F.B.I. - All That Glitters (2021) (epizoda)

Ešte viac toho, čo mi vadilo už minulé sezóny - porušovanie rôznych práv akoby nič, vzájomné si vysvetľovanie vecí ako pre školáčikov, Jubal donekončna hučiaci na celú miestnosť, kde sa ľudia snažia už pracovať o pár krokov ďalej, vypočúvania fungujúce na základe empatie a asi nejakej neznámej mágie... Je to veľmi guilty a už len trochu pleasure, s každou ďalšou epizódou sa to už môže prevážiť k ukončeniu sledovania.

FBI: International - Pilot (2021) (epizoda)

Epizódny dej naväzuje na FBI 4x01 a FBI: Most Wanted 3x01, ale ak vám nevadí, že hneď vedia, koho a prečo chcú dopadnúť, zbytok deja bude dávať zmysel aj bez nich (ja nepozerám Most Wanted). Seriál zdá sa dedí neduhy posledných sérií FBI - postavy si navzájom vysvetľujú veci ako pre školáčikov, rozhovory so zločincami a svedkami fungujú magicky, každé jedno zatknutie robia hrdinovia súdne problematické (päste miesto čítania práv, porušovanie rôznych slobôd bez zatykačov). Team je mne sympatickejší než v Most Wanted, ale len o trochu. Nemyslím, že budem sledovať, aj pôvodné FBI sledujem už len zo zotrvačnosti.

F.B.I. - Krycí jméno: Ferdinand (2019) (epizoda)

Tato epizoda pre mna nefungovala. Spoilers alert. Uvodneho herca poznam z inych serialov, takze som vedela, ze sa v pribehu este objavi. Maggie bola s tym svojim "umrel mi manzel, viem ako sa citis" uz vylozene otravna, len dnes to pouzila minimalne pri troch roznych prilezitostiach. CIA spojka bola nesympaticka na vsetkych urovniach. A cely cas som cakala, ze Maggie bude nutena olutovat, ze nezavolala naspat tej fotografovej vdove, lebo na co inak by tam ten telefonat davali, a ono nic.

FBI: Most Wanted - Dopesick (2020) (epizoda)

To co fungovalo v FBI tu nefunguje. Imho kvoli hlavnej postave, ematicky drsnak mu v mojich ociach nesedi, u Maggie to posobilo uplne inak. A zbytok tymu je privelmi upozadeny nez aby to vybalancoval. Pripad prekombinovany, ale zazivny. Ale tiez, s hlupymi pasazami akoze podozrivy v miestnosti plnej nastrojenych ozbrojenych FBI agentov vytiahne vreckovy nozik na jedneho z nich v snahe uniknut. Pilot to nie je strasny, len proste malo lakajuci na pokracovanie.

F.B.I. - Nikdy nevěř cizím lidem (2020) (epizoda)

ASAC potrebuje, aby mu niekto vyhľadal, čo znamená 1488 tetovanie? Chápem, že jeho rolou je informovať predovšetkým divákov, ale come ooon. Dve nové postavy, ani jedna zatiaľ nie je veľmi sympatická. Maggie ako vždy s nejakou historickou boľačkou na srdci, OA ako vždy pozitívny. Rúšky cez ústa sú vtipne len v asi minúte deja, asi dotáčali dodatočne.

F.B.I. - Pouto (2019) (epizoda)

Zvrat predvidatelny az to vylozene boli.

F.B.I. - Výbuch (2018) (epizoda)

Ustredne duo celkom sympaticke, zatial dokonca bez nejakeho vyvysovania ich na megacool nad-agentov. Kanclik maju az nerealisticky prijemny vsetci so vsetkymi. Pripad dost zrychleny, aby sa vosiel do 1 epizody, ale fajn. (I ked teda mi ani trochu nie je jasne, preco by mal prave tento zanechat nejake jazvy na agentovej dusi, urcite maju za sebou ine bolehlavy.) Obecne to vyzera na serial do poctu, ktory ale zabavi.

F.B.I. - Vykoupení (2019) (epizoda)

30+ rocna vyzerajuca ako 30+ rocna hra 15 rocnu a nema to happyend pre nikoho. To nechcem.