MoiJe

okres Košice

1 2 3 4 5 12 23 33 44
    • 4.6.2018  23:57
    Tomb Raider (2018)

Mam jedinu otazku: Vyrovnala svoj dlh v telocvicni?

• 4.6.2018  18:15
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Pre mna oproti nikdy nevidenej americkej verzii zaujimave prave tym, ze su tam firmy z ktorych mnohe poznam, ceski manazeri, cesky pristup k praci. Iste, ta realicnost pritomnostou kamery a cudzich ludi a smerovanim na zaujimavost pre masy v telke silne trpi, ale pripada mi, ze mnohi si na kameru skutocne pocas dna zvykli a sami povedali aj veci, za ktore by ich sefovia nepochvalili ani kebyze sa objavia "len" v dokumente o nezamestnanosti, pricom kazdemu je hadam jasne, ze by si tam manazment kamery nepustil len tak z dobroty srdca a zabudol na ne. Mozno som naivna. Ako celok pre mna kazdopadne zaujimave.

• 30.5.2018  21:33

Televizna enviromentalna rozpravka o priatelstve Georga Clooneyho s dvoma mladuckymi dievcatami. Ale vizualne pekna.

• 29.5.2018  19:58
    Equilibrium (2002)

Velmi slusne a uz parkrat som si za tie roky zopakla. Ked som to videla prvy krat, strane ma iritovalo, ze aj ti necitlivi zjavne citlia, ale ked sa to clovek prenesie, uzije si.

• 27.5.2018  19:28
    451 stupňů Fahrenheita (TV film) (2018)

Slabota. Podobne temy uz boli spracovane ovela lepsie. Cakala som viac.

• 22.5.2018  09:52
    Deadpool 2 (2018)

V zasade fajn a ako celok vesele, zyvalo sa mi ale neprijemne casto.

• 13.5.2018  17:19

Az skoro lyricky spracovana one-man-show drogujuceho Anglicana. Pre mna by to nebolo, nebyt Cumberbatcha, ktory trpiet v detailnom zabere proste vie, obcas pretknuteho ako-vzdy znekludnujucim Weavingom.

• 13.5.2018  02:25
    Noční hra (2018)

Asi presne, co cakate. Nenudila som sa,

• 1.5.2018  18:53

Na prve pozretie skor sklamanie. Vela farebnych vytryskov energie a poletovania okolo, ale ze by nejaka bitka hodna uznanliveho pokyvovania, to veru nie. Stretnutie Thora a Starlorda som dufala bude milionkrat vtipnejsie/sarkastickejsie, nerobi ale dobru sluzbu ani jednemu. Cela ta zalezitost s otvorenym koncom je na prd v dobe, ked vychadza niekolko filmov z daneho univerzu rocne, tj premietnu sa dosledky na pozemstanov aj do vsetkych ostatnych filmov, nez vyjde pokracovanie tohto? Za plusy povazujem novy Spideyho oblek (aj ked brrr) a samotneho Thanosa (cakala som ho plochsieho a CGI otravnejsieho).

• 29.4.2018  17:44

Po 15 min STRASNEJ nudy som to vypla.

• 29.4.2018  16:58
    Siréna - Pilot (S01E01) (epizoda) (2018)

Nie uplne marne, ale predstavitel hlavneho hrdinu je hrozne drevo a cele to "su superinteligentne" vs. "vo vode si nie su schopne uvedomit, ze nie sme len korist" ma nuti prevracat ocami. Pozrela som par epizodnych promo do buducna a zhodnotila, ze nezajem.

• 29.4.2018  16:31

Nejak mi vobec nie je jasne, o com tento film, v ktorom je aj par zmensenych ludi, bol. Sleduje sa celkom pohodovo, ale vypnut v polke, tiez sa nic nestane.

• 21.4.2018  21:28

Cele to vysedavanie na ostrove, len preto, ze chlapik bol kedysi zaujimavy... A poletovanie farebnych paprskov z lode na lod, nacoz si ti pozornejsi vsimnu, ze jedna z lodi tam potom uz nie je, ma zastupovat akciu? Ale oki, bielo-cervena planeta je celkom efektna. Hlavny problem asi bude, ze su mi vsetci, vratane radoby-cute potvorok, celkom ukradnuti, jeden ako druhy.

