MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 20.5.2017  19:13

Mile prekvapenie. Trailer vyzeral trochu trapne a hlavne s nie uplne perfektnou tvarou Beasta, ale film ako celok je mily a fajn.

• 17.5.2017  22:18

Necakala som vela, ale toto je... hanba. A nuda.

• 13.5.2017  14:04
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Ako reklama ok.

• 3.5.2017  23:10

Mam rada filmy, kde niekto cool vsetko zvracia po svojom vlastnou vychytralostou, este aj s takym klise ako su priebezne vysledky. Takze tento som si mala uzit ovela viac. :( A ten koniec pre mna uplne ze zle, bud mohli skoncit o par mesiacov neskor alebo o par hodin skor.

• 1.5.2017  22:46

What the fuck did I just watch? (Neviem ani hviezdickami ohodnotit.)

• 30.4.2017  19:36

Ak si filmari myslia, ze mozu psa nechat niekolko krat umriet len preto, ze veria na vnutrodruhovu reinkarnaciu, tak sa pletu. Inak klasicky film na nedelne doobedie - nebyt znamych hercov, verila by som, ze ide o nemecky TV film.

• 30.4.2017  12:21
    A.P.B. (TV seriál) (2017)

S1: Plot je cool - ako by policia vyzerala, keby mali prakticky neobmadzene peniaze a najmodernejsiu technologiu upravovanu na mieste podla potreby za par minut (a vsetci boli snazivi good guys). Epizodam samotnym by urcite bolo co vytknut a po povodnom nadseni to pre mna nebol serial, na ktory by som sa na vecer vylozene tesila, ale ked uz nan doslo, bavil prijemne.

• 27.4.2017  23:36

Shit that's dark. Normalne si na monologove dlhozaberove dramy nepotrpim, ale na tuto neviem prestat zirat a o nude nemoze byt rec.

• 20.4.2017  22:02

Zapletkou to mohlo byt moje nove guilty pleasure. Ale boze, ti herci su tak strasne straslivo strasni!

• 16.4.2017  17:22

Pfu, tak po tomto naozaj chcem vidiet co vymyslia pre dalsie diely. 9 bude proti Transformerom a 10 na ich domovskej planete?

• 9.4.2017  17:20

Postavy Jenny Elfman mam celkom rada, ale na teenage rodinky a imaginarnych kamosov si nepotrpim, ani keby boli zabavnejsi.

• 8.4.2017  20:44
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Pekne zahrane, ale... na mna prilis natahucuje. Videla som 1, 2, 12, 13, 11, to medzi mi pripadalo (v mojom neteenage veku) ako strata casu. S Hannou som sa uplne nescitila, a tym padom i s celym serialom.

• 22.3.2017  22:59
    Život (2017)

Vela veci som absolutne nepochopila. A mam pochybnosti, ci pochopit sli. Ale posadka fajn a film ako celok sa da uzit.

• 19.3.2017  18:04
    Pasažéři (2016)

Fajn. Nemam potrebu sa velmi pozastavovat nad preco a ako, pribeh som si uzila ako je. Snad len by som neverila, ze sa Aurora bude hnevat tak dlho, ako to podla timeliny vyzera byt, i zloduch je lepsi nez abolutne f-ing nikto.

• 12.3.2017  14:08
    John Wick 2 (2017)

Nastvali ma hned zo zaciatku, ako nenapadito vykradli sami seba. Stvali ma az smiesne rusive nelogickosti. Klobuk dolu choreografom, ked zo 122 minutoveho filmu sa 100 minut striela, bije a pada zo schodov. Ale aj nudit som sa chvilami stihla. Over all, trochu ma to zklamalo, ale trojku si ked tak stale rada pozriem.

• 12.3.2017  14:02
    Feud - Pilot (S01E01) (epizoda) (2017)

Mnozi sa to postarsimi hviezdami hrajucimi nesympaticke niekdajsie postarsie hviezdy a je to hrozna nuda.

• 6.3.2017  01:25
    Zpívej (2016)

Pribehy Moona neplatiaceho zamestnancom ci gorilej rodinky riesacej dalsi prepad ma nebavili, ale samotne hudobne cisla boli super. Koniec koncov aj pri ludskych spevackych sutaziach cez srdceryvne pribehy sutaziacich pretacam...

