v zásade o čajových dýchankoch. Časom si ale záujem vybudovali a aspoň diel ešte pozriem. Inak herecky poznám len Greig a matne Wilkinsona, čakala by som viac známych mien, ako je teraz v móde.

• 6.5.2020  23:55
    Upload (TV seriál) (2020)

Nenaročné young adult o láske, zrade a kóde z virtuálneho sveta.

• 3.5.2020  20:40

Ňák si neviem predstaviť, čo chcú robiť ešte ďalších xy epizód a bojím sa hlúpej popudlivosti viacerých postáv (je to vždy otrava sledovať), ale už kvôli vysokému hodnoteniu celku pozerám ďalej.

• 3.5.2020  18:15

Hm. Smrdí to teenage zápletkou a herectvom, ale v poslednej dobe sú sci-fi seriálové novinky hrozne dramaticky pomalé, toto je v podstate osvieženie.

• 3.5.2020  15:45
    Za stínem noci (TV seriál) (2020)

Skončené v polke. Námet veľmi zaujal. E1 ukázala nevýrazné postavy, ale stále malo potenciál a zaujímalo, čo bude ďalej. E2 bola nonsense party, ale aspoň ukázali, že sa neboja zásadných zmien. E3 je okrem problémov s letom (ku ktorým sa podobne ako k ústrednej globálnej katastrofe pre mňa nestavajú dostatočne vážne) už naozaj len o tom, že na seba cestujúci pokrikujú a sú protivní kvôli každej somarine. Ak by malo prežiť jediné lietadlo na svete, dúfala by som, že to nebude toto.

• 3.5.2020  00:46
    Koruna - Série 2 (série) (2017)

O "looking away as an art form". Sledovala som keď bolo aktuálne a teraz si omylom dala repete v domnení že som videla len S1... a trvalo mi 2 epizódy spomenúť si, že toto už som asi videla. Nie že by kvalita šla nejak razantne dolu, ale... dej je totálne zabudnuteľný.

• 3.5.2020  00:43
    Koruna - Série 1 (série) (2016)

Foy je výborná. Veľa vecí je výborných. Nie je to najzáživnejšia záležistosť roku, ale strávený čas neľutujem.

• 3.5.2020  00:41
    Koruna - Olding (S03E01) (epizoda) (2019)

So zmenou hercou som počítala dopredu. Nepočítala som ale s tým, ako málo sympatickí mi budú. Zvlášť kráľovná, z rezervovanej poctivej mladej kráľovnej je z epizódy na epizódu protivná a zďaleka nie tak rezervovaná panička. Možno to tak skutočne bolo, netuším, no pre mňa to znamená stratu záujmu o jej pokračovanie jej osudov.

• 1.5.2020  16:36

Slabá trapošina, aj v rámci žánru.

• 30.4.2020  22:08
    Prodigal Son (TV seriál) (2019)

Jeden z tých lepších seriálov poslednej doby, hoc nie je v ničom vyložene WOW. Malcolm je sympoš a celá tá rodina manipulátorov stojí za sledovanie. Neočakávajte Dextra, Malcolm je v podstate dobrý vzdelaný chlapec s nočnými morami... ktorý ľudí z viacerých dôvodov znervózňuje. Epizódy sú rôznej záživnosti, ale ako celok veľmi dobre sledovateľné a ak bude S2, určite ju čeknem.

• 30.4.2020  22:02

Nice. Od Malcolma by som možno rada niečo viac, ale epizódu som si užila a ako finále série robí seriálu česť.

• 25.4.2020  13:24

Pre mňa zatiaľ najslabšia sezóna, často boli nevtipní a miestami vyložene otravní. Ale stále som si každú epizódu pustila s radostným očakávaním a po tej poslednej som zvedavá, čo bude ďalej.

• 25.4.2020  13:20

Veľmi vanilla. Pripomína to produkciu Hallmarku alebo také tie jemné nikoho neurážajúce seriály akých kedysi boli telky plné - najbližšie mi napadajú McLeodove dcéry, aj keď som to nikdy nesledovala. Ani toto neurazilo, ale sledovať to určite nebudem, od dnešných seriálov očakávam o kusisko viac.

• 25.4.2020  00:41

Lepšie než som čakala. Asi preto, že na rozdiel od Levieho kráľa tu zas toľko mimiky nepotrebujem. Vačšina psov i rozpráva celkom prirodzene, tá Škótka odvedľa bola napríklad super. Najväčší problém pre mňa bola Lady. Úvodné scény keď je šteňa boli perfektné, ale akonáhle vyrástla a prehovorila... sympatie prudko opadli, nesedela mi ani mimikou ani zvukom a kokre nie sú moje obľúbené plemeno. Príbeh ok, nie zlý, nie skvelý.

• 24.4.2020  22:50

Cate Blanchett mám rada. Ale neviem s chuťou sledovať seriál, kde hrá síce inteligentnú, ale názorovo negatívnu postavu. Hádam, že ďalšie epizódy budú o postavách z druhej strany, cítim sa ale jej záverečnou rečou, naviac pred priateľkou, ktorú tam dotlačila, príliš otrávene, než aby som ich chcela vidieť.

• 23.4.2020  00:37

Mišung americkej a kórejskej filmariny. Niektoré scény sú pomalé wtf, iné rýchle akčné. Všetky seky a rany sú točené PG-13, až je to niekedy otravné, pritom film ako taký pre mládež rozhodne vhodný nie je. Nebudem klamať, dojmy to vo mne zanechalo. Cez nonsensy sa v záujme celku prenesiem. A všetky prítomné herečky boli vo svojich rolách dokonalé.

• 21.4.2020  00:11
    Harry Styles - Sign of the Times (hudební videoklip) (2017)

Touto skladbou sa mi dostal do povedomia. Škoda, že 2020 album je oničom.

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54