MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

• 21.12.2008  19:05
    Stmívání (2008)

Konvezacka pre mladez. Strasidelne doslovna. Kazdopadne, Stewart bola trefa do cierneho. Update: Pozor, "konverzacka pre mladez" nie je "konverzacka"... ;)

• 17.12.2008  00:02
    Lovci draků (2008)

Velmi sa mi pacilo spracovanie priestoru, krajiny okolo...

• 16.12.2008  16:56

Kvalitou rovnake, ako prvy diel. Pekny for (sg.) s prakom.

• 15.12.2008  19:15
    VyVolení (TV pořad) (2005)

Prva rada bola fajn. Dalsie nepozeratelne.

• 15.12.2008  19:14
    Big Brother (TV pořad) (2005)

Vrcholne nesympaticky vyber sutaziacich a travenia casu.

• 15.12.2008  19:12
    X Factor (TV pořad) (2008)

Pan Soukup pytajuci sa mladeho cloveka, ci si mysli, ze ma faktor X a pani Osvaldova placuca za papiermi. Ee, toto sa sledovat nedalo.

• 15.12.2008  19:10
    Česko hledá SuperStar (TV pořad) (2004)

Oproti slovenskej verzi straaaasny vyber poroty. Nic proti nim nemam a svoje dokazali, ale do takejto relacie sa jednoducho nehodia.

• 15.12.2008  19:06
    Slovensko hľadá SuperStar (TV pořad) (2004)

Rada to sledujem. Nemusim sa viazat, vacsinou maju archiv na nete, beztrestne vsetkych skritizujem, vypocujem si pekne pesnicky, mozno si i zafandim. Vysledok a buducnost hviezdiciek mi byva ukranuta, ale o to nejde :) Prekaza mi akurat to pretlacanie 15rocnych deciek, uz je ich privela.

• 14.12.2008  17:26

Fajn prepletene, fajn scena zo skrine, fajn herci, ale inak k uzufaniu nudne.

• 13.12.2008  17:46
    Satisfakce (TV seriál) (2007)

1.seria: Epizody su dlhe a nikam sa neponahlaju, neda mi pozerat viacero za sebou. Je to trochu zvlastny serial, nie je mi jasne, komu je vlastne urceny. Muzov iste zaujmu zaujimave pekne zeny a sexualne sceny, ale napr. problemy okolo pocatia ci puberty potomka ich asi bavit nebudu. Zeny mozno naopak. Kazdopadne serial za pokus stoji, velmi prijemne spracovanie a tak ako ich postavy, ani herecky nie su lacne :)

• 7.12.2008  02:18

LOL. Na Smitha si nepotrpim, ale tentokrat trefa!

• 6.12.2008  21:37

Chvilami mi vadili neprehladne sceny a nedotiahnute efekty, ale v zasade ma to bavilo.

• 3.12.2008  14:25
    Kurýr 3 (2008)

Zmena rezisera i cislovka za nazvom su poznat. S autom sa caruje menej, bojove sceny su chvilami neprehladne a zenska je otravne otravna, naschval i kecmi, ktore vypusta z pusy. Asponze mali tie naramky, inak by fakt nebolo o com. A Frank okrem pravidiel straca aj to akesi vyzarovanie pokoja a nadhladu, co na nom bolo take pekne. Ziadnu poriadnu hlasku som nepostrehla. Inak ale stale prijemna oddychovka.

• 3.12.2008  01:43
    Jen na sex (2008)

Taka... pohodicka. (Chvilami otravna kamera.)

• 2.12.2008  20:16

V zasade predvidatelne a priemerne, ale po kuskoch, co mam za sebou, som sa u tohoto naozaj pobavila :)

• 1.12.2008  17:56
    Sex 100+1 (2007)

N u d a

• 1.12.2008  14:40

Ultranudny natiahnuty film s peknym zachodovym cislom.

• 28.11.2008  14:52

Otravna babka, otravne opakovanie jednej pesnicky, imho nevelmi podarena animacia levic, vyrazny prizvuk a pohyby Stillera. A recyklujeme, recyklujeme, a recyklujeme, recyklujeme.

