MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

1 2 3 4 5 12 23 33 44
    • 14.7.2018  23:48

Televizne v tom zlom slova zmysle. Naivne az po tie spicate usi. Prakticky cele osadentsvo su nehereci a efekty su lacne az z toho oci bolia. A predsa som sa usmievala a mozno aj druhy diel pozriem. :)

• 14.7.2018  22:57
    Mrakodrap (2018)

Podla ocakavani. Hned v uvode si velmi okato pripravuju podu na neskorsie sceny a vyustenia a divak ktory nie je v kine prvy krat v zivote sa nad tym moze len pousmievat. A takto je to vlastne s uplne vsetkym, predvidatelnejsie to uz snad ani byt nemoze, vratane nelogickosti, ale zabavit to zabavi akuratne a vizual to ma pekny.

• 14.7.2018  22:52

Celkom zabavne. Pozerat to doma, niektore rodinne / do minulosti sceny asi pretacam zrychlenejsie, ale akcia sa mi pacila, so zvacsovanim-zmensovanim je tu par velmi peknych napadov a ako celok to bolo jednoducho "fajn".

• 7.7.2018  22:58

Toz toto je uz akaa hovadina? :) Cckovy scenar s Ackovym rozpoctom tu dava dohromady ciste Bcko. Zabavilo.

• 16.6.2018  22:24

Oprah the Wise. Tou politickou korektnostou a empovermentom je to tak presytene, ze uz neostava priestor nicomu inemu. Snad len akoby-hororovitemu zlemu decku... S kludnym srdcom vynechat.

• 10.6.2018  14:12

Mile, ze aspon ich naturu sa snazili urobit nie-cierno-bielu a teda nie su vylozene kladnymi hrdinami hned zo zaciatku, ale niekedy to prehanaju a su z nich prachobycajni assholes. Komiksy a spol o nich nepoznam, takze zo superschopnosti som zatial rovnako zmatena ako oni. Uvidime, dufam sa to v najblizsich dieloch cele usmerni. // S E04 to pre mna asi bude konecna. Poznam zabavnejsie teenage vykecavacky.

• 10.6.2018  14:07
    Impulse - Pilot (E01) (epizoda) (2018)

Zamknute, tak rovno cela S1 (do E10): Jumper pretkany osvetou o sexualnom nasili, rodinnym i teenage drama a mormonmi obchodujucimi s drogami. Odohrane slusne, nikto vylozene nelezie na nervy (Henry je s tym "nebudem sa teraz s tebou rozpravat, aj ked by to upralo polovicu dramy" trochu otravna ako kazda teenage postava, ale s postupom serie sa to zlepsuje, a aj na ich premalovane obocia som si casom zvykla). Zaciname u prveho incidentu a prepracuvavame sa dalej relativne pomaly - nie len ze nezacne hned zachranovat svet ci aspon maciatka, ale nic nejde podla predstav ani doma. Anyway, maratonovo sa mi to sledovalo dobre, po jednej epizode by ma to asi bavilo menej. S2 si kludne dam tiez.

• 10.6.2018  14:00
    Den co den (2018)

Prijemna teen / young adult romanca, nic vyrazneho, ale sleduje sa fajn. Hlavny hrdina je na teenagera velmi... rozvazny, mily. Pozrela by som si teraz akcnak s niekym ako on. :)

• 4.6.2018  23:58

Paci sa mi, ako s nebezpecnymi ludmi jedna s kludom.

• 4.6.2018  23:57
    Tomb Raider (2018)

Mam jedinu otazku: Vyrovnala svoj dlh v telocvicni?

• 4.6.2018  18:15
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Pre mna oproti nikdy nevidenej americkej verzii zaujimave prave tym, ze su tam firmy z ktorych mnohe poznam, ceski manazeri, cesky pristup k praci. Iste, ta realicnost pritomnostou kamery a cudzich ludi a smerovanim na zaujimavost pre masy v telke silne trpi, ale pripada mi, ze mnohi si na kameru skutocne pocas dna zvykli a sami povedali aj veci, za ktore by ich sefovia nepochvalili ani kebyze sa objavia "len" v dokumente o nezamestnanosti, pricom kazdemu je hadam jasne, ze by si tam manazment kamery nepustil len tak z dobroty srdca a zabudol na ne. Mozno som naivna. Ako celok pre mna kazdopadne zaujimave.

• 30.5.2018  21:33

Televizna enviromentalna rozpravka o priatelstve Georga Clooneyho s dvoma mladuckymi dievcatami. Ale vizualne pekna.

• 29.5.2018  19:58
    Equilibrium (2002)

Velmi slusne a uz parkrat som si za tie roky zopakla. Ked som to videla prvy krat, strane ma iritovalo, ze aj ti necitlivi zjavne citlia, ale ked sa to clovek prenesie, uzije si.

