The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)

Má to pár fajn momentov, ale aj veľa nudných. Nie som megaSWfan, takže dlhočizné zábery na troopers ako pochodujú chodbami ma proste nebavia a aj ten pokľudný štýl dialógov mi už chvíľami liezol na nervy. Takže séria dopozeraná tak nejak skôr zo zotrvačnosti a až keď nebolo vo fronte nič lepšie.

Anne s E na konci (2017) (seriál)

Do polky som to videla len pretože to denne pozerali mamka s babičkou. Potom už som proste musela dopozerať aj za seba. Zľahka zmodernizované, no stále istým spôsobom magické. A naplaka som sa priebežne do sýtosti.

Dějiny nadávání - F**k (2021) (epizoda)

Meh. Len herec, pár vraj komikov a pár vraj expertov, ktorým bolo povedané, nech to držia v "hip" rovine, hovorí dookola predmetné slovo a ako je šikovné a potešujúce na použitie. Pôvod, keďže neni ani veľmi zaujímavý, ani veľmi istý, odfláknu behom chvíľky. Ako jedno z tisíca videí nejakého YT channelu by to asi bolo populárne, v tejto podobne je to ale príliš málo.

Učitelka (2020) (seriál)

Minimálne do druhej polky som sa nedokázala vcítit a tým sa mi seriál dosť vzďaľoval. Inak sa ale sledoval fajn.

Next (2020) (seriál)

Veľmi sľubné začiatky, postupne upadajúce do šede.

Hlídka - A Near Vimes Experience (2021) (epizoda)

Z trailerov som vedela, že pôjde o svet len inšpirovaný tým sira Pratchetta. Je mi ale záhadou, komu je seriál určený. Ako fanúšik kníh proste Karotku, ktorý je nezaujímavý, na ľudí sprostý a neupravený, neviem prijať. Pre nečitateľov to zase musí byť hrozne skratkovité, aha, kuky kuk, som vlkodlak. Pratchett stranou, aj ako samostatný seriál je to veľmi podpriemerné, nudné až trápne bez jedinej sympatickej postavy.

For the People (2018) (seriál)

Nie je to must see, ale tá rivalita mladých cieľavedomých ľudí ma dostatočne zabavila.

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Historická červená knižnica so všetkým čo k nej patrí a s výborným obsadením, hoc holt historicky nezodpovedajúcim. Už je to nejaká doba, čo som videla nestupídnu a nenudnú romanťárnu, toto bolo veľmi príjemnym prekvapením, aj po nepresvedčivom traileri. Rege-Jeana si pamätám aj z For the People, kde hral náturou veľmi podobnú rolu, a dúfam ho uvidím aj v ďalších, svedčia mu.

Wonder Woman 1984 (2020)

Natocene ako reklama na sampon. Sporo odena slecna prileti, pohodi vlasmi a zmurkne na opodial stojace dietko. Roztahane na 2,5 hodiny.

Bridgertonovi - Dokonalý démant (2020) (epizoda)

Trailer nebol velmi presvedcivy a najvacsiu pozornost na seba putala ta rasova alternacia, ale pilot ako taky je prijemna lahka romanca, pripominajuca mnohe ine a predsa svieza. Pristihla som sa, ze sa usmievam, takze sledujem dalej. :)