MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 25.10.2017  23:04

Po 2* jednicke a 3* dvojke som velke ocakavania nemala, ale po narocnom dni takato SRANDA bola PRESNE to, co som potrebovala. Super som sa bavila.

• 12.7.2017  22:28

Ano, rychle to nie je. Postavy rozpravaju pomalicky, ak vobec, a kazdemu je prenechana hromada priestoru, aby to precitil. Do toho su dost melodramaticki. A predsa, tu mi to vobec nevadilo, pasovalo mi to k tomu a viac akcie som vynimocne ani nepotrebovala. Bad Ape prijemny, aj ked trochu prekvapilo, ze chcu zlahcovat. Serkis a vlastne vsetci vyborni, a tym myslim aj ten dlhocizny zoznam CGI/animation atd ludi. Dokopy velmi slusny zazitok zostavajuci v hlave aj po rozsviteni svetiel.

• 27.4.2017  23:36

Shit that's dark. Normalne si na monologove dlhozaberove dramy nepotrpim, ale na tuto neviem prestat zirat a o nude nemoze byt rec.

• 11.1.2017  22:06
    Good Behavior (TV seriál) (2016)

S1: Respect. Najzazivnejsi serial poslednej doby. Kvalitni herci, zaujimava zapletka, viditelny vyvoj, ziadna epizoda nebola nudna.

• 6.11.2016  22:16
    Ptáčátko (2016)

Dokonale.

• 20.6.2016  22:12

MASAKRALNE dobre urobene, take dva boje v jednej serialovej epizode... Kokos! A este hlavny zaporak dostane najlepsiu smrt v aku sme mohli dufat. Proste super. Trochu divne, ze nikto podstatny z "nasich" nepadol, GoT bolo prave dobre ze v tomto clovek nevedel, ale rozhodne si nestazujem. Nechcem vediet co to muselo stat prachov a prace, ale kazdopadne kua respect.

• 18.6.2016  18:15

Po asi miliontom umyselnom pozreti dviham hodnotenie na plny pocet. Williams bol skvely a cely ten film vo mne proste zanechava nieco, na co dostavam chut v priebehu rokov znova a znova.

• 25.5.2016  21:08

Výborné.

• 6.2.2015  09:30

Prdel.

• 16.8.2014  17:27
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Zatial S1. Pozornost si udrzali, na novu epizodu som sa vzdy tesila. // Zatial do s01e08: Ma to svoje muchy a plynie to relativne pomaly, ale niecim ma to fascinuje. Rozhodne chytilo.

• 2.7.2014  18:41

Toothless je rozkošný k zblázneniu.

• 23.4.2014  22:55

Vizuálne parádne. V rámci žánru som ochotná sa baviť aj na očividných nezmysloch (a tým nemyslím len trenky a lietadlá). Foxx mi pre rolu príliš nesedel, ale budiž. Ako celok... nech si vraví kto chce, čo chce, bavila som sa. Fakt som sa bavila. (Piata hviezda skôr ako zdôraznenie, že pre mňa zatiaľ asi najlepší filmový Spidey. A teší má, že akurát moje hodnotenie ho v danej chvíli posunulo na červenú čsfd hranicu. :))

• 20.2.2014  23:20
    Gravitace (2013)

Pekné. Stískalo mi a vizualizácia deštruktívnej sily perfektná.

• 13.2.2014  01:47

Pri prvom pozretí sa mi pesničky nejak nezdali, čakala som iné. Pri druhom sa mi už ale zdali super. Animácia perfektná a roztomilá, mimika Elzy a Anny k nevynadívaniu sa. :)

• 3.9.2013  18:06

Nejak sa mi do toho nechcelo, ale vyklubal sa z toho perfektný veselý filmík, ktorému nemôžem nič podstatné vytknúť a bavil celú dobu.

• 6.6.2013  00:48

Sranda hlášky podtrhujúce mostíky v deji. Sranda mať celý čas pred očami hercov, ktorým patria hlasy.

• 14.1.2013  23:40

Nie som fanúšikom Tarantina. Ale toto tu sa mu podarilo. Sál po predpremiére tlieskal a ja, spokojná s filmom a chytená v momente, s ním. O to je to krajšie, že vačšina osadenstva asi fanúšikmi predchádzajúcej práce režiséra bola. A okrem občasného svetielka mobilu sa nik (koho som videla) ani počas tých skoro 3 hodín nenudil dosť dlho na to, aby si uvedomil, že musí na záchod či vykecať sa s kamoškou.

• 27.10.2012  15:40
    Guys with Kids (TV seriál) (2012)

Zatial S1. Sitcom, ktory sice nie je nicim vynimocny, ale bavi, a to az k LOL. Mna zatial najviac (ne)priatelske popichovanie Nicka a Sheily. (Serial nie je o detickach ani o vtipkoch "boze, ono sa to pokakalo, som muz a neviem, co mam robit", je o troch paroch, ktore su susedmi a priatelmi, ktore maju potomstvo a obcas maju naozaj nedomyslene napady.) // Pozerám, že väčšina komentujúcich to vzdala po pilote, čo je (ich) škoda. Dúfam Amíci sledovali ďalej a bude S2.

• 7.7.2012  19:29

Po asi stom pozreti dviham hodnotenie na plny pocet. Podareny pribeh, ktory ma vsetko. (Ledgera je vazne skoda.)

• 4.6.2012  21:36
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Po S2 o 1* hodnotenie znižujem. / S3 bola zase o kusisko lepšia, i keď prvú neprekonala. S prihliadnutím na ojedinelosť seriálu naspäť 5*.

• 5.1.2012  20:40
    Whitney (TV seriál) (2011)

S2: Stále sranda, dúfam v S3. // S1: Zabavne, ukecane, vtipne. Susuperr, ze bude S2.

• 5.1.2012  20:39
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

S1: Prekvapenie sezony. Maxina pohotovost ma uzasne bavi. S2 slabučká, dúfam sa pred s3 poučia.

• 10.12.2011  20:50
    Lví král (1994)

Note to self: Cestina alebo original, nie slovencina.

• 6.12.2011  17:20

Jesisi, Night Fury je roztomilejsi nez vsetky TV steniatka dohromady! :)

• 24.11.2011  02:32

Perfektne. Scrat's Continental Crack Up Part 2 ako promo na IA4 ale len asi za 3*.

• 18.11.2011  23:57

Ani neviem preco, vzdy si ho rada pozriem. Zvysujem na plny pocet.

• 1.9.2011  12:09

Je to trochu ako rodinný filmík o návrate zvieracieho miláčka do divočiny a nachádzaní kamarátov. Akurát že v tomto filme sú zvieratká na drogách. :) // Po 2 rokoch a ďalšom pozrení zvyšujem na plný.

• 2.7.2011  03:10

Nestotoznujem sa uplne s vedou v pozadi a dej vo vlaku sam o sebe nie je nijak vynimocny a mohol byt akcnejsi a zaujimavejsi, ale... niiice. Dej ma vtiahol, nenudil a zaujimal. A herci su vybrani skvele, obzvlast Farmiga.

• 4.8.2010  14:24
    Zaslaná pošta (TV film) (2010)

Zlaté.

• 28.5.2010  15:32
    Dobrá manželka (TV seriál) (2009)

Zatiaľ do S5. Still loving it. // Zatiaľ do s4. Som fanúšik. Už som stihla aj maratónové repete. // Vobec netusim, cim to je, ale na novu epizodu sa kazdy tyzden tesim ovela viac nez na mnohych inych, akcnejsich a vtipnejsich, serialov. Nevzdavajte po prvych epizodach.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41