MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

1 2 3 4 5 12 22 33 43
    • 7.1.2018  20:18
    Future Man - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Napad ok, ale... meh. Hlavne kvoli postavam.

• 7.1.2018  20:01
    McMafia - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Norton sa na rolu zovnajskom hodi perfektne, ale inak je nesympaticky onicom, vacsinu casu len nereaguje, ked mu niekto nieco hovori (asi ze premysla no). Obecne nezaujalo na pozeranie dalej.

• 17.12.2017  19:33

Vsetko strasne prehnane, naozaj to patri na Youtube skor ako dlha sketch. Campbell a Bilyk su na pohlad az neuveritelne atraktivni (pritom nehraju par). Nechce sa mi verit, ze americkym deckam na maturaku este zalezi a jeho samotne nicenie je dost nenapadite. Inak ale na jedno pozretie v ramci zanru v pohode.

• 13.12.2017  14:07

Trosku pre kazdu vekovu kategoriu. Ako celok mile s par peknymi napadmi. A to ani Olafa zas tak nemusim.

• 10.12.2017  20:12
    The Marvelous Mrs. Maisel (TV seriál) (2017)

S1: Mam podozrenie, ze ani tak nie je vtipna, ako su tvorcovia sikovni v umeni donutit nas nasledovat naladu jej publika, ale tak su v tom uspesni. A ukecane zenske Amy S-P jednoducho idu.

• 6.12.2017  22:32

Dost pomohlo, ze sa zeny v rade za mnou dobre zabavali.

• 25.11.2017  12:47
    Auta (2006)

Koment po rokoch: Jasne ze asi jedina Pixarovka, co si ma neziskala, ziska rychlo po sebe milion pokracovani a spinoffy a neviem co vsetko. :/

• 22.11.2017  23:17
    The Punisher (TV seriál) (2017)

S1: Velmi slusne. Nezaradi sa to medzi moje naj, ale ma to pribeh, akciu, napatie, konspiracie, lasku a Bernthal (ktoreho si pamatam len z The Walking Dead a aj tam je [5 rokov stary spoiler] trochu kladas a velmo asshole) to dal velmi doveryhodne. Vyvrcholenie si viem predstavit aj inak, ale vylozene nenasralo, a to sa tiez pocita. Kazdopadne ako celok zanechalo dojmy.

• 18.11.2017  15:00

Pozerane doma, takze vzhladom na zazivnost pre dospelaka s asi 10 pauzami na ine cinnosti.

• 16.11.2017  07:57

Jak moze mat blockbuster v 2017 take strasne efekty a zloducha ako zo starych Power Rangers!? A preco je polka filmu o Supermanovi?

• 12.11.2017  17:28

Slabsie tri. Farbicky su fajn a pozeratelne to je. Vyraz "pozlatko" sedi ako nikdy.

• 25.10.2017  23:04

Po 2* jednicke a 3* dvojke som velke ocakavania nemala, ale po narocnom dni takato SRANDA bola PRESNE to, co som potrebovala. Super som sa bavila.

• 17.10.2017  22:42

Po pilote som si hovorila, ze mozno len nevydalo, ze ta televiznost v zlom slova zmysle sa zlepsi, ale opak je pravdou. Close-upy na nehercov, totalne nezmyselne chovanie, cele to posobi... byt v rukach velmi neskusenych ludi.

• 17.10.2017  22:37
    Extinct - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Najblizsie to ma asi k The 100, par ludi, dva tabory, tajomno vsade okolo a oziv ludstvo ako vies.

• 15.10.2017  15:20

Krcovite a obecne take nake... prudko zbytocne. Asi naozaj len potrebovali Spideyho film s hercom, ktory sa objavil vedla Avengerov. Btw preco zase Keaton? Uz po Batmanovi novinarom hovoril, ako komiksove filmy su obecne pod jeho uroven a pritom...

• 15.10.2017  00:36

Serial podobny Revenge nie len ucastou Nicka Wechsler. :) Pilot celkom zabavny. Herecky sa zvladli catfightnut bez toho, aby to vyzeralo ako parodia. Plus tam nie je ziadna velka zahada, kvoli ktorej by ma stvalo, ze to bude urcite mat milion dielov (ak ziska sledovanost) a ja to prestanem sledovat uz niekde v tretine, takze jednoducho pohoda. Snad len Alan Dale ma trochu rusi z prijemnej mozgovej hmly, ako som na neho v serialoch uz zvyknuta na mocnych bohatych typkov, a tu ma byt zrazu sluha, i ked na vysokej urovni.

