MoiJe

okres Košice

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 20.1.2019  15:28
    Wayne (TV seriál) (2019)

Casting mi perfektne sedi. Som na zaciatku, no chytilo, Wayne je zaujimavy posuk a clovek sa sem-tam usmeje (uskrnie).

• 20.1.2019  15:25

Vacsinou take nemam rada, ale Wayne ma chytil, tesim sa na dalsie.

• 20.1.2019  01:17

Ako vacsina filmov s Butlerom: Nebolo by vobec tazke napisat hate na niekolko stran, no pri troche dobrej vole sa to da aj prijemne uzit.

• 19.1.2019  14:27

Vsetko stoji na hercoch a ti su skveli.

• 16.1.2019  00:00
    The Passage - Pilot (E01) (epizoda) (2019)

Miestami strasne velmi zle, akoby si stab odskocil na karneval a prenechal plac internistom, inymi miestami fajn. Pribeh nevyzera byt velmi domyselny. Aj tak ale este kusok pozriem, lebo ustredne duo su symposi (ano, 10 rocne samovychovane decko a exvojak, ktoreho na serialovych promach doretusovali k nespoznaniu) a s nakazenymi este moze byt zabava (kedze ich doktori a strazci sa chovaju ekvivalentne k bosej dievcine v neglize kontrolujucej podivny hluk v pivnici po tme).

• 13.1.2019  18:44

Ha. O dost zabavnejsie, nez som na zaklade traileru cakala. Polovica frackov je na facku, ale Asa ako sex-psycholog je zaujimavy. Emma Mackey vyzera ako mladsia sestra Margot Robbie.

• 12.1.2019  15:47
    Coroner - Black Dog (E01) (epizoda) (2019)

Pokusili sa do toho vlozit vsetko, chytru fesandu, rozvazneho policajneho cernocha, osobnu tragediu, tiene minulosti, devastovani rodicia, sex, porazeny asshole, a strasnu hromadu dalsich veci, co by mali na divakov fungovat. Vysledok neurazi, no ani nenadchne. Bude to proste len dalsi serial v sedi vsetkych ostatnych meh-ok serialov. A aj ako zena musim povedat, ze ostrihat herecku bola velka chyba. :)

• 12.1.2019  15:36
    Sedmý syn (2014)

Nedava to ziaden zmysel, ani na pomery rozpravky. Jeff Bridges mi tentokrat vylozene vadil. Apprentica je tazke brat ako mladika s cistym srdcom, ked si ho clovek pamata ako 30+ rocneho arogantneho chumaja z Westwordu. Vizualna kvalita je rozporuplna, low-budget to zjavne nie je, a predsa casto tak posobi. Mozno je to scenarom ci reziou no, ani jedni se nevyznamenali. Ale suma sumarum, ako televizna rozpravka ok.

• 10.1.2019  23:29
    Cleaning Up (TV seriál) (2019)

Pilot: Polhodku sa dostavaju k napadu/prilezitosti a polhodku k tomu, aby ho zacali uskutocnovat. Medzicasom hlavna hrdinka klika na online ruletu a vida sa s hromadkou nezaujimavych postav. Nie je to uplne peklo, ale nebudem dalej sledovat.

• 6.1.2019  21:09
    Charming (2018)

Trochu vykradacka Tangled mi prislo. Inak posobiace velmi low-cost, nie len animaciou, ale aj pribehom, dialogmi, pesnickami... Mierene na male publikum a velke saly si to nezasluzi. Skoda, dufala som vo vtipnejsie spracovanie zakladneho napadu s Charmingom.

• 6.1.2019  17:11

More like A Star Is Fallen, o Jackovej postave. Take pre mna zvlastne, on je alkoholik, ona zo seba necha robit pop hviezdicku, za cely film nemaju jednu normalnu konverzaciu, jeden normalny dialog. Hudba nie zla a poplakat som si poplakala. Zahrali to dobre.

