MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

1 2 3 4 5 12 23 33 44
    • 29.4.2018  16:31

Nejak mi vobec nie je jasne, o com tento film, v ktorom je aj par zmensenych ludi, bol. Sleduje sa celkom pohodovo, ale vypnut v polke, tiez sa nic nestane.

• 21.4.2018  21:28

Cele to vysedavanie na ostrove, len preto, ze chlapik bol kedysi zaujimavy... A poletovanie farebnych paprskov z lode na lod, nacoz si ti pozornejsi vsimnu, ze jedna z lodi tam potom uz nie je, ma zastupovat akciu? Ale oki, bielo-cervena planeta je celkom efektna. Hlavny problem asi bude, ze su mi vsetci, vratane radoby-cute potvorok, celkom ukradnuti, jeden ako druhy.

• 21.4.2018  21:17

Hladanie jednej osoby v dave Liamom bolo zaujimavejsie v lietadle. A Vera tiez uz bola ovela lepsia babkarka vlakoveho cestujuceho.

• 15.4.2018  11:50

Vacsina dramy je obsatarana tym, ze sa Ana urazi a necha to manzela 5 minut vyzrat, nez si znovu zasexuju. Sawyer je fesi. Neviem, co viac dodat.

• 15.4.2018  11:43

Mam rada odlahcenych superhrdinov s filmami plnymi akcie. To Black Panther zdaleka nie je. Kostymy a CGI slusne.

• 14.4.2018  13:30

Roztahane. Za hodinu by film uz finisoval a oni este stale len bezradne dlubali nozikom do ladu. A aspon raz by som brala serial, kde sa ludia sustreduju na zaujimave problemy, a nie tie bezne z nasich zivotov (manzelstvo v upadku, navykove latky, atd). Pozitivami je asi vizual, i alienik je fajn, herci nie su otravni. Vaham, ci pozerat dvojku.

• 27.3.2018  17:42

"You were coming after me. Have you seen yourself?". :D Inak nenadchne, neurazi.

• 22.3.2018  07:51

Cielovka tak okolo 9 rokov. Najviac ma dostavali tie detaily na tvare hercov po nejakej akcii, pripadne doplnene o nieco ako "dokazali sme to". Koniec vylozene stupidny. Ale priserka celkom pekna. V osadenstve nejaky fesak chybal (Kazinsky minule), ale chapem, tentokrat sa sustredilo na azijske fesandy. Anyway, davam priemerne hviezdicky, lebo nudit som sa zas tak nenudila a aspon som si rozcvicila krk, ako som miestami krutila hlavou.

• 17.3.2018  19:07

S polovicnou stopazou by bolo lepsie.

• 11.3.2018  22:04

Mohlo byť o dosť nápaditejšie. Ale ako "blbneme v džungli v rodinnom filme" fajn.

• 10.3.2018  14:52
    Life Sentence - Pilot (E01) (epizoda) (2018)

Vsetko pritazlivi herci a vsetko velmi pozitivne postavy, ktore len obcas povedia nieco zranujuce hrdinkinu romanticku pozitivnucku dusicku. Inymi slovami, na mna prilis happy-feely a bez zvedavosti, co bude dalej.

• 7.3.2018  13:47

Antireklama na zivot v USA. Drsne sceny super. Zbytok meh.

• 5.3.2018  20:36
    Pohádky naruby (TV film) (2016)

Velmi prijemna rymovacka.

• 4.3.2018  16:15
    Good Girls - Pilot (S01E01) (epizoda) (2018)

Neurazi, nenadchne.

• 3.3.2018  14:56
    Ferdinand (2017)

Realita na pozadi je cela dost smutna a i na konci som si hovorila, ze urcite, a zivit to budu zo vzduchu a lasky na veky vekov. Inak tak nejak prijemne ok animak.

• 3.3.2018  13:28
    Já, Tonya (2017)

IDK, mam radsej straight on happy endy. Keby nas aspon nechali uzit si, ked nieco vyhrala, nejak viac vnimat, ze ju porota nie len potapala a ze triple axel nebol jediny dovod, preco bola uspesna... Ale inak jasne, nie zle a dobre odohrane. Mozno pre mna len prilis vzdialene, s postavami nemam spolocne ani fn.

• 26.2.2018  19:49

Na to, ze viacmenej ide o rozpor medzi vecne podmracenou zenskou a nicnerobiacimi policajtami, som si vsetkych nadmieru oblubila. Velmi dobre urobene.

• 26.2.2018  19:46
    Ladíme 3 (2017)

Totalna braindead hovadina, ktora ma bavila, hoc nedokazem povedat cim.