• 14.10.2017  22:56

Ja... neviem. Je pre mna tazke sledovat nepochopenie niecoho, co je dnes celkom bezne a dava plne zmysel. A serial o idealistickom mladikovi, ktory este nie je hrdinom, by som u seba normalne nehladala. Ale herci su vyborni a atmosku to ma, to zas hej.

• 14.10.2017  20:58

Tymto serial prestavam sledovat. Jednoducho nebavi.

• 14.10.2017  20:54

The Brave je ovela zazivnejsie a pre mna teda lepsie, i ked (este) menej realisticke. Plusom tohoto je pes. Minusom hlavna postava i tradicna postava novacka.

• 14.10.2017  18:06

Instagram je cool.

• 7.10.2017  16:42
    Posedlý pomstou (TV seriál) (2017)

PO S1: Bryan i jeho sefka maju charismy na rozdavanie, povysujuc pre mna tento serial na jeden z tych oblubenejsich z minulej sezony. Budem sledovat i S2.

• 7.10.2017  16:37
    The Brave - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Nic prevratne, ale dobre sa sledujuce a budem aj dalej. Ja epizodne serialy rada mam, takze mi plne vyhovuje, ze kazdy diel su v inej zemi a v inych problemoch. Kvalitou by som z nedavnej dobry prirovnala asi k serialovemu Taken.

• 7.10.2017  16:32

Nechapem, tvari sa to Ackovo a ma to Cckovy scenar a veci s tym suvisiace. Viem si to predstavit ako nieco, so na Comic cone inak sikovni herci odohravaju bez velkej pripravy z vylosovanej fanfiction.

• 7.10.2017  16:26

Hadam aj slusnejsi nez Heroes. Urcite lepsi nez Inhumans.

• 28.9.2017  13:11
    Nebezpečné vzťahy (TV pořad) (2017)

Format sam o sebe mi nevadi, sokujuce odhalenia naozaj za vlasy pritiahnutych pribehov "beznych" ludi su na istej urovni zabavne. Nevadia mi ani vykony komparzu, kratkodobo zvladam, ze vsetci reaguju podla tej istej "Co!? Ja neverim vlastnym usiam! Ty uz bud ticho, ty krava, ty len zavidis!" sablony este aj s tou istou intonaciou. A moderator ma zaujimavu liniu brady/celuste. Co tuto show priblizuje k odpadu su pre mna caste zabery, kde polovicu obrazovky vyplnuje druhy kameraman. Ze sa nikto nepozastavuje nad vecami ako ze 21rocne dievca sa uz 5 rokov nerozprava s otcom kvoli niecomu, co sa malo odohrat ked mala 18. Ze moderator neposobi empaticky ani trochu a asi v snahe stihnut ist podla scenara casto reaguje zcestne. Ze otazky z "detektora" nie su uplne na jadro pudla a pritom sa vsetci tvaria, ze to cele rozluskli, este aj s vetami ako "takze je jasne, ze je cisty ako lalia".

• 21.9.2017  07:43

Je to nabusene snad uplne vsetkym a predsa ovela hluchsie nez jednicka.

• 18.9.2017  23:08

Atmoska brutal, ale ked sa postavy chovaju jak teraz, clovek im skoro prestava fandit.

• 11.9.2017  22:13
    Balerína (2016)

Premakane budovy a veci. Mimika ludi chvilami az rusiva. Pribeh zo zaciatku cista Anastasia, neskor cvrknuty Step Up. Chvilami tak nezmyselny, ze aspon musim uznat, ze som nevedela, co sa v dalsej chvili bude diat. :)

• 9.9.2017  17:05
    Wonder Woman (2017)

Jasne, dalo by sa vytknut kdeco, ale suma sumarum je to lepsie nez som cakala. Dokonca aj modelka Gadot mi k tomu vsetkemu krasne pasovala.

• 9.9.2017  17:01

Mile a tak akurat dlhe a vtipnym soundtrackom.

1 2 3 4 5 12 22 33 43