MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60
    • 8.5.2021  00:10

Tu je pre mňa konečná. Herci divne prehrávajú, tempo je celé divné, udalosti sú trochu nezmyselné a na pozadí ešte konšpirácia aby bola... Dúfala som v niečo ako Haven alebo Fringe, ale je to slabota.

• 8.5.2021  00:08
    Debris - Pilot (E01) (epizoda) (2021)

Nepresvedčivé, ale s potenciálom.

• 2.5.2021  23:45

Zajtra už si nebudem pamätať, že som to videla.

• 1.5.2021  22:48

Môôôže byť. Nemáme tucha, o čo ide, len že ich štát nesmie dostihnúť a že sú relatívne chytrí rôznymi spôsobmi a majú dve teenage deti a práve im expirovala ďalšia identita, čo dokazuje hlavne večne plné spätné zrkadlo.

• 29.4.2021  21:17
    The Punisher - Season 2 (série) (2019)

Tož trvalo mi 2,5 roka to dopozerať, lebo úprimne, väčšina dielov nie je žiadna veľká zábava. Keď už ale na bitku dojde, je to stále mega drsňačina a Bernthal ide do Punisherstva naplno.

• 27.4.2021  17:15

Tento diel je to, čo robí Punishera Punisherom. Nie to vysedávanie s teenagerkou v karavane.

• 26.4.2021  21:24
    Světlo a stíny (TV seriál) (2021)

S1: Záživná rozprávka, užila som si to. Veľmi pomohlo sympatické osadenstvo a krásne kostýmy.

• 26.4.2021  21:23

Barnes proste chce mať rozdriapanú tvár. Anyway, mohlo to byť veľkolepejšie, ale ako zakončenie série to poslúžilo ok.

• 26.4.2021  14:22

Zabývanie sa v paláci, naznačenie vysvetlenia slova Bone z názvu, zopakovanie, že je stále len netrénovaná sirota, ktorá nezapadá.

• 25.4.2021  16:58

Môže byť. Z Barnsa, ktorý ma jediný zaujal v traileroch, zatiaľ vidno len chrbát, ale nevadí, situácia je predstavená, postavy celkom sympatické, záujem o pokračovanie vzbudený... Takže pilot dobrý. Pre porovnanie, His Dark Materials je oveľa slabšie, Cloak and Dagger je oveľa slabšie.

• 23.4.2021  22:14
    Creamerie (TV seriál) (2021)

Pilot. Spoiler alert, text prezrádza prakticky celý dej epizódy. Muži v prvej krvavej minúte vymrú a je o 8 rokov neskôr a ženy v ňákej lokálnej komunite sú síce stále smutné, ale zároveň udžované v ideológii, že je vlastne všetko super a majú fungujúci mierumilovný svet. A zostávajú aj ešte nejaké záložné zásoby na umelé oplodnenia, ktoré získajú výherkyne pravidelnej lotérie, ak si tú šancu následne niečim nepokazia. Lotéria ale divákom na rozdiel od postáv tak trochu smrdí, podobne ako celá osobnosť blonďatej kult-starostky s presladeným úsmevom. Komu by sa čokoľvek nepáčilo, nastrelia ho dočasne alebo permanentne bliss čipom, vďaka ktorému bude usmievavým a spiacim idiotom. Ústrednými postavami sú 3 rodinne spriaznené ženy - 1, ktorá stále smúti za manželom a práve vyhrala oplodňovaciu lotériu, 2, ktorá je každého poskok a robí kelové pitíčka a celkovo je po všetkých smeroch strašne otravná a 3., punk-ish, ktorá rebeluje ako nejaká teenagerka. No a nechtiac pri svojej farmičke zrazia a následne spútaného schovajú muža, tvora považovaného za roky vyhynutého, a ten bude zpochybňovať dejiny ako si myslia že ich poznajú. → Aj by ma trochu zaujímalo, čo povie, ale tie tri sú na mňa obávam sa až príliš otravné.

• 21.4.2021  19:44

Škoda jej, málokedy takú postavu vybalancujú tak, aby si ju diváci mohli naplno obľúbiť.

• 18.4.2021  16:28
    Rebel - Pilot (E01) (epizoda) (2021)

Celkom chápem, prečo sú z nej všetci z jej okolia už unavení. Bojuje určite za správnu vec, ale na pílu tlačí a tlačí a tlačí.

