MoiJe

okres Košice

1 2 3 4 5 11 22 32 42
    • 11.9.2017  22:13
    Balerína (2016)

Premakane budovy a veci. Mimika ludi chvilami az rusiva. Pribeh zo zaciatku cista Anastasia, neskor cvrknuty Step Up. Chvilami tak nezmyselny, ze aspon musim uznat, ze som nevedela, co sa v dalsej chvili bude diat. :)

• 9.9.2017  17:05
    Wonder Woman (2017)

Jasne, dalo by sa vytknut kdeco, ale suma sumarum je to lepsie nez som cakala. Dokonca aj modelka Gadot mi k tomu vsetkemu krasne pasovala.

• 9.9.2017  17:01

Mile a tak akurat dlhe a vtipnym soundtrackom.

• 3.9.2017  19:07

Fajna oddychovka. L.Jacksnovi za chvilu uz uznaju copyright na slovo motherfucker...

• 23.8.2017  22:50
    Temná věž (2017)

Predlohu nepoznam. Samostatne je to celkom priamociary a prudko PG prijemny filmik s asi mozno cool postavami a neprehladnou akciou s chvilami hroznymi trikmi.

• 19.8.2017  10:31

Dalsi z Marvelovskych serialov, ktory zvlada z celkom zaujimaveho podkladu vyrobit totalne nezazivnu nudu. Nepochopitelne.

• 6.8.2017  13:44
    Pokoj 104 - Pizza Boy (E02) (epizoda) (2017)

Toz priznavam, ze som nevedela, ako to skonci, a rozhodne sa neda povedat, ze by som sa nudila, ale opat je to... uneasy na sledovanie a ja na take nie som. Takze tymto moje sledovanie asi konci.

• 6.8.2017  13:42
    Pokoj 104 - Ralphie (E01) (epizoda) (2017)

Zacat psychom serial s popiskom Komedie je dost podpasovka.

• 6.8.2017  01:08
    Dobrý boj (TV seriál) (2017)

Uplne ine nez The Good Wife, ale so svojim vlastnym kuzlom. Take... OK.

• 6.8.2017  01:04

Parodia na Lost na ktoru som po tejto epizode uplne zabudla.

• 5.8.2017  23:25

Rozhodne by som sledovala dalej, keby nebol taky problem dostat sa k epizodam... Za snahu navyse mi to ale nestalo.

• 5.8.2017  23:07
    The Catch - Pilot (S01E01) (epizoda) (2016)

Toz adresar som si po pilote zalozila... a tym to pre mna haslo.

• 5.8.2017  23:01
    Bull - Callisto (S01E04) (epizoda) (2016)

Plot serialu znie, ze by ma to malo super bavit. Tak preco ma to sakra nebavilo? Teda okrem toho, ze hlavna postava je tak trochu slizak.

• 5.8.2017  22:57
    Broken - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2017)

Friel super, Beana je fajn vidiet nazive. Zlahcujem, ale serial je naozaj Drama. Co je vlastne asi jediny dovod, preco dalej nepozeram, od serialov chcem skor zabavu, nie depku.

• 5.8.2017  22:38

Asi nebolo vylozene zle, ale nic dalsie uz som si nepozrela a po nejakej dobe som uz vobec netusila co sa pod tym nazvom skryva.

• 29.7.2017  16:25
    Baby Driver (2017)

Pre mna sklamanie, nechala som sa nahypovat trailerom, kdezto film so svojimi 112 minutami zdaleka taky rychly nie je. Dialogy pripominaju Tarantinove filmy, co pre mna nie je tak uplne plus.

• 22.7.2017  17:50

Toz... kazdopadne je od nich pekne, ze to cele odstartovali "vtipom" o dojeni byka, vsetkym nam dali este poslednu sancu si to s pozeranim rozmysliet. Kto sa odradit nenechal, nemoze si uplne stazovat uz potom na cokolvek.