• 6.1.2019  15:01
    The Protector (TV seriál) (2011)

Pozrete dva diely skor omylom. Zabavili, ale nicim nevycnievaju, nemam potrebu dalsich.

• 6.1.2019  00:22
    Zelenáč - Pilot (E01) (epizoda) (2018)

Po epizodach vysielanych v 2018: OK, ale nejak mi chyba nejaka pridana hodnota. Zaujimavejsie pripady alebo tak nieco. Zlaty Castle...

• 6.1.2019  00:18
    Imposters (TV seriál) (2017)

S1 super, S2 kludne predstierat ze neexistuje.

• 6.1.2019  00:17
    Imposters - Série 2 (série) (2018)

Velka nuda. Preco musi byt vsetko drama a nemozme si proste uzivat mnohotvarnost hrdinky? Naozaj si tvorcovia myslia, ze divakov zaujimaju zaciatocnicke pokusy nohslednej trojky na mizine a rozklepana ex-imposterka vyhybajuca sa ludom?

• 6.1.2019  00:14
    Imposters - Série 1 (série) (2017)

Pritazlive tema, dobre osadenstvo. Bavilo.

• 6.1.2019  00:12

Mala som pocit, ze sledujem nieco podstatne, i ked spatne si neviem spomenut, co trvalo 8 hodinovych epizod. Kazdopadne zjavne zabavilo.

• 6.1.2019  00:11
    The Good Doctor (TV seriál) (2017)

Zatial do 2x10: Ma aj nudnejsie momenty, ale obecne fajn lekarsky epizodny serial.

• 6.1.2019  00:09
    Doktoři (TV seriál) (2018)

Zatial do 2x09: Ani neviem preco, mam tento serial rada. Czuchry je cukrik.

• 6.1.2019  00:08

Serial som si oblubila.

• 6.1.2019  00:06
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Objavila som az v 2018 a ficim si diel za dielom (momentalne s4) s usmevom na perach.

• 5.1.2019  23:37
    Upgrade (2018)

Pointa uz bola aj inde, ale stale moze prekvapit. Ad symbioza, Venom s podobnym hercom je asi zabavnejsi. Ale Loganove robotoidne pohyby a bitky stoja za pozretie. U jednej som normalne ze z prekvapenia az pozrela inam, po relativne pomalom zaciatku ma zastihla nepripravenu. :)

• 5.1.2019  14:44
    Bird Box (2018)

Udrzalo pozornost celu dobu. Muze bejt.

• 3.1.2019  22:00

Meh. Do rana zabudnem, ze som to kedy videla. Skoda.

• 3.1.2019  21:55
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Mix nametov roznych rozpravok v jednej rozpravke kde nic nedava zmysel. Nezapla som to ja, ale ani neprepla, ked mamka hned v zaciatku zaspala. :)

• 23.12.2018  20:06

Vo vlaku zabavilo.

• 18.12.2018  14:19
    Bao (2018)

Vraj v Cine zvyknu zlym detom hovorit nieco v zmysle "mala som radsej dat zivot knedlicku nez ho zjest", ale...

• 16.12.2018  00:27
    Dystopia (TV seriál) (2017)

Nebola som schopna dopozerat ani pilot. Je to ako studentsky nedorobeny projekt.

• 15.12.2018  15:13

Slzopudne. Animacia zvierat musela stat hrozne prachy, ale zostalo v nej nieco hrozne rusive. Overall nie zle na jedno pozretie.

• 13.12.2018  00:03
    Aquaman (2018)

Farby ako z Avatara, akcia ako z Avengers, pribeh ako Ariel meets Superman. AquAmAn. :) Neviem, co viac/menej by to muselo mat aby som pridavala dalsiu hviezdicku, tak davam rovno vsetky. Zabavilo aj tie 2,5 hodky, hlavny hrdina nebol frackovity ako v Lige a aj odlahcene to bolo. Fajne.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45