Sami - Leah (2021) (epizoda)

Annie prehráva o stošesť, navyše s prenamaľovanou pusou pôsobila naozaj ako z pokračovania The Witches (2020). :( Inak sa mi ale koncept celkom pozdával, na vznik za korony ideálne, rozhodne originálnejšie než ďalší zoom-seriál.

Sami - Peg (2021) (epizoda)

Mirren môžem, no tento naivný skoro-monológ bol na mňa pridlhý.

Poldark - Epizoda 4 (2015) (epizoda)

Som v pokušení to tu uzavrieť, ale výnimočne z pozitívnych dôvodov. V tejto chvíli je všetko podstatné ako má byť. :)

Chaos (2021)

Todd je podobnej nátury ako Hollandov Peter Parker, čo sa na cute-and-a-little-awkward chlapca s verejnými myšlienkami perfektne hodí. Zbytok je divná zliepanina a v podstate len o tom, ako hŕstka divomužov lesami-poliami-riekami-dedinami naháňa dvoch utečencov, nijak záživne a nijak logické. Proste nápad Hluku super, čo s ním ďalej aby sme dostali dej už ale nič moc.

Nikdo (2021)

Prvých 30 min: Život je monotónna nuda. Druhých 30 minút: Konečne mám zámienku pár ľuďom rozbiť hubu. Celkom realisticky, dostávam na frak a občas sa potrebujem vydýchať. Jednou fľašou ale stále vybavím troch grázlov. Tretích 30 minút: Chovám sa ako zabijácky maniak a uživam si to naplno. Som Kevim McAllister po rokoch v špeciálnych jednotkách. (Ja som sa najviac bavila pri tej tretej, tam konečne aj hlášky začali fungovať a aj ha-ha scéna sa našla, bez nej by hodnotenie bolo o dosť nižšie.)

Debris - You Are Not Alone (2021) (epizoda)

Tu je pre mňa konečná. Herci divne prehrávajú, tempo je celé divné, udalosti sú trochu nezmyselné a na pozadí ešte konšpirácia aby bola... Dúfala som v niečo ako Haven alebo Fringe, ale je to slabota.

Debris - Pilot (2021) (epizoda)

Nepresvedčivé, ale s potenciálom.

Pobřeží moskytů - Útěk (2021) (epizoda)

Môôôže byť. Nemáme tucha, o čo ide, len že ich štát nesmie dostihnúť a že sú relatívne chytrí rôznymi spôsobmi a majú dve teenage deti a práve im expirovala ďalšia identita, čo dokazuje hlavne večne plné spätné zrkadlo.

Ovládací panel
111. nej uživatel Slovensko