Dobrá manželka (2009) (seriál)

Zatiaľ do S5. Still loving it. // Zatiaľ do s4. Som fanúšik. Už som stihla aj maratónové repete. // Vobec netusim, cim to je, ale na novu epizodu sa kazdy tyzden tesim ovela viac nez na mnohych inych, akcnejsich a vtipnejsich, serialov. Nevzdavajte po prvych epizodach.

Dobrá znamení (2019) (seriál)

Tož má to svoje kúzlo, ale... holt úplne mi to nesadlo. Hoc všetci herci pôsobia, že si to úžívajú, a predloha nie je vôbec zlá. Pasovalo mi to skôr na divadelné dosky. A chvíľami je to zbytočne dlhé.

Dobré místo (2016) (seriál)

Zatial do 1x04: Po pilote som to skoro hned vzdala, bol pre mna skor otravny ako vtipny. 3 a 4 uz su tak nejak v podstate OK. Este skusim zo dva, kvoli Bell.

Dobré mravy (2016) (seriál)

S1: Respect. Najzazivnejsi serial poslednej doby. Kvalitni herci, zaujimava zapletka, viditelny vyvoj, ziadna epizoda nebola nudna.

Dobrý boj (2017) (seriál)

Uplne ine nez The Good Wife, ale so svojim vlastnym kuzlom. Take... OK.

Dobrý doktor (2017) (seriál)

Zatial do 2x10: Ma aj nudnejsie momenty, ale obecne fajn lekarsky epizodny serial.

Dobrý Will Hunting (1997)

Po asi miliontom umyselnom pozreti dviham hodnotenie na plny pocet. Williams bol skvely a cely ten film vo mne proste zanechava nieco, na co dostavam chut v priebehu rokov znova a znova.

Dokaž to! (2008)

Tanecne filmy su fajn, ale tento okrem vsetkych beznych nedostatkov trpi jednym naviac: absolutne nema stavu. A to napriek stylu tancov v klube. Jedine, co ma na tom bavilo, bola predstava, co by s tymi panacikmi tam narobil jej tatko z ineho filmu, John McClane :)

Dokonalé protiklady (2004)

Opravy: nie je to drama a ti dvaja nie su dokonale protiklady. Inak... nie je o com, nic extra vtipne, romanticke, ale ani otravujuce...