MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 17.10.2017  22:42

Po pilote som si hovorila, ze mozno len nevydalo, ze ta televiznost v zlom slova zmysle sa zlepsi, ale opak je pravdou. Close-upy na nehercov, totalne nezmyselne chovanie, cele to posobi... byt v rukach velmi neskusenych ludi.

• 17.10.2017  22:37
    Extinct - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Najblizsie to ma asi k The 100, par ludi, dva tabory, tajomno vsade okolo a oziv ludstvo ako vies.

• 15.10.2017  15:20

Krcovite a obecne take nake... prudko zbytocne. Asi naozaj len potrebovali Spideyho film s hercom, ktory sa objavil vedla Avengerov. Btw preco zase Keaton? Uz po Batmanovi novinarom hovoril, ako komiksove filmy su obecne pod jeho uroven a pritom...

• 15.10.2017  00:36

Serial podobny Revenge nie len ucastou Nicka Wechsler. :) Pilot celkom zabavny. Herecky sa zvladli catfightnut bez toho, aby to vyzeralo ako parodia. Plus tam nie je ziadna velka zahada, kvoli ktorej by ma stvalo, ze to bude urcite mat milion dielov (ak ziska sledovanost) a ja to prestanem sledovat uz niekde v tretine, takze jednoducho pohoda. Snad len Alan Dale ma trochu rusi z prijemnej mozgovej hmly, ako som na neho v serialoch uz zvyknuta na mocnych bohatych typkov, a tu ma byt zrazu sluha, i ked na vysokej urovni.

• 14.10.2017  22:56

Ja... neviem. Je pre mna tazke sledovat nepochopenie niecoho, co je dnes celkom bezne a dava plne zmysel. A serial o idealistickom mladikovi, ktory este nie je hrdinom, by som u seba normalne nehladala. Ale herci su vyborni a atmosku to ma, to zas hej.

• 14.10.2017  20:58

Tymto serial prestavam sledovat. Jednoducho nebavi.

• 14.10.2017  20:54

The Brave je ovela zazivnejsie a pre mna teda lepsie, i ked (este) menej realisticke. Plusom tohoto je pes. Minusom hlavna postava i tradicna postava novacka.

• 14.10.2017  18:06

Instagram je cool.

• 7.10.2017  16:42
    Taken (TV seriál) (2017)

PO S1: Bryan i jeho sefka maju charismy na rozdavanie, povysujuc pre mna tento serial na jeden z tych oblubenejsich z minulej sezony. Budem sledovat i S2.

• 7.10.2017  16:37
    The Brave - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Nic prevratne, ale dobre sa sledujuce a budem aj dalej. Ja epizodne serialy rada mam, takze mi plne vyhovuje, ze kazdy diel su v inej zemi a v inych problemoch. Kvalitou by som z nedavnej dobry prirovnala asi k serialovemu Taken.

• 7.10.2017  16:32

Nechapem, tvari sa to Ackovo a ma to Cckovy scenar a veci s tym suvisiace. Viem si to predstavit ako nieco, so na Comic cone inak sikovni herci odohravaju bez velkej pripravy z vylosovanej fanfiction.

• 7.10.2017  16:26
    The Gifted - eXposed (E01) (epizoda) (2017)

Hadam aj slusnejsi nez Heroes. Urcite lepsi nez Inhumans.

• 28.9.2017  13:11
    Nebezpečné vzťahy (TV pořad) (2017)

Format sam o sebe mi nevadi, sokujuce odhalenia naozaj za vlasy pritiahnutych pribehov "beznych" ludi su na istej urovni zabavne. Nevadia mi ani vykony komparzu, kratkodobo zvladam, ze vsetci reaguju podla tej istej "Co!? Ja neverim vlastnym usiam! Ty uz bud ticho, ty krava, ty len zavidis!" sablony este aj s tou istou intonaciou. A moderator ma zaujimavu liniu brady/celuste. Co tuto show priblizuje k odpadu su pre mna caste zabery, kde polovicu obrazovky vyplnuje druhy kameraman. Ze sa nikto nepozastavuje nad vecami ako ze 21rocne dievca sa uz 5 rokov nerozprava s otcom kvoli niecomu, co sa malo odohrat ked mala 18. Ze moderator neposobi empaticky ani trochu a asi v snahe stihnut ist podla scenara casto reaguje zcestne. Ze otazky z "detektora" nie su uplne na jadro pudla a pritom sa vsetci tvaria, ze to cele rozluskli, este aj s vetami ako "takze je jasne, ze je cisty ako lalia".

