MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

1 2 3 4 5 11 21 31 41
    • 5.8.2017  23:07
    The Catch - Pilot (S01E01) (epizoda) (2016)

Toz adresar som si po pilote zalozila... a tym to pre mna haslo.

• 5.8.2017  23:01
    Bull - Callisto (S01E04) (epizoda) (2016)

Plot serialu znie, ze by ma to malo super bavit. Tak preco ma to sakra nebavilo? Teda okrem toho, ze hlavna postava je tak trochu slizak.

• 5.8.2017  22:57
    Broken - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2017)

Friel super, Beana je fajn vidiet nazive. Zlahcujem, ale serial je naozaj Drama. Co je vlastne asi jediny dovod, preco dalej nepozeram, od serialov chcem skor zabavu, nie depku.

• 5.8.2017  22:38

Asi nebolo vylozene zle, ale nic dalsie uz som si nepozrela a po nejakej dobe som uz vobec netusila co sa pod tym nazvom skryva.

• 29.7.2017  16:25
    Baby Driver (2017)

Pre mna sklamanie, nechala som sa nahypovat trailerom, kdezto film so svojimi 112 minutami zdaleka taky rychly nie je. Dialogy pripominaju Tarantinove filmy, co pre mna nie je tak uplne plus.

• 22.7.2017  17:50

Toz... kazdopadne je od nich pekne, ze to cele odstartovali "vtipom" o dojeni byka, vsetkym nam dali este poslednu sancu si to s pozeranim rozmysliet. Kto sa odradit nenechal, nemoze si uplne stazovat uz potom na cokolvek.

• 12.7.2017  22:28

Ano, rychle to nie je. Postavy rozpravaju pomalicky, ak vobec, a kazdemu je prenechana hromada priestoru, aby to precitil. Do toho su dost melodramaticki. A predsa, tu mi to vobec nevadilo, pasovalo mi to k tomu a viac akcie som vynimocne ani nepotrebovala. Bad Ape prijemny, aj ked trochu prekvapilo, ze chcu zlahcovat. Serkis a vlastne vsetci vyborni, a tym myslim aj ten dlhocizny zoznam CGI/animation atd ludi. Dokopy velmi slusny zazitok zostavajuci v hlave aj po rozsviteni svetiel.

• 9.7.2017  15:12

Vizualne gycovite az natolko, ze to prestavam ocenovat. Kong uz bol aj lepsi. Pribeh o nom tiez.

• 22.6.2017  09:27

Cez ciaru, presne ako by sa od 5. pokracovania Transformerov dalo cakat. :) Po prvej vete prenesenej "Merlinom" mi bolo jasne, ze v takom parodickom duchu budu dalsie dlhocizne dve hodiny, a zmierila som sa s tym, takze som si to v podstate aj uzila. Vizual povacsinou fajny, i ked sa najdu miesta, ktore ma az rusili, ako by potrebovali este par tyzdnov za pocitacmi... Ale ziadne zdaleka nebolo rusive tak ako vlasy oboch hrdiniek, ktore boli v dospelackej cielovke v kazdej scene ine a v tej detskej zasadne cez tvar. :) Zaver: Bolo by to ovela coolovejsie, keby skratili na polovicu a davali v nejakom jazyku, ktoremu nikto nerozumie, aby sme si mohli predstavovat, ze hovoria nieco uderne alebo aspon k veci.

• 19.6.2017  00:19
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

S1: Atmosfera brutalna, herci nadani, pribeh drsny... Najlepsi serial poslednej sezony.

• 11.6.2017  15:58

Hlavna zenska je nesympaticka a ostatni kricia a vrazdia sa hlava nehlava bez akehokolvek zmyslu ci rozmyslu. Dalej ma nezaujima osud nikoho z nich.

• 4.6.2017  00:41

Depresivne. Mala je mrsna.

• 20.5.2017  19:13

Mile prekvapenie. Trailer vyzeral trochu trapne a hlavne s nie uplne perfektnou tvarou Beasta, ale film ako celok je mily a fajn.

• 17.5.2017  22:18

Necakala som vela, ale toto je... hanba. A nuda.

• 13.5.2017  14:04
    Red Nose Day Actually (TV film) (2017)

Ako reklama ok.