• 18.4.2021  16:24
    Kung Fu - Pilot (E01) (epizoda) (2021)

Aby sme si to zhrnuli (PRUDKO SPOILEROVÉ): Študentka Harvardu na výlete v Číne zistí, že ju mamka prihlásila do speeddating večera, takže sa radšej nechá odviesť do kláštora, kde sa zjavne naučí boj z blízka. (Väčšina z toho je nám povedaná slovne, aby sme sa nemuseli zaťažovať dejom.) Keď kvôli kúzelnému meču kláštor zhorí, vráti sa k rodine, ktorá má vlastné problémy a spolu so svojou skoro-hackerskou sestrou a skoro-doktorom bratom dajú verejne na vedomie celému širokému okoliu, že sa zaujímajú o bossa tamojšieho podsvetia. Asistovať sa im budú snažiť aj dva potenciálne love-interesty, jeden z právneho prostredia, druhý z bojového. Inak teda ešte chystajú niečiu svadbu a niekto je v nemocni a niekto je gay a so všetkými sa treba udobriť, lebo predsa ich pred rokmi len tak opustila. Tož musím im nechať, za 42 minút toho pokryli, čo by iným trvalo celú sezónu. Bitky nie sú zlé, hoc úplne neoslnia. Výsledok: Na toto som pristará.

• 17.4.2021  13:40
    Viktoriánky - Pilot (E01) (epizoda) (2021)

Taky mix Carnival Row, Pennyworth... a co ja viem, Discovery of Witches napriklad, v poslednej dobe sa podobne tematickych serialov vyrojilo dost. Toto mi pravdepodobne po par malo dalsich epizodach upadne do zabudnutia ako mnohe ine, ale rozpocet bol zjavne solidny a nie je to vobec zle. Neurazi.

• 16.4.2021  13:33

Cunninga môžem, mrzí ma, že tu je až paródiou.

• 14.4.2021  14:05

Tuto uz som nedopozerala. Dobrodruztva doplnene o emocionalnu stranku boli fajn, ale ked sa celu dobu len bavia o pocitoch a obcas pridaju nejaku strielacku a ked nove postavy stoja za prd... Skoda, no.

• 4.4.2021  23:32

Ak vydržíte celý ten nonsense a zbytočnosť otravnej Russell rodinky a ansáblu, hongkongská odmena stojí za to. Super svetielka. A malá Jia bola rozkošnosť sama. Inak predošlú Godzillu som videla v kine s Dolby Atmos zvukom, táto časť by snáď bola schopná spôsobiť zemestrasenie v celom kine.

• 3.4.2021  23:27

Solidné. Osobne mi chýbal asi len nejaký bomba moment pre novinára, že áno, neverili sme ti, ale s príchodom Gun na scénu si opäť kráľ.

• 3.4.2021  20:44

Niekde tu som so sledovaním prestala. Goode je sexy, ale zbytok príbehu... začalo to skĺzať do toho, ako sa rôzni starešinovia chystajú možno niečo robiť a donekončena hádzať slovné náznaky. Strašne otravné. Celý seriál mi tak prišiel ako fajn ústredná idea, len neveľmi dovymyslená cesta k cieľu.

• 3.4.2021  19:41

Ono príbeh slušne napreduje a bola tam aj akcia... ale cibrehy hrozne som sa nudila. Dopozerala som to s troma prestavkami na aliexpress a facebook a podobne nedolezite hovadiny.

• 27.3.2021  22:11
    Maškaráda čili Fantom Opery (divadelní záznam) (2009)

Osobne sa mi Soudné sestry páčili o trochu viac, možno pretože som ich v Dlouhé videla ako prvé a boli veľkým príjemnym prekvapením, takže pre ich Maškarádu som už mala nejaké očakávania. No stále je to veĺmi fajn a osobne som zašla opakovane.

• 27.3.2021  22:04
    Troll Bridge (2019)

Nie je to moja obľúbená poviedka a nebude to môj obľúbený film, ale musím im uznať, spracovanie pre TV solídne.

• 27.3.2021  21:05
    Run Rincewind run! (amatérský film) (2007)

Keďže kvôli ňákym problémom s copyrightmi videá z netu posťahovali, našla som len ňáku verziu, ktorá končí, keď sa odčaruje z lesa. Dej do tej chvíle nijak vtipný ani zábavný nie je, ale musím uznať, že les je to veľmi pekný, so všetkým tým kapradím (a žíadnymi pavúkmi na dohľad).

• 27.3.2021  20:09
    Raya a drak (2021)

Peknučké postavy bez použitia priveľa ružovej. Draci, voda, zeleň, priateľstvo, trocha akcie... príjemnučké.

• 26.3.2021  14:25
    Superstore - Season 6 (série) (2020)

Posledná séria nie je nijak extra vtipná. ale postavy sú menej protivné ako v 5. a som až prekvapivo spokojná s tým, ako to uzavreli.

• 22.3.2021  16:51
    Hovory (TV seriál) (2021)

Zaujímavý koncept. Prvá epizóda trochu strašidelná, potom už len napätie a zhruba od polky to postupne začne dávať aký-taký zmysel.

• 22.3.2021  16:12
    Hovory - Máma (E07) (epizoda) (2021)

Už vieme, čo sa stane, no aj tak som sedela s ušami v pozore.

• 22.3.2021  15:38

Poor guy.

• 22.3.2021  14:38

Oproti predchádzajúcim ma menej zaujímalo, čo a prečo.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60