• 24.11.2008  04:11
    Dokaž to! (2008)

Tanecne filmy su fajn, ale tento okrem vsetkych beznych nedostatkov trpi jednym naviac: absolutne nema stavu. A to napriek stylu tancov v klube. Jedine, co ma na tom bavilo, bola predstava, co by s tymi panacikmi tam narobil jej tatko z ineho filmu, John McClane :)

• 23.11.2008  16:49
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Komplet: Nie zle, silnejsie a slabsie chvile. // Predchadzajuce komenty: Do 1x11: Je to zvlastne. Niektore veci dojdu aj mne, niektore mi nemaju z coho, niektore mi pripada ze mu trvaju pridlho... len velmi zriedka sa stava, ze zistim, ze som si nieco uvedomit mohla a neuvedomila. Celkovo sa na to ale dobre pozera. Podla imdb este 2 epizody. Dufam RJ uzatvoria. Update v polke S2: Standart si drzia. Pekny serial - ako mnohe a predsa iny.

• 12.11.2008  23:39
    Tajemství Pravdy (TV seriál) (2008)

S1: Prvy dvojdiel vyzeral velmi slubne, na 3.bol ale asi skromnejsi rozpocet - rapidne slabsie efekty i napady. 4 - 6 ujdu. Sledujem dalej. Update: Taky ten serial, co nemam potrebu novy diel vidiet akonahle je to mozne, ale rada si ho neskor dopozeram. Mile postavy, ma to napad a v kazdom diely sa nieco deje, plus to posuva pribeh dopredu. Len niektore scenaristicke mostiky boli trochu... vtipne, ale hadam, ze kvoli predlohe.

• 12.11.2008  22:55

Casto prehnane, no hrdinov som si oblubila, slzicky uronila...

• 5.11.2008  01:33

Kurna, to bol vazne Cruise? Musela som pozriet znova! Inak mi vadilo len to paseracke decko...

• 2.11.2008  16:15
    Speed Racer (2008)

+ farby, + zavody, dokonca aj + rodinka. + Fox, kt. konecne v nejakom filme vyzera ako kocicak:) - spomienkove sekvencie, - podivne nedotiahnute udery pri inak peknych rucnych subojoch.

• 1.11.2008  17:41
    Eleventh Hour (TV seriál) (2008)

Zatial len do 1x03: Evidentne tu chyba Pilot. Vzhladom na niektore narazky by naviac mohol byt naozaj zabavny. Nie ze by sme sa v serialy neorientovali, schema je jednoduche. Trochu mi tu chyba napatie, cele je to akesi jednoduche, prideme sem, on nam hned povie co a ako, pridu za paduchom, behom chvile mu par frazami zmenia cely pohlad na vec...

• 30.10.2008  22:29
    Iron Man (2008)

Prvy film, kde sa mi Paltrow zdala vcelku sympaticka.

• 28.10.2008  13:04
    Rallye smrti (2008)

B -

• 14.10.2008  23:15
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

S01: Divne. Zaujimavo divne! V 1. dieloch mi paradoxne vadilo herectvo Paquin, ale da sa zvyknut. Konecne zase raz serial, kde som na dalsi diel fakt zvedava. 1x06: Cool. Fakt pekny diel. 1x07 - 1x09: Stale sa nieco deje, stale to niekam postupuje, stale som neskutocne zvedava, ako to bude pokracovat. 1x10 - 1x11: Trochu slabsie, Sookie sa chova ako nana. 1x12: Nice. S02: Nice. Naviazali, kde a ako prestali. Predsa len ma ale bavili menej nez v prvej serii. S03: Zacina byt prekombinovane. S04: Sialene prekombinovane. Stale sranda sledovat. S05: Tusim im dochadzaju napady. Take kktiny! S06a07 uz skor len zo zotrvacnosti. Ako celok stale nadpriemer.

• 7.9.2008  13:53
    Andělé pomsty (2002)

Vsimli ste si, ze sa tam niektore sceny opakuju? Jazdci na koni bezne, ale napriklad aj minimalne jedna scena vratane dialogov :)

• 2.9.2008  00:50
    Mamma Mia! (2008)

Presne take, ake clovek ocakaval...