Kód 355 (2022)

Charlieho anjelici po x rokoch. Hromada akcie, ale pomerne slabej, hoc v strižni sa zjavne zapotili. Hromada klišé. Jessica už aspoň tretí film v rade, kde hrá v podstate jednu postavu, a stále ju nedotiahla do dokonalosti. Scéna s obrazovkami síce prvoplánová, ale aj tak oceňujem.

Králova dcera (2022)

Doslovná absurdná rozprávočka, kde v 94 minútach stihnú všetko, takže sa s ničím veľmi nepárajú a idú bez cavykov krok skok krok k očakávaným cieľom.

Leopard Skin (2022) (seriál)

Veľa (pre príbeh zbytočnej) ženskej nahoty v postupne sa krišťaľujúcom príbehu hŕstky netradičných postáv, ktoré sa neveľmi dobrovoľne spoločne zdržiavajú v jednej odľahlej vile. 2 roviny - čo sa deje teraz a ako sa jednotliví ľudia dostali do svojej situácie. V súčasnej slabej konkurencii obstojné, bola som zvedavá, čo bude ďalej.

Mavka: Strážkyně lesa (2022)

Bez prekvapení. Dialógy šuštia papierom a pohyb postáv kódom (napr. odbehnutie niekoľkých postáv pozostáva z identického divného prikrčenia a vybehnutia jednej po druhej). Farbičky sú ale pekné a Mavka naivne sympatická. Pre deti ok.

Médium - Jackpot (2022) (epizoda)

Až na posledné minúty sa nič moc nedeje a neukazuje.

Médium - Pilot (2022) (epizoda)

Pretty cool. Celkom sympaticke (a atraktivne) hlavne postavy. Plenty of weird shit. Zaujem, co bude dalej.