• 24.2.2018  22:20
    Coco (2017)

Trailer ma sko odradil, ze nieco podobne uz som videla a co tam chcu 105 minut riesit... Ale nakoniec ano, pekne to je.

• 24.2.2018  15:06
    Step Up: High Water (TV seriál) (2017)

YouTube serial zacina klasickym modernym americkym tanecnym motivom, tj. tancuj alebo bud po krk v poulicnych srackach. Kvalitou je to asi podobne Step Up filmom od druheho dielu. Som zatial na E4 a najviac mi vadi, ze nejak zabudli nastavit divacke puto, resp. nedali nam jediny dovod, preco by sme prave Janelle alebo ktorwjkolvek inej tanecnicke mali fandit. Plus teda bud je to vyborna herecka tanecnych zaciatkov alebo naozaj je o par levelov slabsia nez ostatni castejsie pred kamerou. Tanecnici vratane Tala su na tom zatial lepsie v oboch smeroch, uvidime.

• 17.2.2018  16:37

Oh hell no. Ako celok sa mi ani nechce zhrnuvat, ale aspon dve poznamky: Ten svetlovlasy z trojce kamosov ma mimiku pripominajucu Emmu Stone, zvlastne. A dievca pohorelo na tom "aha aka je/som zaujimava a nepristupna a smutna", takze to bolo len otravne. Detska masturbacia na zaver len uistila, ze tu nesledovanim o nic nepridem.

• 12.2.2018  23:22

Som zmatena. Bud ma zaujima rodinne drama a tak su tie veci okolo prudko rusive, alebo ma zaujima hlavne to rusive, ktorym tom zacalo, a teda rodinka sa prilis roztahuje. Spolu mi to nefunguje, i ked kazde za seba moze byt zaujimave. Kazdopadne panoptikum postav, ake sa len tak nevidi. Mozno sa to priebehu cele nejak prepoji... uvidite.

• 3.2.2018  15:08

Vseeetky sceeeny suu pomaleee. Ta full nahota oboch pohlavi mi tu nejak nie a nie pasovat, jak je to inak take... na zapnutie v telke k inej cinnosti. Stale ale sledujem.

• 3.2.2018  15:03

Zaujimave, nevidela som trailer ani ine promo a predsa som si to nejak spajala s Motive... nacoz sa objavila tamna herecka. Inak to hra dost na snahy o poriadnu atmosku, osobne mam radsej rychlejsie odsypajuci dej. Ale toz ok, pozriem, coby nie.

• 28.1.2018  18:28

Tato epizoda ma prudko nebavila a nemala ani ten "aha moment" klasickeho BM.

• 27.1.2018  13:40
    Britannia - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Mne ten rozmazany nafetovany svet velmi neimponuje. Mozno sa rozbehne, ale momentalne po pilote chut pustat si dvojku nemam.

• 20.1.2018  18:22
    Patriot (2000)

Ani neviem, ci som to niekedy videla cele, kazdopadne vzdy len v telke a... meh.

• 20.1.2018  18:19

Kvalitou pripominajuce Den nezavislosti 2 (heh, a to ze ich spaja reziser citam az dodatocne!). Nic moc herci, nic moc postavy, nic moc cokolvek vypustaju z pusy. Este aj efekty extremneho pocasia dokazali predviest tak nejak nemastne neslane (a ta jedna utekajuca v zabkach akoze WTF) a to je uz co povedat. Skoda, doteraz si pamatam, ze prvy kinotrailer vyzeral lakavo. Kazdopadne ako B-cko zabavi, vylozene nudit som sa nenudila.

• 14.1.2018  23:44
    Bright (2017)

Snazili sa zaskrtnut privela boxikov naraz. Chvalim snahu vyuzit fantasy, ale jeminky takto plytko... Potom tu este mame rasizmus (druhizmus), pribeh typka, ktory sa snazi niekam patrit, vztah mlady - stary partak, honbu za pokladom, policajnau brutalitu a kopu dalsich veci, ktore vytvaraju bordel. Najviac mi asi vadila nelogickost (chovania) postavy Tikky, ta prechadzala zmenou osobnosti prakticky v kazdej scene. A polisov tiez mohli urobit sympatickejsimi, Ward je v podstate len protivny (nie v cool zmysle slova) a Jakoby akoby vela rozumu nepobral, takze fandit im nie je hned len tak.

• 13.1.2018  15:13
    Shrink - 1,920 Hours (E01) (epizoda) (2017)

Sanca, ze sa to nejak rozbehne, tam asi je. Ale chut na to cakat po pilote vobec nemam. Snad jedina sympaticka a nie uplne hlupa postava v celej epizode bola doktorka.

1 2 3 4 5 12 23 33 44