• 12.7.2017  22:28

Ano, rychle to nie je. Postavy rozpravaju pomalicky, ak vobec, a kazdemu je prenechana hromada priestoru, aby to precitil. Do toho su dost melodramaticki. A predsa, tu mi to vobec nevadilo, pasovalo mi to k tomu a viac akcie som vynimocne ani nepotrebovala. Bad Ape prijemny, aj ked trochu prekvapilo, ze chcu zlahcovat. Serkis a vlastne vsetci vyborni, a tym myslim aj ten dlhocizny zoznam CGI/animation atd ludi. Dokopy velmi slusny zazitok zostavajuci v hlave aj po rozsviteni svetiel.

• 9.7.2017  15:12

Vizualne gycovite az natolko, ze to prestavam ocenovat. Kong uz bol aj lepsi. Pribeh o nom tiez.

• 22.6.2017  09:27

Cez ciaru, presne ako by sa od 5. pokracovania Transformerov dalo cakat. :) Po prvej vete prenesenej "Merlinom" mi bolo jasne, ze v takom parodickom duchu budu dalsie dlhocizne dve hodiny, a zmierila som sa s tym, takze som si to v podstate aj uzila. Vizual povacsinou fajny, i ked sa najdu miesta, ktore ma az rusili, ako by potrebovali este par tyzdnov za pocitacmi... Ale ziadne zdaleka nebolo rusive tak ako vlasy oboch hrdiniek, ktore boli v dospelackej cielovke v kazdej scene ine a v tej detskej zasadne cez tvar. :) Zaver: Bolo by to ovela coolovejsie, keby skratili na polovicu a davali v nejakom jazyku, ktoremu nikto nerozumie, aby sme si mohli predstavovat, ze hovoria nieco uderne alebo aspon k veci.

• 19.6.2017  00:19
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

S1: Atmosfera brutalna, herci nadani, pribeh drsny... Najlepsi serial poslednej sezony.

• 11.6.2017  15:58

Hlavna zenska je nesympaticka a ostatni kricia a vrazdia sa hlava nehlava bez akehokolvek zmyslu ci rozmyslu. Dalej ma nezaujima osud nikoho z nich.

• 4.6.2017  00:41

Depresivne. Mala je mrsna.

• 20.5.2017  19:13

Mile prekvapenie. Trailer vyzeral trochu trapne a hlavne s nie uplne perfektnou tvarou Beasta, ale film ako celok je mily a fajn.

• 17.5.2017  22:18

Necakala som vela, ale toto je... hanba. A nuda.

• 13.5.2017  14:04
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Ako reklama ok.

• 3.5.2017  23:10

Mam rada filmy, kde niekto cool vsetko zvracia po svojom vlastnou vychytralostou, este aj s takym klise ako su priebezne vysledky. Takze tento som si mala uzit ovela viac. :( A ten koniec pre mna uplne ze zle, bud mohli skoncit o par mesiacov neskor alebo o par hodin skor.

• 1.5.2017  22:46

What the fuck did I just watch? (Neviem ani hviezdickami ohodnotit.)

• 30.4.2017  19:36

Ak si filmari myslia, ze mozu psa nechat niekolko krat umriet len preto, ze veria na vnutrodruhovu reinkarnaciu, tak sa pletu. Inak klasicky film na nedelne doobedie - nebyt znamych hercov, verila by som, ze ide o nemecky TV film.

• 30.4.2017  12:21
    13. okrsek (TV seriál) (2017)

S1: Plot je cool - ako by policia vyzerala, keby mali prakticky neobmadzene peniaze a najmodernejsiu technologiu upravovanu na mieste podla potreby za par minut (a vsetci boli snazivi good guys). Epizodam samotnym by urcite bolo co vytknut a po povodnom nadseni to pre mna nebol serial, na ktory by som sa na vecer vylozene tesila, ale ked uz nan doslo, bavil prijemne.

1 2 3 4 5 11 22 32 42