• 4.3.2017  15:47

V svojej dobe sa mi to pacilo ako mix mnohych roznorodych hrdinov i zloduchov. Sledovat to o 20 rokov neskor ale JE trochu bolestive. :)

• 26.2.2017  01:23

Take... nevyrazne.

• 25.2.2017  18:46

Nak sa tam nic nedeje. Film o chlapikovi, co poprosi svoju expriatelku aby ho vzala na milost a na konci bude asi svadba. Jedinou dramou siroko daleko je naka starsia zena, ktorej sa to tak uplne nepaci... ukazane vo vsetkych troch vetach, ktore vo filme ma. The end.

• 19.2.2017  23:43

Ako (anti) superhero serial by ma to nebavilo, humor je pre mna trochu off, ale v kazdom z troch zatial videnych dielov bol prelink do nasho korporatneho timu, ktory uplne sedel, a to je pre mna v takomto seriale celkom fascinujuce.

• 12.2.2017  16:48
    Legion - Chapter 1 (E01) (epizoda) (2017)

Je to ine. A audiovizualne sa niekto namakal, o tom ziadna. Ale presvita tym taka ta naivita, co tak nemam rada na komiksovych pocinoch. A stavam sa alergicka na nevedomie, ci je dej skutocny/sen/iluzia/minulost/buducnost atd, moze to prospiet svojmu ucelu v ExistenZ, Inception a pod., ale nie vo filmoch a serialoch, ktore nie su primarne o tom sakra, tam je to len navysost otravne. :( Pochybujem, ze si pustim dalsi diel.

• 5.2.2017  23:04
    Právem odsouzeni (TV seriál) (2016)

Komplet. Idea toho, co stihnu za 5 dni a v akych podmienkach pracuju je z ineho sveta, ale pripady same o sebe su zaujimave, tim tiez a Hayes v cele je celkom super postava na ktorej sa da este vela budovat. Nie je to must see, ale nebyt ukoncenia, sledovala by som dla vsetkeho aj dalsie serie.

• 5.2.2017  13:30
    Santa Clarita Diet (TV seriál) (2017)

Do S01E03. Barrymore je velmi velmi zla herecka. Olyphant by mal niekde hrat tajneho agenta a nie nudneho realitaka s chvostom stiahnutym. A strasne vela toho nakecaju. Nesledujem dalej.

• 5.2.2017  12:11
    Příchozí (2016)

Skor psychologike pozemske scifi o jazykovej relativite. Nie zle, ale popravde ked vidim, ze predlohou je poviedka, vobec ma to neprekvapuje; je tam nastolena idea, ale uz velmi malo niecoho sirsieho.

• 29.1.2017  13:15

Ako jednohubka fajn.

• 22.1.2017  16:06

Uz chapem preco sa net v dobe ked to bolo v kinach hemzil vtipkami a montazami, ako Tom Cruise niekam uteka... Dej tuctovy. Herci sa mi nepacili, Cruise zacina vyzerat ako nepodareny Dennis Quiad, teenagerka ma nevyrazny ksichtik a je protivna aj v neprotivnych chvilach.

• 22.1.2017  13:32
    Lethal Weapon (TV seriál) (2016)

Mne sa to paci. Nie som ziaden fanusik filmovej serie a tunajsi Riggs mi pride ovela uveritelnejsi nez Gibsonove zjavne hrane placanie rukami a trestenie ocami. Len skutky si viem predstavit este sialenejsie. Pisane po 1x12.

• 22.1.2017  13:25

Ani ako decko som Smrtonosnu zbran rada nemala. Asi som to nikdy nevidela cele, a Gibson mi v tej dobe este nevadil, ale kedze sa kvoli slovenskemu prekladu plietla so Smrtonosnou pascou (Die Hard), ktoru som zboznovala, vzdy ma nastvalo, ked som zistila, ze som sa k telke hnala pre toto. Teraz pozrene kvoli rovnomennemu serialu, ktory je fajn. Film na jednorazove pozretie ok, ale pokracovania nepotrebujem vidiet.

• 11.1.2017  22:06
    Good Behavior (TV seriál) (2016)

S1: Respect. Najzazivnejsi serial poslednej doby. Kvalitni herci, zaujimava zapletka, viditelny vyvoj, ziadna epizoda nebola nudna.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40