Sněžný kluk (2019)

Mila nenarocna rozpravka s kuzelnym baby yettim.

Zoey's Extraordinary Playlist - Pilot (2020) (epizoda)

Prijemne prekvapenie. Na to, ako znie pridanie -modernych spevacko tanecnych cisel ako expresiu vnutornych myslienok, ktore moze vidiet jedina osoba- do deja krkolomne, sleduje sa to dobre. A je tu plno sympatickych hereciek a hercov. Z novorocnych serialov zatial jediny, pri ktorom ostavam dalej.

Na tenkém ledě (2020) (seriál)

Po prvych 4 hodinach vkuse: Moje nove guilty pleasure. Vsetci herci sa na svoje postavy hodia, Jenn tej drame obklopujucej hlavne sestry dodava zabavnu iskru a zvlast predstavitel Justina je ako zalubeny rich-manwhore-goodguy-actinglikeadick nieco co mi zda sa na obrazovke chybalo. Malokde sa o to tvorcovia snazia a este menej kde taku postavu spravne vybalancuju, ze nie je prilis na cezdrzku. Akykolvek happyend, ci uz vztahovy alebo sportovy, sa zda byt silne nepravdepodobny, ale drzim im vsetkym palce. A len lutujem ze rano vstavam, inak by som hned sledovala dalej.

Gold Digger (2019) (seriál)

Trochu sa tocia v kruhu, protivni synovia - zneistenie - rozkol - udobrenie - protivni synovia - ... A konanie nie je velmi prirodzene, on privelmi tlaci na pilu, ona zasadne o problemoch nekomunikuje ako dospelak. Ale aj s tym vsetkym musim priznat, ze sa mi to dost pacilo. Romanci som opatrne fandila. Bola som zvedava, cim to skonci a bavilo ma to sledovat. A herci su super, vsetci.

Klaus (2019)

Zaciatok ma teda vobec nebral, ale postupne, ako sa roztapali srdcia miestnych, sa roztapalo aj to moje. Nakoniec velmi mila rozpravka.

Le Mans '66 (2019)

Na to, ze je to 2,5 hodiny o autickach, je to super.