• 21.9.2017  07:43

Je to nabusene snad uplne vsetkym a predsa ovela hluchsie nez jednicka.

• 18.9.2017  23:08

Atmoska brutal, ale ked sa postavy chovaju jak teraz, clovek im skoro prestava fandit.

• 11.9.2017  22:13
    Balerína (2016)

Premakane budovy a veci. Mimika ludi chvilami az rusiva. Pribeh zo zaciatku cista Anastasia, neskor cvrknuty Step Up. Chvilami tak nezmyselny, ze aspon musim uznat, ze som nevedela, co sa v dalsej chvili bude diat. :)

• 9.9.2017  17:05
    Wonder Woman (2017)

Jasne, dalo by sa vytknut kdeco, ale suma sumarum je to lepsie nez som cakala. Dokonca aj modelka Gadot mi k tomu vsetkemu krasne pasovala.

• 9.9.2017  17:01

Mile a tak akurat dlhe a vtipnym soundtrackom.

• 3.9.2017  19:07

Fajna oddychovka. L.Jacksnovi za chvilu uz uznaju copyright na slovo motherfucker...

• 23.8.2017  22:50
    Temná věž (2017)

Predlohu nepoznam. Samostatne je to celkom priamociary a prudko PG prijemny filmik s asi mozno cool postavami a neprehladnou akciou s chvilami hroznymi trikmi.

• 19.8.2017  10:31

Dalsi z Marvelovskych serialov, ktory zvlada z celkom zaujimaveho podkladu vyrobit totalne nezazivnu nudu. Nepochopitelne.

• 6.8.2017  13:44
    Pokoj 104 - Pizza Boy (E02) (epizoda) (2017)

Toz priznavam, ze som nevedela, ako to skonci, a rozhodne sa neda povedat, ze by som sa nudila, ale opat je to... uneasy na sledovanie a ja na take nie som. Takze tymto moje sledovanie asi konci.

• 6.8.2017  13:42
    Pokoj 104 - Ralphie (E01) (epizoda) (2017)

Zacat psychom serial s popiskom Komedie je dost podpasovka.

• 6.8.2017  01:08
    Dobrý boj (TV seriál) (2017)

Uplne ine nez The Good Wife, ale so svojim vlastnym kuzlom. Take... OK.

• 6.8.2017  01:04

Parodia na Lost na ktoru som po tejto epizode uplne zabudla.

• 5.8.2017  23:25

Rozhodne by som sledovala dalej, keby nebol taky problem dostat sa k epizodam... Za snahu navyse mi to ale nestalo.

• 5.8.2017  23:07
    The Catch - Pilot (S01E01) (epizoda) (2016)

Toz adresar som si po pilote zalozila... a tym to pre mna haslo.

• 5.8.2017  23:01
    Bull - Callisto (S01E04) (epizoda) (2016)

Plot serialu znie, ze by ma to malo super bavit. Tak preco ma to sakra nebavilo? Teda okrem toho, ze hlavna postava je tak trochu slizak.

• 5.8.2017  22:57
    Broken - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2017)

Friel super, Beana je fajn vidiet nazive. Zlahcujem, ale serial je naozaj Drama. Co je vlastne asi jediny dovod, preco dalej nepozeram, od serialov chcem skor zabavu, nie depku.

• 5.8.2017  22:38

Asi nebolo vylozene zle, ale nic dalsie uz som si nepozrela a po nejakej dobe som uz vobec netusila co sa pod tym nazvom skryva.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41