Bestiář (2007)

Susti to papierom. A vobec, kazdu chvilu mi pred ocami bezali skor predstavy, ako niekto hercov nasmeruva, 'tam sa pozri, toto povedz, takto si sadni, na znacku sa postav', nez samotny dej.

Betrayal (2013) (seriál)

Pilot nepresvečil.

Between (2015) (seriál)

Pilot: Slabucke s nesympatickymi a hlavne nezaujimavymi postavami. Urcite nesledujem dalej. *Plot:* V 8000-ovom mestecku zacnu rychlo umierat dospelaci po stovkach, nik nevie preco. Vlada mestecko zakarantenuje a mladi (pod 22) svojimi uz tak dobabranymi zivotmi situaciu rozhodne neukludnuju.

Bez hranic (2013) (seriál)

Pilot: Nie som fanusik francuzskej anglictiny. Zvyknem byt fanusik predhanania sa hrdinov, kto je chytrejsi a s lepsou dedukciou, tu ma to ale prudko nebavilo. Pripad sam o sebe tiez nezaujal a pletky s lokalnymi jednotkami a oblbovakmi su pre mna otravne. Nesledujem dalej.

Bez kalhot (2012)

By ma zaujimalo, ako pre film ukecali Bomera, Manganiella a Rodrigueza, pre potreby postav by stacili neherci z nedalekej posilky. Napriek vymakanym telam a Tatumovym taneckom jaksi.... nuda alebo co. Osud Adama ma nezaujimal a aj sympatak Mike vzbudzoval nake vacsie emocie hadam len v okuliaroch. Ak si mam dej odmyslat, tak by mi to sakra mali vynahradzat tanecne cisla, a to sa tiez nedeje. Toz ak to niekedy budem pozerat znova, chcelo by to nejake holcici drinky a chichotajuce sa kamosky. :)

Bez kalhot XXL (2015)

Parta starnucich stripterov sa vyberie na autovylet uzit si naposledy velke vystupenie. Nuz a to je k deju vsetko, takze dalej k striptizu samemu. Napad vlozit do choreo nieco z postavy je super, len samotne prevedenie ma akosi neuspokojilo. Tarzan a Cukrik vobec nic, Matt Bomer je z akehosi dovodu ovela viac sexy plne obleceny v serialoch, Joe M je tiez pritazlivejsi ako drsnak, ked nie je za tutka, a tym padom zostava Channing a ako dobre no, ale ten tiez vie byt v priebehu filmov ovela viac charming. Zhrnute podrhnute, nepovazujem za ok, ked sa pekni chlapci vyzliekaju a ja by som si ich viac uzila v dalsej akcnej nahanacke. Vinim choreografov. :)

Bez soucitu (2010)

Prvoplanovo cool sracicka, co nedava zmysel. Nevadi. JRM je fesak, auticka rychle a akcicka ostra.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

Vrcholne nesympaticky vyber sutaziacich a travenia casu.