• 27.5.2018  19:28
    451 stupňů Fahrenheita (TV film) (2018)

Slabota. Podobne temy uz boli spracovane ovela lepsie. Cakala som viac.

• 22.5.2018  09:52
    Deadpool 2 (2018)

V zasade fajn a ako celok vesele, zyvalo sa mi ale neprijemne casto.

• 13.5.2018  17:19

Az skoro lyricky spracovana one-man-show drogujuceho Anglicana. Pre mna by to nebolo, nebyt Cumberbatcha, ktory trpiet v detailnom zabere proste vie, obcas pretknuteho ako-vzdy znekludnujucim Weavingom.

• 13.5.2018  02:25
    Noční hra (2018)

Asi presne, co cakate. Nenudila som sa,

• 1.5.2018  18:53

Na prve pozretie skor sklamanie. Vela farebnych vytryskov energie a poletovania okolo, ale ze by nejaka bitka hodna uznanliveho pokyvovania, to veru nie. Stretnutie Thora a Starlorda som dufala bude milionkrat vtipnejsie/sarkastickejsie, nerobi ale dobru sluzbu ani jednemu. Cela ta zalezitost s otvorenym koncom je na prd v dobe, ked vychadza niekolko filmov z daneho univerzu rocne, tj premietnu sa dosledky na pozemstanov aj do vsetkych ostatnych filmov, nez vyjde pokracovanie tohto? Za plusy povazujem novy Spideyho oblek (aj ked brrr) a samotneho Thanosa (cakala som ho plochsieho a CGI otravnejsieho).

• 29.4.2018  17:44

Po 15 min STRASNEJ nudy som to vypla.

• 29.4.2018  16:58
    Siréna - Pilot (S01E01) (epizoda) (2018)

Nie uplne marne, ale predstavitel hlavneho hrdinu je hrozne drevo a cele to "su superinteligentne" vs. "vo vode si nie su schopne uvedomit, ze nie sme len korist" ma nuti prevracat ocami. Pozrela som par epizodnych promo do buducna a zhodnotila, ze nezajem.

• 29.4.2018  16:31

Nejak mi vobec nie je jasne, o com tento film, v ktorom je aj par zmensenych ludi, bol. Sleduje sa celkom pohodovo, ale vypnut v polke, tiez sa nic nestane.

• 21.4.2018  21:28

Cele to vysedavanie na ostrove, len preto, ze chlapik bol kedysi zaujimavy... A poletovanie farebnych paprskov z lode na lod, nacoz si ti pozornejsi vsimnu, ze jedna z lodi tam potom uz nie je, ma zastupovat akciu? Ale oki, bielo-cervena planeta je celkom efektna. Hlavny problem asi bude, ze su mi vsetci, vratane radoby-cute potvorok, celkom ukradnuti, jeden ako druhy.

• 21.4.2018  21:17

Hladanie jednej osoby v dave Liamom bolo zaujimavejsie v lietadle. A Vera tiez uz bola ovela lepsia babkarka vlakoveho cestujuceho.

• 15.4.2018  11:50

Vacsina dramy je obsatarana tym, ze sa Ana urazi a necha to manzela 5 minut vyzrat, nez si znovu zasexuju. Sawyer je fesi. Neviem, co viac dodat.

• 15.4.2018  11:43

Mam rada odlahcenych superhrdinov s filmami plnymi akcie. To Black Panther zdaleka nie je. Kostymy a CGI slusne.

• 14.4.2018  13:30

Roztahane. Za hodinu by film uz finisoval a oni este stale len bezradne dlubali nozikom do ladu. A aspon raz by som brala serial, kde sa ludia sustreduju na zaujimave problemy, a nie tie bezne z nasich zivotov (manzelstvo v upadku, navykove latky, atd). Pozitivami je asi vizual, i alienik je fajn, herci nie su otravni. Vaham, ci pozerat dvojku.

• 27.3.2018  17:42

"You were coming after me. Have you seen yourself?". :D Inak nenadchne, neurazi.

• 22.3.2018  07:51

Cielovka tak okolo 9 rokov. Najviac ma dostavali tie detaily na tvare hercov po nejakej akcii, pripadne doplnene o nieco ako "dokazali sme to". Koniec vylozene stupidny. Ale priserka celkom pekna. V osadenstve nejaky fesak chybal (Kazinsky minule), ale chapem, tentokrat sa sustredilo na azijske fesandy. Anyway, davam priemerne hviezdicky, lebo nudit som sa zas tak nenudila a aspon som si rozcvicila krk, ako som miestami krutila hlavou.

• 17.3.2018  19:07

S polovicnou stopazou by bolo lepsie.

• 11.3.2018  22:04

Mohlo byť o dosť nápaditejšie. Ale ako "blbneme v džungli v rodinnom filme" fajn.

1 2 3 4 5 12 23 33 44