• 3.5.2017  23:10

Mam rada filmy, kde niekto cool vsetko zvracia po svojom vlastnou vychytralostou, este aj s takym klise ako su priebezne vysledky. Takze tento som si mala uzit ovela viac. :( A ten koniec pre mna uplne ze zle, bud mohli skoncit o par mesiacov neskor alebo o par hodin skor.

• 1.5.2017  22:46

What the fuck did I just watch? (Neviem ani hviezdickami ohodnotit.)

• 30.4.2017  19:36

Ak si filmari myslia, ze mozu psa nechat niekolko krat umriet len preto, ze veria na vnutrodruhovu reinkarnaciu, tak sa pletu. Inak klasicky film na nedelne doobedie - nebyt znamych hercov, verila by som, ze ide o nemecky TV film.

• 30.4.2017  12:21
    A.P.B. (TV seriál) (2017)

S1: Plot je cool - ako by policia vyzerala, keby mali prakticky neobmadzene peniaze a najmodernejsiu technologiu upravovanu na mieste podla potreby za par minut (a vsetci boli snazivi good guys). Epizodam samotnym by urcite bolo co vytknut a po povodnom nadseni to pre mna nebol serial, na ktory by som sa na vecer vylozene tesila, ale ked uz nan doslo, bavil prijemne.

• 27.4.2017  23:36

Shit that's dark. Normalne si na monologove dlhozaberove dramy nepotrpim, ale na tuto neviem prestat zirat a o nude nemoze byt rec.

• 20.4.2017  22:02

Zapletkou to mohlo byt moje nove guilty pleasure. Ale boze, ti herci su tak strasne straslivo strasni!

• 16.4.2017  17:22

Pfu, tak po tomto naozaj chcem vidiet co vymyslia pre dalsie diely. 9 bude proti Transformerom a 10 na ich domovskej planete?

• 9.4.2017  17:20

Postavy Jenny Elfman mam celkom rada, ale na teenage rodinky a imaginarnych kamosov si nepotrpim, ani keby boli zabavnejsi.

• 8.4.2017  20:44
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Pekne zahrane, ale... na mna prilis natahucuje. Videla som 1, 2, 12, 13, 11, to medzi mi pripadalo (v mojom neteenage veku) ako strata casu. S Hannou som sa uplne nescitila, a tym padom i s celym serialom.

• 22.3.2017  22:59
    Život (2017)

Vela veci som absolutne nepochopila. A mam pochybnosti, ci pochopit sli. Ale posadka fajn a film ako celok sa da uzit.

• 19.3.2017  18:04
    Pasažéři (2016)

Fajn. Nemam potrebu sa velmi pozastavovat nad preco a ako, pribeh som si uzila ako je. Snad len by som neverila, ze sa Aurora bude hnevat tak dlho, ako to podla timeliny vyzera byt, i zloduch je lepsi nez abolutne f-ing nikto.

• 12.3.2017  14:08
    John Wick 2 (2017)

Nastvali ma hned zo zaciatku, ako nenapadito vykradli sami seba. Stvali ma az smiesne rusive nelogickosti. Klobuk dolu choreografom, ked zo 122 minutoveho filmu sa 100 minut striela, bije a pada zo schodov. Ale aj nudit som sa chvilami stihla. Over all, trochu ma to zklamalo, ale trojku si ked tak stale rada pozriem.

• 12.3.2017  14:02
    Feud - Pilot (S01E01) (epizoda) (2017)

Mnozi sa to postarsimi hviezdami hrajucimi nesympaticke niekdajsie postarsie hviezdy a je to hrozna nuda.

• 6.3.2017  01:25
    Zpívej (2016)

Pribehy Moona neplatiaceho zamestnancom ci gorilej rodinky riesacej dalsi prepad ma nebavili, ale samotne hudobne cisla boli super. Koniec koncov aj pri ludskych spevackych sutaziach cez srdceryvne pribehy sutaziacich pretacam...

• 4.3.2017  15:47

V svojej dobe sa mi to pacilo ako mix mnohych roznorodych hrdinov i zloduchov. Sledovat to o 20 rokov neskor ale JE trochu bolestive. :)

1 2 3 4 5 11 21 31 41