• 21.4.2018  21:17

Hladanie jednej osoby v dave Liamom bolo zaujimavejsie v lietadle. A Vera tiez uz bola ovela lepsia babkarka vlakoveho cestujuceho.

• 15.4.2018  11:50

Vacsina dramy je obsatarana tym, ze sa Ana urazi a necha to manzela 5 minut vyzrat, nez si znovu zasexuju. Sawyer je fesi. Neviem, co viac dodat.

• 15.4.2018  11:43

Mam rada odlahcenych superhrdinov s filmami plnymi akcie. To Black Panther zdaleka nie je. Kostymy a CGI slusne.

• 14.4.2018  13:30

Roztahane. Za hodinu by film uz finisoval a oni este stale len bezradne dlubali nozikom do ladu. A aspon raz by som brala serial, kde sa ludia sustreduju na zaujimave problemy, a nie tie bezne z nasich zivotov (manzelstvo v upadku, navykove latky, atd). Pozitivami je asi vizual, i alienik je fajn, herci nie su otravni. Vaham, ci pozerat dvojku.

• 27.3.2018  17:42

"You were coming after me. Have you seen yourself?". :D Inak nenadchne, neurazi.

• 22.3.2018  07:51

Cielovka tak okolo 9 rokov. Najviac ma dostavali tie detaily na tvare hercov po nejakej akcii, pripadne doplnene o nieco ako "dokazali sme to". Koniec vylozene stupidny. Ale priserka celkom pekna. V osadenstve nejaky fesak chybal (Kazinsky minule), ale chapem, tentokrat sa sustredilo na azijske fesandy. Anyway, davam priemerne hviezdicky, lebo nudit som sa zas tak nenudila a aspon som si rozcvicila krk, ako som miestami krutila hlavou.

• 17.3.2018  19:07

S polovicnou stopazou by bolo lepsie.

• 11.3.2018  22:04

Mohlo byť o dosť nápaditejšie. Ale ako "blbneme v džungli v rodinnom filme" fajn.

• 10.3.2018  14:52
    Life Sentence - Pilot (E01) (epizoda) (2018)

Vsetko pritazlivi herci a vsetko velmi pozitivne postavy, ktore len obcas povedia nieco zranujuce hrdinkinu romanticku pozitivnucku dusicku. Inymi slovami, na mna prilis happy-feely a bez zvedavosti, co bude dalej.

• 7.3.2018  13:47

Antireklama na zivot v USA. Drsne sceny super. Zbytok meh.

• 5.3.2018  20:36
    Pohádky naruby (TV film) (2016)

Velmi prijemna rymovacka.

• 4.3.2018  16:15
    Good Girls - Pilot (S01E01) (epizoda) (2018)

Neurazi, nenadchne.

• 3.3.2018  14:56
    Ferdinand (2017)

Realita na pozadi je cela dost smutna a i na konci som si hovorila, ze urcite, a zivit to budu zo vzduchu a lasky na veky vekov. Inak tak nejak prijemne ok animak.

• 3.3.2018  13:28
    Já, Tonya (2017)

IDK, mam radsej straight on happy endy. Keby nas aspon nechali uzit si, ked nieco vyhrala, nejak viac vnimat, ze ju porota nie len potapala a ze triple axel nebol jediny dovod, preco bola uspesna... Ale inak jasne, nie zle a dobre odohrane. Mozno pre mna len prilis vzdialene, s postavami nemam spolocne ani fn.

• 26.2.2018  19:49

Na to, ze viacmenej ide o rozpor medzi vecne podmracenou zenskou a nicnerobiacimi policajtami, som si vsetkych nadmieru oblubila. Velmi dobre urobene.

• 26.2.2018  19:46
    Ladíme 3 (2017)

Totalna braindead hovadina, ktora ma bavila, hoc nedokazem povedat cim.

• 24.2.2018  22:20
    Coco (2017)

Trailer ma sko odradil, ze nieco podobne uz som videla a co tam chcu 105 minut riesit... Ale nakoniec ano, pekne to je.

1 2 3 4 5 12 23 33 44